Найкращі VPN для Саудівської Аравії

Саудівська АравіяСаудівська Аравія – пустельна країна, яка займає більшу частину Аравійського півострова. Він відомий як батьківщина ісламу і містить два святих міста Мекку та Медіну. У 1938 році там було відкрито нафту, і це найбільша країна з виробництва нафти. Незважаючи на гроші та прекрасні пляжі, в Саудівській Аравії є кілька суворих законів, які здаються незвичними для тих, хто в західному світі. Тому ми пропонуємо, якщо ви плануєте подорожувати до Саудівської Аравії, вам слід зареєструватися в VPN, перш ніж виїжджати з дому.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2VPN HMA Pro4,29 долHideMyAss280
3Приватний доступ до Інтернету3,33 долPIA52ПрапорецьПрапорець
4IPVanish4,87 долIPVanish76Прапорець
5CyberGhost2,75 долCyberGhost112ПрапорецьПрапорець

Саудівська Аравія – прекрасне та історичне місце. Однак перша причина використовувати VPN, поки є для захисту вашої конфіденційності. Ви, мабуть, знаєте, що там дуже багато бізнесу. Через це ви, швидше за все, зіткнетеся з кіберрокерами. Ви можете здогадатися, що є люди, які просто чекають, щоб скористатися вразливими користувачами та викрасти їхні дані. Крім цього, ви повинні турбуватися про допитливі очі уряду Саудівської Аравії. Вони не замислюються над тим, що вони контролюють інтернет-трафік. Використовуючи VPN, ви створюєте захищене та зашифроване з’єднання, щоб уникнути шахраїв у крадіжці вашої особистої інформації.

Друга причина використання VPN пов’язана з його розблокуючими можливостями. У цьому випадку з’єднання, яке ви створюєте, може бути із сервером в іншій країні. Відомо, що Саудівська Аравія блокує веб-сайти, які, на її думку, є образливими для ісламу. Якщо ви підключитесь до іншої країни, ви б не стикалися з тими ж обмеженнями. Це чудово, якщо ви хочете передавати медіа з YouTube чи будь-якого іншого веб-сайту. У таких випадках, як Netflix, є різні бібліотеки по всьому світу, і підключення до іншої країни дозволить вам побачити бібліотеку з будь-якого регіону, який ви бажаєте. Ще одна причина використання VPN може бути для роботи. Іноді людям, які працюють віддалено, потрібен доступ до документів у мережі компанії чи навіть власних машин. Через створений захищений тунель, єдиний спосіб, яким ви могли б досягти цієї мети, – це використання VPN.

Це дві найкращі причини використовувати VPN, перебуваючи в Саудівській Аравії. Однак ви можете виявити, що є й інші причини. Якщо ви хочете розблокувати заборонені веб-сайти, захистити свою конфіденційність від уряду та шахраїв, чи інші речі, використовуючи VPN – це хороша ідея. Тепер, коли ви бачите, чому це важливо, давайте докладніше розглянемо постачальників та критерії, які ми використовуємо для нашого списку.

Який найкращий VPN для Саудівської Аравії?

Існує кілька факторів, на які слід звернути увагу, намагаючись відповісти на питання. Ось декілька великих, які ми розглянули, щоб визначити найкращі VPN для Саудівської Аравії:

 • Сильне шифрування для гарного захисту конфіденційності користувачів
 • Постачальники, які пропонують політику без журналів
 • Велика мережа серверів, яка допоможе вам зменшити або усунути відключення
 • Можливість розблокувати вміст з геоблокованим або забороненим вмістом
 • Підтримка мобільних пристроїв для багатьох платформ, включаючи Amazon Firestick
 • Швидкі сервери в регіоні Саудівської Аравії, які добре працюють на тестах швидкості

Заскочимо прямо та подивимося на найкращі VPN для Саудівської Аравії.

1. Найкращий VPN для Саудівської Аравії: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з оцінкою VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій у прямому ефірі. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених потокових служб з будь-якого місця.

Тест швидкості ExpressVPN Саудівської Аравії

Додаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але не потрібно вибирати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере найшвидший сервер у вибраному вами місці. Також потрібно знати, що деякі міста не відображаються на рекомендованій вкладці всередині клієнта. Ви можете знайти цю проблему із згаданими нами містами. Просто виберіть вкладку «Усі», відкрийте Європу та відкрийте Tukey. У цей момент ви можете обрати там сервер. Ми вибрали сервер у Туреччині і швидкість становила 60,24 Мбіт / с.

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайтеся зі свого робочого столу та мобільного телефону до 3 одночасних з’єднань. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати все. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS для таких пристроїв, як ігрові консолі (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійні скриньки (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізори.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

2. Найкращий VPN Саудівської Аравії: HMA

HMA VPN

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за $ 2,99 на місяць (знижка 75%)

HideMyAss ожив у 2005 році, коли 16-річний студент Англії Джек Катор вирішив, що хоче створити службу, яка допоможе людям уникати цензури. Зокрема, Джеку не вдалося отримати доступ до сайтів соціальних мереж та онлайн-ігор, оскільки вони були заблоковані у шкільній мережі. HMA додав сотні тисяч користувачів протягом першого місяця і з тих пір перетворився на один з найбільших VPN-сервісів у світі з більш ніж 350 серверами. Privax, материнська компанія HMA Pro VPN, приєдналася до команди AVG у 2015 році.

Тест на швидкість HMA в Саудівській Аравії

Якщо ваша мета – знайти VPN з найбільшою кількістю серверів, то HideMyAss – ваш найкращий вибір. Пам’ятайте лише про те, що HMA реєструє діяльність користувачів, яка хвилює деяких користувачів VPN. HMA розміщує ряд серверів у регіоні Саудівської Аравії, включаючи деякі в Ер-Ріяді. Щоб підключитися до сервера там, вам потрібно вибрати “Режим розташування” та вибрати “Змінити місцезнаходження”, щоб розпочати роботу. Потім натисніть на вкладку «Міста» та знайдіть Ер-Ріяд. Звідти ви можете вибрати розташування сервера Саудівської Аравії та Ер-Ріяду. Ми підключились до сервера, щоб перевірити і виявили швидкість 26,20 Мбіт / с.

У 2016 році HMA та кілька інших провідних постачальників VPN провели шлях у спрощенні програмного забезпечення для своїх клієнтів. Результат – це повний набір спеціальних додатків, що полегшує будь-якому користувачеві підключення до мережі HMA та шифрування вашого з’єднання. У них є програмне забезпечення для Windows, Mac, Android та iOS. Ви також можете підключитися до HMA через свій маршрутизатор. HMA пропонує необмежений доступ до VPN всього за $ 4,99 на місяць та пропонує всім новим користувачам 30-денну гарантію повернення грошей без ризиків.

Відвідайте Сховати мою дупу

3. Найкращий VPN Саудівської Аравії: PIA

Приватний доступ до Інтернету

Зареєструйтесь на 24 місяці всього за 3,49 долара на місяць (знижка 65%)

Приватний доступ до Інтернету (PIA) надає користувачам кілька різних варіантів. На відміну від минулого, вам більше не доведеться встановлювати профіль для кожного VPN-сервера. Тепер ви можете підключитися до будь-якого з їх серверів у 33 країнах. Як видно нижче, команда PIA організувала свої сервери за регіонами, країнами та містами. Розташування серверів перераховано в алфавітному порядку за країною.

Є багато торент-користувачів, які люблять приватний доступ до Інтернету. Послуга включає в себе функцію, яка зупинить вашу систему від спілкування, якщо з’єднання з їх службою перестане. Це означає, що якщо ваш зашифрований доступ до VPN відпаде з будь-якої причини, це захистить вас.

Тест на швидкість PIA в Саудівській Аравії

PIA пропонує клієнт Windows та інші додатки, які прості та зручні у використанні. Однак ви не хочете її недооцінювати. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Ви можете контролювати рівні шифрування, щоб допомогти вам знайти правильний баланс між конфіденційністю та швидкістю. Як бачите, наш тест на швидкість показав, що PIA працює в Дубаї, ОАЕ (найближче місце). Підключившись до сервера, ми отримали швидкість 108,86 Мбіт / с.

Якщо мова йде про їх клієнта Windows, команда PIA включила перемикач Internet kill. Перемикач “kill” перерве ваше інтернет-з’єднання будь-коли, коли VPN не працює. Це дійсно може стати в нагоді тим, хто хоче забезпечити анонімність. Приватний доступ до Інтернету пропонує VPN всього за $ 3,49 на місяць.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету

4. Найкращий VPN для Саудівської Аравії: IPVanish

IPVanish

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за $ 4,87 на місяць (знижка 60%)

У Саудівській Аравії є багато людей, і багато служб VPN мають там сервери. Це включає IPVanish. З особистих знань ми можемо вам сказати, що він буде працювати добре, незалежно від того, в якій місцевості ви знаходитесь. Ви можете очікувати швидких серверів і більшої кількості серверів у регіоні, ніж майже будь-кого іншого. Через ці причини ми вибираємо IPVanish як один із наших варіантів переходу до Саудівської Аравії.

Крім покриття в Євразії, IPVanish розміщує сервери на всіх континентах, крім Антарктиди. Мережа виробляє великі швидкості в регіоні, коли ми проводимо тести на швидкість. Ви знайдете кілька локацій серверів по всьому регіону. Ви можете вибрати місце чи окремий сервер зі спадного меню.

IPVanish тест на швидкість в Саудівській Аравії

IPVanish розміщує декілька серверів у локаціях у цьому районі, і ви можете вибрати підключення до будь-якого з них. Якщо ви бачите сервери, які мають літеру “a” у назві сервера, вони найшвидші. Наприклад, ви б шукали позначку, подібну до dxb-c01.ipvanish.com. (знаходиться в Дубаї). Однак у цьому випадку ви знайдете єдиний сервер. Ми протестували сервер IPVanish там, dxb-c01, і виявили, що швидкість становить 24,93 Мбіт / с.

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та багато іншого за 7,50 доларів на місяць або $ 58,49 на рік. Це працює на рівні лише 4,87 долара на місяць на річному плані. 7-денна гарантія повернення грошей покриває всіх нових членів.

Відвідайте IPVanish

5. Найкращий VPN Саудівської Аравії: CyberGhost

CyberGhost

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за $ 2,75 на місяць (знижка 79%)

CyberGhost була заснована в 2001 році 7 захоплених молодих членів команди в Бухаресті, Румунія. З того часу компанія переросла в одну з найбільших сервісів VPN у світі. Команда з 50+ членів зосереджена на захисті конфіденційності користувачів. Роберт Кнапп, співзасновник та генеральний директор, продовжує керувати командою навіть після того, як вони приєдналися до групи Crossrider у 2017 році. З того часу мережа CyberGhost досить розширилася.

CyberGhost пропонує приємне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime. Деякі з каналів навіть дозволяють вам розблокувати гео обмеження для кількох регіонів. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи Великобританії. Клієнт Windows також надає вам можливість анонімно шукати, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо) та вибирати сервер.

CyberGhost Саудівська Аравія тест на швидкість

Оскільки ми хотіли протестувати сервер в Ізраїлі (найближче місце), ми відкрили клієнт Windows та розширили інтерфейс. Звідти вам потрібно буде натиснути на вкладку “Всі сервери”, якщо вона ще не активна. Прокрутіть униз до Ізраїлю та натисніть праворуч від зірки. Це дозволить отримати повний список серверів. Мережа CyberGhost включає сервери в країні. Ми підключились до сервера і отримали швидкість 99,83 Мбіт / с.

VPN-клієнт CyberGhost – один із наших улюблених. Він дуже простий у використанні та включає ряд додаткових функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. У Німеччині є команда розробників, яка постійно додає функції клієнту та мобільним додаткам. Ви можете зареєструватися для повного доступу до мережі CyberGhost всього за $ 2,75 на місяць під час їх поточної акції.

Відвідайте CyberGhost

Вище ми надали вам найкращі варіанти використання в Саудівській Аравії. Однак ви завжди можете подивитися на наше 10 кращих VPN-сервісів для різних варіантів. Зважаючи на це, постачальники в нашому списку найкращі в цілому для регіону, тому вони обов’язково виконають будь-яку поставлену вами мету. ми використовували безпеку, регіональне розташування, швидкість та ціну як фактори для вибору цих виборів. Окрім того, ми також вибрали ті, у кого є великі мережі серверів, до яких ви хочете підключитися. Швидкі мережі для передачі HD-вмісту та захист вашої конфіденційності – це знаки надійних постачальників VPN. Звичайно, наш вибір робить і те, і інше. Незалежно від ваших причин, сподіваємось, ми показали, чому вам слід користуватися. Ми впевнені, що ви будете задоволені будь-яким із варіантів, які ми рекомендуємо в цій публікації.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map