Najlepšie VPN pre Šanghaj

Šanghaj, ČínaŠanghaj, Čína je najväčšie mesto na svete s počtom obyvateľov viac ako 24 miliónov. Je to globálne finančné centrum a dopravný uzol s najrušnejším kontajnerovým prístavom na svete. Existuje veľa dôvodov, prečo navštíviť Šanghaj a považuje sa za ukážku prosperujúcej čínskej ekonomiky na pevnine. Ak plánujete návštevu čoskoro, nebudete chcieť používať internet bez VPN. Pomôže to chrániť vaše súkromie a odblokovať obmedzenia. Tu sú niektoré z najlepších služieb VPN, ktoré sa používajú v Šanghaji.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 3,33PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75PIA80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 5,20IPVanish76checkbox

História Šanghaja siaha do roku 771 pred Kristom a siaha do obdobia pred zjednotením Číny. Názov sa prekladá do „Na mori“. Aj keď existuje určitá debata o tom, ako by sa malo meno používať, mesto bolo počas dynastie Tang doslova na mori. Vďaka alternatívnemu názvu sa meno Shen bude zobrazovať ako súčasť športových tímov a novín.

Ako vidíte, mesto má dlhú históriu. Dnes je veľa vecí, ktoré priťahujú ľudí a podniky do Šanghaja. To zahŕňa zónu voľného obchodu Shanghai Pilot, univerzitu v Šanghaji, historické a futuristické budovy, zábavné parky, múzeá a mnoho ďalších. Bez ohľadu na to, čo chcete robiť v tejto oblasti, od podnikania po zábavu, nájdete ju tu.

Čína má zvláštnu rovnováhu medzi modernou západnou civilizáciou, starou čínskou kultúrou a tvrdými hodnotami. Keď tam budete, možno skoro zabudnete, že ste v komunistickej krajine. Ak sa však pokúsite používať internet, rýchlo si na to pamätáte. Čína má firewall, ktorý sa často označuje ako „Veľký čínsky firewall“. To je dôvod, prečo prvým dôvodom použitia siete VPN je, že vám pomôže obísť cenzúru a obmedzenia. Ak sa pripojíte k serveru VPN na inom mieste, softvér presvedčíte, že sa nachádzate niekde inde.

Ďalším dôvodom použitia siete VPN je ochrana vášho súkromia. Je všeobecne známe, že čínska vláda monitoruje internetový prenos. Pripojením k VPN serveru podľa vášho výberu vytvoríte zabezpečené pripojenie k serveru. Týmto spôsobom svoje údaje nekompromitujete. Nezabúdajte však, že môže byť ťažké úplne zablokovať vládu, aby vás tam monitorovala. Ak to naozaj chcú, nájdu spôsob. V prípade Číny vám odporúčame použiť funkciu zakódovania (zahmlievania), ktorú ponúkajú všetky siete VPN v našom príspevku, aby pomohli skryť vaše aktivity pred čínskymi orgánmi..

To sú dva hlavné dôvody, prečo je používanie siete VPN v Číne zásadné. Po registrácii do služby však môžete objaviť ďalšie spôsoby použitia. Od pripojenia GFC k ochrane vášho súkromia vám VPN pomôžu dosiahnuť vaše ciele. Teraz, keď uvidíte, prečo je to dôležité, hovorme o poskytovateľoch VPN.

Pozrime sa bližšie na náš zoznam najlepších sietí VPN pre Šanghaj.

1. Najlepšie VPN pre Šanghaj: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená prostredníctvom významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Rýchlostný test ExpressVPN v ŠanghajiAplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až po mesto, ale nemusíte si vyberať konkrétny server. Namiesto toho klient vyberie najrýchlejší server vo vami vybranom umiestnení. Budete chcieť vybrať kartu „Všetko“ a do poľa „Vyhľadať krajinu alebo mesto“ napíšte Hongkong. V tomto okamihu môžete vybrať servery, ktoré sa tam nachádzajú. Ako vidíte, testovali sme server v Hongkongu a rýchlosť vyšla na 283,46 Mbps.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Pripojte sa súčasne zo svojho počítača aj mobilu pomocou až troch súčasných pripojení. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, na nastavenie môžete použiť routerovú aplikáciu ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentných DNS do herných konzol (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, atď.), Mediálnych boxov (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Šanghaj: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 3,49 dolárov mesačne (zľava 70%)

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si predplatíte dlhodobejší účet. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android aj iOS (iPhone, iPad).

Test rýchlosti NordVPN v ŠanghajiSpoločnosť NordVPN je hostiteľom niekoľkých serverov v Hongkongu. Na konzole môžete kliknutím na 3 vodorovné bodky napravo od krajiny nájsť oblasť servera a zobraziť percentá dostupných serverov. Testovali sme server v Hongkongu a rýchlosť sťahovania bola 170,81 Mbps.

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte spoločnosť NordVPN

3. Najlepšie VPN pre Šanghaj: PIA

Súkromný prístup na internet

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 3,33 $ mesačne (zľava 72%)

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k akémukoľvek zo svojich umiestnení na serveri v 29 krajinách. Ako vidíte nižšie, tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Umiestnenia serverov sú uvedené v abecednom poradí podľa krajiny.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

Test rýchlosti PIA v ŠanghajiPoužívame klienta PIA pre Windows a nie je toho veľa čo sa týka nastavenia a používania. Jeho jednoduchosť neznamená, že klient nemá bohaté funkcie. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Môžete ovládať úrovne šifrovania a nájsť tú správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou. Ako vidíte, náš test rýchlosti ukázal, že PIA pri pripojení k Hongkongu bežala rýchlosťou 108,61 Mbps.

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka členom 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte súkromný prístup na internet

4. Najlepšie VPN pre Šanghaj: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 2,75 dolárov mesačne (79% zľava)

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Test rýchlosti CyberGhost ShanghaiKeďže sme chceli testovať server v Los Angeles, otvorili sme klienta Windows a klikli na možnosť „Vybrať môj server“. Odtiaľ môžete rozšíriť ktorúkoľvek krajinu a vybrať konkrétny server. Sieť CyberGhost obsahuje množstvo serverov v Hongkongu. Pripojili sme sa k jednej z nich a otestovali sme výkon. Ako vidíte, naša rýchlosť sťahovania bola 61,24 Mbps.

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa zaregistrovať pre plný prístup k sieti CyberGhost so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte CyberGhost

5. Najlepšie VPN pre Šanghaj: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 5,20 $ mesačne (zľava 57%)

USA sú domovom niekoľkých populárnych služieb VPN vrátane IPVanish. Z osobnej skúsenosti vieme, že IPVanish bude fungovať celkom dobre bez ohľadu na to, v ktorej oblasti krajiny sa nachádzate. Ich servery sú rýchle a služba VPN má v USA viac serverových umiestnení ako väčšina poskytovateľov VPN..

Spolu s veľkou stopou v USA spoločnosť IPVanish hosťuje servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Sieť bola v našich rýchlostných testoch trvalo najrýchlejšou sieťou VPN v Severnej Amerike a Európe. Nájdete viac umiestnení serverov v krajinách ako USA a Veľká Británia. Môžete si vybrať miesto alebo samostatný server.

IPVanish Shanghai test rýchlostiIPVanish hostí 20 serverov v Hongkongu a môžete sa rozhodnúť pripojiť k niektorému z nich. Keď sme testovali server IPVanish v Hongkongu, hkg-c07 a zistili sme rýchlosť 96,65 Mbps.

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie. Môžete dokonca nastaviť smerovač tak, aby chránil každé zariadenie v sieti. Služba VPN je medzi používateľmi Kodi veľmi populárna. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

Poskytovatelia, ktorí sme vám dali, sú tou najlepšou voľbou, ktorú môžete využiť v Šanghaji. Vždy sa však môžete pozrieť na naše 10 najlepších VPN Zoznam. Uistite sa, že poskytovateľ, ktorého si vyberiete, má servery umiestnené v regióne alebo okolo neho. Naše rozhodnutia sú založené na bezpečnosti, rýchlosti, spoľahlivosti a dokonca aj cene. Hľadali sme aj poskytovateľov serverov v rovnakom regióne ako Šanghaj. Týmto spôsobom získate najvyššiu možnú rýchlosť. Bez ohľadu na to, ktorú možnosť si vyberiete, neurobíte to zle. Ak chcete streamovať obsah, dobré rýchlosti sú veľmi dôležité. Použite nášho sprievodcu, ktorý vám pomôže urobiť informované rozhodnutie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map