Найкращі VPN для Токіо

Токіо, ЯпоніяТокіо, Японія – столиця і найбільше місто країни. Маючи трохи більше 13,5 мільйонів людей, це одне з найбільш населених міст світу. Є багато речей, які приваблюють відвідувачів регіону. Якщо ви збираєтесь здійснити подорож до Токіо, вам потрібно буде використовувати VPN під час підключення до Інтернету. Ви знайдете безліч точок доступу до Wi-Fi, а VPN допоможе захистити вашу конфіденційність. Є ще кілька вагомих причин, якими ми поділимося з вами за мить. Спочатку слід ознайомитись з нашим списком найкращих VPN-сервісів для Токіо.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2Приватний доступ до Інтернету3,33 долPIA52ПрапорецьПрапорець
3NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
4СильнийVPN$ 4,37СильнийVPN46ПрапорецьПрапорець
5IPVanish4,87 долIPVanish76Прапорець

Дати заснування міста Токіо недоступні. Однак він фактично є місцем уряду з 1603 року. Він офіційно не став столицею до 1868 р. Імператор Мейдзі змінив назву міста з Едо на Токіо, коли його перенесли з Кіото.

У сучасний час місто метушиться і є головним технологічним центром. Деякі речі, які приваблюють відвідувачів, – це передові технології, історичні будівлі, музеї, спортивні команди та майже все, що ви можете подумати. Крім того, ви знайдете речі, про які не думали, що навіть існували. Незалежно від ваших причин відвідати Токіо, вам не буде нудно в поїздці.

Оскільки в Токіо так багато робити, в районі завжди є багато мандрівників. Через це багато підприємств пропонують своїм клієнтам безкоштовний Wi-Fi. Хоча це чудово для користувачів, злодії теж люблять його. Ви можете поставити під сумнів, що злочинці чекають, щоб викрасти ваші конфіденційні дані. Створивши захищене та зашифроване підключення до обраного вами сервера, ви зробите набагато складніше злодіїв вкрасти ваші дані.

Друга причина використання VPN – це допомогти вам обійти цензуру. Поки в Японії не так багато, ви все одно можете легко її знайти. Підключившись до VPN-сервера в іншій країні, ви можете обійти цей тип цензури, щоб переглянути те, що ви хочете переглянути. Це введе в оману програмне забезпечення, що ви знаходитесь десь в іншому місці.

Це дві найбільші причини використовувати VPN, перебуваючи в Токіо. Однак ви можете виявити більше, коли зареєструєтесь для обслуговування. Від обходу цензури до захисту вашої інформації від злодіїв, використання VPN – хороша ідея. Тепер, коли ми пояснили, чому це важливо, поговоримо про варіанти.

Заскочимо прямо та подивимося на найкращі VPN для Токіо.

1. Найкращий VPN для Токіо: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з оцінкою VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій у прямому ефірі. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених потокових служб з будь-якого місця.

Тест швидкості ExpressVPN в Токіо

Додаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але не потрібно вибирати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере сервер у вибраному вами місці. Ви хочете вибрати вкладку “Усі”, відкрити Азію, а потім відкрити Японію. У цей момент ви можете вибрати сервери, розташовані в Токіо. Як бачите, ми тестували сервер у Токіо і швидкість вийшла до 59,47 Мбіт / с.

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайтеся зі свого робочого столу та мобільного телефону до 3 одночасних з’єднань. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати все. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS для таких пристроїв, як ігрові консолі (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійні скриньки (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізори.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

2. Найкращий VPN для Токіо: PIA

Приватний доступ до Інтернету

Зареєструйтесь на 24 місяці всього за 3,49 долара на місяць (знижка 65%)

Приватний доступ до Інтернету (PIA) надає користувачам кілька різних варіантів. На відміну від минулого, вам більше не доведеться встановлювати профіль для кожного VPN-сервера. Тепер ви можете підключитися до будь-якого з їх серверів у 33 країнах. Як видно нижче, команда PIA організувала свої сервери за регіонами, країнами та містами. Розташування серверів перераховано в алфавітному порядку за країною.

Є багато торент-користувачів, які люблять приватний доступ до Інтернету. Послуга включає в себе функцію, яка зупинить вашу систему від спілкування, якщо з’єднання з їх службою перестане. Це означає, що якщо ваш зашифрований доступ до VPN відпаде з будь-якої причини, це захистить вас.

Тест на швидкість PIA в Токіо

Клієнт Windows PIA є простим і спрощеним. Що стосується використання та налаштування, це не так багато. Це не означає, що він без особливостей. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Ви можете контролювати рівні шифрування та знаходити правильний баланс між конфіденційністю та швидкістю. Як бачите, наш тест на швидкість показав, що PIA працює при 62,35 Мбіт / с, коли ми підключились до сервера, розташованого в Токіо.

Якщо мова йде про їх клієнта Windows, команда PIA включила перемикач Internet kill. Перемикач “kill” перерве ваше інтернет-з’єднання будь-коли, коли VPN не працює. Це дійсно може стати в нагоді тим, хто хоче забезпечити анонімність. Приватний доступ до Інтернету пропонує VPN всього за $ 3,49 на місяць.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету

3. Найкращий VPN для Токіо: NordVPN

NordVPN

Зареєструйтесь на 36 місяців за всього $ 2,99 на місяць (знижка 75%)

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на більш довгостроковий рахунок. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. Вони також мають простий у використанні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

Тест на швидкість у Токіо NordVPN

Як ви бачите нижче, ми протестували сервер, розташований у Токіо, і цифри хороші зі швидкістю завантаження 63,51 Мбіт / с. У вас не повинно виникнути проблем робити все, що ви хочете зробити, використовуючи там сервер.

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS-сервісу всього за $ 2,99 на місяць при трирічному членстві.

Відвідайте NordVPN

4. Найкращий VPN для Токіо: StrongVPN

СильнийVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за $ 4,37 на місяць (знижка 41%)

Штаб-квартира StrongVPN знаходиться у США та має одну з найкращих мереж VPN в країні. Раніше компанія платила користувачам, виходячи з кількості серверів та протоколів, якими вони користувалися. Це змінилося, оскільки StrongVPN тепер пропонує членам повний доступ до своєї мережі із сотнями серверів по всьому світу.

Останнім доповненням до послуги StrongVPN є функція StrongDNS. Кожен, хто зареєструвався в акаунті StrongVPN, також отримує безкоштовний доступ до StrongDNS, який є розумною службою DNS, яка використовується для обходу гео обмежень. Це прекрасне рішення для тих, хто планує подорожувати за межі США та хоче отримати доступ до Netflix.

Сильний тест на швидкість VPN в Токіо

StrongVPN розміщує кілька серверів у Токіо. Ви не можете вибрати конкретний сервер. Замість цього ви захочете натиснути спадне місце розташування сервера і вибрати Японію – Токіо. Ми вибрали OpenVPN UDP для найкращої продуктивності. Після підключення до сервера в місті ми перевірили нашу швидкість і виявили, що вона становить 59,11 Мбіт / с.

StrongVPN люб’язно пропонував нашим відвідувачам знижку 25%. Купон укладається понад звичайні знижки. Ви можете насолоджуватися необмеженим VPN та безкоштовним доступом SmartDNS всього за 7,50 доларів на місяць або 52,49 доларів на рік. Щорічний рахунок складається лише до $ 4,37 на місяць. Нові користувачі покриваються 7-денною гарантією повернення грошей.

Відвідайте StrongVPN

5. Найкращий VPN для Токіо: IPVanish

IPVanish

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за $ 4,87 на місяць (знижка 60%)

Токіо часто передовий інновацій та має власні сервери верхнього рівня від IPVanish. Вони мають одну з найкращих та найбільших мереж в регіоні. Вони також досить швидкі, щоб зробити все, що ви хочете зробити. Це робить їх одним із наших найкращих варіантів використання в Токіо.

IPVanish розміщує сервери на кожному континенті, окрім Антарктиди. Ця мережа постійно була найшвидшим VPN у Північній Америці та Європі у наших тестах на швидкість, але Японія наразі не вистачає. Ви знайдете кілька локацій серверів у країнах по всій Азії. Можна вибрати місцеположення або окремий сервер.

Тест на швидкість IPVanish в Токіо

IPVanish розміщує 6 серверів у Токіо, і ви можете вибрати підключення до будь-якого з них. Ви помітите, що тамтешні сервери мають позначення “a”. Це означає, що вони найкращі в наявності. Ми протестували сервер IPVanish в Токіо, nrt-a05, і виявили швидкість 27,95 Мбіт / с.

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та багато іншого за 7,50 доларів на місяць або $ 58,49 на рік. Це працює на рівні лише 4,87 долара на місяць на річному плані. 7-денна гарантія повернення грошей покриває всіх нових членів.

Відвідайте IPVanish

Хоча ми вважаємо, що ми надали вам найкращі варіанти для використання в Токіо, завітайте до нас топ-10 VPN список. Просто переконайтеся, що постачальник, якого ви вибрали, має сервери, розташовані в Токіо. Наші рішення базуються на безпеці, швидкості, надійності та ціні. Ми також шукали провайдерів із серверами в регіоні та навколо нього. Таким чином, ви можете отримати найкращі швидкості. Якщо ви плануєте потокове передавання вмісту, вам потрібно мати хороші швидкості. Оскільки у наших виборів є міцні мережі, не можна зробити поганий вибір. За допомогою деяких досліджень наш путівник допоможе вам прийняти найкраще рішення для ваших потреб.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map