Najlepšie VPN pre Amazon Fire TV Cube

FireTV CubeAmazon Fire TV Cube je 4K hands-free zariadenie na streamovanie médií. Účtuje sa ako prvý prehrávač médií, ktorý prináša zážitok zo zábavy v zariadení typu všetko v jednom. Pretože je povolená funkcia Alexa, pomocou hlasových povelov môžete robiť veci, ako napríklad zapnúť televízor, stlmiť svetlá, hrať, čo chcete sledovať alebo počúvať, a ďalšie. Je zrejmé, že Amazon odvádza dobrú prácu, keď sa snaží začleniť všetko a dá vám niekoľko rôznych možností. Pretože je to televízia Fire TV, existuje niekoľko najlepších poskytovateľov VPN, ktorí ponúkajú aplikácie pre Fire TV Cube. Pri používaní zariadenia existuje niekoľko dôvodov na pripojenie k sieti VPN. Prezrite si náš zoznam najlepších sietí VPN pre Fire TV Cube.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3CyberGhost$ 2,75PIA112checkboxcheckbox
4IPVanish$ 4,87IPVanish76checkbox
5Súkromný prístup na internet$ 3,33PIA52checkboxcheckbox

Kocka Amazon Fire TV Cube má niekoľko funkcií, vďaka ktorým sa líši od iných zariadení. Samozrejme, prichádza s Alexom, Amazonovým hlasovým asistentom. Jeho 8 mikrofónov znamená, že môžete využiť výhodu „rozpoznávania hlasu na diaľku“ zariadenia. To znamená, že asistentovi môžete veliť z druhej strany miestnosti. Bude vás počuť bez ohľadu na to, kde sa v miestnosti nachádzate. Pozrime sa na niektoré ďalšie funkcie Fire TV Cube.

 • UHD kvalita obrazu a zvuk „v skutočnom živote“. Toto umožní 4K ultra vysoké rozlíšenie až 60 fps s ostrým zvukom čistoty Dolby Labs.
 • Vstavaný reproduktor ktorá vám umožní skontrolovať počasie, ovládať zvukovú lištu, počúvať správy, ovládať kompatibilné inteligentné zariadenia, vypínať televízor a ďalšie.
 • Prístup k kanálom, aplikáciám a zručnostiam Alexa. To znamená, že môžete získať viac ako 500 000 filmov a televíznych epizód od spoločností Amazon Prime, Netflix, Hulu, HBO, Showtime, NBC a ďalších. Získate samozrejme aj prístup k pôvodným reláciám na príslušných kanáloch a službách.
 • Prístup k Amazon Music začínajúc na 3,99 dolárov mesačne.

Ako vidíte, s Amazon Fire TV Cube môžete robiť veľa vecí. Skutočnosť, že obsahuje Alexa, mu určite dáva viac energie ako akékoľvek iné zariadenie na streamovanie médií. So všetkými týmito silami je určite dôležité chrániť vaše súkromie. Použitím VPN môžete zabrániť prípadným zlodejom v získavaní prístupu k vašej kocke, k vašim osobným rozhodnutiam alebo dokonca k iným zariadeniam. Po pripojení k VPN serveru podľa vášho výberu vytvoríte šifrované a zabezpečené pripojenie. To hackerom sťažuje kompromitáciu vašich zariadení.

Ďalší dobrý dôvod na použitie VPN s Fire Fire Cube súvisí s geografickými obmedzeniami. Aj keď môžete získať prístup ku všetkým vyššie uvedeným položkám, pripojenie k serveru na inom mieste môže odomknúť ďalšie možnosti. Povedzme napríklad, že cestujete do zahraničia a vezmite si so sebou box. Ak chcete získať prístup k úplnej knižnici Netflix, na ktorú ste zvyknutí, jednoducho sa pripojte k serveru ExpressVPN vo vašej domovskej oblasti. Či už cestujete alebo len chcete iné možnosti, použitie VPN môže byť dobrá vec. Pozrime sa bližšie na poskytovateľov, ktorí ponúkajú aplikácie pre Fire TV Cube.

1. Najlepšie VPN pre Amazon Fire TV Cube: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie používateľa. Môžete sa pripojiť k ich sieti VPN a chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Prepojte súčasne stolný počítač a mobil s až tromi súčasnými pripojeniami. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, môžete na jeho nastavenie použiť aplikáciu smerovača ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentného DNS pre zariadenia, ako sú herné konzoly (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálne skrinky (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre Amazon Fire TV Cube: NordVPN

NordVPN

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak sa prihlásite na odber účtu na dlhšiu dobu. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android a iOS (iPhone, iPad). Pre prehliadač Chrome, Firefox alebo Safari môžete použiť rozšírenie prehliadača NordVPN. NordVPN ponúka niektoré pokročilé funkcie ochrany osobných údajov, ako napríklad dvojitá VPN, P2P servery a vyhradená IP, ktoré skutočne pomáhajú vyniknúť službe.

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte spoločnosť NordVPN

3. Najlepšie VPN pre Amazon Fire TV Cube: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa zaregistrovať pre plný prístup k sieti CyberGhost so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte CyberGhost

4. Najlepšie VPN pre Amazon Fire TV Cube: PIA

Súkromný prístup na internet

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k ľubovoľnému umiestneniu ich servera v 33 krajinách. Tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Rýchlosť nájdete väčšinou rýchlo.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

PIA ponúka klienta Windows a ďalšie aplikácie, ktoré sú jednoduché a ľahko použiteľné. Nebudete to však chcieť podceňovať. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Úrovne šifrovania môžete ovládať, aby ste našli správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou.

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka členom 7-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte súkromný prístup na internet

5. Najlepšie VPN pre Amazon Fire TV Cube: IPVanish

IPVanish

USA sú domovom niekoľkých populárnych služieb VPN, ale žiadna rýchlejšia ako IPVanish. Z osobnej skúsenosti vieme, že IPVanish bude fungovať celkom dobre bez ohľadu na to, v ktorej oblasti krajiny sa nachádzate. Ich servery sú rýchle a služba VPN má v USA viac serverových umiestnení ako väčšina poskytovateľov VPN..

Spolu s veľkou stopou v USA spoločnosť IPVanish hosťuje servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Ich sieť VPN bola v našich rýchlostných testoch stále najrýchlejšia v Severnej Amerike. Nájdete viac umiestnení serverov v krajinách ako USA a Veľká Británia. Miesto môžete vybrať alebo získať konkrétnejší výber samostatného servera. IPVanish je vynikajúci pre hranie hier, ale môže byť zasiahnutý za odblokovanie populárnych streamovacích služieb.

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie. Môžete dokonca nastaviť smerovač tak, aby chránil každé zariadenie v sieti. Služba VPN je medzi používateľmi Kodi veľmi populárna. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

Možnosti, ktoré uvádzame vyššie, sú najlepšie služby VPN pre Amazon Fire TV Cube. Zoznam budeme naďalej aktualizovať, pretože ďalšie siete VPN budú v budúcnosti pridávať vlastné aplikácie pre televíziu Fire. Bez ohľadu na to, aké sú vaše ciele používania VPN pri používaní vášho Cube, určite vám pomôže s témami, ktoré sme už spomenuli.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map