Najlepšie VPN pre Android

Obrázok telefónu Android 2Android je najobľúbenejší operačný systém na svete. Zatiaľ čo existujú iní konkurenti, Android má na celom svete viac ako 80% podiel na trhu. Bez ohľadu na to, či používate telefón s Androidom, tablet, požiarnu televíziu alebo iné zariadenia, všetky ich budete chcieť chrániť pomocou VPN. Kvalitná služba VPN pomôže chrániť vaše súkromie online pri používaní mobilného telefónu alebo tabletu na pripojenie k otvoreným sieťam WiFi. Pomôže vám tiež odblokovať geografické obmedzenia. Prezrite si náš zoznam najlepších sietí VPN pre Android.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 3,33PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75PIA112checkboxcheckbox
5IPVanish$ 5,20IPVanish76checkboxcheckboxcheckbox

Využitím VPN na svojom obľúbenom zariadení s Androidom môžete získať niekoľko výhod. Prvá výhoda vám pomôže chrániť vaše súkromie online. Mobilné telefóny sa v poslednom desaťročí stali neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Spoliehame sa na nich natoľko, že sú prostriedkom zábavy, ako aj nástrojom pre prácu. Mnoho podnikov teraz ponúka svojim sponzorom bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, aby prilákalo podnikanie. Pretože sú často otvorené, tieto siete predstavujú veľké riziko. Nezáleží na tom, kde ste, vždy môžu byť kybernetickí zločinci pripravení ukradnúť vaše osobné údaje. Pomocou siete VPN vytvoríte bezpečné a šifrované pripojenie kedykoľvek to povolíte. Týmto spôsobom môžete každému sťažiť prístup k citlivým informáciám.

Ak ste niekedy cestovali mimo krajiny, možno vám bol zablokovaný prístup k obsahu späť domov. Alebo možno narazíte na výpadky športových udalostí. Je to z dôvodu geografických obmedzení. Toto sú pravidlá, ktoré hovoria, že nemáte prístup k určitému materiálu, ak ste mimo určitej oblasti. V prípade výpadku prúdu budete blokovaný, ak sa nachádzate v určitej oblasti kvôli obmedzeniam obsahu. Povedzme, že ste v Číne a chcete získať prístup k neschválenému obsahu. Z dôvodu ich brány firewall však narazíte na blokády. Pripojením k VPN na inom mieste môžete obísť tieto typy obmedzení. Existuje mnoho ďalších príkladov, ktoré by sme mohli použiť, ale ktoré by vám mali poskytnúť dobrú predstavu o možnostiach.

Ako vidíte, existuje niekoľko veľmi dobrých dôvodov na použitie VPN na vašom zariadení s Androidom. Od ochrany vašich citlivých údajov pred počítačovou kriminalitou alebo zvedavými očami až po obídenie cenzúry alebo geografické obmedzenia, budete chcieť využiť výhody VPN. Aj keď sú služby VPN už nejakú dobu k dispozícii, mobilné aplikácie pre týchto poskytovateľov prešli dlhú cestu. Teraz, keď sme vysvetlili, prečo by ste pre svoje zariadenie s Androidom mali používať sieť VPN, pokryjeme vaše najlepšie možnosti.

Aká je najlepšia VPN pre Android?

Pri určovaní nášho zoznamu najlepších sietí VPN pre Android sme sa zamerali na nasledujúce kritériá:

 • Testy rýchlosti vykonávané v USA a Veľkej Británii s aplikáciou Android VPN
 • Spoľahlivosť siete VPN pri používaní telefónov a tabletov s Androidom.
 • Mobilné funkcie vrátane prepínača kill a podpory pre Android TV
 • Silné úrovne šifrovania pre lepšiu ochranu súkromia
 • Uprednostnili sme VPN, ktoré neuchovávajú denníky používania
 • Úspech odblokovania obľúbených kanálov a živých športov

Tu je zoznam najlepších služieb VPN pre Android:

1. Najlepšie VPN pre Android: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Ako vidíte, používanie ExpressVPN pre Android má určité isté výhody.

V tabuľke vyššie ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Sieť ExpressVPN sa môže pochváliť stovkami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. To zahŕňa miesta na celom svete. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a užívať si obsah, aký ste zvyknutí vidieť na telefóne alebo tablete

Aplikácia ExpressVPN vám umožňuje zvoliť umiestnenie servera až po mesto, ale nemôžete si vybrať konkrétny server. Namiesto toho kliknite na tlačidlo „Vybrať miesto“. Budete chcieť vybrať kartu „Všetko“ a vybrať jednu zo štyroch kategórií. Patria sem Ameriky, Európa, Ázia a Tichomorie, Afrika a Blízky východ & Indie. V tomto okamihu môžete vybrať servery, ktoré sa tam nachádzajú.

ExpressVPN pre Android

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Android: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 3,49 dolárov mesačne (zľava 70%)

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má silnú prítomnosť, pretože má servery umiestnené na celom svete. Členovia majú plný prístup do svojej siete po celom svete za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má jednu z najlepších kombinácií služieb za cenu. Samozrejme sa budete chcieť prihlásiť na odber dlhšieho účtu. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android aj iOS (iPhone, iPad).

Aplikácia pre Android od spoločnosti NordVPN poskytuje dobrú funkčnosť a je veľmi jednoduchá na používanie. Medzi všetkými verziami rôznych aplikácií existuje veľa podobností. Navigácia je jednoduchá a môžete ľahko nájsť možnosti, ako aj zoznam krajín. Ak chcete, môžete sa pripojiť aj pomocou mapy sveta. Obrázok nižšie zobrazuje aplikáciu pre Android.

Aplikácia NordVPN pre Android

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte spoločnosť NordVPN

3. Najlepšie VPN pre Android: PIA

Súkromný prístup na internet

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 3,33 $ mesačne (zľava 72%)

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k akémukoľvek zo svojich umiestnení na serveri v 29 krajinách. Hoci nemusia ponúkať toľko krajín ako iní poskytovatelia, zameriavajú sa na služby a udržiavajú nízke ceny. Ako vidíte nižšie, tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Umiestnenia serverov sú uvedené v abecednom poradí podľa krajiny. Po výbere umiestnenia sa môžete ľahko pripojiť k miestam bez ohľadu na to, kde majú servery.

Mnoho používateľov torrentu miluje ľahko použiteľnú službu PIA. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému v prípade, že dôjde k výpadku pripojenia k ich službe. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

Keď si stiahnete klienta Android pre PIA, uvidíte, že je pomerne jednoduchý. To však neznamená, že ide o slabý program. V časti Možnosti nájdete niekoľko rôznych možností, z ktorých si môžete vybrať. Funkcie môžete samozrejme prepínať v závislosti od vašich preferencií vrátane úrovní šifrovania, aby ste mohli riadiť svoju rovnováhu rýchlosti a súkromia. Ako vidíte, obrazovky možností sú nižšie.

Súkromné ​​pripojenie k internetu Nastavenia pripojenia Android

Pokiaľ ide o svojho klienta s Androidom, tím PIA zahrnoval prepínač zabíjania na internete. Táto funkcia zničí vaše internetové pripojenie kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú. Súkromný prístup na internet ponúka členom 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte súkromný prístup na internet

4. Najlepšie VPN pre Android: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 2,75 dolárov mesačne (79% zľava)

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo iných krajinách. Klient pre Android tiež ponúka rôzne možnosti vrátane možnosti anonymného surfovania, ochrany Wi-Fi, anonymného torrentu, odblokovania základných webových stránok (Google, Facebook Instagram atď.) A výberu servera..

Klient CyberGhost VPN Android má mnoho možností, ktoré si určite určite zamilujete. medzi ne patrí WiFi Auto-Protect, zabezpečené streamovanie a ďalšie. Pri navigácii v aplikácii pre Android nenájdete žiadne problémy, pretože je všetko intuitívne. Nižšie nájdete, ako vyzerá táto aplikácia.

Aplikácia CyberGhost Android

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa zaregistrovať pre plný prístup k sieti CyberGhost so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte CyberGhost

5. Najlepšie VPN pre Android: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 5,20 $ mesačne (zľava 57%)

IPVanish má vynikajúcu aplikáciu pre Android, ktorá sa ľahko používa. Môžete očakávať, že nájdete veľké rýchlosti bez ohľadu na to, ku ktorej oblasti sa chcete pripojiť. Je to preto, že majú jednu z najlepších sietí v komunite. Mnoho serverov na rôznych miestach sa považuje za najvyššiu úroveň. To znamená, že sú najrýchlejšie dostupné.

Spolu s veľkou stopou v USA spoločnosť IPVanish hosťuje servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Sieť je neustále jednou z najrýchlejších služieb VPN bez ohľadu na to, kde vykonávame testy rýchlosti. Nájdete viac umiestnení serverov v krajinách celého regiónu. Môžete vybrať konkrétne umiestnenie alebo samostatný server.

Rovnako ako v prípade klienta PIA, klient IPVanish pre Android sa ľahko používa a má na výber niekoľko rôznych možností. Patrí medzi ne schopnosť automatického pripojenia, pripojenie k najrýchlejšiemu serveru, funkcia kódovania (za zmätenie), automatické opätovné pripojenie, zmena portu a možnosť vybrať si jednu z dvoch verzií OpenVPN, ako vidíte nižšie..

IPVanish pre Android

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie. Môžete dokonca nastaviť smerovač tak, aby chránil každé zariadenie v sieti. Služba VPN je medzi používateľmi Kodi veľmi populárna. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

6. Najlepšie VPN pre Android: Surfshark

Surfshark

Zaregistrujte sa na 24 mesiacov iba za 1,99 dolárov mesačne (83% zľava)

Spoločnosť Surfshark spustila svoju službu VPN v roku 2018. Od tej doby spoločnosť urobila v komunite pomerne rozruch. Tím pokračuje v raste a pridáva umiestnenie serverov do svojej vysokorýchlostnej siete. Zamerali sa na súkromie a hodnotu. Táto služba obsahuje ďalšie funkcie ako CleanWeb (blokuje reklamy a malware), Whitelister (split tunneling), MultiHop double VPN, kill switch, privátny DNS a ochranu pred únikom.

Vďaka veľkej sieti serverov po celom svete, silnému šifrovaniu a možnosti odblokovania populárnych streamovacích služieb, ako sú Netflix, YouTube Premium a Amazon Prime, existuje veľa príležitostí na využitie služby. K videu Amazon Prime máte prístup vo viacerých regiónoch vrátane USA, Nemecka a Veľkej Británie. Klient Windows vám dáva možnosť pripojiť sa k fyzickým umiestneniam serverov, virtuálnym serverom (najvhodnejším na odblokovanie geografických obmedzení), serverom, ktoré podporujú používanie P2P, a serverom MultiHop..

Aplikácia Surfshark pre Android

Čo sa týka hodnoty a funkcií, Surfshark je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí chcú chrániť svoje súkromie a odblokovať obmedzenia. Všetky ich aplikácie VPN boli navrhnuté s podobným používateľským rozhraním a ľahko sa používajú. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzený účet VPN bez rizika, pretože Surfshark ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte Surfshark

Môžete si pozrieť náš zoznam 10 najlepších VPN služby pre viac možností. Myslíme si, že budete spokojní s ktorýmkoľvek z vyššie uvedených výberov. Vybrali sme si ich pred ostatnými poprednými poskytovateľmi VPN na základe spoľahlivosti a aplikácií, ktoré podporujú najnovší operačný systém Android. Aby ste mohli chrániť svoje súkromie, musíte sa spoľahnúť na poskytovateľa VPN. Tieto služby to urobia a každá z nich ponúka dobré aplikácie pre Android.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map