Найкращі VPN з виділеними IP / статичними IP-адресами

Comp логотипБільшість постачальників VPN використовують динамічні IP-адреси. Іншими словами, IP змінюється щоразу, коли ви підключаєтесь. Вони роблять це, тому що це зазвичай більш ефективно, ніж призначати статичну IP-адресу кожному користувачеві. Як правило, переважні динамічні адреси. Однак є деякі випадки, коли виділені IP або статичні IP-адреси можуть бути кращими. Ми пояснимо, чому ви хотіли б використати його за мить. По-перше, перегляньте наш список найкращих VPN, які пропонують спеціальні IP / статичні IP-адреси.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2PureVPN2,88 долБезпечнішийVPN180ПрапорецьПрапорець
3TorGuard$ 4,99TorGuard68ПрапорецьПрапорець

Тепер ми поговоримо про переваги використання спеціальної IP-адреси. Якщо ви отримуєте доступ до чутливих систем, мережеві адміністратори намагаються обмежити необґрунтований доступ до даних. Через це вони встановлять список авторизованих IP-адрес. Якщо ви підключаєтесь через динамічний IP (як правило, спільний), він обов’язково змінюватиметься кожного разу. Спосіб вирішити це – отримати виділений IP. Потім просто надайте адміністраторам IP-номер, і ви зможете підключитися так, як ви очікували. Це, безумовно, важливий інструмент для систем вищої безпеки.

Ще одна вагома причина для використання – допомогти вам уникнути чорних списків. Тоді як ви можете нічого не робити, окрім захисту своєї конфіденційності, інші можуть робити інші речі. На жаль, це може призвести до того, що ви потрапите в чорні списки. Використовуючи виділену IP-адресу, ви значно зменшуєте ймовірність того, що ви потрапите в чорний список через активність.

Який найкращий VPN з виділеними IP / статичними IP-адресами?

Щоб відповісти на це запитання, слід розглянути кілька важливих факторів. Ось критерії, якими ми користуємось.

 • Виділені IP / Статичні IP адреси, які мають швидкі сервери
 • Постачальники, які пропонують високу стабільність мережі, щоб уникнути перерваних з’єднань
 • Багатоплатформенні програми, які працюють на різних пристроях, включаючи Amazon Firestick
 • Можливість обійти гео-обмежений вміст та блоки
 • Сильне шифрування з військовими компонентами для захисту вас при використанні виділених IP / статичних IP-адрес.
 • Постачальники, які пропонують чітку політику без журналів для своїх користувачів.

Тепер давайте подивимося на найкращі VPN з виділеними IP / статичними IP-адресами.

1. Найкращий VPN з виділеними IP / статичними IP-адресами: NordVPN

NordVPN

Зареєструйтесь на 36 місяців за всього $ 2,99 на місяць (знижка 75%)

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на більш довгостроковий рахунок. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. У них також є простий у користуванні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad). Ви можете використовувати розширення браузера NordVPN для Chrome, Firefox або Safari. NordVPN пропонує деякі розширені функції конфіденційності, такі як подвійні VPN, P2P-сервери та виділений IP, який справді допомагає сервісу виділятися.

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS-сервісу всього за $ 2,99 на місяць при трирічному членстві.

Відвідайте NordVPN

2. Найкращі VPN з виділеними IP / статичними IP-адресами: PureVPN

PureVPN

Зареєструйтесь на 24 місяці всього за $ 2,88 на місяць (знижка 74%)

PureVPN займається бізнесом з 2007 року, що робить їх одним із найстаріших постачальників VPN на ринку. Ранній початок допомогло їм розширитись та інновації. У PureVPN є один з найкращих клієнтів VPN, доступних на ринку. Вони також мають безкоштовні додатки як для iOS, так і для Android.

Інновації – це сфера, яка допомагає PureVPN виділитися з пакета. Вони продовжують додавати нові функції та додатки в сервіс. Ви можете додати NAT-брандмауер, виділену IP-адресу, браузер StealthVPN та спеціальну опцію, яка називається виділеною потоковою передачею, що допоможе прискорити вашу ефективність.

PureVPN справді добре входить у категорію ціноутворення. Вони знизили ціни на понад 50%, оскільки послуга продовжує зростати. Ви можете підписатись на необмежену VPN та отримати доступ до всіх їхніх серверів лише за 4,99 доларів на місяць. Річний план – це велика цінність.

Відвідайте PureVPN

3. Найкращі IP-адреси з IP / статичними IP-адресами, призначені для VPN: TorGuard

TorGuard

TorGuard має суцільну сумісність серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime, а також торрент-дії. Часто ви можете отримати доступ до відеовмісту Amazon Prime у кількох різних місцях. Використовуючи клієнт Windows, у вас є можливість анонімно здійснювати серфінг, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо), вибирати сервер тощо.

Тест швидкості TorGuard Pittsburgh

Сервіс VPG TorGuard є улюбленим у спільноті обміну файлами. Все просте у використанні та просте, щоб ви могли легко захистити свою конфіденційність в Інтернеті. До мобільних версій також часто додаються функції. Ви можете підписатись на повний доступ за ціною лише $ 4,99 на місяць під час їх поточної акції.

Відвідайте TorGuard

І там у вас є VPN з виділеними IP / статичними IP-адресами. Ви не можете помилитися з вибором, який ми згадали. Однак, якщо ви хочете переглянути варіанти, ви можете знайти інших, доступних у нашому топ-10 списку VPN. Всі вони будуть робити те, що їм належить, але ми оптимізували наш вибір для VPN з виділеними IP / статичними IP-адресами. Таким чином, ви отримаєте доступ до найкращої швидкості, незалежно від того, що ви плануєте робити. Використовуючи наш довідник, ви можете прийняти найкраще рішення, щоб допомогти досягти ваших цілей та потреб.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map