Найкращі VPN для WhatsApp

WhatsappWhatsApp – кросплатформна, майже безкоштовна програма для обміну повідомленнями, яка дозволяє дзвонити або надсилати текстове повідомлення за допомогою Інтернету. Похвалившись понад 1 мільярд завантажень із магазину Google Play та понад 800 мільйонів активних користувачів, не важко зрозуміти, чому WhatsApp вважається найпопулярнішою платформою обміну повідомленнями у світі. На жаль, популярність цього зашифрованого чату без реклами додатка викликала заборону в деяких країнах. Однак, використовуючи VPN, ви можете обійти блоки та використовувати WhatsApp з будь-якого місця.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisitServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету2,85 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долCyberGhost80ПрапорецьПрапорець
5IPVanish3,25 долIPVanish76Прапорець

Як ми вже згадували, цей додаток заборонено в деяких країнах. Більшість не очікували такої поведінки західних країн, але на диво, одна з країн, що обговорюють заборону, – це Великобританія. Це тому, що Великобританія Хартія снайперів. Статут Snoopers зазначає, що компаніям потрібно зробити свої програми менш захищеними або здати ключі розшифровки. Незважаючи на наступаючу заборону, майте на увазі, що WhatsApp не вимагає ордера перед передачею вмісту, надісланого та отриманого клієнтами. Іншими словами, вони відповідають критеріям того, що вони менш безпечні.

Ще один фактор, який слід пам’ятати з WhatsApp, – це голосова функція. Веб-сайт рекламує це як спосіб заощадити гроші, телефонуючи в інші країни. Однак якщо ви хочете використовувати WhatsApp для цієї мети, додаток використовує 1,2 мб на хвилину даних. Це добре, якщо ви користуєтесь необмеженим Wi-Fi, але якщо у вас немає надійного плану передачі даних, ця програма почне це швидко поповнювати..

Поділитися цікавою новиною про WhatsApp. Якщо ви подорожуєте до Дубая, і присягаєте у своєму текстовому повідомленні, вам загрожує штраф у розмірі 45 тис. Фунтів стерлінгів (майже 70 000 доларів США) та ймовірна депортація через їхні нові закони. Для програми, призначеної для шифрування 256-бітовим шифруванням, це, звичайно, не так звучить. Зауважте, що ми не кажемо, що $ 1 на рік для додатка – це погана справа, але якщо ви збираєтесь використовувати WhatsApp, ви не повинні робити цього без додаткового шифрування VPN.

Отже, пояснимо трохи про VPN. Віртуальна приватна мережа (VPN) – це програмне забезпечення, яке створює захищене з’єднання з сервером, можливо, в іншій країні, залежно від того, які цілі у вас є. Ось вагомий привід використовувати його, якщо ви перебуваєте в країні, яка блокує WhatsApp. VPN може використовуватися для розблокування доступу до таких обмежених програм, як Voice over IP (VoIP). Іншими словами, якщо ваша країна блокує WhatsApp, просто підключіться до країни, де вона не обмежена. Це тому, що уряди використовують геоблокування. Технологія геоблокування визначає місцезнаходження користувача на основі IP-адреси. У цьому випадку технологія створює бар’єр, який утримуватиме заблокований вміст. Вибравши сервер в іншій країні, ви зможете обійти ці обмеження.

Це відтворюється безпосередньо до другої причини використання VPN. VPN надають шар шифрування для вашої інтернет-діяльності. Як ми вже згадували, без додаткового рівня безпеки під час використання WhatsApp ви ризикуєте отримати штраф, якщо ви перебуваєте в Дубаї, або просто будете урядом прослуховувати вас, як згадувалося у Великобританії. Звичайно, прем’єр-міністр Великої Британії каже, що цього не зробить, якщо не буде необхідності, але, враховуючи кращі результати Великобританії, це важка таблетка, ковтати. Тепер, коли ми показали вам переваги використання VPN, у нас є кілька компаній, які забезпечать вам хороший досвід.

Незалежно від обраного нами вибору, вони мають різні протоколи, якими ви можете скористатися. Усі пропоновані нами тут вибірки використовують захищене шифрування, але вибір протоколу OpenVPN завжди забезпечить вам найкращий захист. Якщо швидкість є суттєвою, ви використовуєте OpenVPN (UDP). Це найкращий варіант для WhatsApp, якщо він взагалі можливий. Дані не гарантовано потрапляють туди, але зазвичай це не проблема. Якщо у вас є проблеми з підключенням або проблеми з відключенням з’єднання, найкращим вибором буде OpenVPN (TCP). Версія TCP не настільки швидка, але дані проходять перевірку помилок. Оскільки OpenVPN не підтримується деякими мобільними пристроями, якщо ви плануєте використовувати WhatsApp в мобільній мережі, існують інші хороші протоколи, включаючи L2TP та IKEv2, які можуть бути використані для гарної безпеки. Тепер, коли ми вирішили це, ми перейдемо до вибору постачальників послуг.

Для розблокування вмісту та захисту ваших даних рекомендуємо ExpressVPN. Вони не ведуть журнали і не мають функції перемикання, тому ви захищені, якщо з’єднання від’єднається. Якщо ви перебуваєте в країні, яка забороняє використання VPN, це важливо. Вони також пропонують мобільний клієнт і мають програму маршрутизатора для захисту кожного пристрою у вашій мережі. Просто підключіться до ExpressVPN та надішліть повідомлення або зателефонуйте скільки завгодно. Знову ж таки, якщо ви збираєтесь зателефонувати, було б розумно використовувати VPN через Wi-Fi.

Ви можете сміливо досліджувати наше 10 кращих VPN-сервісів сторінка для інших хороших VPS-провайдерів WhatsApp. Однак, ми відібрали найкращі послуги в цілому, тому вам не доведеться цього робити. Ми використовували швидкість, ціну та безпеку як основу критеріїв, які стоять за нашим вибором. Крім того, ми також відібрали компанії з великою кількістю мережевих серверів, до яких ви можете підключитися в нерозблокованих країнах, а також інші. Під час пошуку надійного постачальника VPN виберіть тих, які забезпечать вашу конфіденційність та матимуть швидкі мережі для наочності, особливо в інших країнах.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map