Najlepšie blokátory reklám VPN

Blokovanie reklámAko pravdepodobne viete, online reklamy môžu výrazne ovplyvniť vašu aktivitu prehliadania online. Od cielených reklám Google a Facebook až po škodlivý softvér, ktorý nájdete v kódovaní skrytých pixelov, sú reklamy všade. Nie sú škodlivé, ale spomaľujú tiež vaše zariadenie alebo systém. Existuje niekoľko spôsobov, ako ich zablokovať a všetci by mali pracovať slušne. Najlepším spôsobom ich blokovania je použitie VPN. O tých sa budeme baviť o chvíľu. Najprv sa však pozrite na najlepší zoznam blokovačov reklám VPN.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
2CyberGhost$ 2,75CyberGhost112checkboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 3,49PIA52checkboxcheckbox

Ako sme už spomenuli, existuje niekoľko rôznych typov blokátorov reklamy. Tie sú:

 1. Blokátory reklám založené na prehliadači – Pokiaľ ide o riešenia, toto je zďaleka najobľúbenejšia možnosť. Príkladom toho je populárny pôvod uBlock. S týmito problémami však môžete nájsť problém, ak nepoužívate podporovaný prehliadač. Nezabúdajte, že tieto typy bezplatných reklamných blokátorov vytvárajú samotné spoločnosti.
 2. Blokátory reklám smerovača alebo zariadenia – Ak používate určité typy zariadení alebo smerovačov, niektoré podporujú blokovanie. Navyše, ak prevádzkujete Raspberry Pi, môžete spustiť Pi-hole.
 3. Blokátory reklám VPN – V takom prípade môžu siete VPN blokovať reklamy rôznymi spôsobmi. Zvyčajne je to prostredníctvom serverovej siete, klienta VPN a prostredníctvom doplnkov prehľadávača.

Teraz sa pozrieme na to, ako blokovanie reklám riešia 3 poskytovatelia v našom zozname.

 • NordVPN – Blokuje reklamy prostredníctvom požiadaviek DNS.
 • CyberGhost – Zisťuje návštevnosť a upravuje požiadavky na určité domény.
 • Súkromný prístup k internetu – Blokuje reklamy prostredníctvom žiadostí DNS

Aký je najlepší blokovač reklám VPN?

Ak chcete na túto otázku čo najlepšie odpovedať, musíte sa pozrieť na niekoľko faktorov. Potom ich analyzujeme a povieme vám, aký je najlepší blokovač reklám VPN.

 • Mobilné aplikácie a podpora smerovačov a zariadení Amazon Firestick
 • Schopnosť obísť bránu firewall, ktorá pomáha blokovať reklamy.
 • Prísne zásady neprihlásenia
 • Silné šifrovanie pomocou vojenských komponentov, ktoré vás ochráni pred škodlivými reklamami
 • Veľké a stabilné siete, aby sa zabránilo odpojeniu

Pozrime sa podrobnejšie na najlepší blokovač reklám VPN.

1. Najlepšie VPN pre blokovanie reklám: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov len za 2,99 dolárov mesačne (zľava 75%)

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak sa prihlásite na odber účtu na dlhšiu dobu. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android a iOS (iPhone, iPad). Pre prehliadač Chrome, Firefox alebo Safari môžete použiť rozšírenie prehliadača NordVPN. NordVPN ponúka niektoré pokročilé funkcie ochrany osobných údajov, ako napríklad dvojitá VPN, P2P servery a vyhradená IP, ktoré skutočne pomáhajú vyniknúť službe.

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzené služby VPN a SmartDNS už od 2,99 dolárov mesačne s 3-ročným členstvom.

Navštívte spoločnosť NordVPN

2. Najlepšie VPN pre blokovanie reklám: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte sa na 36 mesiacov iba za 2,75 dolárov mesačne (79% zľava)

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Počas ich aktuálnej propagácie sa môžete zaregistrovať na plný prístup k sieti CyberGhost už od 2,75 dolárov mesačne.

Navštívte CyberGhost

3. Najlepšie VPN pre blokovanie reklám: PIA

Súkromný prístup na internet

Zaregistrujte sa na 24 mesiacov iba za 3,49 dolárov mesačne (zľava 65%)

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k ľubovoľnému umiestneniu ich servera v 33 krajinách. Tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Rýchlosť nájdete väčšinou rýchlo.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

PIA ponúka klienta Windows a ďalšie aplikácie, ktoré sú jednoduché a ľahko použiteľné. Nebudete to však chcieť podceňovať. PIA ponúka rôzne úrovne ochrany súkromia v závislosti od vašich potrieb. Úrovne šifrovania môžete ovládať, aby ste našli správnu rovnováhu medzi súkromím a rýchlosťou.

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka sieť VPN od 3,49 dolárov mesačne a záruku vrátenia peňazí na 7 dní.

Navštívte súkromný prístup na internet

Ak chcete sledovať videá služby Blokovanie reklám, odporúčame vám použiť sieť VPN. Hore vidíte niekoľko rôznych dôvodov. Vyššie sme vám dali niekoľko dobrých možností, ale ďalšie nájdete na našej 10 najlepších VPN Zoznam. Všetci budú fungovať správne, ale konkrétne sme sa rozhodli pracovať s Nástrojom na blokovanie reklám. Týmto spôsobom získate najvyššiu možnú rýchlosť bez ohľadu na to, z ktorej oblasti chcete sledovať. Prečítajte si nášho sprievodcu, ktorý vám pomôže urobiť najlepšie možné rozhodnutie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map