Найкращі VPN для Ванкувера

Ванкувер, до нВанкувер, Британська Колумбія в Канаді – прибережне місто морського порту на заході Канади. Це найбільш густонаселене місто в провінції, а територія Великого Ванкувера в 2016 році становила 2463 мільйони жителів. Це робить його третьою за площею метро в країні. У районі є багато речей, які приваблюють відвідувачів, включаючи спортивні вищі класи, музеї, історичні місця тощо. Незалежно від того, для чого ви збираєтесь перебувати у Ванкувері, є хороший шанс, що ви скористаєтесь загальнодоступним Wi-Fi. Якщо так, переконайтеся, що ви підключились до VPN.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету3,33 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долPIA80ПрапорецьПрапорець
5IPVanish4,87 долIPVanish76Прапорець

Ви можете скористатися загальнодоступним Wi-Fi, перебуваючи в місті. Це чудова річ, адже є багато місць, які пропонують це своїм покровителям. Хоча це може здатися гарною ідеєю, воно також чудово підходить для кібершоків. Ніхто не хоче сидіти у своїй готельній кімнаті чи улюбленій кав’ярні та вчинити, щоб кіберзлочинці крали їхні дані. Підключившись до обраного вами сервера, ви створюєте захищене та зашифроване з’єднання. Це означає, що кібершокам стає набагато складніше вкрасти вашу конфіденційну інформацію.

Друга причина використовувати VPN, перебуваючи у Ванкувері, – це допомогти вам подолати гео обмеження. Якщо ви коли-небудь стикалися зі спортивним затемненням або вам було заборонено бачити щось, що ви хочете бачити через місцезнаходження, це два приклади геоблоків, з якими ви могли зіткнутися. Підключившись до VPN в цьому випадку, ви можете змусити програмне забезпечення, що блокує, думати, що ви десь в іншому місці. Це допоможе вам побачити все, як і ви розраховуєте.

Там у вас є дві найкращі причини використовувати VPN, перебуваючи у Ванкувері. Звичайно, пізніше ви можете дізнатися більше. Незалежно від того, чи хочете ви захистити свою конфіденційність від злодіїв або обійти гео-обмеження, використання VPN – хороша ідея. Тепер, побачивши переваги, поговоримо про найкращі варіанти використання. Не всі VPN однакові.

Який найкращий VPN для Ванкувера?

Ми можемо відповісти на це, використовуючи наступні критерії, які допоможуть визначити наш список:

 • Швидкість роботи серверів Vancouver
 • Стабільність мережі для обмеження проблем з підключенням
 • Можливість обійти блокування та геоблоки
 • Немає політики щодо журналів
 • Підтримка декількох платформ для мобільних пристроїв
 • Шифрування військового рівня для великого захисту конфіденційності

Заскочимо прямо та подивимося на найкращі VPN для Ванкувера.

1. Найкращий VPN для Ванкувера: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з оцінкою VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій у прямому ефірі. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених потокових служб з будь-якого місця.

Тест швидкості ExpressVPN VancouverДодаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але не потрібно вибирати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере найшвидший сервер у вибраному вами місці. Також потрібно знати, що деякі міста не відображаються на рекомендованій вкладці всередині клієнта. На щастя, це не так у Ванкувері. Просто натисніть на прапор Канади вгорі та виберіть один із серверів Ванкувера. Як бачите, ми протестували сервер у Ванкувері і швидкість склала 194,17 Мбіт / с.

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайтеся зі свого робочого столу та мобільного телефону до 3 одночасних з’єднань. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати все. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS до ігрових консолей (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійних скриньках (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізорів.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

2. Найкращий VPN для Ванкувера: NordVPN

NordVPN

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за 3,49 долара на місяць (знижка 70%)

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на більш довгостроковий рахунок. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. Вони також мають простий у використанні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

НордВПН тест на швидкість у ВанкуверіNordVPN розміщує ряд серверів у цьому районі. З консолі, натиснувши на 3 горизонтальні точки праворуч від країни, ви можете знайти область сервера та переглянути відсотки доступних серверів. Як бачимо, ми перевірили сервер у Ванкувері, швидкість завантаження – 171,44 Мбіт / с.

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS, гарантуючи 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте NordVPN

3. Найкращий VPN для Ванкувера: PIA

Приватний доступ до Інтернету

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 3,33 долара на місяць (знижка 72%)

Приватний доступ до Інтернету (PIA) надає користувачам кілька різних варіантів. На відміну від минулого, вам більше не доведеться встановлювати профіль для кожного VPN-сервера. Тепер ви можете підключитися до будь-якого з їх серверів у 29 країнах. Як видно нижче, команда PIA організувала свої сервери за регіонами, країнами та містами. Розташування серверів перераховано в алфавітному порядку за країною.

Є багато торент-користувачів, які люблять приватний доступ до Інтернету. Послуга включає в себе функцію, яка зупинить вашу систему від спілкування, якщо з’єднання з їх службою перестане. Це означає, що якщо ваш зашифрований доступ до VPN відпаде з будь-якої причини, це захистить вас.

Тест на швидкість PIA VancouverПід час використання клієнта Windows PIA клієнта не дуже багато в налаштуванні та використанні. Однак це не означає, що програму знято. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Ви можете контролювати рівні шифрування та знаходити правильний баланс між конфіденційністю та швидкістю. Як ви бачите, сервер у Ванкувері добре працював зі швидкістю завантаження 78,20 Мбіт / с.

Якщо мова йде про їх клієнта Windows, команда PIA включила перемикач Internet kill. Перемикач “kill” перерве ваше інтернет-з’єднання будь-коли, коли VPN не працює. Це дійсно може стати в нагоді тим, хто хоче забезпечити анонімність. Приватний доступ до Інтернету пропонує членам 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету

3. Найкращий VPN для Ванкувера: CyberGhost

CyberGhost

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за $ 2,75 на місяць (знижка 79%)

CyberGhost була заснована в 2001 році 7 захоплених молодих членів команди в Бухаресті, Румунія. З того часу компанія переросла в одну з найбільших сервісів VPN у світі. Команда з 50+ членів зосереджена на захисті конфіденційності користувачів. Роберт Кнапп, співзасновник та генеральний директор, продовжує керувати командою навіть після того, як вони приєдналися до групи Crossrider у 2017 році. З того часу мережа CyberGhost досить розширилася.

CyberGhost пропонує приємне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime. Деякі з каналів навіть дозволяють вам розблокувати гео обмеження для кількох регіонів. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи Великобританії. Клієнт Windows також надає вам можливість анонімно здійснювати серфінг, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо) та вибирати сервер.

Тест на швидкість CyberGhost VancouverОскільки ми хотіли протестувати сервер у Ванкувері, ми відкрили клієнт Windows та розширили інтерфейс. Звідти вам потрібно буде натиснути на вкладку “Всі сервери”, якщо вона ще не активна. Прокрутіть униз до Канади та натисніть праворуч від зірки. Це дозволить отримати повний список серверів у Канаді. Мережа CyberGhost включає ряд серверів у Ванкувері. Ми підключились до одного з них і протестували продуктивність. Як бачите, наша швидкість завантаження становила 83,88 Мбіт / с.

VPN-клієнт CyberGhost – один із наших улюблених. Він дуже простий у використанні та включає ряд додаткових функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. У Німеччині є команда розробників, яка постійно додає функції клієнту та мобільним додаткам. Ви можете зареєструватися для повного доступу до мережі CyberGhost за допомогою 45-денної гарантії повернення грошей.

Відвідайте CyberGhost

4. Найкращий VPN для Ванкувера: IPVanish

IPVanish

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 5,20 доларів на місяць (знижка 57%)

У цьому випадку ми використовуватимемо сервери, розташовані у Ванкувері. Під час останнього тесту на швидкість IPVanish був трохи повільним, але вони все ще є чудовим вибором для пошуку послуги VPN. Вони мають більше серверів у Північній Америці, ніж інші компанії у нашому списку. Це робить їх вибором VPN для Канади.

Поряд з великою площею в США, IPVanish розміщує сервери на всіх континентах, окрім Антарктиди. Ця мережа постійно була найшвидшим VPN у Північній Америці та Європі в наших тестах на швидкість. Ви знайдете кілька серверів у таких країнах, як США та Великобританія. Можна вибрати місцеположення або окремий сервер.

Тест на швидкість IPVanish VancouverIPVanish розміщує 15 серверів у Ванкувері, і ви можете вибрати підключення до будь-якого з них. Ми протестували сервер IPVanish у Ванкувері, yvr.c13.ipvanish.com, і виявив швидкість 102,68 Мбіт / с.

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та ін. Ви навіть можете налаштувати свій маршрутизатор для захисту кожного пристрою у вашій мережі. Послуга VPN досить популярна серед користувачів Kodi. 7-денна гарантія повернення грошей покриває всіх нових членів.

Відвідайте IPVanish

Якщо ви хочете побачити більше, ви можете переглянути інші варіанти з нашої 10 найкращих серверів VPN список. Однак, ми не вважаємо, що вам це потрібно. Вибрані нами раніше ґрунтувалися на надійності, швидкості, ціні, безпеці та місцях розташування. Оскільки у Ванкувері є багато провайдерів із серверами, ви повинні отримати найкращі швидкості. Незалежно від того, що ви потоку, хороші швидкості мають вирішальне значення для всього. Усі наші варіанти мають чудові мережі, тому поганих варіантів немає. Наш довідник допоможе вибрати найкращий варіант для ваших потреб.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map