5 najlepších VPN pre H1Z1 Battle Royale

H1Z1 Battle RoyaleH1Z1 bola jednou z prvých hier Battle Royal. Nedávno bol uvedený na PS4 zadarmo. Už má verziu pre PC v Steame a pripravovanú verziu Xbox One. H1Z1 nazhromaždil obrovský počet následkov a servery sa preto stretli s problémami so oneskorením, dlhými časmi načítania a nesprávnymi pripojeniami. Na vyriešenie týchto problémov odporúčam sieť VPN. Po pripojení k serveru VPN vám v tejto oblasti pridelí adresu IP. Ak vyberiete miesto blízko servera, na ktorom hráte, môžete znížiť oneskorenie, skrátiť časy pingu a postarať sa o veľa problémov s pripojením. Pretože to nie je vaša IP, získate ochranu pred útokmi DDoS. To pomáha zaistiť rýchle a bezpečné hranie pre príležitostných aj profesionálnych hráčov.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75CyberGhost80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 3,25IPVanish76checkboxcheckbox

H1Z1 má na PS4 tri hlavné herné módy. Má sólo, duo a päťčlenné skupiny. Každý hrá podobne. V sólo proti 100 hráčom, ktorí sa snažia prežiť ako posledný. V duo a päťčlenách ste s tímom, ale cieľ je rovnaký. Pamätajte na to, že môžete hrať duo a päť zápasov samostatne, pretože vás hra buď pridá k iným hráčom, alebo vám umožní hrať s menším počtom členov tímu. Ak sa nemôžete pripojiť k rovnakej hre ako vaši priatelia, odporúčam aplikáciu reštartovať. Zakaždým, keď som to urobil, opravila sa chyba.

Akonáhle začnete hru, budete mať možnosť padáka na miesto. Vyhodí vás na miesto na mape, ale bude to s vaším tímom. Dozvedel som sa, že na konzole najrýchlejší spôsob padákov ide nabok. Budete sa pohybovať rýchlejšie a presnejšie. Keď narazíte na zem, budete chcieť hľadať vybavenie. Zoberte brnenie, zdravotné balíčky, prilbu, batoh a zbraň. Chyťte čo najviac pomoci, aby ste im pomohli. Vzácnosť zariadení ide v tomto poradí: biela, zelená, fialová, zlato, pričom zlato je najzriedkavejšie. Najlepší spôsob, ako nájsť zelené kvapky, sú vo vojenských prepravkách. Keď ste blízko jedného, ​​získate rádiové rušenie. Čo sa týka fialových a zlatých predmetov, nájdete väčšinu z tých, ktoré spadajú do zásobných kvapiek, ktoré sa na konci zápasov veľmi bojujú. Fialové kvapky budú na prvom mieste a sú hojnejšie. Kvapky zlata je ťažké nájsť a obsahujú iba jednu zlatú položku spolu s niekoľkými fialovými predmetmi.

Keďže hra potrebuje rýchle cestovanie po veľkej mape, obsahuje vozidlá. Nájdete ATV, Jeepy, nákladné autá a policajné autá. Terénne vozidlá sú veľmi rýchle, ale neposkytujú žiadnu ochranu. Džípy sú rýchlejšie, ale ľahšie sa dajú prevrátiť. Tiež je ťažšie vystreliť. Kamióny sú pomalé, ale je ťažké ich vyklopiť a ľahko sa z nich dá strieľať. Policajné autá sú veľmi rýchle, ťažko prevrátiteľné a dobre chránené. Všetky vozidlá majú núdzovú podporu. Jedinou spodnou stranou vozidiel je, že sa nemôžete liečiť, keď je auto v pohybe.

Aby bola hra rýchlejšia, kruh jedovatého plynu pomaly zmenšuje hrateľnú plochu v hre. Jedným z hlavných dôvodov, prečo sú autá v hre, je vyhnúť sa plynu. Svoje vozidlo budete musieť používať, aby ste zostali v kruhu a aby ste sa zakryli v súbojoch. Uistite sa, že sa z vozidla nedostanete, ak je v ohni, pretože majú tendenciu ľahko explodovať. Jedna stratégia pre získanie auta, ktoré pre mňa pracovalo, je ukradnúť jedno z iného tímu. To je celkom ľahké. Väčšina hráčov rád vystúpi a vystrelí. Vo vozidle tak nikto nenecháva nikoho. Všetko, čo musíte urobiť, je spustiť k ich autu a zobrať ho počas streľby. Budete ich tiež chcieť spustiť, ak ste neutrpeli veľa škody. Pre môj tím to fungovalo viackrát a je to často dobrý spôsob, ako vylúčiť tímy, pričom mu nevznikli veľké škody.

H1Z1 ponúka skvelú hrateľnosť. Má veľa funkcií, ktoré ho odlišujú od ostatných hier jeho žánru. Môžete očakávať určité technické ťažkosti, pretože H1Z1 je pre konzolu tak nový. Má problémy s pripojením, oneskorením a časom načítania, ale všetky sú opraviteľné. Hra je stále v beta verzii a určite sa časom zlepšuje. H1Z1 je bezplatná hra, ktorú som si istá, že sa vy a vaši priatelia budete hrať.

Ešte raz odporúčam používať VPN na hranie H1Z1. VPN vám poskytne IP adresu z umiestnenia servera podľa vášho výberu. Zlepší tiež oneskorenie, zníži váš ping a ochráni vás pred útokmi DDoS. Sieť VPN vám môže pomôcť vyhnúť sa geografickým obmedzeniam a bránam firewall v škole alebo v práci.

Poďme na to a pozrime sa na najlepšie VPN pre H1Z1.

1. Najlepšie VPN pre H1Z1: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte sa na 12 mesiacov a získajte 3 MESIACE ZADARMO na našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN spája rýchly VPN prístup s MediaStreamerom, ktorý funguje ako služba Smart DNS na odblokovanie prístupu k geoobmedzenému obsahu. Služba VPN pomôže šifrovať vaše pripojenie a odblokovať živé športové udalosti. Na svojich webových stránkach nájdete dokonca aj zoznam najnovších živých zábavných a športových udalostí. Byť na Britských Panenských ostrovoch stavia ExpressVPN mimo 5 očí a 14 krajín s očami. Zachovávajú politiku neprihlásenia, ktorá bola overená na základe významných profilových požiadaviek v priebehu rokov.

ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť VPN. Za hranicami USA sa sieť ExpressVPN môže pochváliť tisíckami serverov na kľúčových miestach, aby pomohla chrániť súkromie ich používateľov. Pomocou ich siete môžete chrániť svoje súkromie, odblokovať cenzúru a sledovať svoje obľúbené streamingové služby odkiaľkoľvek.

Asi najväčšou výhodou použitia ExpressVPN je ich podpora pre širokú škálu zariadení. ExpressVPN ponúka vlastný softvér VPN pre Windows, Mac, iOS a Android. Pripojte sa súčasne zo svojho počítača aj mobilu pomocou až troch súčasných pripojení. Môžete tiež nainštalovať webové rozšírenie ExpressVPN pre prehliadač Chrome alebo Firefox. Chcete chrániť celú svoju domácu sieť pomocou jedného účtu VPN? Ak je to tak, na nastavenie môžete použiť routerovú aplikáciu ExpressVPN. Funkcia MediaStreamer pridáva podporu inteligentného DNS pre zariadenia, ako sú herné konzoly (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atď.), Mediálne skrinky (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atď.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte stránku ExpressVPN

2. Najlepšie VPN pre H1Z1: NordVPN

NordVPN

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname a niektorí používatelia radšej používajú spoločnosť VPN so sídlom v Spojených štátoch. Zistíte, že spoločnosť NordVPN má v USA silné zastúpenie so servermi umiestnenými po celej krajine. Členovia majú plný prístup do svojej siete v USA aj mimo nej za veľmi dobrú cenu.

Zistíte, že NordVPN má pravdepodobne najlepšiu kombináciu služieb za cenu, ak si predplatíte dlhodobejší účet. Všetci používatelia majú plný prístup k svojej sieti a vlastnému softvéru. Môžete sa pripojiť pomocou klienta VPN pre Windows alebo Mac. Majú tiež ľahko použiteľnú mobilnú aplikáciu pre zariadenia so systémom Android aj iOS (iPhone, iPad).

Chcete pristupovať k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime Video alebo BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete? Ak je to tak, NordVPN je skvelá voľba. Sú jednou z mála služieb VPN, ktoré stále môžu odblokovať Netflix. Môžete sa zaregistrovať na neobmedzenú službu VPN a SmartDNS s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte spoločnosť NordVPN

3. Najlepšie VPN pre H1Z1: PIA

Súkromný prístup na internet

Súkromný prístup na internet (PIA) poskytuje používateľom niekoľko rôznych možností. Na rozdiel od minulosti už nemusíte nastavovať profil pre každý server VPN. Teraz sa môžete pripojiť k ľubovoľnému umiestneniu ich servera v 33 krajinách. Ako vidíte nižšie, tím PIA usporiadal svoje servery podľa regiónu, krajiny a mesta. Umiestnenia serverov sú uvedené v abecednom poradí podľa krajiny.

Existuje veľa používateľov torrentu, ktorí milujú prístup k súkromnému internetu. Táto služba obsahuje funkciu, ktorá zastaví komunikáciu vášho systému, ak dôjde k výpadku spojenia s ich službou. Znamená to, že ak z nejakého dôvodu dôjde k zrušeniu šifrovaného prístupu k VPN, bude to v bezpečí.

Pokiaľ ide o svojho klienta so systémom Windows, tím PIA zahrnul prepínač zabíjania na internete. Prepínač kill vyradí vaše pripojenie k internetu kedykoľvek, keď VPN zlyhá. To sa môže skutočne hodiť pre tých, ktorí chcú zabezpečiť anonymitu. Súkromný prístup na internet ponúka členom 7-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navštívte súkromný prístup na internet

4. Najlepšie VPN pre H1Z1: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost bol založený v roku 2001 siedmimi nadšenými mladými členmi tímu v rumunskej Bukurešti. Od tej doby sa spoločnosť rozrástla na jednu z najväčších služieb VPN na svete. Tím 50+ členov sa zameriava na ochranu súkromia používateľov. Robert Knapp, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ, naďalej vedie tím aj po vstupe do skupiny Crossrider v roku 2017. Od tej doby sa sieť CyberGhost dosť rozšírila.

CyberGhost ponúka peknú kombináciu umiestnení serverov, silné šifrovanie a schopnosť odblokovať populárne streamovacie služby, ako sú Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Niektoré kanály dokonca umožňujú odblokovať geografické obmedzenia vo viacerých oblastiach. Napríklad môžete pristupovať k videoobsahu Amazon Prime v USA, Nemecku alebo Veľkej Británii. Klient Windows vám tiež ponúka možnosť surfovať anonymne, chrániť WiFi, anonymne torrent, odblokovať základné webové stránky (Google, Facebook Instagram atď.) A zvoliť si server..

Klient CyberGhost VPN je jedným z našich obľúbených. Jeho použitie je veľmi jednoduché a obsahuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré pomáhajú chrániť vaše súkromie online. V Nemecku majú vývojový tím, ktorý neustále pridáva funkcie klientovi a mobilným aplikáciám. Môžete sa zaregistrovať pre plný prístup k sieti CyberGhost so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Navštívte CyberGhost

5. Najlepšie VPN pre H1Z1: IPVanish

IPVanish

USA sú domovom niekoľkých populárnych služieb VPN, ale žiadna rýchlejšia ako IPVanish. Z osobnej skúsenosti vieme, že IPVanish bude fungovať celkom dobre bez ohľadu na to, v ktorej oblasti krajiny sa nachádzate. Ich servery sú rýchle a služba VPN má v USA viac serverových umiestnení ako väčšina poskytovateľov VPN..

Spolu s veľkou stopou v USA spoločnosť IPVanish hosťuje servery na všetkých kontinentoch okrem Antarktídy. Ich sieť VPN bola v našich rýchlostných testoch stále najrýchlejšia v Severnej Amerike. Nájdete viac umiestnení serverov v krajinách ako USA a Veľká Británia. Miesto môžete vybrať alebo získať konkrétnejší výber samostatného servera. IPVanish je vynikajúci pre hranie hier, ale môže byť zasiahnutý za odblokovanie populárnych streamovacích služieb.

Pokiaľ ide o hodnotu, IPVanish je ťažké poraziť. Ponúkajú neobmedzený prístup do svojej siete VPN a vlastného softvéru pre systémy Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a ďalšie. Môžete dokonca nastaviť smerovač tak, aby chránil každé zariadenie v sieti. Služba VPN je medzi používateľmi Kodi veľmi populárna. Záruka 7 dní vrátenia peňazí sa vzťahuje na všetkých nových členov.

Navštívte stránku IPVanish

H1Z1 Battle Royale je populárna hra pre PS4 a PC. V najbližších mesiacoch bude vydaný pre konzolu Xbox One. H1Z1 môže hrať zadarmo a je jedným z prvých svojich žánrov. K dispozícii sú tri herné módy a ďalší obsah je vždy v práci. H1Z1 je zábavná hra, ktorú hráte sám alebo s priateľmi. Len nezabudnite použiť VPN na ochranu vášho súkromia a zníženie oneskorenia.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map