Найкращі VPN для Туреччини

СтамбулТуреччина – країна, яка знаходиться в західній Азії і межує з вісьмома різними країнами. Хоча країна офіційно світська, 98% населення – мусульмани. Що цікаво в Туреччині, це факт, що це демократія, і половина населення менше 30 років. Всім сказаним, у країні є дуже жорсткі закони щодо використання Інтернету. Якщо ви подорожуєте в цю динамічну країну або ви живете там, хороший сервіс VPN допоможе вам пройти через грубі місця лише у випадку, якщо уряд Туреччини знову заборонить сайти соціальних медіа.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisitServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету2,85 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долCyberGhost80ПрапорецьПрапорець
5IPVanish3,25 долIPVanish76Прапорець

Є кілька великих питань щодо майбутнього, з яким зіткнуться громадяни Туреччини. Перше питання виникає через нестабільність в регіоні. На щастя для турків, завдяки гарній безпеці проблеми містяться в межах інших країн, про які йдеться.

Економіка Туреччини – 15-та за величиною у світі. Із такою кількістю жителів, які не досягли 30-ти років, галузі технологічних технологій та запуск технологічних компаній приводять країну, щоб стати провідною економічною енергетикою в регіоні. Уряд також запропонував багато стимулів та інвестицій для зміцнення галузі технологій, включаючи створення бізнес-парків та надання цим компаніям статусу звільнення від оподаткування. Турки привернули велику частину власного економічного двигуна, оскільки аж 97% підприємств Туреччини є малими або середніми, і зайнято 4/5 частин робочої сили.

Проблема в цьому полягає в тому, що уряд заохочує все до цього зростання, їх політика щодо збереження даних передбачає, що дані повинні зберігатися принаймні два роки. Вони також мають можливість блокувати веб-сайти всього за 4 години. За допомогою цих правил уряд може вийти за рамки звичайних заборон на всі сайти, оскільки у випадку з Youtube минулого року він може блокувати певний вміст на веб-сайтах так, як Китай. Остання частина цих суворих правил надходить у формі політики глибокої перевірки пакетів. Це означає, що вони мають можливість обійти інструменти для анонімізації, які люди можуть використовувати, щоб обійти блоки чи заборони. Усі ці правила були прийняті без будь-якого незалежного нагляду.

Тож у цьому випадку непереборна сила відповідає нерухомому об’єкту. Мені важко бачити, як країна, яка настільки технологічно підкована, може водночас бути настільки обмежувальною у тому, що вони створюють. Чи насправді уряд Туреччини очікує настільки жорстку підтримку використання Інтернету? Є дані, що інші країни зробили саме це, тому ідея не є абсолютно без прецеденту. З усім заблокованим вмістом ви повинні мати можливість використовувати хороший сервіс VPN, щоб розблокувати все це.

VPN важливі для Туреччини з двох причин. Перша причина – інтернет-безпека. Як бачимо, уряд має доступ до всієї онлайн-діяльності, і це записується протягом мінімум двох років. Служба VPN призупиняє збір даних таким чином. Друга причина – це спосіб розблокувати вміст. Оскільки зрозуміло, що парламент Туреччини блокує сайти та певний вміст під час польоту, VPN зупинить будь-які перебої, а також дозволить вам бачити геоблокований потоковий вміст, дозволяючи вам підключитися до іншої країни.

Один з каналів, до якого ви отримаєте доступ, – це послуга преміум-потоку, Netflix. Хоча Netflix хоче стати глобальною службою, вони заявили, що не планують запускати свою послугу в Туреччині. Якщо ви хочете отримати доступ до географічного вмісту, вам потрібна підписка на Netflix та хороший VPN. Не пропустіть жодного чудового шоу, як «Помаранчевий – Новий чорний», «Будинок карт».

Крім того, якщо ви з Туреччини та подорожуєте за кордон, або нещодавно переїхали за межі країни, не забудьте не пропустити ні хвилини улюблених шоу. Отримайте послугу VPN, щоб ви могли переглядати деякі канали, які, як правило, будуть заблоковані за межами Туреччини, наприклад, CNN Turk, Beyaz TV, Edessa TV, Star TV, Sky Turk 360 та Show TV лише для того, щоб назвати кілька.

Там у вас є. Зрозуміло, що в Туреччині є важливі причини використання послуги VPN. Питання в тому, який із них вибрати найкраще? У нас є кілька чудових пропозицій для VPN, і всі вони мають власні клієнти. Підключитися до них так само просто, як вибрати країну та натиснути кнопку.

Є кілька питань, які слід врахувати, коли ви обираєте найкращий VPN для Туреччини.

 1. Плануєте використовувати сервіс переважно для конфіденційності? Якщо відповідь на це питання – так, всі вони мають чудові рівні шифрування, тому будь-який з них буде працювати. Однак протокол OpenVPN повинен використовуватися, коли він є.
 2. Чи плануєте ви використовувати VPN для додатків P2P / BitTorrent? Якщо так, я б запропонував IPVanish або приватний доступ до Інтернету. Обидва провайдери пропонують відсутність журналів, і кожен має функцію перемикання убиття у своєму клієнті для додаткового рівня захисту конфіденційності у випадку, якщо VPN перерве з’єднання.
 3. Чи збираєтесь ви транслювати відео-сервіси, недоступні в Туреччині, як Netflix? Для відповіді на це я б запропонував IPVanish або ExpressVPN. IPVanish має найшвидшу мережу в Північній Америці та всій Європі. ExpressVPN включає SmartDNS з їх VPN, що допоможе вам розблокувати канали без накладних витрат на шифрування.

Ви можете прочитати наш список топ-10 VPN послуги, якщо ви хочете більше варіантів, але я думаю, вам сподобається будь-яке VPN в цій публікації. Я вибрав їх серед інших провідних VPN-сервісів на основі конфіденційності (політика журналу та шифрування), наявності турецьких серверів, швидкості, надійності та ціни. Я також шукав послуги з хорошою мережею VPN-серверів у регіоні. Вам потрібно надійного постачальника VPN, який допоможе вам захистити конфіденційність в Інтернеті. Ви також хочете, щоб швидка мережа передавала вміст HD в інших країнах. Служби, що діляться публікацією, є найкращими VPN для конфіденційності та розблокування гео-обмежень для популярних потокових сайтів, таких як Netflix, Hulu, Amazon Instant Video та багато інших популярних каналів.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map