Najlepšie VPN pre Apple Arcade

Apple Arcade je služba založená na predplatných cloudových hrách, ktorú prevádzkuje spoločnosť Apple. Je to jedna z mnohých spoločností, ktoré hádajú na herný rozbehový vagón. Rovnako ako ostatní platíte mesačné náklady na predplatné. Poskytujú vám viac ako 100 titulov hier, ktoré môžete hrať online v režime offline. To samozrejme znamená, že používatelia musia mať slušné internetové pripojenie, aby ho mohli podporovať. Sieť sa má spustiť na jeseň 2019. Aj keď by to mohlo fungovať dobre pre spoločnosť Apple, videli sme, že niektoré z ich aktivít sa mierne zhoršujú. Má dosť konkurencie z iných služieb predplatného, ​​ako sú Sony, Google, Microsoft a ďalšie. Aj keď si môžete stiahnuť hry a hrať ich offline, stále máte možnosť hrať hry online. Z tohto dôvodu môžete naraziť. Ak chcete vyriešiť tento problém a niekoľko ďalších, je dobré sa pripojiť k sieti VPN. O chvíľu vám vysvetlíme výhody, ktoré z toho vyplývajú. Najprv sa pozrite na náš zoznam najlepších sietí VPN pre Apple Arcade.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisitServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75CyberGhost80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 3,25IPVanish76checkbox

K tejto službe by sa vám mohlo páčiť niekoľko bodov. Hry dostupné pre túto službu sú výhradnými nezávislými titulmi. Aj keď nie sú tak dobre známe ako zavedené franšízy, nie je to prvýkrát, čo si Apple nastavil svoju vlastnú cestu. Tieto hry môžete hrať na počítačoch Macbook, iPhone, iPad alebo Apple TV. Určite posunú hranie online hier na inú úroveň tým, že poskytujú exkluzívny prístup k titulom.

Pri používaní Apple Arcade existuje niekoľko rôznych dôvodov pre pripojenie k VPN. Prvá sa týka prístupu k videohrám. Spoločnosti, ako je spoločnosť Apple, niekedy vydávajú hry v rôznych regiónoch pred ostatnými. Toto je bežná prax s inými spoločnosťami, ale myslíme si, že by ste mali mať možnosť získať prístup skoro všade. Ak chcete hrať hru, ktorá sa nenachádza v oblasti, v ktorej sa práve nachádzate, všetko, čo musíte urobiť, je pripojiť sa k tejto oblasti pomocou VPN. Takto si bude sieť myslieť, že sa nachádzate v oblasti, do ktorej ste chceli získať prístup, a mali by ste mať k nej prístup, ako by ste očakávali..

Ďalším dobrým dôvodom na použitie siete VPN je pomôcť vám vyhnúť sa oneskoreniu. Aj keď Apple Arcade robí množstvo sľubov, stále sa môžete dostať do oneskorenia. Riešením je pripojenie na menej zaneprázdnený server. Ak hráte konkurenčne, viete, že smrť môže prísť rýchlo a ľahko. Pripojením k sieti VPN sa môže líšiť medzi životom a smrťou vo vašom hernom živote.

Aká je najlepšia VPN pre Apple Arcade?

Pri pokuse o odpoveď na túto otázku existuje niekoľko faktorov. V takom prípade majú tí najväčší s prístupom. Po zameraní sa na ne vám môžeme povedať, čo je najlepšia VPN pre Apple Arcade.

 • Schopnosť obísť geograficky obmedzený obsah a získať skorý prístup
 • Vysokorýchlostné servery v tejto oblasti na zastavenie ukladania videa do vyrovnávacej pamäte
 • Vysoká stabilita siete s veľkými a stabilnými sieťami, ktoré vám pomôžu vyhnúť sa prerušenému pripojeniu pri prehrávaní obľúbených položiek
 • Silné šifrovanie na vojenskej úrovni, ktoré pomáha chrániť vaše súkromie
 • Používateľom sa poskytujú prísne zásady neprihlásenia

Pozrime sa podrobnejšie na najlepšie VPN, ktoré sa majú používať v Apple Arcade.

1. Najlepšie VPN pre Apple Arcade: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Pripojte sa súčasne zo svojho počítača aj mobilu pomocou až troch súčasných pripojení. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, na nastavenie môžete použiť routerovú aplikáciu ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentných DNS do herných konzol (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, atď.), Mediálnych boxov (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si tú najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka záruku vrátenia peňazí 30 dní.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Apple Arcade: NordVPN

NordVPN

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si predplatíte dlhodobejší účet. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android aj iOS (iPhone, iPad).

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte spoločnosť NordVPN

3. Najlepšie VPN pre Apple Arcade: PIA

Súkromný prístup na internet

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k ľubovoľnému umiestneniu ich servera v 33 krajinách. Ako vidíte nižšie, tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Umiestnenia serverov sú uvedené v abecednom poradí podľa krajiny.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

Používame klienta PIA pre Windows a nie je toho veľa čo sa týka nastavenia a používania. Túto službu však nebudete chcieť podceňovať. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Môžete ovládať úrovne šifrovania a nájsť tú správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou. Ako vidíte nižšie, sieť PIA je v kľúčových lokalitách v Spojených štátoch pomerne rýchla.

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka členom 7-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte súkromný prístup na internet

4. Najlepšie VPN pre Apple Arcade: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa zaregistrovať pre plný prístup k sieti CyberGhost so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte CyberGhost

5. Najlepšie VPN pre Apple Arcade: IPVanish

IPVanish

USA sú domovom niekoľkých populárnych služieb VPN, ale žiadna rýchlejšia ako IPVanish. Z osobnej skúsenosti vieme, že IPVanish bude fungovať celkom dobre bez ohľadu na to, v ktorej oblasti krajiny sa nachádzate. Ich servery sú rýchle a služba VPN má v USA viac serverových umiestnení ako väčšina poskytovateľov VPN..

Spolu s veľkou stopou v USA spoločnosť IPVanish hosťuje servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Ich sieť VPN bola v našich rýchlostných testoch stále najrýchlejšia v Severnej Amerike. Nájdete viac umiestnení serverov v krajinách ako USA a Veľká Británia. Miesto môžete vybrať alebo získať konkrétnejší výber samostatného servera. IPVanish je vynikajúci pre hranie hier, ale môže byť zasiahnutý za odblokovanie populárnych streamovacích služieb.

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie. Môžete dokonca nastaviť smerovač tak, aby chránil každé zariadenie v sieti. Služba VPN je medzi používateľmi Kodi veľmi populárna. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

Ak sa chystáte zistiť, o čom je Apple Arcade, odporúčame vám použiť VPN. Vyššie sme vám ponúkli množstvo rôznych možností. Na našom webe nájdete niekoľko ďalších 10 najlepších VPN Zoznam. Všetci budú pracovať podľa očakávaní, ale konkrétne sme sa rozhodli pracovať s Apple Arcade. Týmto spôsobom získate prístup k najlepším rýchlostiam a možný prístup bez ohľadu na to, čo sa rozhodnete hrať. Prečítajte si nášho sprievodcu, ktorý vám pomôže urobiť najlepšie rozhodnutie podľa vašich potrieb.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map