Найкращі VPN для Великобританії

Об'єднане КоролівствоУ Сполученому Королівстві (його часто називають Великобританією чи Великобританією) є 22-м найбільшим населенням світу. Країна займає 78 місце у світі за розмірами. Однак говорити про те, що Великобританія впливає, є заниженням. Ви можете побачити його вплив у багатьох різних країнах світу. Від побачення численних відомих сайтів до ділових поїздок, є багато чого зробити. Якщо ви плануєте користуватися Інтернетом, ви також хочете використовувати VPN. Ми незабаром поділимося причинами. Подивіться наш список найкращих VPN для Великобританії.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету3,33 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долPIA112ПрапорецьПрапорець
5IPVanish5,20 долIPVanish76Прапорець

Один з розіграшів Великобританії – це близькість регіону до Європи. Це означає, що в цей район завжди є свіжі мандрівники. Це також означає, що багато підприємств пропонують своїм клієнтам безкоштовний Wi-Fi. Хоча це звучить як гарна ідея, це означає, що ви повинні використовувати VPN, щоб захистити свою конфіденційність. На сьогодні майже всі чули про Статут снупера. Тереза ​​Мей офіційно заявила перед Парламентом, що британський уряд почав шпигувати за своїми громадянами у 1984 році. На додаток до уряду, який стежить за вами, багато інших злочинців чекають, щоб отримати свої приватні дані. Використовуючи VPN для створення зашифрованого з’єднання, ви зробите набагато складнішим для сторонніх очей отримання вашої конфіденційної інформації.

Наступна причина використання VPN – це допомогти вам подолати гео обмеження. Хоча в країні не надто багато законів про цензуру, про які можна турбуватися, у вас можуть виникнути інші проблеми. Якщо ви спробуєте подивитися щось за межами своєї країни, вас заблокують. Підключившись до VPN, ви можете змусити програмне забезпечення думати, що ви перебуваєте десь в іншому місці. Вам не доведеться пропускати улюблене шоу, оскільки ви перебуваєте у Великобританії замість свого домашнього місця.

Від запобігання кіберзлочинам, до блокування моніторингу, до обходу геоблоків, використання VPN, перебуваючи у Великобританії, є хорошою ідеєю. Після реєстрації в плані ви можете знайти інші види використання послуги. Просто підпишіться, щоб захистити себе сьогодні. Сподіваємось, ми пояснили, чому важливо використовувати VPN. Якщо ви не знайомі, що шукати у постачальника, вибір та варіанти можуть бути величезними. Ми все ж зробимо це простим для вас.

Який найкращий VPN для Великобританії?

Щоб відповісти на це запитання, нам слід поглянути на деякі найважливіші фактори. Використовуючи ці, ми склали наш список найкращих VPN для Великобританії:

 • Шифрування військового класу для захисту вашої конфіденційності.
 • Швидкість VPN-серверів, розташованих у Великобританії
 • Стабільні з’єднання, що допоможуть уникнути відключення
 • Можливість перегляду геоблокованого або заблокованого вмісту
 • Немає політики щодо журналів
 • Підтримка декількох платформ для мобільних пристроїв

Давайте перейдемо прямо до нашого списку найкращих VPN для Великобританії.

1. Найкращий VPN для Великобританії: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з рейтингом VPN

Якщо ви плануєте подорожувати до Великобританії, використовуйте функцію MediaStreamer ExpressVPN та їх швидку службу VPN – хороша ідея. Вони разом дають вам і VPN, і Smart DNS. Це означає, що ви можете отримати доступ до вмісту, обмеженого географією. Якщо вам подобається передавати трансляцію та хочете подивитися щось для вашого домашнього регіону чи іншого, ви можете переглянути це без втрати швидкості. З огляду на це, ви все ще можете скористатися послугою VPN, щоб зашифрувати ваше з’єднання, якщо бажаєте. Якщо ви любитель спорту, це чудові інструменти, які можна використовувати для отримання задоволення від улюблених команд, і ви можете знайти список спортивних змагань наживо на їхньому сайті. ExpressVPN має сервери Великобританії, розташовані в Доклендс, Лондоні, Беркширі, Кенті, Мейденхеді та Східному Лондоні. Всі ці фактори роблять їх нашим найкращим вибором.

Як видно з наведеної вище таблиці та згаданих раніше британських серверів, у ExpressVPN є масивна мережа серверів. У Великобританії вони мають декілька серверів у ключових місцях, які допоможуть вам захистити свою конфіденційність. Незалежно від того, чи хочете ви захистити свою конфіденційність, розблокувати цензуру, спостерігати за подіями в прямому ефірі або обійти інші гео-обмеження, ExpressVPN допоможе вам досягти будь-яких цілей, які у вас є.

Тест на швидкість у Великобританії ExpressVPNЗа допомогою програми ExpressVPN ви можете підключитися, щоб вибрати конкретне місто, до якого потрібно підключитися. Додаток вибере сервер у цьому місці для найшвидших швидкостей. Щоб вибрати конкретне місто, натисніть кнопку “вибрати місце” та перейдіть на вкладку “все”. Далі відкрийте “Європа” та виберіть Сполучене Королівство. Для тестування ми вибрали сервери в Лондоні. ExpressVPN чудово працював зі швидкістю завантаження від 271 Мбіт / с до 342 Мбіт / с.

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайтеся зі свого робочого столу та мобільного телефону до 3 одночасних з’єднань. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати все. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS для ігрових консолей (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійних скриньок (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізорів.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

2. Найкращий VPN для Великобританії: NordVPN

NordVPN

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за 3,49 долара на місяць (знижка 70%)

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на більш довгостроковий рахунок. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. Вони також мають простий у використанні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

НордВПН Великобританія випробування швидкостіМи перевірили швидкість роботи серверів у Лондоні та Манчестері. Продуктивність була хороша в обох локаціях зі швидкістю понад 270 Мбіт / с. Найкраще, що сервіс – хороший вибір для розблокування гео обмеженого вмісту у Великобританії.

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS, гарантуючи 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте NordVPN

3. Найкращий VPN для Великобританії: PIA

Приватний доступ до Інтернету

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 3,33 долара на місяць (знижка 72%)

Приватний доступ до Інтернету (PIA) надає користувачам кілька різних варіантів. На відміну від минулого, вам більше не доведеться встановлювати профіль для кожного VPN-сервера. Тепер ви можете підключитися до будь-якого з їх серверів у 29 країнах. Команда PIA організувала свої сервери за регіонами, країнами та містами. Розташування серверів перераховано в алфавітному порядку за країною. Вибравши місцеположення, ви зможете легко підключитися до локацій у Великобританії.

Є багато торент-користувачів, які люблять приватний доступ до Інтернету. Послуга включає в себе функцію, яка зупинить вашу систему від спілкування, якщо з’єднання з їх службою перестане. Це означає, що якщо ваш зашифрований доступ до VPN відпаде з будь-якої причини, це захистить вас.

PIA тест на швидкістьPIA пропонує клієнт Windows та інші додатки, які прості та зручні у використанні. Однак ви не хочете її недооцінювати. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Ви можете контролювати рівні шифрування, щоб допомогти вам знайти правильний баланс між конфіденційністю та швидкістю. Як бачите, наш тест на швидкість показав, що PIA добре працює в Лондоні та Манчестері зі швидкістю завантаження від 59 Мбіт / с до 119 Мбіт / с..

Якщо мова йде про їх клієнта Windows, команда PIA включила перемикач Internet kill. Перемикач “kill” перерве ваше інтернет-з’єднання будь-коли, коли VPN не працює. Це дійсно може стати в нагоді тим, хто хоче забезпечити анонімність. Приватний доступ до Інтернету пропонує членам 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету

4. Найкращий VPN для Великобританії: CyberGhost

CyberGhost

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за $ 2,75 на місяць (знижка 79%)

CyberGhost була заснована в 2001 році 7 захоплених молодих членів команди в Бухаресті, Румунія. З того часу компанія переросла в одну з найбільших сервісів VPN у світі. Команда з 50+ членів зосереджена на захисті конфіденційності користувачів. Роберт Кнапп, співзасновник та генеральний директор, продовжує керувати командою навіть після того, як вони приєдналися до групи Crossrider у 2017 році. З того часу мережа CyberGhost досить розширилася.

CyberGhost пропонує приємне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime. Деякі з каналів навіть дозволяють вам розблокувати гео обмеження для кількох регіонів. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи Великобританії. Клієнт Windows також надає вам можливість анонімно здійснювати серфінг, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо) та вибирати сервер.

CyberGhost UK тест на швидкістьУ цьому випадку ми вирішили протестувати сервери в Лондоні та Манчестері. ми відкрили клієнт Windows і розширили інтерфейс. Звідти вам потрібно буде натиснути на вкладку “Всі сервери”, якщо вона ще не активна. Прокрутіть униз до Сполученого Королівства та натисніть праворуч від зірки. Це дозволить отримати повний список серверів у країні. Мережа CyberGhost включає ряд серверів у Лондоні в Манчестері. Ми підключилися до них, щоб перевірити їх продуктивність, і результати були між 67 Мбіт / с і 172 Мбіт / с.

VPN-клієнт CyberGhost – один із наших улюблених. Він дуже простий у використанні та включає ряд додаткових функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. У Німеччині є команда розробників, яка постійно додає функції клієнту та мобільним додаткам. Ви можете зареєструватися для повного доступу до мережі CyberGhost за допомогою 45-денної гарантії повернення грошей.

Відвідайте CyberGhost

5. Найкращий VPN для Великобританії: IPVanish

IPVanish

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 5,20 доларів на місяць (знижка 57%)

IPVanish пропонує кілька серверів у цьому районі, тому у вас не повинно виникнути жодних проблем. Хоча ви також можете очікувати швидкої швидкості в локаціях у багатьох частинах світу. Через це ми вибираємо IPVanish як один із наших варіантів переходу до Вірджинії.

Окрім невеликого покриття в різних європейських регіонах, IPVanish розміщує сервери на кожному континенті, окрім Антарктиди. Мережа виробляє великі швидкості, і вони добре працюють на наших тестах на швидкість. Ви можете вибрати місце чи окремий сервер зі спадного меню.

Тест на швидкість IPVanish у ВеликобританіїМи щойно згадували, що IPVanish має сервери по всьому регіону, і всі вони доступні вам. Якщо вам трапляється бачити сервер, на якому в назві сервера є літера “a”, вони є найшвидшими в мережі. Ми протестували сервери IPVanish в Лондоні та Манчестері і виявили швидкість між 60 Мбіт / с і 86 Мбіт / с.

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та ін. Ви навіть можете налаштувати свій маршрутизатор для захисту кожного пристрою у вашій мережі. Послуга VPN досить популярна серед користувачів Kodi. 7-денна гарантія повернення грошей покриває всіх нових членів.

Відвідайте IPVanish

Вище ми показали кращих постачальників послуг, які ви можете використовувати, перебуваючи у Великобританії. Однак ви завжди можете поглянути на наше топ-10 VPN список інших варіантів. Просто переконайтесь, що той, який ви вибрали, має сервери, розташовані у Великобританії. Вибрані вище варіанти ми вибирали на основі безпеки, швидкості, надійності та ціни. Ми також шукали постачальників з декількома серверами у Великобританії. Таким чином, ви отримаєте найкращі доступні швидкості. Усі наші провайдери мають чудові мережі, тому ви не можете помилитися. Якщо ви плануєте потокове передавання, ви знаєте, наскільки важливі хороші швидкості. Використовуючи наш довідник, ми можемо допомогти вам прийняти зважене рішення.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map