Najlepšie služby Logless VPN

SúkromnéKeď hovoríme o bezlogenových sieťach VPN, hovoríme o službách VPN, ktoré nesledujú a nezaznamenávajú využitie v ich sieti. Spravidla sa budú zobrazovať ako VPN typu „no-log“. Poskytovatelia v tomto príspevku žiadnym spôsobom berú vaše súkromie a anonymitu vážne. Pomôžu chrániť vaše súkromie prostredníctvom vysokej úrovne šifrovania. Tam sa to nekončí, pretože každá spoločnosť má politiku bez prihlásenia. Poskytujú členom anonymitu s vedomím, že váš poskytovateľ VPN nesleduje a neprihlási vaše aktivity.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisitServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75CyberGhost80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 3,25IPVanish76checkbox

Prečo veriť spoločnosti VPN, keď tvrdia, že sa neprihlasuje? To je dobrá otázka. Tí z nás, ktorí sa spoliehajú na VPN, aby chránili našu anonymitu, sú svojou povahou trochu paranoidní a správne. Na zodpovedanie tejto otázky by som vám pred výberom VPN bez prihlásenia odporúčal vykonať značný prieskum. Mám skúsenosti s VPN uvedenými v tomto príspevku a cítim sa dobre pri ich odporúčaní. Každý z nich berie súkromie používateľa veľmi vážne a niektoré z nich ponúkajú ďalšie funkcie, ako napríklad prepínač zabíjania VPN, ktorý vám pomôže zaistiť vaše súkromie kedykoľvek, keď pripojenie VPN klesne..

Pochopenie protokolov používania VPN

Spoločnosti v našom príspevku neprihlásia aktivitu používateľov. To znamená, že keď sa pripojíte k serveru v Amsterdame a použijete sieť VPN na účely P2P, vaše aktivity sa neprihlásia. Možno sa pripojíte k sieti VPN a vyjadríte svoj názor na rozdiel od politických názorov vo vašej domovskej krajine. Je to opäť ten správny čas pre VPN, aby sa vaše aktivity neprihlásili. Nemusí to byť žiadna konkrétna činnosť. Som veľký veriaci v bezplatný a otvorený internet. To, čo robíte online, nie je nikto. Existuje dostatok miest na sledovanie vašich aktivít. Dobrá logická sieť VPN môže pomôcť šifrovaním pripojenia bez toho, aby sa protokolovalo vaše použitie.

Pochopenie protokolov pripojenia VPN

Keď poskytovatelia VPN propagujú politiku „no-log“, odkazujú na denníky používania. Zistíte, že spoločnosti vyžadujú protokoly pripojenia, aby zabezpečili správne používanie siete. Čo znamená správne použitie? Zvyčajne to znamená, že nepoužívate ich sieť na odosielanie spamu, zdieľanie detskej pornografie, hackovanie iných systémov a iné nezákonné účely. Tieto podmienky sa môžu medzi poskytovateľmi líšiť. Napríklad spoločnosti majú rôzne názory na zdieľanie súborov. Všetky siete VPN uvedené v tomto príspevku plne podporujú používanie bittorrentov, ale existuje veľa používateľov, ktorí blokujú prenos P2P. V prípade pochybností si pozorne prečítajte TOS. Ak to nie je jasné, navrhujem, aby ste prešli na iného poskytovateľa.

Funkcia VPN Kill Switch

Spoločnosti VPN zamerané na súkromie a anonymitu ponúkajú ďalšie funkcie, ktoré pomáhajú chrániť používateľov pri výpadku ich pripojenia. Keď ste pripojení k sieti VPN, vaša komunikácia je šifrovaná, ale čo sa stane, ak pripojenie preruší? Pre väčšinu služieb by prerušené pripojenie znamenalo, že by ste nechránili a odhalili vašu IP adresu a aktuálne aktivity. To neplatí pre VPN, ktoré ponúkajú prepínač zabíjania. Ak sa pripájate k ExpressVPN, súkromnému prístupu na internet alebo k NordVPN a aktivujete funkciu prepínača zabíjania, v prípade, že sieť VPN niekedy klesne, vaše internetové pripojenie sa zlikviduje. Zároveň obnoví vaše pripojenie k serveru VPN a potom odblokuje vaše internetové pripojenie.

Bez ďalšieho zdržiavania sa bližšie pozrieme na náš zoznam najlepších služieb VPN bez prihlásenia:

1. Najlepšie bez Logless VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie používateľa. Môžete sa pripojiť k ich sieti VPN a chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Prepojte súčasne stolný počítač a mobil s až tromi súčasnými pripojeniami. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, môžete na jeho nastavenie použiť aplikáciu smerovača ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentného DNS pre zariadenia, ako sú herné konzoly (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálne skrinky (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si tú najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka záruku vrátenia peňazí 30 dní.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie bez Logless VPN: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 3,49 dolárov mesačne (zľava 70%)

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si predplatíte dlhodobejší účet. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android a iOS (iPhone, iPad). Pre prehliadač Chrome, Firefox alebo Safari môžete použiť rozšírenie prehliadača NordVPN. NordVPN ponúka niektoré pokročilé funkcie ochrany osobných údajov, ako napríklad dvojitá VPN, P2P servery a vyhradená IP, ktoré skutočne pomáhajú vyniknúť službe.

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS už od 3,49 dolárov mesačne s 3-ročným členstvom.

Navštívte spoločnosť NordVPN

3. Najlepšie Logless VPN: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 2,75 dolárov mesačne (79% zľava)

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Počas ich aktuálnej propagácie sa môžete zaregistrovať na plný prístup k sieti CyberGhost už od 2,75 dolárov mesačne.

Navštívte CyberGhost

4. Najlepšie Logless VPN: Surfshark

Surfshark

Zaregistrujte sa na 24 mesiacov iba za 1,99 dolárov mesačne (83% zľava)

Spoločnosť Surfshark spustila svoju službu VPN v roku 2018. Od tej doby spoločnosť urobila v komunite pomerne rozruch. Tím pokračuje v raste a pridáva umiestnenie serverov do svojej vysokorýchlostnej siete. Zamerali sa na súkromie a hodnotu. Táto služba obsahuje ďalšie funkcie ako CleanWeb (blokuje reklamy a malware), Whitelister (split tunneling), MultiHop double VPN, kill switch, privátny DNS a ochranu pred únikom.

Vďaka veľkej sieti serverov po celom svete, silnému šifrovaniu a možnosti odblokovania populárnych streamovacích služieb, ako sú Netflix, YouTube Premium a Amazon Prime, existuje veľa príležitostí na využitie služby. K videu Amazon Prime máte prístup vo viacerých regiónoch vrátane USA, Nemecka a Veľkej Británie. Klient Windows vám dáva možnosť pripojiť sa k fyzickým umiestneniam serverov, virtuálnym serverom (najvhodnejším na odblokovanie geografických obmedzení), serverom, ktoré podporujú používanie P2P, a serverom MultiHop..

Čo sa týka hodnoty a funkcií, Surfshark je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí chcú chrániť svoje súkromie a odblokovať obmedzenia. Všetky ich aplikácie VPN boli navrhnuté s podobným používateľským rozhraním a ľahko sa používajú. S dvojročným predplatným sa môžete zaregistrovať na neobmedzený účet VPN iba za 1,99 dolárov mesačne.

Navštívte Surfshark

5. Najlepšie bez Logless VPN: PIA

Súkromný prístup na internet

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 3,33 $ mesačne (zľava 67%)

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k ľubovoľnému umiestneniu ich servera v 33 krajinách. Tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Rýchlosť nájdete väčšinou rýchlo.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

PIA ponúka klienta Windows a ďalšie aplikácie, ktoré sú jednoduché a ľahko použiteľné. Nebudete to však chcieť podceňovať. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Úrovne šifrovania môžete ovládať, aby ste našli správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou.

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka VPN od 3,33 dolárov mesačne spolu so 7-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte súkromný prístup na internet

Môžete si prečítať náš zoznam 10 najlepších VPN služby pre viac možností, ale vysoko odporúčam vyššie uvedené služby pre tých, ktorí hľadajú bez protokolovanú sieť VPN. Vybrali sme ich pred inými poprednými službami VPN založenými na ochrane osobných údajov (šifrovanie), anonymite (politika bez prihlásenia), podpore zdieľania P2P / súborov, dostupnosti umiestnení serverov v kľúčových umiestneniach, výkonu, spoľahlivosti a cene. Hľadali sme aj služby s veľkým počtom serverov a so službami s veľkou šírkou pásma. Budete chcieť spoľahlivého poskytovateľa VPN, ktorý vám pomôže zabezpečiť vaše súkromie online. Môžete tiež chcieť rýchlu sieť sťahovať a streamovať obsah HD. Služby zdieľané v príspevku sú najlepšie VPN bez protokolu. Pomôžu chrániť vaše súkromie, anonymitu a odblokovať geografické obmedzenia pre obľúbené weby ako Netflix, Hulu, HBO TERAZ a stovky ďalších..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map