Najlepšie proxy služby Socks5

súkromiaSpomedzi všetkých proxy serverov je proxy server Socks5 najuniverzálnejší v komunite. Je to preto, že dokáže prenášať takmer všetky typy údajov, ktoré potrebujete. Ak nie ste oboznámení s proxy serverom Socks5, je to nešifrovaný spôsob, ako skryť svoju IP adresu pri používaní P2P sietí. Ak chcete pridať šifrovanie, skombinujte ho s niektorou z našich sietí VPN. Socks5 sa dá tiež použiť na zmenu IP adresy vášho prehliadača z dôvodu ochrany osobných údajov a geografického obmedzenia. Existuje mnoho rôznych spoločností, ktoré im ponúkajú, ale môže byť ťažké vedieť, ktorá z nich je najlepšou voľbou alebo rozdiely medzi nimi. Tu je prehľad najlepších proxy serverov Socks5, ktoré ponúkajú dôveryhodní poskytovatelia VPN.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsSocks5
ProxyNo
LogsSmart
DNS
1NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
2Súkromný prístup na internet$ 3,33PIA49checkboxcheckbox
3CyberGhost$ 2,75PIA80checkboxcheckbox
4IPVanish$ 5,20IPVanish76checkboxcheckbox
5TorGuard$ 4,99TorGuard68checkboxcheckbox

Bezplatné vs platené proxy servery Socks5

Aj keď môže byť v pokušení vyskúšať jednu z „bezplatných“ proxy služieb, medzi bezplatnou a platenou verziou je určite veľká priepasť. Pozrime sa na niektoré z rozdielov.

Ponožky s funkciou Paid 5 ProxyFree Socks 5 Proxy
rýchlosťDobrá rýchlosť – stojí za sťahovanie položiek.Veľmi pomalý. Môžete očakávať Kbps, nie Mbps.
súkromiaVysoká bezpečnosť siete, väčšina si neuchováva denníky aktivít.Nízka pravdepodobnosť minimálnej bezpečnosti (ak existuje). Môže vás nechať otvorené útokom.
SpoľahlivosťTakmer vždy zostane v spojení.Menej ako 20% miera pripojenia.
protokolyVäčšina z nich nevedie protokoly o pripojení.Očakávajte uchovávanie protokolov, aby ste mohli tieto informácie použiť.

Ako vidíte z výsledkov, riskujete použitie bezplatnej verzie oproti platenej verzii. Našťastie existuje niekoľko VPN služieb, ktoré zahŕňajú proxy server Socks5 s ich službami. Cena VPN je často nižšia ako cena, ktorú by ste mohli zaplatiť za samostatne stojaci prémiový proxy server Socks5.

Výhody použitia VPN cez proxy

Aj keď používanie proxy pre bezpečnosť je dobrá vec, VPN je lepšia. Výhodou zmeny vašej adresy IP je nielen to, ale aj vaše pripojenie je šifrované. Namiesto toho, aby bolo možné súčasne používať iba jeden program ako s proxy, VPN môže zabezpečiť vaše celé pripojenie na internet. Ďalej sa pozrieme na najlepšie služby VPN, ktoré zahŕňajú server Socks 5 Proxy.

Aká je najlepšia VPN so serverom Socks5 Proxy?

Zamerali sme sa na nasledujúce kritériá na určenie najlepších VPN s proxy servermi Socks5:

 • VPN musí členom ponúkať bezplatné proxy služby Socks5
 • Prepínač VPN kill na ochranu vašej adresy IP pred vystavením
 • Testy rýchlosti vykonané na serveroch VPN v lokalitách priateľských k torrentu
 • Spoľahlivosť siete VPN umožňujúca dlhé časy pripojenia
 • Silné úrovne šifrovania pre lepšiu ochranu súkromia
 • Vybrali sme iba siete VPN, ktoré neuchovávajú denníky používania

Tu je zoznam najlepších služieb VPN, ktoré podporujú proxy server Socks5:

1. Najlepšia proxy služba Socks5: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 3,49 dolárov mesačne (zľava 70%)

NordVPN je naša najlepšia voľba VPN, ktoré ponúkajú proxy pripojenia Socks5. Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA, Európe a mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si predplatíte dlhodobejší účet. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android aj iOS (iPhone, iPad).

Test rýchlosti NordVPN

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte spoločnosť NordVPN

2. Najlepšia proxy služba Socks5: PIA

Súkromný prístup na internet

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 3,33 $ mesačne (zľava 72%)

Súkromný prístup na internet (PIA) je jedným z obľúbených poskytovateľov v komunite P2P / torrenting. Je dobre známe, že pre svoje protokoly PPTP / L2TP má proxy server Socks5. Majú servery vo viac ako 50 krajinách, takže sa môžete rýchlo a ľahko pripojiť k serveru, ktorý chcete používať. Umiestnenia serverov sú uvedené v abecednom poradí podľa krajiny. Pred pripojením na server sa uistite, že ste vybrali možnosť proxy servera Socks5, ak ju chcete používať. Protokol OpenVPN je však často bezpečnejší a rýchlejší.

Test rýchlosti PIA

Spôsob prístupu k súkromnému prístupu na internet je celkom jednoduchý. Celý ich softvér sa ľahko používa. Ak sa chystáte pripojiť z počítačov Mac alebo Windows, odporúčame vám použiť funkciu prepínania VPN kill, ktorú ponúka PIA. Majú tiež ochranu proti úniku DNS, ochranu proti úniku IPv6 a funkcie na presmerovanie portov v stolnom počítači. Aj keď mobilné aplikácie neobsahujú rozšírené funkcie, môžete sa ľahko pripojiť k akémukoľvek serveru a šifrovať svoje pripojenie. Nezabudnite sa pripojiť k sieti PIA kedykoľvek, keď používate sieť Wi-Fi, ktorá pomáha chrániť pred krádežami údajov, a začiarknite políčko Socks5 proxy, ak sa chystáte robiť akékoľvek činnosti súvisiace s torrentom. Neobmedzujú použitie, takže môžete VPN kedykoľvek nechať na ochranu súkromia.

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka členom 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte súkromný prístup na internet

3. Najlepšie služby proxy servera Socks5: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 2,75 dolárov mesačne (79% zľava)

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení servera, silné šifrovanie a možnosť anonymného torrentu s podporou proxy pripojení Socks5. Odblokujte populárne streamovacie služby ako Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient systému Windows vám tiež dáva možnosť anonymne surfovať, chrániť Wi-Fi, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť server..

Test rýchlosti CyberGhost

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa zaregistrovať pre plný prístup k sieti CyberGhost so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte CyberGhost

4. Najlepšie služby proxy servera Socks5: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov iba za 4,87 dolárov mesačne (zľava 60%)

Zo skúsenosti vám môžeme povedať, že je mimoriadne stabilný a poskytuje vysoké rýchlosti. Vďaka tomu je dobrou voľbou pre akékoľvek aktivity, na ktorých sa chcete zúčastniť. Zistíte tiež, že spoločnosť IPVanish má veľa umiestnení serverov po celom svete. Majú viac ako len akúkoľvek službu VPN. To z nich robí našu každodennú prevádzku VPN.

Spolu s veľkou stopou vo viacerých krajinách, spoločnosť IPVanish hosťuje servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Sieť bola v našich rýchlostných testoch trvalo najrýchlejšou sieťou VPN v Severnej Amerike a Európe. Nájdete viac umiestnení serverov v krajinách ako USA a Veľká Británia. Môžete si vybrať miesto alebo samostatný server. Testovali sme umiestnenie servera priateľské k torrentu a ako vidíte, výkon bol vynikajúci.

IPVanish test rýchlosti

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie. Môžete dokonca nastaviť smerovač tak, aby chránil každé zariadenie v sieti. Služba VPN je medzi používateľmi Kodi veľmi populárna. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

5. Najlepšie proxy služby Socks5: TorGuard

TorGuard

TorGuard bol uvedený na trh v roku 2012 členmi tímu so sídlom v Nevise v západnej Indii. Pri porovnaní s inými službami je táto služba VPN relatívne nová. Majú však viac ako 1250 serverov umiestnených v 42 rôznych krajinách po celom svete. Ich cieľovým publikom je komunita torrentov, ale bude fungovať dobre pre všetko, čo chcete robiť online. Poskytujú ako proxy server Socks5, tak VPN prístup.

TorGuard má solídnu kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime, ako aj činnosti súvisiace s torrentom. Prístup k videoobsahu Amazon Prime môžete často získať na niekoľkých rôznych miestach. Pri používaní klienta Windows máte možnosť anonymne surfovať, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.), Zvoliť server a ďalšie.

Test rýchlosti TorGuard

Služba TorGuard VPN je obľúbená v komunite zdieľania súborov. Všetko je jednoduché a jednoduché, takže môžete jednoducho chrániť svoje súkromie online. Do mobilných verzií sa často pridávajú aj ďalšie funkcie. Počas svojej aktuálnej propagácie sa môžete zaregistrovať na plný prístup až 4,99 dolárov mesačne.

Navštívte TorGuard

Záverečné myšlienky o najlepších službách proxy Socks5

Na záver, proxy server Socks5 je nevyhnutnosťou, ak sa chystáte používať torrentový softvér. Funguje to samozrejme aj pre iné typy softvéru. Keď si vyberiete poskytovateľa, odporúčame vám otestovať rýchlosť protokolov PPTP / L2TP + proxy Socks5 a zistiť, ako funguje vo vzťahu k OpenVPN + Socks5 Proxy. Pokiaľ to vyhovuje vašim potrebám, mali by ste byť v poriadku. Dúfajme, že ste túto príručku považovali za užitočnú. Ak áno, môžete sa o ne podeliť so svojimi priateľmi, aby mohli tieto informácie tiež využiť.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map