Najlepšie VPN, ktoré akceptujú Amazon Pay

Amazon PayAmazon Pay je služba na spracovanie platieb online, ktorú vlastní Amazon. Bola spustená v roku 2007 a využíva zákaznícku základňu Amazon.com a sústreďuje svoje úsilie na to, aby poskytla svojej základni možnosť používať svoje účty Amazon na externých webových stránkach obchodníkov. Pre tých, ktorí chcú používať službu Amazon Pay pre vašu službu VPN, vám môžeme poskytnúť možnosti. O chvíľu prejdeme možnosti podrobnejšie. Predtým, ako to urobíme, si však prečítajte náš rýchly zoznam najlepších sietí VPN, ktoré prijímajú platby Amazon.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2Súkromný prístup na internet$ 3,33PIA52checkboxcheckbox
3ibVPN$ 4,83NordVPN63checkboxcheckbox

Amazon Pay je samozrejme k dispozícii v Rakúsku, Belgicku, na Cypre, v Nemecku, Dánsku, Španielsku, Francúzsku, Maďarsku, Luxembursku, Írskej republike, Indii, Taliansku, Japonsku, Holandsku, Portugalsku, Švédsku, Spojenom kráľovstve a Spojených štátoch. To znamená, že existuje veľa možností na použitie, najmä preto, že Amazon je jedným z top 10 maloobchodníkov na svete. Našťastie existuje niekoľko poskytovateľov, ktorí akceptujú populárny spôsob platby.

Pozrime sa teraz na najlepšie možnosti VPN, ktoré akceptujú Amazon Pay:

1. Najlepšia VPN, ktorá prijíma platby Amazon: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie používateľa. Môžete sa pripojiť k ich sieti VPN a chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Prepojte súčasne stolný počítač a mobil s až tromi súčasnými pripojeniami. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, môžete na jeho nastavenie použiť aplikáciu smerovača ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentného DNS pre zariadenia, ako sú herné konzoly (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálne skrinky (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte stránku ExpressVPN

 

2. Najlepšie VPN, ktoré prijíma platbu Amazon: PIA

Súkromný prístup na internet

Zaregistrujte sa na 24 mesiacov iba za 3,49 dolárov mesačne (zľava 65%)

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k ľubovoľnému umiestneniu ich servera v 33 krajinách. Tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Rýchlosť nájdete väčšinou rýchlo.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

PIA ponúka klienta Windows a ďalšie aplikácie, ktoré sú jednoduché a ľahko použiteľné. Nebudete to však chcieť podceňovať. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Úrovne šifrovania môžete ovládať, aby ste našli správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou.

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka sieť VPN od 3,49 dolárov mesačne a záruku vrátenia peňazí na 7 dní.

Navštívte súkromný prístup na internet

3. Najlepšia VPN, ktorá prijíma platbu Amazon: ibVPN

IBVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 4,83 dolárov mesačne (zľava 56%)

ibVPN nie je nováčik na trhu. Skutočne sú tu už od roku 2004. Spoločnosť, aplikácie, operácie a podpora sa nachádzajú v Rumunsku (konkrétne v Transylvánii). To ich stavia bezpečne mimo program 14 očí, ale stále poskytuje užívateľovi ochranu Európskej únie. Má 63 umiestnení na serveri, takže vás tento malý, ale výkonný poskytovateľ pokrýval.

Hoci neponúkajú obrovskú sieť, majú niekoľko ďalších funkcií, ktoré poskytujú veľkú hodnotu. Pre jednu, majú k dispozícii aplikácie pre Windows, Mac OSX, Linux, Android a iOS, ako aj rozšírenia pre Opera a Chrome. Mnohým používateľom sa páči skutočnosť, že sú nezávislou spoločnosťou. To znamená, že nie sú napojení na investičné fondy, hosting, získavanie údajov ani žiadne iné spoločnosti, ktoré majú záujem o zber údajov.

Niektoré z funkcií, ktoré služba ponúka, zahŕňajú množstvo rôznych protokolov, dvojité VPN, inteligentný DNS, KillSwitch, ochranu pred únikom WebRTC a ďalšie. Ako vidíte, majú množstvo pokročilých funkcií a služba je skvelá pre začínajúcich aj pokročilých používateľov. ibVPN ponúka maximálny prístup za 4,83 dolárov mesačne s 15-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte ibVPN

A tu máte tie najlepšie VPN, ktoré môžete použiť a ktoré akceptujú Amazon Pay. Samozrejme môžete kedykoľvek pokojne vyskúšať naše zoznam 10 najlepších pre ďalšie možnosti. Nezabudnite, že nie každý z našich desiatich najlepších akceptuje Amazon Pay. Čítaním nášho sprievodcu vám pomôžeme nájsť najlepšie možnosti a správneho poskytovateľa, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map