Найкращі VPN для смарт-телевізорів Vizio

Vizio Smart TVVizio – американська електронна компанія, заснована в 2002 році в Коста-Месі, Каліфорнія. Вони виготовляють різні продукти, такі як звукові панелі, колонки, продукти SmartCast Tablet Remote та телевізори. Звичайно, це включає ряд смарт-телевізорів Vizio. Ви можете очікувати, що вони випускатимуться в різних розмірах і стилях. Якщо у вас смарт-телевізор Vizio, важливо підключитися до VPN. Для цього є дійсно вагома причина, і ми поділимось ним за мить. Перш ніж ми це зробимо, ми просимо ознайомитись із нашим списком найкращих VPN для смарт-телевізорів Vizio.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisitServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету2,85 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долCyberGhost80ПрапорецьПрапорець
5IPVanish3,25 долIPVanish76Прапорець

Якщо у вас смарт-телевізор Vizio, ви вже знаєте про всі чудові функції. Як ви здогадаєтесь, він постачається з низкою попередньо завантажених програм. Хоча захист може не бути великою справою щодо телевізора, додатки встановлюються в країні, в якій було придбано телевізор. Якщо ви хочете переглядати вміст з інших регіонів або хочете отримати доступ до вмісту, який може бути цензурований у вашій країні, підключившись до VPN – хороша ідея. Після цього програмне забезпечення, що блокує, подумає, що ви знаходитесь десь в іншому місці. Потім ви можете отримати доступ до регіонів, які ви хочете бачити. Крім того, це допоможе вам обійти будь-який уряд, в який ви можете зіткнутися. Таким чином, ви зможете насолоджуватися геоблокованим вмістом, який ви хочете бачити.

Який найкращий VPN для телевізорів Vizio Smart?

Якщо у вас смарт-телевізор Vizio, найбільший фактор, на який ми повинні звернути увагу, намагаючись відповісти на це питання, пов’язаний з доступом. Переглянувши інших, ми можемо сказати вам, що найкраще VPN для телевізорів Vizio Smart.

 • Можливість обійти гео обмеження під час перегляду смарт-телевізора Vizio
 • Великі та стабільні мережі, щоб уникнути перерваних з’єднань
 • Високошвидкісні сервери, які чудово працюватимуть із розумним телевізором Vizio
 • Сувора політика без журналів, що пропонується користувачам
 • Підтримка мобільних додатків для багатьох платформ для різних пристроїв
 • Сильне шифрування військового рівня, що допоможе захистити вашу конфіденційність від хакерів

Давайте детальніше розглянемо найкращі VPN, які можна використовувати для смарт-телевізорів Vizio.

1. Найкращий VPN для смарт-телевізорів Vizio: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з оцінкою VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій у прямому ефірі. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність користувачів. Ви можете підключитися до їх мережі VPN, щоб захистити свою конфіденційність, розблокувати цензуру та переглядати улюблені потокові послуги з будь-якого місця..

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайте робочий стіл та мобільний телефон до трьох одночасних підключень. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати його. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS для таких пристроїв, як ігрові консолі (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійні скриньки (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізори.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

2. Найкращий VPN для смарт-телевізорів Vizio: NordVPN

NordVPN

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на довгостроковий рахунок. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. Вони також мають простий у користуванні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad). Ви можете використовувати розширення браузера NordVPN для Chrome, Firefox або Safari. NordVPN пропонує деякі розширені функції конфіденційності, такі як подвійні VPN, P2P-сервери та виділений IP, який справді допомагає сервісу виділятися.

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS-сервісу з 30-денною гарантією повернення грошей.

Відвідайте NordVPN

3. Найкращий VPN для смарт-телевізорів Vizio: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost була заснована в 2001 році 7 захоплених молодих членів команди в Бухаресті, Румунія. З того часу компанія переросла в одну з найбільших сервісів VPN у світі. Команда з 50+ членів зосереджена на захисті конфіденційності користувачів. Роберт Кнапп, співзасновник та генеральний директор, продовжує керувати командою навіть після того, як вони приєдналися до групи Crossrider у 2017 році. З того часу мережа CyberGhost досить розширилася.

CyberGhost пропонує приємне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime. Деякі з каналів навіть дозволяють вам розблокувати гео обмеження для кількох регіонів. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи Великобританії. Клієнт Windows також надає вам можливість анонімно здійснювати серфінг, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо) та вибирати сервер.

VPN-клієнт CyberGhost – один із наших улюблених. Він дуже простий у використанні та включає ряд додаткових функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. У Німеччині є команда розробників, яка постійно додає функції клієнту та мобільним додаткам. Ви можете зареєструватися для повного доступу до мережі CyberGhost за допомогою 45-денної гарантії повернення грошей.

Відвідайте CyberGhost

4. Найкращий VPN для смарт-телевізорів Vizio: PIA

Приватний доступ до Інтернету

Приватний доступ до Інтернету (PIA) надає користувачам кілька різних варіантів. На відміну від минулого, вам більше не доведеться встановлювати профіль для кожного VPN-сервера. Тепер ви можете підключитися до будь-якого з їх серверів у 33 країнах. Команда PIA організувала свої сервери за регіонами, країнами та містами. Швидкість ви знайдете більшу частину часу.

Є багато торент-користувачів, які люблять приватний доступ до Інтернету. Послуга включає в себе функцію, яка зупинить вашу систему від спілкування, якщо з’єднання з їх службою перестане. Це означає, що якщо ваш зашифрований доступ до VPN відпаде з будь-якої причини, це захистить вас.

PIA пропонує клієнт Windows та інші додатки, які прості та зручні у використанні. Однак ви не хочете її недооцінювати. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Ви можете контролювати рівні шифрування, щоб допомогти вам знайти правильний баланс між конфіденційністю та швидкістю.

Якщо мова йде про їх клієнта Windows, команда PIA включила перемикач Internet kill. Перемикач “kill” перерве ваше інтернет-з’єднання будь-коли, коли VPN не працює. Це дійсно може стати в нагоді тим, хто хоче забезпечити анонімність. Приватний доступ до Інтернету пропонує членам 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету

5. Найкращий VPN для смарт-телевізорів Vizio: IPVanish

IPVanish

У США є декілька популярних VPN-сервісів, але не швидше, ніж IPVanish. З особистого досвіду ми знаємо, що IPVanish буде працювати досить добре, незалежно від того, в якому регіоні країни ви перебуваєте. Їх сервери швидкі, а служба VPN має більше серверів у США, ніж більшість постачальників VPN.

Поряд з великою площею в США, IPVanish розміщує сервери на всіх континентах, окрім Антарктиди. Їх мережа VPN постійно була найшвидшою в Північній Америці в наших тестах на швидкість. Ви знайдете кілька серверів у таких країнах, як США та Великобританія. Ви можете вибрати місцеположення або отримати більш конкретну інформацію, вибравши окремий сервер. IPVanish чудово підходить для ігор, але його можна вражати за розблокування популярних потокових служб.

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та ін. Ви навіть можете налаштувати свій маршрутизатор для захисту кожного пристрою у вашій мережі. Послуга VPN досить популярна серед користувачів Kodi. 7-денна гарантія повернення грошей охоплює всіх нових членів.

Відвідайте IPVanish

Якщо для вас важливий розмір смарт-телевізора Vizio, ви повинні мати можливість повністю розблокувати його потенціал. Звичайно, це можна зробити, підключившись до VPN. Таким чином, ви можете переглядати вміст з інших областей, окрім своєї. Ми надали вам кілька чудових варіантів, які ми перерахували вище. Однак ви завжди можете знайти інших топ-10 VPN список. Всі вони працюватимуть так, як ви їх очікували, але ми вибрали наші варіанти, щоб спеціально оптимізувати ваш досвід роботи із смарт-телевізором Vizio. Таким чином, ви можете обійти будь-які обмеження, які ви можете знайти, будь то від уряду чи іншим чином. Переглянувши наш путівник на телевізорі, ви можете переконатися, що ви приймаєте правильне рішення.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map