Найкращі VPN для Стенфорда / Пало-Альто / Кремнієвої долини

Стенфорд, КаліфорніяСтенфорд, штат Каліфорнія, є неінкорпорованим районом округу Санта-Клара. Населення складає приблизно 15 тис. Осіб, а добова кількість населення – 35 тис. Осіб. Він знаходиться прямо біля Пало-Альто. Настільки, що деякі вважають це частиною міста. Існує цілий ряд причин для відвідування цього району, в тому числі його близькість до Сан-Хосе та Сан-Франциско, а також те, чим відомий цей район, Стенфордський університет. Незалежно від того, щоб ви спостерігати за кардиналом університету Стенфорда чи іншою причиною, вам не захочеться використовувати загальнодоступний WiFi без VPN. Ми розповімо, чому через мить. По-перше, ознайомтеся з нашими кращими VPN для списку Стенфорда.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Surfshark$ 3,49Surfshark68ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долPIA80ПрапорецьПрапорець
5Приватний доступ до Інтернету3,33 долPIA52ПрапорецьПрапорець

Університет Стенфорда, Медичний центр Стенфорда та інші допоміжні заходи займають більшу частину району Стенфорда. Він складається із загальної площі майже 2800 квадратних миль. Офіційно школа називається молодшим університетом Leland Stanford. Це приватний дослідницький університет і відомий своєю академічною силою, багатством та близькістю до Силіконової долини. Це робить його одним з найкращих університетів у світі. Насправді, багато хто вважає це на рівні зі школами Ліги плюща східних США.

Як ви, напевно, знаєте, школа також непогано справляється з легкої атлетики. У рамках Тихоокеанської атлетичної конференції (Пак. 12) школа, безумовно, є силою, з якою слід рахуватися. Поки є багато донорів високого класу, засновник Nike Філ Найт дарує мільйони доларів університету Стенфорда. Він – лише один із факторів, що сприяють успіху шкіл.

Хоча в цьому районі багато що зробити, якщо ви відвідаєте місто, швидше за все, будете користуватися загальнодоступним Wi-Fi. Отримавши всю техніку в дорозі, ви можете розраховувати на те, що там знайдеться велика кількість швидких швидкостей. Хоча це відмінно підходить для користувача, він також чудово підходить для кібершоків. Ви краще вірите, що є хижаки, які просто чекають, щоб отримати вашу конфіденційну інформацію. Підключаючись до VPN, ви створюєте захищене та приватне з’єднання з сервером, який ви хочете використовувати. Іншими словами, злодіям значно кращіше викрасти ваші приватні дані.

Незважаючи на прогресивний характер району, вам не потрібно виглядати важко, щоб потрапити на брандмауер. Лідери часто встановлюють ці пристрої, щоб перешкоджати користувачеві бачити “невідповідний вміст”. Вони спільні для шкіл, підприємств, організацій і навіть деяких країн. За допомогою VPN ви можете змусити програмне забезпечення думати, що ви знаходитесь десь в іншому місці. Крім того, все, що він виявить, – це використання зашифрованого трафіку. Таким чином, ви все ще можете переглянути все, що хочете переглянути. Звичайно, якщо ви спробуєте подивитися деякі види спорту в Інтернеті, медіакомпанії заблокують вас через місцезнаходження.

Хоча ви можете виявити інші причини, саме ці два пункти є найбільшою причиною використання VPN, перебуваючи в районі Стенфорда. На даний момент протокол OpenVPN є найкращим варіантом вибору, і ви хочете це робити, коли це можливо. Практично кожен постачальник пропонує вам цей варіант. Якщо постачальники пропонують вам версію TCP та UDP, обидва стануть чудово. У цьому випадку різниця полягає в тому, що UDP є найшвидшим. Хороші швидкості важливі, якщо ви хочете передавати будь-який вміст. Якщо у вас є проблеми з підключенням, TCP був би кращим варіантом для вас.

1. Найкращий VPN для Стенфорда: IPVanish

IPVanish

Оскільки Стенфорд настільки близький до сектору технологій, є багато туристів, які відвідують. Однак, є багато причин для відвідування району. IPVanish добре працює в місті і є чудовим вибором при пошуку VPN-сервісу. Служба VPN має більше серверів у США, ніж інші компанії у нашому списку. Це робить їх вибір на VPN для Стенфорда.

Країни Локації Розташування сервера USA
6389Ешберн, Атланта, Бостон, Чикаго, Даллас, Денвер, Лас-Вегас, Лос-Анджелес, Маямі, Нью-Йорк, Фенікс, Сан-Хосе. Сіетл, Вашингтон

Поряд з великою площею в США, IPVanish розміщує сервери на всіх континентах, окрім Антарктиди. Ця мережа постійно була найшвидшим VPN у Північній Америці та Європі в наших тестах на швидкість. Ви знайдете кілька серверів у таких країнах, як США та Великобританія. Можна вибрати місцеположення або окремий сервер.

IPVanish розміщує 20 серверів у Сан-Хосе, і ви можете вибрати підключення до будь-якого з них. Ми пропонуємо вибрати назву сервера, яка починається з “a”. Наприклад sjc-a01.ipvanish.com. У більшості випадків ви найчастіше знайдете “a” сервери. Ми протестували сервер IPVanish в Сан-Хосе, sjc.a14.ipvanish.com, і виявили швидкість 62,18 Мбіт / с. Наше кабельне підключення до Інтернету підтримується приблизно з однаковою швидкістю.

Тест на швидкість IPVanish Stanford

Що стосується значення, IPVanish важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та багато іншого за 7,50 доларів на місяць або $ 58,49 на рік. Це виходить просто $ 4,87 на місяць на річний план. 7-денна гарантія повернення грошей покриває всіх нових членів.

Відвідайте IPVanish

2. Найкращий VPN для Стенфорда: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN пропонує швидкий доступ до VPN та MediaStreamer. Це означає, що служба діє як служба Smart DNS, щоб допомогти вам розблокувати доступ до геоблокованого вмісту. Це допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати вміст, наприклад спортивні змагання в реальному часі та інші. На веб-сайті ExpressVPN ви навіть знайдете список останніх розважальних і спортивних подій на живо.

Країни Локації Розташування сервера USA
94160Атланта, Бостон, Чикаго, Даллас, Денвер, Канзас-Сіті, Лос-Анджелес, Маямі, Міннеаполіс, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Фенікс, Солт-Лейк-Сіті, Сан-Франциско, Сан-Хосе, Санта-Моніка, Сіетл, Тампа, Вірджинія, Вашингтон, округ Колумбія

Як ви бачите в таблиці вище, ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися сотнями серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для розблокування цензури, захисту конфіденційності та перегляду улюблених команд з будь-якого місця.

Додаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але ви не можете вибрати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере сервер у вибраному вами місці. Також потрібно знати, що деякі міста не відображаються на рекомендованій вкладці всередині клієнта. Звичайно, це справедливо для Стенфорда. Вам потрібно буде вибрати вкладку “Усі”, відкрити Америку, а потім відкрити Сполучені Штати. У цей момент ви можете вибрати розташування сервера США – Сан-Хосе. Як бачите, ми тестували сервер у Сан-Хосе і швидкість вийшла до 59,32 Мбіт / с.

Тест швидкості ExpressVPN Stanford

Хоча ExpressVPN продається за вищою ціновою точкою, ніж інші сервіси у нашому списку, значення є високим, враховуючи розмір їхньої мережі та особливостей обслуговування. Ви можете підключити комп’ютер, портативний пристрій, маршрутизатор та ігрову консоль (SmartDNS) з одним обліковим записом VPN лише $ 6,67 на місяць з річною підпискою.

Відвідайте ExpressVPN

3. Найкращий VPN для Стенфорда: NordVPN

NordVPNNordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Країни Локації Розташування сервера USA
6180Атланта, Буффало, Чикаго, Даллас, Денвер, Лос-Анджелес, Маямі, Нью-Йорк, Фінікс, Солт-Лейк-Сіті, Сан-Хосе, Сіетл, Сент-Луїс, Вашингтон

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на більш довгостроковий рахунок. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. У них також є простий у користуванні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

NordVPN розміщує 33 сервери в Сан-Хосе. На жаль, клієнт NordVPN не показує місто сервера. Найпростіший спосіб вибрати певний номер сервера – це вибрати в додатку вкладку «Сервери», а потім сортувати результати в алфавітному порядку. Потім можна прокрутити вниз і вибрати будь-який із номерів серверів, які ми перерахували вище. Ви можете бачити відсоток часу завантаження та відстань до кожного сервера. Ми протестували сервер №355 в Сан-Хосе і виявили, що це швидко з завантаженням 63,93 Мбіт / с.

НордВПН Стенфордський тест на швидкість

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS-сервісу просто $ 3,99 на місяць з 2-річним членством.

Відвідайте NordVPN

4. Найкращий VPN для Стенфорда: PIA

Приватний доступ до ІнтернетуПриватний доступ до Інтернету (PIA) надає користувачам кілька різних варіантів. На відміну від минулого, вам більше не доведеться встановлювати профіль для кожного VPN-сервера. Тепер ви можете підключитися до будь-якого з їх серверів у 25 країнах. Як видно нижче, команда PIA організувала свої сервери за регіонами, країнами та містами. Розташування серверів перераховано в алфавітному порядку за країною. Вибравши місцеположення, ви зможете легко підключитися до місць у Сан-Хосе.

Є багато торент-користувачів, які люблять приватний доступ до Інтернету. Послуга включає в себе функцію, яка зупинить вашу систему від спілкування, якщо з’єднання з їх службою перестане. Це означає, що якщо ваш зашифрований доступ до VPN відпаде з будь-якої причини, це захистить вас.

Ми використовуємо клієнт Windows PIA, і це не так багато в плані налаштування та використання. Його простота не означає, що слід її недооцінювати. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Ви можете контролювати рівні шифрування та знаходити правильний баланс між конфіденційністю та швидкістю. Як ви бачите, наш тест на швидкість показав, що PIA працювала зі швидкістю 62,56 Мбіт / с під час підключення до Силіконової долини.

Тест на швидкість PIA Stanford

Якщо мова йде про їх клієнта Windows, команда PIA включила перемикач Internet kill. Перемикач “kill” перерве ваше інтернет-з’єднання будь-коли, коли VPN не працює. Це дійсно може стати в нагоді тим, хто хоче забезпечити анонімність у Стенфорді. Приватний доступ до Інтернету пропонує VPN просто 2,50 долара на місяць.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету

5. Найкращий VPN для Стенфорда: HMA

VPN HMA Pro

HideMyAss ожив у 2005 році, коли 16 років, коли Джек Катор, 16-річний студент в Англії, вирішив, що хоче створити службу, яка допоможе людям уникати цензури. Зокрема, Джеку не вдалося отримати доступ до сайтів соціальних мереж та онлайн-ігор, оскільки вони були заблоковані у шкільній мережі. HMA додав сотні тисяч користувачів протягом першого місяця і з тих пір перетворився на один з найбільших VPN-сервісів у світі з більш ніж 350 серверами. Privax, материнська компанія HMA Pro VPN, приєдналася до команди AVG у 2015 році.

HMA Pro VPN Network – Місце розташування сервера США
Анкоридж, Ешберн, Ешвілл, Атланта, Балтімор, Ванна, Бедфорд, Біллінгс, Бостон, Шейєн, Чикаго, Колумбія, Колумбус, Даллас, Де-Мойн, Гранд-Форкс, Гонолулу, Водоспад Айдахо, Джексонвілл, Лансінг, Лас-Вегас, Лос-Анджелес, Луїсвілль , Медісон, Магнолія, Маямі, Монтгомері, Нашвілл, Новий Орлеан, Нью-Йорк, Оклахома-Сіті, Омаха, Філіппі, Фенікс, Портленд, Провіденс, Рутленд, Сент-Пол, Солт-Лейк-Сіті, Сан-Хосе, Скрентон, Сіетл, Соукс-Фоллз, Саут-Бенд, Сент-Луїс, Тримбул, штат Вашингтон, Вічіта, Вілмінгтон

Якщо ваша мета – знайти VPN з найбільшою кількістю серверів, то HideMyAss – ваш найкращий вибір. Пам’ятайте лише про те, що HMA реєструє діяльність користувачів, яка хвилює деяких користувачів VPN. HMA розміщує 175 серверів VPN у Сполучених Штатах, включаючи декілька серверів у Сан-Хосе. Щоб підключитися до сервера в Стенфорді, вам потрібно буде зайти в “Режим розташування” та вибрати “Змінити місцезнаходження”, щоб розпочати роботу. Потім натисніть на вкладку «Міста» та знайдіть Сан-Хосе. Звідти ви можете вибрати розташування сервера США, Каліфорнія, Сан-Хосе. Коли ми підключились до сервера в Стенфорді, щоб перевірити швидкість і виявили, що вона становить 62,05 Мбіт / с.

Тест на швидкість HMA Stanford

У 2016 році HMA та кілька інших провідних постачальників VPN провели шлях у спрощенні програмного забезпечення для своїх клієнтів. Результат – це повний набір спеціальних додатків, що полегшує будь-якому користувачеві підключення до мережі HMA та шифрування вашого з’єднання. У них є програмне забезпечення для Windows, Mac, Android та iOS. Ви також можете підключитися до HMA через свій маршрутизатор. HMA пропонує необмежений доступ до VPN з просто $ 6,99 на місяць і пропонує всім новим користувачам 30-денну гарантію повернення грошей без ризику.

Відвідайте Сховати мою дупу

Якщо ви шукаєте більше варіантів, не соромтеся перевірити наші топ-10 VPN перелік послуг. Ми вважаємо, що ви будете задоволені варіантами, які ми вам надали вище. Ми вибрали їх на основі швидкості, надійності, ціни, безпеки та провайдерів із серверами, розташованими поруч зі Стенфордом. Таким чином, ви можете бути впевнені, що ви отримаєте найкращі швидкості. Звичайно, всі вони мають чудові мережі. Швидкість важлива, якщо ви плануєте завантажувати або передавати HD-вміст. Провайдери, про яких ми згадали вище, – найкращі варіанти для цього, незалежно від того, якими популярними послугами ви хочете користуватися. Використовуючи наш довідник, ви можете прийняти обгрунтоване рішення.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map