Najlepšie VPN pre Austráliu

Dom opery v SydneyHlavné mestá Austrálie boli už dávno urbanizované. Krajina má viac ako 23 miliónov obyvateľov a 12. najväčšiu ekonomiku na svete. Niektoré veci sa môžu zdať známe mnohým, ale krajina je vo svojej lige. Ak plánujete návštevu tejto jedinečnej krajiny a kontinentu, budete sa počas pripojenia na internet chcieť pripojiť k sieti VPN. To platí najmä pre pripojenia Wi-Fi. Existuje niekoľko dobrých dôvodov, prečo však budeme hovoriť, keď si pozriete naše najlepšie možnosti VPN pre Austráliu.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 3,33PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75PIA112checkboxcheckbox
5IPVanish$ 5,20IPVanish76checkbox

V modernejšej dobe má Austrália (niekedy nazývaná krajina Oz) rozvinutú kultúru a hospodárstvo. Existuje veľa vecí, ktoré robia z krajiny príťažlivú pre návštevníkov. Niektoré z nich zahŕňajú opačné obdobia z krajín na severnej pologuli, púšť známa ako Outback, podniky a ďalšie. Určite nájdete veľa rozdielov zo všetkých strán a veci, ktoré treba urobiť, ak potrebujete cestovať do krajiny.

Aj keď je toho veľa čo vidieť a čo robiť, možno budete musieť niekedy navštíviť internet. Ak áno, máte šťastie. Austrália má takmer úplné pokrytie bezdrôtového širokopásmového pripojenia. Užijete si veľké rýchlosti a existuje veľa firiem, ktoré zákazníkom ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie. Bohužiaľ to znamená, že zločinci čakajú na využitie bezplatného WiFi. Preto je dôležité používať VPN. Jednoducho vytvorte bezpečné a šifrované pripojenie k serveru podľa vášho výberu a ste pripravení. Ak tak urobíte, zlodejom bude oveľa ťažšie ukradnúť vaše údaje.

To nás privádza k druhému dôvodu použitia siete VPN. Ak máte radi streamovanie alebo dokonca prezeranie miestneho obsahu z vlastnej oblasti, spoločnosti zvyčajne zablokujú všetku komunikáciu, ktorá nie je v ich cieľovej oblasti. Inými slovami, bez siete VPN nebudete môcť zobraziť, čo chcete. V takom prípade by ste sa pripojili k serveru v oblasti, ktorú chcete. To umožní blokovaciemu softvéru myslieť si, že ste niekde inde. Odtiaľ si môžete vychutnať akýkoľvek obsah, aký by ste normálne mali.

Aká je najlepšia sieť VPN pre Austráliu?

Ďalej uvádzame niekoľko faktorov najlepších VPN pre Austráliu:

 • Testy rýchlosti vykonané v Sydney, Melbourne, Perth a Brisbane
 • Zvážili sme aj výkon z Austrálie do Spojených štátov
 • Schopnosť VPN odblokovať populárne služby ako US Netflix
 • Stabilita siete, aby sa predišlo spomaleniu a odpojeniu
 • Vlastné aplikácie pre mobilné zariadenia a Amazon Firestick
 • Preferované sú VPN, ktoré neuchovávajú denníky aktivít

Poďme na to a pozrime sa na najlepšie VPN pre Austráliu.

1. Najlepšie VPN pre Austráliu: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Aplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až po mesto, ale nemusíte si vyberať konkrétny server. Namiesto toho klient vyberie najrýchlejší server vo vami vybranom umiestnení. Musíte tiež vedieť, že niektoré mestá sa nezobrazujú na odporúčanej karte v klientovi. Možno nájdete tento problém s mestami, ktoré sme spomenuli. Jednoducho vyberte kartu „Všetko“ a vyberte Austráliu. Teraz si môžete vybrať server v Brisbane, Melbourne, Perth alebo Sydney. Ako vidíte, servery v Sydney fungovali najlepšie s rýchlosťou sťahovania nad 277 Mbps.

Rýchlostný test ExpressVPN v Austrálii

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Pripojte sa súčasne zo svojho počítača aj mobilu pomocou až troch súčasných pripojení. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, na nastavenie môžete použiť routerovú aplikáciu ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentného DNS pre herné konzoly (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálne skrinky (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Austráliu: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 3,49 dolárov mesačne (zľava 70%)

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v Kanade a mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si predplatíte dlhodobejší účet. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android aj iOS (iPhone, iPad).

Testovali sme výkonnosť serverov v Perthe, Sydney a Melbourne. Ako vidíte na obrázku nižšie, čísla boli dobré pri rýchlosti pohybujúcej sa od 97 Mbps do 163 Mbps. Mali by ste byť schopní sťahovať vysokou rýchlosťou a streamovať obsah HD bez akýchkoľvek problémov.

NordVPN Austrália rýchlostný test

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte spoločnosť NordVPN

3. Najlepšie VPN pre Austráliu: PIA

Súkromný prístup na internet

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 3,33 $ mesačne (zľava 72%)

Súkromný prístup na internet (PIA) vám ako používateľ ponúka niekoľko rôznych možností. Predtým ste museli nastaviť profil pre každý server VPN. Teraz je pripojenie k akémukoľvek serveru v ich sieti jednoduché. Ako vidíte nižšie, tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Umiestnenia serverov sú uvedené v abecednom poradí podľa krajiny. Po výbere miesta sa môžete ľahko pripojiť k miestam v Sydney a Melbourne.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

PIA ponúka klienta Windows a ďalšie aplikácie, ktoré sú jednoduché a ľahko použiteľné. Nebudete to však chcieť podceňovať. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Úrovne šifrovania môžete ovládať, aby ste našli správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou. Ako vidíte, náš test rýchlosti ukázal, že PIA funguje dobre v Sydney a Melbourne. Obidve lokality sú vhodné na použitie v Austrálii.

PIA Austrália rýchlostný test

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka členom 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte súkromný prístup na internet

4. Najlepšie VPN pre Austráliu: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 2,75 dolárov mesačne (79% zľava)

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Pretože sme chceli testovať servery v Austrálii, otvorili sme klienta Windows a rozšírili rozhranie. Odtiaľ budete chcieť kliknúť na kartu Všetky servery, ak ešte nie je aktívna. Prejdite nadol a vyberte krajinu v regióne. Týmto sa zobrazí úplný zoznam serverov v tejto krajine. Sieť CyberGhost zahŕňa niekoľko serverov v Austrálii. Pripojili sme sa k serveru na každom mieste a otestovali sme jeho výkon. Rýchlosť sa pohybovala od 24 Mbps v Brisbane do 106 Mbps v Sydney.

Rýchlostný test CyberGhost Australia

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa zaregistrovať pre plný prístup k sieti CyberGhost so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte CyberGhost

5. Najlepšie VPN pre Austráliu: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 5,20 $ mesačne (zľava 57%)

IPVanish ponúka niekoľko serverov v tejto oblasti, takže by ste nemali mať žiadne problémy. Môžete však očakávať vysokú rýchlosť na rôznych miestach sveta. Z tohto dôvodu sme si vybrali IPVanish ako jednu z našich možností, ktoré sa používajú vo Virgínii.

IPVanish je hostiteľom serverov na všetkých kontinentoch iných ako Antarktída, rovnako ako v niektorých európskych regiónoch. Sieť produkuje veľké rýchlosti a dobre sa darí našim testom rýchlosti. Z rozbaľovacej ponuky môžete vybrať umiestnenie alebo samostatný server.

Práve sme spomenuli, že server IPVanish má servery v celom regióne a všetky sú vám k dispozícii. Ak narazíte na server, ktorý má v názve svojho servera písmeno „a“, sú najrýchlejšie v sieti. Testovali sme server IPVanish na serveroch v Perthe, Sydney a Metblourne a našli sme rýchlosť medzi 50 Mbps a 66 Mbps.

IPVanish Australia rýchlostný test

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie. Môžete dokonca nastaviť smerovač tak, aby chránil každé zariadenie v sieti. Služba VPN je medzi používateľmi Kodi veľmi populárna. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

Môžete sa pozrieť na naše 10 najlepších VPN služby pre viac nápadov. Mali by ste byť spokojní s niektorou z vyššie uvedených možností. Vybrali sme si ich pred inými poprednými službami VPN založenými na ochrane osobných údajov (politika protokolov a šifrovanie), dostupnosti umiestnení austrálskych serverov, rýchlosti, spoľahlivosti a ceny. Taktiež sme vyhľadali služby s dobrou sieťou VPN serverov v regióne. Budete chcieť spoľahlivého poskytovateľa VPN, ktorý vám pomôže zabezpečiť vaše súkromie online. Budete tiež chcieť, aby rýchla sieť streamovala obsah HD v iných krajinách. Služby zdieľané v príspevku sú najlepšie VPN pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení pre obľúbené streamingové weby, ako sú Netflix, Hulu, Amazon Instant Video a stovky ďalších kanálov na celom svete..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map