Найкращі VPN для Сан-Франциско

Сан ФранцискоСан-Франциско, штат Каліфорнія, розташований у північній частині штату і займає 13-ту найбільш населену зону метро в США. Він має багато різних помітних особливостей, що відрізняють місто від інших. Кремнієва долина, хороша погода та культура роблять місто апетитним місцем для життя, відпочинку, відвідування конференції тощо. Якщо у Вашому майбутньому Сан-Франциско, ви не захочете користуватися загальнодоступним Wi-Fi без попереднього підключення до VPN. Ми пояснимо коротше. Тим часом. подивіться наш список найкращих VPN для Сан-Франциско.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету3,33 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долPIA80ПрапорецьПрапорець
5IPVanish5,20 долIPVanish76Прапорець

Район Сан-Франциско відомий тим, що є домом печива фортуни, мосту Золоті ворота, Кремнієвій долині, острові Алькатрас, канатній дорозі, пристані Рибалки та багато іншого. Прохолодніша літня погода ідеально підходить для тих, хто не хвилює спекотного літа. У цьому районі проживають усі 4 основні види спорту, включаючи 49ers, Giants, Sharks та повернення Golden State Warriors на сезон 2018-2019.

З усіма технологічними компаніями, розташованими там, безкоштовний Wi-Fi є загальним, і його можна знайти майже в кожному закладі. Хоча це відмінно підходить для збереження планів даних користувачів, воно також може поставити вас під загрозу. Ось чому вам слід підключитися до VPN, щоб захистити свою конфіденційність. Через цю територію трапляються не тільки кібератаки, вони є загальними. Ви ніколи не знаєте, коли хтось чекає, щоб викрасти вашу конфіденційну інформацію.

Наступна причина використання VPN допоможе вам обійти обмеження між брандмауером. Якщо ви не знайомі з ними, це обмеження того, що ви можете, а не можете отримати доступ. Вони поширені в школах та на підприємствах і заблокують вас від усього, до чого вони не вважають, що вам слід мати доступ. Використання VPN допоможе також обійти ці обмеження.

Який найкращий VPN для Сан-Франциско?

Ми склали наш список найкращих VPN для Сан-Франциско з цих причин:

 • Швидкість VPN-серверів, розташованих у Сан-Франциско та Сан-Хосе
 • Перевага надається VPN з декількома локаціями серверів у Каліфорнії
 • Можливість розблокувати обмеження гео та затемнення
 • Сильний рівень шифрування для кращого захисту конфіденційності
 • Ми надаємо перевагу постачальникам, які не ведуть журнали використання
 • Мобільні додатки та підтримка пристроїв Amazon Firestick

Заскочимо прямо та подивимося на найкращі VPN для Сан-Франциско:

1. Найкращий VPN для Сан-Франциско: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з оцінкою VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій у прямому ефірі. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених потокових служб з будь-якого місця.

Тест швидкості ExpressVPN в Сан-ФранцискоДодаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але вам не потрібно буде вибирати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере сервер у вибраному вами місці. Також потрібно знати, що деякі міста не відображаються на рекомендованій вкладці всередині клієнта. Звичайно, це стосується Сан-Франциско. Вам потрібно буде вибрати вкладку “Усі”, відкрити Америку, а потім відкрити Сполучені Штати. У цей момент ви можете вибрати розташування сервера США – Сан-Франциско. Як бачимо, ми перевірили сервер у Сан-Франциско і швидкість склала 207,91 Мбіт / с.

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайтеся зі свого робочого столу та мобільного телефону до 3 одночасних з’єднань. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати все. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS до ігрових консолей (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійних скриньках (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізорів.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

2. Найкращий VPN для Сан-Франциско: NordVPN

NordVPN

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за 3,49 долара на місяць (знижка 70%)

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на більш довгостроковий рахунок. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. Вони також мають простий у використанні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

Тест на швидкість у Сан-Франциско NordVPNNordVPN розміщує ряд серверів у Сан-Франциско. З консолі, натиснувши на 3 горизонтальні точки праворуч від країни, ви можете знайти область сервера та переглянути відсотки доступних серверів. Ми протестували сервер Сполучених Штатів у Сан-Франциско, швидкість завантаження – 173.50 Мбіт / с.

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS, гарантуючи 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте NordVPN

3. Найкращий VPN для Сан-Франциско: PIA

Приватний доступ до Інтернету

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 3,33 долара на місяць (знижка 72%)

Приватний доступ до Інтернету (PIA) надає користувачам кілька різних варіантів. На відміну від минулого, вам більше не доведеться встановлювати профіль для кожного VPN-сервера. Тепер ви можете підключитися до будь-якого з їх серверів у 33 країнах. Як видно нижче, команда PIA організувала свої сервери за регіонами, країнами та містами. Розташування серверів перераховано в алфавітному порядку за країною.

Є багато торент-користувачів, які люблять приватний доступ до Інтернету. Послуга включає в себе функцію, яка зупинить вашу систему від спілкування, якщо з’єднання з їх службою перестане. Це означає, що якщо ваш зашифрований доступ до VPN відпаде з будь-якої причини, це захистить вас.

Тест на швидкість PIA San FranciscoМи використовуємо клієнт Windows PIA, і це не так багато в плані налаштування та використання. Його простота не означає, що клієнт не є багатим на функції. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Ви можете контролювати рівні шифрування та знаходити правильний баланс між конфіденційністю та швидкістю. Як бачите, наш тест на швидкість показав, що PIA працює під час підключення до сервера в Силіконовій долині зі швидкістю 133,03 Мбіт / с.

Якщо мова йде про їх клієнта Windows, команда PIA включила перемикач Internet kill. Перемикач “kill” перерве ваше інтернет-з’єднання будь-коли, коли VPN не працює. Це дійсно може стати в нагоді тим, хто хоче забезпечити анонімність. Приватний доступ до Інтернету пропонує членам 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету

4. Найкращий VPN для Сан-Франциско: CyberGhost

CyberGhost

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за $ 2,75 на місяць (знижка 79%)

CyberGhost була заснована в 2001 році 7 захоплених молодих членів команди в Бухаресті, Румунія. З того часу компанія переросла в одну з найбільших сервісів VPN у світі. Команда з 50+ членів зосереджена на захисті конфіденційності користувачів. Роберт Кнапп, співзасновник та генеральний директор, продовжує керувати командою навіть після того, як вони приєдналися до групи Crossrider у 2017 році. З того часу мережа CyberGhost досить розширилася.

CyberGhost пропонує приємне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime. Деякі з каналів навіть дозволяють вам розблокувати гео обмеження для кількох регіонів. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи Великобританії. Клієнт Windows також надає вам можливість анонімно здійснювати серфінг, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо) та вибирати сервер.

Тест на швидкість CyberGhost в Сан-ФранцискоОскільки ми хотіли протестувати сервер у Сан-Франциско, ми відкрили клієнт Windows і натиснули на опцію «Вибрати мій сервер». Звідти ви можете розгорнути будь-яку країну та вибрати певний сервер. Мережа CyberGhost має кілька серверів, розташованих у Сан-Франциско. Ми підключились до одного з них і протестували продуктивність. Як ви бачите, наша швидкість завантаження становила 83,59 Мбіт / с.

VPN-клієнт CyberGhost – один із наших улюблених. Він дуже простий у використанні та включає ряд додаткових функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. У Німеччині є команда розробників, яка постійно додає функції клієнту та мобільним додаткам. Ви можете зареєструватися для повного доступу до мережі CyberGhost за допомогою 45-денної гарантії повернення грошей.

Відвідайте CyberGhost

5. Найкращий VPN для Сан-Франциско: IPVanish

IPVanish

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 5,20 доларів на місяць (знижка 57%)

США – це декілька популярних VPN-сервісів, включаючи IPVanish. З особистого досвіду ми знаємо, що IPVanish буде працювати досить добре, незалежно від того, в якому регіоні країни ви перебуваєте. Їх сервери швидкі, а служба VPN має більше серверів у США, ніж більшість постачальників VPN.

Поряд з великою площею в США, IPVanish розміщує сервери на всіх континентах, окрім Антарктиди. Ця мережа постійно була найшвидшим VPN у Північній Америці та Європі в наших тестах на швидкість. Ви знайдете кілька серверів у таких країнах, як США та Великобританія. Можна вибрати місцеположення або окремий сервер.

Тест на швидкість IPVanish в Сан-ФранцискоIPVanish розміщує 25 серверів у Сан-Хосе, і ви можете вибрати підключення до будь-якого з них. Коли ми тестували сервер IPVanish в Сан-Хосе, sjc-a05, і виявили швидкість 126,10 Мбіт / с..

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та ін. Ви навіть можете налаштувати свій маршрутизатор для захисту кожного пристрою у вашій мережі. Послуга VPN досить популярна серед користувачів Kodi. 7-денна гарантія повернення грошей покриває всіх нових членів.

Відвідайте IPVanish

Якщо ви шукаєте більше варіантів, не соромтеся перевірити наші топ-10 VPN перелік послуг. Вам сподобаються варіанти, які ми вам надали вище. Ми вибрали їх на основі швидкості, надійності, ціни та безпеки. Ми також шукали провайдерів із серверами, розташованими в Сан-Франциско. Таким чином, ви отримаєте найкращі швидкості. Звичайно, всі вони мають чудові мережі. Швидкість важлива, якщо ви плануєте завантажувати або передавати HD-вміст. Провайдери, про яких ми згадали вище, – найкращі варіанти для цього, незалежно від того, якими популярними послугами ви хочете користуватися. Сподіваємось, наш путівник допоможе вам прийняти найкраще можливе рішення.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map