Najlepšie VPN pre Atény, Ga

Atény, GaAtény v Gruzínsku sú stredne veľké mestá, ktoré sa nachádzajú 70 kilometrov severne od centra Atlanty. V súčasnosti má odhadovanú populáciu 125 000 obyvateľov. Existuje niekoľko vecí, vďaka ktorým je mesto atraktívnym miestom na návštevu. To zahŕňa niekoľko technologických spoločností, University of Georgia (UGA) a ďalšie. Ak plánujete výlet do mesta z dôvodu univerzitného futbalu alebo z iných dôvodov, pravdepodobne sa niekde stretnete s verejným WiFi. Predtým, ako to urobíte, uistite sa, že používate VPN. Čoskoro vám povieme prečo. Medzitým si pozrite naše výbery najlepších VPN pre Atény.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 3,33PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75PIA80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 5,20IPVanish76checkbox

V roku 1785 gruzínske Valné zhromaždenie udelilo chartu, aby bola Gruzínska univerzita prvou štátom podporovanou univerzitou. O šestnásť rokov neskôr správna rada univerzity vybrala miesto na kopci nad Cedar Shoals. John Milledge, jeden zo správcov a neskôr guvernér štátu, kúpil 633 hektárov a venoval ho univerzite. Po Platónovej akadémii v Plate nazval okolie Atén.

Z hospodárskeho a kultúrneho hľadiska má stredne veľké mesto niekoľko vecí. Návštevníci oblasti sa tešia Štátnej botanickej záhrade Gruzínska, Gruzínskeho múzea umenia, baru Globe, hudobnej scény, University of Georgia a ďalších. Samozrejme, vždy môžete ísť 70 kilometrov do Atlanty, ak chcete. Ako vidíte, mesto vyrástlo okolo vysokej školy.

Cez všetky skvelé veci, ktoré môžete urobiť, môžete sa ocitnúť s nejakým prestojom v meste. To je miesto, kde je používanie verejných WiFi bežné. Našťastie existuje veľa firiem v oblasti, ktoré ponúkajú bezplatné WiFi pripojenie svojim patrónom. To je skvelé pre všetkých vrátane zločincov. Môžete sa staviť, že ich veľa čaká na zadržanie vašich súkromných informácií. Ak používate sieť VPN, vytvoríte bezpečné a šifrované pripojenie k serveru podľa vášho výberu. To každému sťaží ukradnutie citlivých údajov.

Druhým dôvodom, prečo by ste chceli používať VPN, je pomôcť obísť geografické obmedzenia. Boli ste niekedy bránou firewall vidieť niečo, čo chcete vidieť? To je geografické obmedzenie. Bežné sú na školách ako UGA, v podnikoch, iných organizáciách a dokonca aj v niektorých krajinách. Ak v tomto prípade použijete sieť VPN, zaistíte, aby softvér na blokovanie myslel, že sa nachádzate niekde inde. Takto si môžete všetko užívať normálne.

Teraz máte dva najväčšie dôvody na použitie VPN. Od ochrany vášho súkromia až po obchádzanie geografických blokov a obmedzení je dobrý nápad používať VPN. Bez ohľadu na to, ktorú službu si vyberiete, pred výberom musíte zvážiť niekoľko vecí.

Po prvé, VPN používajú šifrovacie protokoly na ochranu svojich členov. Protokol OpenVPN je najlepšou voľbou, ktorú budete chcieť zvoliť, a budete ju chcieť robiť vždy, keď je to možné. Túto možnosť vám ponúkne takmer každý poskytovateľ. Ak vám poskytovatelia ponúknu verziu TCP a UDP, obaja vykonajú svoju prácu podľa plánu. Rozdiel je v tom, že UDP je najrýchlejší, čo je dôležité, ak sa snažíte streamovať akýkoľvek obsah vyššej kategórie. Ak máte problémy s pripojením, TCP je pre vás lepšou voľbou.

1. Najlepšie VPN pre Atény: IPVanish

IPVanish

Atény majú dobrú ekonomiku vrátane technológie, ale stále sú relatívne malé. Z tohto dôvodu vyberieme server v Atlante. Servery IPVanish používame v Atlante po celú dobu, odkedy je kancelária v tejto oblasti. Zo skúsenosti vám môžeme povedať, že servery v Atlante sú rýchle a spoľahlivé. Zistíte tiež, že server IPVanish má v USA viac umiestnení serverov, než je akákoľvek iná služba VPN. Vďaka tomu sú vynikajúcou možnosťou použitia.

CountryLocationsUSA Server Locations
6389Ashburn, Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Las Vegas, Los Angeles, Miami, New York, Phoenix, San Jose. Seattle, Washington DC

Spolu s veľkou stopou v USA spoločnosť IPVanish hosťuje servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Sieť bola v našich rýchlostných testoch trvalo najrýchlejšou sieťou VPN v Severnej Amerike a Európe. Nájdete viac umiestnení serverov v krajinách ako USA a Veľká Británia. Môžete si vybrať miesto alebo samostatný server.

IPVanish hostí 48 serverov v Atlante (opäť preto, že je to najbližšie mesto) a môžete sa rozhodnúť pripojiť k niektorému z nich. Odporúčame vám vybrať názov, ktorý začína na „a“ v názve servera. Napríklad atl.a01.ipvanish.com. Vo väčšine prípadov nájdete servery typu „a“ ako najrýchlejšie. Testovali sme server IPVanish v Atlante a zistili sme, že na našom káblovom pripojení na internet je rýchlosť 63,76 Mbps, ktorá sa pohybuje okolo rovnakej rýchlosti.

Test rýchlosti IPVanish Atlanta

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie za 7,50 dolárov mesačne alebo 58,49 dolárov ročne. To funguje spravodlivo 4,87 dolárov mesačne o ročnom pláne. Na členov sa vzťahuje 7-dňová záruka vrátenia peňazí.

Navštívte stránku IPVanish

2. Najlepšie VPN pre Atény: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Táto služba pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí.

CountryLocationsUSA Server Locations
94160Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Kansas City, Los Angeles, Miami, Minneapolis, New Jersey, New York, Phoenix, Salt Lake City, San Francisco, San Jose, Santa Monica, Seattle, Tampa, Virgínia, Washington, DC

Ako vidíte v tabuľke vyššie, ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť stovkami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené tímy odkiaľkoľvek.

Aplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až do mesta, ale nemôžete si vybrať konkrétny server. Namiesto toho klient vyberie server vo vami vybranom umiestnení. Musíte tiež vedieť, že niektoré mestá sa nezobrazujú na odporúčanej karte v klientovi. To platí aj pre Atlantu (pretože je najbližším hlavným mestom). Budete chcieť vybrať kartu „Všetky“, otvoriť Ameriku a potom otvoriť Spojené štáty. V tomto okamihu môžete vybrať umiestnenie servera USA – Atlanta. Ako vidíte, testovali sme server v Atlante a rýchlosť bola 58,49 Mbps.

Rýchlostný test ExpressVPN Atlanta

Hoci sa ExpressVPN predáva za vyššiu cenu ako iné služby v našom zozname, hodnota je vysoká vzhľadom na veľkosť ich sieťových a servisných funkcií. Počítač, vreckové zariadenie, smerovač a hernú konzolu (SmartDNS) môžete jednoducho spojiť pomocou jediného účtu VPN 6,67 dolárov mesačne s ročným predplatným.

Navštívte stránku ExpressVPN

3. Najlepšie VPN pre Atény: CyberGhost VPN

CyberGhost

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CountryLocationsUSA Server Locations
6080Atlanta, Baltimore, Boston, Chicago, Cleveland, Dallas, Denver, Los Angeles, Miami, New York, Oklahoma City, Philadelphia, San Francisco, Seattle, Washington DC

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient systému Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť Wi-Fi, torrent anonymne, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť server..

Keďže sme chceli otestovať server v Atlante, otvorili sme klienta Windows a klikli na možnosť „Vybrať môj server“. Odtiaľ môžete rozšíriť ktorúkoľvek krajinu a vybrať konkrétny server. Sieť CyberGhost obsahuje 8 serverov Atlanta. Pripojili sme sa k jednej z nich a otestovali sme výkon. Ako vidíte, naša rýchlosť sťahovania bola 57,65 Mbps, čo je v súlade s ostatnými službami v našom zozname.

Test rýchlosti CyberGhost Atlanta

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa prihlásiť na úplný prístup k sieti CyberGhost už od 3,50 dolárov mesačne počas ich súčasnej propagácie.

Navštívte CyberGhost

4. Najlepšie VPN pre Atény: NordVPN

NordVPNSpoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

CountryLocationsUSA Server Locations
6180Atlanta, Buffalo, Chicago, Dallas, Denver, Los Angeles, Miami, New York, Phoenix, Salt Lake City, San Jose, Seattle, St. Louis, Washington DC

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si predplatíte dlhodobejší účet. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android aj iOS (iPhone, iPad).

NordVPN je hostiteľom 39 serverov v Atlante. Bohužiaľ, klient NordVPN neukazuje mesto servera. Avšak láskavo nám poskytli čísla serverov pre Atlantu. Budete sa chcieť pripojiť k jednému z nasledujúcich serverov: 369-372, 561-568, 665-676, 681-684, 940-955. Najjednoduchší spôsob, ako vybrať konkrétne číslo servera, je vybrať kartu „Servery“ v aplikácii a potom výsledky zoradiť podľa abecedy. Potom môžete prejsť nadol a vybrať ktorékoľvek z čísiel serverov, ktoré sme uviedli vyššie. Môžete vidieť percento času načítania a vzdialenosť ku každému serveru. Testovali sme server USA č. 370 v Atlante a zistili sme, že výkon je celkom dobrý s rýchlosťou sťahovania 60.11 Mbps.

Test rýchlosti NordVPN

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzené služby VPN a SmartDNS už od 3,99 dolárov mesačne s 24-mesačným členstvom.

Navštívte spoločnosť NordVPN

5. Najlepšie VPN pre Atény: StrongVPN

StrongVPN

StrongVPN má sídlo v Spojených štátoch a má jednu z najlepších sietí VPN v krajine. V minulosti spoločnosť účtovala používateľom poplatky na základe počtu umiestnení serverov a protokolov, ktoré používali. To sa zmenilo, pretože StrongVPN teraz ponúka členom plný prístup k ich sieti so stovkami serverov po celom svete.

KrajinyLokácieServersUSA Server LocationsSoftwareMonlylyRokedyRefund
2043600Atlanta, Chicago, Dallas, Las Vegas, Los Angeles, Miami, New York, Phoenix, San Francisco, Seattle, Washington DCwindows$ 7,50$ 52.497 dní

Najnovším prírastkom do služby StrongVPN je funkcia StrongDNS. Každý, kto sa zaregistruje na účet StrongVPN, získa tiež bezplatný prístup k StrongDNS, čo je inteligentná služba DNS používaná na obchádzanie geografických obmedzení. Je to skvelé riešenie pre tých, ktorí plánujú cestovať mimo USA a chcú získať prístup k sieti Netflix.

StrongVPN je hostiteľom 20 serverov v Atlante. Nemôžete vybrať konkrétny server. Namiesto toho budete chcieť kliknúť na rozbaľovaciu ponuku umiestnenia servera a zvoliť Spojené štáty – Atlanta. Vybrali sme OpenVPN UDP pre najlepší výkon. Po pripojení k serveru v Atlante sme otestovali rýchlosť a zistili sme, že je 59,97 Mbps.

Test rýchlosti StrongVPN Atlanta

StrongVPN láskavo ponúka našim návštevníkom zľavu 25%. Kupón sa hromadí okrem bežných zliav. Môžete si vychutnať neobmedzený VPN a bezplatný prístup k SmartDNS iba za 7,50 dolárov mesačne alebo 52,49 dolárov ročne. Ročný účet funguje spravodlivo 4,37 dolárov mesačne. Na nových používateľov sa vzťahuje záruka vrátenia peňazí, ktorá nie je otvorená.

StrongVPN

Samozrejme, existujú aj ďalšie možnosti, ktoré nájdete v našich 10 najlepších VPN zoznam služieb. Nemyslíme si však, že budete musieť. Naše možnosti sme vybrali na základe rýchlosti, spoľahlivosti, ceny a bezpečnosti. Našim výberom sú poskytovatelia serverov umiestnených v blízkosti oblasti Atén. Týmto spôsobom nájdete najlepšie rýchlosti. Podľa našich možností majú všetci poskytovatelia vynikajúce siete a všetci sú dobre známi. Ak plánujete streamovanie obsahu, potrebujete dobrú rýchlosť. Nikto nechce vidieť oneskorenia kvôli ukladaniu do vyrovnávacej pamäte. Určite si vyberte poskytovateľa s dobrou povesťou. S našou pomocou vám môžeme pomôcť informovať o najlepších možnostiach.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map