Найкращі VPN для Таїланду

ТаїландТаїланд – країна Індокитаю. В даний час країною керує військова хунта після перевороту у 2006 та 2014 роках. Ця земля з 67 мільйонами населення – це переважно буддійська та 20-та найнаселеніша країна світу. Ще до перевороту уряду були деякі проблеми. Уряд не лише стежить за своїми громадянами, але й блокує досить багато веб-сайтів. Якщо ви плануєте подорожувати або переїжджати на це місце для відпустки, ви хочете використовувати VPN, щоб захистити свою конфіденційність та розблокувати гео обмеження. Погляньте на наш список найкращих VPN для Таїланду.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3VPN HMA Pro4,29 долHideMyAss280
4PureVPN2,88 долБезпечнішийVPN180ПрапорецьПрапорець
5TorGuard$ 4,99TorGuard68ПрапорецьПрапорець

Перша вагома причина використовувати VPN в Таїланді – це конфіденційність. Уряд спостерігає за тим, що роблять їх жителі. Уряд Тайланду може стежити за вами, коли їм це заманеться. Під час використання VPN ви створюєте зашифроване з’єднання з сервером, можливо, в іншій країні. Оскільки вас, можливо, можуть заарештувати за спробу перейти на деякі критичні до уряду веб-сайти, VPN захистить вашу конфіденційність.

Якщо ви хочете розблокувати веб-сайти, вам також допоможе VPN. Підключившись до сервера в іншій країні, ви зможете обійти обидві форми гео-обмежень. Геоблокування – це технологія, яка використовується урядом або компаніями як спосіб обмеження або блокування вмісту. Обмеження Таїланду часто порівнюють із великим брандмауером у Китаї. Для веб-сайтів уряд Тайланду блокує, доступ до сервера за межами країни дозволить вам переглядати веб-сайти, які там заблоковані.

Це два найкращі причини використовувати VPN, перебуваючи в Таїланді. Це сказало. ви можете відкрити більше по дорозі. Від захисту вашої конфіденційності від очей уряду чи потенційних злодіїв, щоб допомогти вам обійти гео-обмежений вміст, використовуючи VPN, є гарна ідея. Тепер, коли ми розповіли, чому це важливо, давайте докладніше розглянемо деякі варіанти для вас.

Який найкращий VPN для Таїланду?

Існує кілька факторів, на які слід звернути увагу, намагаючись відповісти на питання. Ось декілька великих, які ми розглянули, щоб визначити найкращі VPN для Таїланду:

 • Сильне шифрування для гарного захисту конфіденційності користувачів
 • Велика і міцна мережа, яка допоможе зменшити відключення
 • Можливість розблокувати вміст з геоблокованим або забороненим вмістом
 • Постачальники, які пропонують політику без журналів
 • Мультиплатформна підтримка мобільних пристроїв, включаючи Amazon Firestick
 • Швидкі сервери в регіоні, які добре працюють на тестах на швидкість

Без зайвих затримок, ось список найкращих VPN, які можна використовувати в Таїланді:

1. Найкращий VPN для Таїланду: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з оцінкою VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій у прямому ефірі. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених потокових служб з будь-якого місця.

Тест швидкості ExpressVPN Таїланд

Додаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але не потрібно вибирати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере найшвидший сервер у вибраному вами місці. Також потрібно знати, що деякі міста не відображаються на рекомендованій вкладці всередині клієнта. Ви можете знайти цю проблему із згаданими нами містами. Просто виберіть вкладку “Усі”, відкрийте Азіатсько-Тихоокеанський регіон, а потім відкрийте Таїланд. У цей момент ви можете вибрати Бангкок. Ми обрали там сервер і швидкість становила 116,07 Мбіт / с.

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайтеся зі свого робочого столу та мобільного телефону до 3 одночасних з’єднань. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати все. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS для ігрових консолей (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійних вікон (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізорів.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

2. Найкращий VPN для Таїланду: NordVPN

NordVPN

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за 3,49 долара на місяць (знижка 70%)

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на більш довгостроковий рахунок. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. Вони також мають простий у використанні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

NordVPN Таїланд швидкість випробування

NordVPN розміщує декілька серверів у цьому районі, в тому числі в Бангкоку. З консолі, натиснувши на 3 горизонтальні точки праворуч від країни, ви можете знайти область сервера та переглянути відсотки доступних серверів. Ми протестували сервер Бангкока і виявили, що він має швидкість завантаження 10,95 Мбіт / с.

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS, гарантуючи 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте NordVPN

3. Найкращий VPN для Таїланду: HMA

HMA VPN

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за 3,99 долара на місяць (знижка 67%)

HideMyAss ожив у 2005 році, коли 16-річний студент Англії Джек Катор вирішив, що хоче створити службу, яка допоможе людям уникати цензури. Зокрема, Джеку не вдалося отримати доступ до сайтів соціальних мереж та онлайн-ігор, оскільки вони були заблоковані у шкільній мережі. HMA додав сотні тисяч користувачів протягом першого місяця і з тих пір перетворився на один з найбільших VPN-сервісів у світі з більш ніж 350 серверами. Privax, материнська компанія HMA Pro VPN, приєдналася до команди AVG у 2015 році.

Тест на швидкість HMA в Таїланді

Якщо ваша мета – знайти VPN з найбільшою кількістю серверів, то HideMyAss – ваш найкращий вибір. Пам’ятайте лише про те, що HMA реєструє діяльність користувачів, яка хвилює деяких користувачів VPN. HMA розміщує ряд серверів у регіоні, включаючи деякі в Бангкоку. Щоб підключитися до сервера там, вам потрібно вибрати “Режим розташування” та вибрати “Змінити місцезнаходження”, щоб розпочати роботу. Потім натисніть на вкладку «Міста» та знайдіть Бангкок. Звідти ви можете вибрати розташування сервера Таїланд, Бангкок. Ми підключились до сервера, щоб перевірити і виявили швидкість 31,34 Мбіт / с.

У 2016 році HMA та кілька інших провідних постачальників VPN провели шлях у спрощенні програмного забезпечення для своїх клієнтів. Результат – це повний набір спеціальних додатків, що полегшує будь-якому користувачеві підключення до мережі HMA та шифрування вашого з’єднання. У них є програмне забезпечення для Windows, Mac, Android та iOS. Ви також можете підключитися до HMA через свій маршрутизатор. HMA пропонує необмежений доступ до VPN, і всі нові користувачі покриваються 30-денною гарантією повернення грошей без ризику.

Відвідайте Сховати мою дупу

4. Найкращий VPN для Таїланду: PureVPN

PureVPN

Зареєструйтесь на 24 місяці всього за $ 2,88 на місяць (знижка 74%)

PureVPN займається бізнесом з 2007 року, що робить їх одним із найстаріших постачальників VPN на ринку. Ранній початок допомогло їм розширитись та інновації. У PureVPN є один з найкращих клієнтів VPN, доступних на ринку. Вони також мають безкоштовні додатки як для iOS, так і для Android.

Інновації – це сфера, яка допомагає PureVPN виділитися з пакета. Вони продовжують додавати нові функції та додатки в сервіс. Ви можете додати NAT-брандмауер, виділену IP-адресу, браузер StealthVPN та спеціальну опцію, яка називається виділеною потоковою передачею, що допоможе прискорити вашу ефективність.

Тест на швидкість PureVPN в Таїланді

Оскільки ми хотіли протестувати сервер у Бангкоку, ми відкрили клієнт Windows і натиснули на опцію «Інструмент вибору країни». Звідти ви можете розгорнути будь-яку країну та вибрати певний сервер, використовуючи вкладку «Огляд усіх серверів». Мережа PureVPN має кілька серверів, розташованих у Бангкоку. Ми підключились до одного з них і протестували продуктивність. Як бачите, наша швидкість завантаження становила 20,31 Мбіт / с.

PureVPN справді добре входить у категорію ціноутворення. Вони знизили ціни на понад 50%, оскільки послуга продовжує зростати. Ви можете підписатися на необмежену VPN та отримати доступ до всіх їхніх серверів на робочому столі та на мобільному пристрої. PureVPN пропонує новим клієнтам 31-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте PureVPN

5. Найкращий VPN для Таїланду: TorGuard

TorGuard

TorGuard був запущений у 2012 році членами команди, розташованими в Невісі, Вест-Індія. Якщо порівнювати його з іншими службами, ця послуга VPN є відносно новою. Однак у них понад 1250 серверів, розташованих у 42 різних країнах світу. Їх цільова аудиторія – громада торентів, але вона спрацює добре для всього, що ви хочете зробити в регіоні Таїланду. Хоча в Бангкоку немає серверів, сервери є найкращим варіантом.

TorGuard має суцільне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime, а також торрент-дії. Часто ви можете отримати доступ до відеовмісту Amazon Prime у кількох різних місцях. Використовуючи клієнт Windows, у вас є можливість анонімно здійснювати серфінг, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо), вибирати сервер тощо.

Тест швидкості TorGuard Таїланд

Оскільки ми хотіли протестувати сервер у Бангкоку, ми відкрили клієнт Windows та обрали протокол OpenVPN. Тепер ви можете прокрутити список країн, розташованих в алфавітному порядку. Потім ви можете вибрати місто. Мережа TorGuard включає декілька серверів у Бангкоку. Ми підключились до одного з них і протестували продуктивність. Як бачите, швидкість завантаження становила 63,38 Мбіт / с.

Сервіс VPG TorGuard є улюбленим у спільноті обміну файлами. Все просте у використанні та просте, щоб ви могли легко захистити свою конфіденційність в Інтернеті. До мобільних версій також часто додаються функції. Ви можете зареєструватися для повного доступу та бути впевненим, що ваша підписка покривається 7-денною гарантією повернення грошей.

Відвідайте TorGuard

Хоча вам і не потрібно, сміливо дивіться на наше 10 кращих VPN-сервісів для різних варіантів. Ці відбори найкращі в цілому, тому вони обов’язково будуть відповідати будь-якій вашій меті. ми використовували безпеку, регіональне розташування, швидкість та ціну як фактори для вибору цих виборів. Окрім того, ми також вибрали ті, у кого є великі мережі серверів, до яких ви хочете підключитися. Швидкі мережі для передачі HD-вмісту та захист вашої конфіденційності – це знаки надійних постачальників VPN. Звичайно, наш вибір робить і те, і інше.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map