Najlepšie rozšírenia VPN pre Safari

Ikona SafariSafari je vstavaný webový prehľadávač pre všetky produkty Macintosh / Apple. Je založený na stroji WebKit. Spoločnosť Apple ju vydala v roku 2003 so systémom Mac OS X Panther a od vstupu na trh je súčasťou zariadení so systémom iOS. Naraz existovala verzia systému Windows, ale bola dostupná iba od roku 2007 – 2012. Ako pravdepodobne viete, spoločnosť Apple sa veľmi sústreďuje na ochranu súkromia. Urobili, čo mohli, aby chránili súkromie svojich používateľov. Na ochranu súkromia online však môžete podniknúť ďalšie preventívne opatrenia. O tých sa budeme baviť za minútu. Najprv sa však pozrite na náš zoznam najlepších rozšírení VPN pre Safari.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisitServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75CyberGhost80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 3,25IPVanish76checkbox

Bez ohľadu na to, na ktorom zariadení sa nachádzate, je dobré používať VPN so Safari. Zdá sa, že v týchto dňoch nemôžete zapnúť rádio, televíziu ani sa pozrieť na web bez toho, aby ste počuli o nejakom porušení údajov. Použitím siete VPN zašifrujete svoje webové údaje. Namiesto toho, aby ste sa nechali otvorení počítačovej krádeži, pre potenciálnych zločincov bude oveľa ťažšie ukradnúť vaše citlivé informácie. Aj keď súbory zašifrujete v počítači alebo iPhone, pripojenie k internetu by vás mohlo bez zraniteľnosti zraniť.

Ďalšou výhodou použitia VPN so Safari je jej schopnosť obísť geografické obmedzenia. Ak nie ste oboznámení s týmto pojmom, tieto vám bránia vidieť obsah z rôznych častí sveta. Môže ich vyberať pracovisko (napríklad firewall na pracovisku), škola (alebo univerzitný kampus), spoločnosť vysielajúca médiá (ako Amazon alebo Netflix), alebo dokonca vlády (ak krajina, v ktorej sa nachádzate, má cenzúrne pravidlá). Keď sa pripájate k serveru podľa vášho výberu, softvér na blokovanie si myslíte, že sa nachádzate niekde inde. To znamená, že by ste mali byť schopní obísť geobloky, akoby ste boli.

Keď vidíte dôležitosť sietí VPN pri používaní prehliadača Safari, je niekedy ťažké vedieť, aké sú najlepšie siete VPN, alebo nájsť skvelé možnosti pre používateľov počítačov Mac a iOS. Používatelia systémov Windows a Android majú jednoduchší čas a viac možností výberu. V súčasnosti existuje v komunite stovky poskytovateľov VPN. Bohužiaľ, mnohé z nich sú buď pomalé, alebo majú problémy s bezpečnosťou (napríklad únik informácií). Pozrime sa na niektoré faktory, ktoré prispievajú k dobrým službám VPN pre Safari.

 1. Počet serverov – Prezrite si celkový počet VPN serverov a ich umiestnenie. Poskytovateľ VPN s iba niekoľkými servermi môže veci skutočne spomaliť. Je to preto, lebo servery sa môžu rýchlo preťažiť
 2. Šifrovacie protokoly – Aj keď veľa poskytovateľov ponúka niekoľko protokolov, ten, ktorý chcete hľadať, je OpenVPN. Príležitostne sa stále zobrazia poskytovatelia, ktorí ponúkajú protokol PPTP. Ak to vidíte, nepoužívajte ho, pokiaľ nemáte inú možnosť. OpenVPN poskytuje najlepšiu kombináciu rýchlosti a bezpečnosti a odborníci ju považujú za zlatý štandard. Ak vám ponúkajú výber medzi verziou OpenVPN UDP a TCP, verzia UDP je rýchlejšia, ale nie tak stabilná..
 3. Spoľahlivosť a otvorenosť – Chcete sa ubezpečiť, že poskytovateľ nemá úniky DNS. Inak porazíte účel použitia VPN. Z hľadiska ochrany osobných údajov sa chcete ubezpečiť, že poskytovateľ je vo svojich politikách transparentný.
 4. Rýchle servery – V neposlednom rade je dôležitá rýchlosť servera. Ak plánujete na streamovanie obsahu používať Safari, poslednou vecou, ​​ktorú chcete, je mať v strede prehliadač alebo vyrovnávaciu pamäť udalostí.

VPN vs proxy – čo je pre používateľov Safari lepšie?

Budeme udržiavať veci veľmi jednoduché. Chcete chrániť svoje súkromie alebo odblokovať obmedzenia vo všetkých aplikáciách Mac a iOS? Ak áno, budete chcieť použiť VPN. Ak je vaším cieľom jednoducho obísť geografické obmedzenia na webe, ktorý chcete zobraziť v prehliadači Safari, bude fungovať server proxy alebo VPN. Dôrazne odporúčame, aby ste používali VPN, pretože šifrovanie pomôže chrániť vaše súkromie v Safari aj mimo neho. Ak sa pripojíte pomocou rozšírenia Safari ExpressVPN, skutočne aktivuje svojho klienta VPN, ktorý zabezpečuje všetku vašu komunikáciu.

Rozšírenie Safari VPN vs Plugin

Môžete počuť, ako používatelia odkazujú na rozšírenia VPN a doplnky pre prehliadač Safari. Uvidíte tiež, že ľudia hovoria o VPN a proxy rozšírení rovnako. Nie sú. Ak chcete šifrovať svoje údaje a získať prístup k obsahu v iných oblastiach ľubovoľného zariadenia, budete chcieť použiť sieť VPN. ExpressVPN pridáva ďalšiu funkciu s názvom MediaStreamer, ktorá slúži ako služba Smart DNS na odblokovanie geografických obmedzení. Jednoducho si stiahnete svojho klienta VPN, ktorý obsahuje rozšírenie služby Safari VPN pre túto službu. Program MediaStreamer môžete tiež využiť na herných konzolách a prehrávačoch médií vrátane zariadení Apple TV, Roku a Amazon Fire TV..

Vzhľadom na tieto faktory, ktoré sme práve spomenuli, sa teraz pozrieme na najlepšie VPN pre Safari.

3. Najlepšie VPN pre Safari: IPVanish

IPVanish

Bohužiaľ, IPVanish nemá skutočné rozšírenie prehliadača pre Safari. Inými slovami, budete sa najskôr musieť pripojiť k programu a potom môžete začať prehľadávať. Majú rýchle servery na viacerých miestach a môžete očakávať, že budú spoľahlivé. Majú tiež jednu z najväčších sietí v USA, vďaka čomu sú dobrou voľbou na každodenné použitie.

CountryLocationsUSA Server Locations
6389Ashburn, Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Las Vegas, Los Angeles, Miami, New York, Phoenix, San Jose. Seattle, Washington DC

Spolu s veľkou stopou v USA môžete očakávať nájdenie serverov na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Neustále sa darí aj našim rýchlostným testom v Severnej Amerike a Európe. Nájdete viac umiestnení serverov v krajinách ako USA a Veľká Británia. Po výbere jedného mesta môžete vybrať mesto a dokonca aj server, ktorý chcete použiť.

IPVanish hostí mnoho serverov po celom svete a môžete sa rozhodnúť pripojiť k niektorému z nich. Odporúčame vám vybrať názov, ktorý začína na „a“ v názve servera. Napríklad atl.a01.ipvanish.com. Vo väčšine prípadov nájdete servery typu „a“ ako najrýchlejšie. Testovali sme server IPVanish v Atlante a zistili sme, že na našom káblovom pripojení na internet je rýchlosť 63,76 Mbps, ktorá sa pohybuje okolo rovnakej rýchlosti.

Test rýchlosti IPVanish Atlanta

Radi by sme tiež otestovali úniky DNS na testovanie softvéru. Ak vidíte viac serverov alebo server, ktorý neposkytuje spoločnosť VPN, naznačuje to problém. Ako vidíte na obrázku nižšie, IPVanish prejde testom.

IPVanish LeakTest pre Safari

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie za 7,50 dolárov mesačne alebo 58,49 dolárov ročne. To funguje spravodlivo 4,87 dolárov mesačne o ročnom pláne. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

2. Najlepšie rozšírenie VPN pre Safari: ExpressVPN

ExpressVPN je jedným z jediných skutočných rozšírení VPN pre prehliadač Safari. Na začiatok sa budete chcieť prihlásiť do služby ExpressVPN a prihlásiť sa na ich webové stránky. Odtiaľ si môžete stiahnuť najnovšieho klienta ExpressVPN pre Mac, ktorý obsahuje rozšírenie Safari.

ExpressVPN Safari

Rozšírenie ExpressVPN Safari umožňuje vybrať umiestnenie servera až po mesto, ako je to znázornené na obrázku vyššie. Klient vyberie najrýchlejší server vo vami vybranom umiestnení. Vybrali sme si špičkový server uvedený na zozname Safari, ktorým bolo USA – New York. Ako vidíte, server bol rýchly a rýchlosť sťahovania bola 59,80 Mb / s.

Rýchlostný test ExpressVPN NYC

Ako vidíte nižšie, vykonali sme test úniku DNS, aby sme sa ubezpečili, že rozšírenie prehliadača nepreteká našu skutočnú polohu a zistili sme, že ExpressVPN prešiel bez problémov.

ExpressVPN Safari Leaktest

Hoci sa ExpressVPN predáva za vyššiu cenu ako iné služby v našom zozname, hodnota je vysoká vzhľadom na veľkosť ich sieťových a servisných funkcií. K službe sa môžete pripojiť až s 3 zariadeniami súčasne s jedným účtom VPN už od 6,67 dolárov mesačne so zárukou vrátenia peňazí 30 dní.

Navštívte stránku ExpressVPN

3. Najlepšie VPN pre Safari: CyberGhost VPN

CyberGhost

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CountryLocationsUSA Server Locations
6080Atlanta, Baltimore, Boston, Chicago, Cleveland, Dallas, Denver, Los Angeles, Miami, New York, Oklahoma City, Philadelphia, San Francisco, Seattle, Washington DC

CyberGhost CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby ako Apple TV, Netflix, YouTube Red a ďalšie. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient systému Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť Wi-Fi, torrent anonymne, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť server..

CyberGhost VPN neponúka skutočné rozšírenie Safari. Z tohto dôvodu sa budete musieť najskôr pripojiť a potom môžete začať používať Safari. Ako test sme chceli vidieť, ako sa pri používaní Safari chovalo CyberGhost. Otvorili sme klienta Mac (vyzerá veľmi podobne ako verzia systému Windows) a vybrali sme možnosť „Choose My Server“. Teraz môžete expandovať do ktorejkoľvek krajiny a zvoliť si konkrétny server. Sieť ponúka veľa serverov na niekoľkých rôznych miestach. Pre náš test rýchlosti sme sa rozhodli vyskúšať server v Los Angeles. Naša rýchlosť sťahovania bola 54,96 Mbps.

Test rýchlosti CyberGhost LA

Rovnako ako predtým sme chceli urobiť test tesnosti s klientom VPN CyberGhost pre Safari. Na obrázku nižšie vidíte výsledok tohto testu. Jediný server, ktorý ukazujú, je server v New Yorku, ku ktorému sme sa pripojili.

Najvýhodnejšie VPN pre CyberHost VPN pre Safari

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa prihlásiť na úplný prístup k sieti CyberGhost už od 5,99 dolárov mesačne s ich 30-dňovou zárukou.

Navštívte CyberGhost

4. Najlepšie VPN pre Safari: NordVPN

NordVPN

Rovnako ako u niektorých iných poskytovateľov nemá NordVPN skutočné rozšírenie pre Safari. Z tohto dôvodu sa budete musieť najskôr spojiť s klientom NordVPN. Po pripojení môžete otvoriť prehliadač Safari a prehľadávať podľa očakávaní.

Z testovacích dôvodov sme sa pripojili k serverom v Atlante. Bohužiaľ, klient NordVPN neukazuje mesto servera. Musíte poznať čísla serverov pre tie, ku ktorým sa chcete pripojiť. Ak sa chcete pripojiť k Atlante ako sme my, budete sa chcieť pripojiť k jednému z nasledujúcich serverov: 369-372, 561-568, 665-676, 681-684, 940-955. Najjednoduchší spôsob, ako vybrať konkrétne číslo servera, je vybrať kartu „Servery“ v aplikácii a potom výsledky zoradiť podľa abecedy. Potom sa môžete posúvať nadol a vybrať ktorékoľvek z vyššie uvedených serverových čísel. Môžete vidieť percento času načítania a vzdialenosť ku každému serveru. Testovali sme server v Atlante a rýchlosť sťahovania bola 57,49 Mbps.

Rýchlostný test NordVPN Charlotte

Samozrejme musíme vykonať aj test tesnosti na NordVPN. Na obrázku, ktorý vidíte nižšie, náš test našiel iba jeden server a bol správny pre naše ciele. To znamená, že nebudete mať žiadne problémy s únikom údajov.

NordVPN Najlepší pre Safari

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzené služby VPN a SmartDNS už od 2,75 dolárov mesačne so zárukou 30 dní.

Navštívte spoločnosť NordVPN

5. Najlepšie VPN pre Safari: PIA

Súkromný prístup na internetRovnako ako u niektorých iných poskytovateľov nemá NordVPN skutočné rozšírenie pre Safari. Z tohto dôvodu sa budete musieť najskôr spojiť s klientom NordVPN. Po pripojení môžete otvoriť prehliadač Safari a prehľadávať podľa očakávaní. Servery sú usporiadané podľa abecedy podľa regiónu, krajiny a mesta. Umiestnenia serverov sú uvedené v abecednom poradí podľa krajiny. Po výbere miesta sa môžete ľahko pripojiť k miestam v meste, ktoré chcete použiť. V tomto prípade sme sa rozhodli testovať pomocou mesta New York.

Klient PIA pre Windows je efektívny. To znamená, že nenájdete toho veľa, pokiaľ ide o nastavenie a použitie. To znamená, že je to čokoľvek iné než jednoduché. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Môžete ovládať úrovne šifrovania a nájsť tú správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou. Ako vidíte, náš test rýchlosti ukázal, že PIA bežal rýchlosťou 62,02 Mbps.

PIA skúška rýchlosti Philadelphia

Nakoniec sme vám chceli ukázať, že PIA sa pri skúške tesnosti darí dobre. Obrázok nižšie zobrazuje server, ktorý poskytuje spoločnosť PIA. Ako vidíte, určite vás zaistí.

Najlepší únik PIA pre Safari

Pokiaľ ide o svojho klienta pre počítače Mac, tím PIA zahrnoval prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu po celom svete. Súkromný prístup na internet ponúka VPN už od samého začiatku 2,50 dolárov mesačne so 7-dennou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte súkromný prístup na internet

A tu to máte. Aj keď existuje iba jedno skutočné rozšírenie prehliadača pre prehliadač Safari, možnosti, ktoré sme práve spomenuli, sú tou najlepšou voľbou, ktorú môžete použiť. Teraz sa chránite pred únikom DNS a využívate najlepšie možnosti VPN pre Safari.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map