Найкращі VPN для Руді

Руді, штат АлабамаХоча існує багато різних міст з назвою Руда, ми маємо на увазі Оберн, штат Алабама, будинок університету Оберн. Місто є найбільшим у східній штаті Алабами і має приблизно 63 тис. Населення. Це сказав, що в районі метро розміщено трохи більше 500 тис. Людей. У 2009 році американські новини потрапили в топ-десятку найкращих місць для проживання в США. Є багато речей, якими ви можете насолоджуватися, якщо збираєтесь відвідати цей район. До них відносяться Південно-Східний центр рапторів, дендропарк Девіса, історичний район Церкви-стріт, футбольна команда університету Тигра та інші. Якщо ви також плануєте використовувати загальнодоступний WiFi, вам потрібно використовувати VPN. Ми розповімо більше про це після нашого списку найкращих VPN для Оберну.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету3,33 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долPIA80ПрапорецьПрапорець
5IPVanish5,20 долIPVanish76Прапорець

У 1832 р. Куссетський договір відкрив для поселення область Руда. До 1839 року лідерами, зареєстрованим містечком, був округ Макон. Всього через 17 років, законодавчий орган штату зафіксував Чоловічий коледж Східної Алабами в Оберні. Коледж відкрив свої двері в 1859 році і згодом став університетом Руда.

Як і в багатьох містах коледжів, економіка Рудових центрів навколо університету і надає послуги, пов’язані з університетом. Однак у місті є також один індустріальний парк та 4 технопарки. Вони зосереджені на виробництві невеликих двигунів, автомобільних коліс, паливних елементів, технології вприскування пластику та броні автомобіля. Kia та Hyundai розмістили виробничі заводи по обидва боки міста.

Незалежно від того, чи збираєтесь ви в Оберн на роботу, атракціони в районі чи навіть футбол з Оберн-Тигрів, напевно у вас буде час простою. Коли це станеться, у місті є багато закладів, які надають безкоштовний Wi-Fi своїм меценатам. Хоча це має певні переваги, ви також можете розраховувати на шахраїв, готових скористатися цим використанням. Використовуючи VPN для захисту своїх даних, ваше зашифроване з’єднання зробить злодіям набагато жорсткішим викрадення ваших приватних даних.

Другий спосіб, який вам допоможе VPN, – це обійти гео обмеження. Це брандмауери, які встановлюють компанії, організації та навіть деякі країни, щоб не дозволяти користувачам бачити якийсь вміст. Якщо ви перебуваєте всередині або поза цільовим районом, вони не дозволять вам бачити те, чого ви не хочете, щоб ви бачили. Щоб змінити правила цього питання, підключіться до VPN-сервера в іншому місці. Це змусить програмне забезпечення думати, що ви знаходитесь десь в іншому місці. Тоді ви можете побачити все, як вам захочеться.

Отож, як обійти гео-обмеження до захисту конфіденційності, це основні причини, якими ви хочете скористатися цим, перебуваючи там. Тепер ми розповімо, на що звернути увагу при виборі постачальника послуг. Всі VPN компанії використовують протоколи шифрування для захисту своїх членів. Протокол OpenVPN є найкращим варіантом вибору, і ви хочете це робити, коли це можливо. Практично кожен постачальник пропонує вам цей варіант. Якщо постачальники пропонують вам версію TCP та UDP, обидва стануть чудово. У цьому випадку різниця полягає в тому, що UDP є найшвидшим. Хороші швидкості важливі, якщо ви хочете передавати будь-який вміст. Якщо у вас є проблеми з підключенням, TCP був би кращим варіантом для вас.

1. Найкращий VPN для Auburn: IPVanish

IPVanish

Рудий має хорошу економію і є центром для виготовлення, технологій тощо, але у нього немає власних локальних серверів. Через це ми виберемо сервер в Атланті (адже це найближче головне місто). Ми використовуємо сервери IPVanish в Атланті весь час, оскільки наш офіс знаходиться в цьому районі. З досвіду ми можемо сказати, що сервери в Атланті одночасно швидкі та надійні. Ви також виявите, що IPVanish має більше серверів у Сполучених Штатах, що стосується будь-якої іншої послуги VPN. Це робить їх чудовим варіантом використання.

Країни Локації Розташування сервера USA
6389Ешберн, Атланта, Бостон, Чикаго, Даллас, Денвер, Лас-Вегас, Лос-Анджелес, Маямі, Нью-Йорк, Фенікс, Сан-Хосе. Сіетл, Вашингтон

Поряд з великою площею в США, IPVanish розміщує сервери на всіх континентах, окрім Антарктиди. Ця мережа постійно була найшвидшим VPN у Північній Америці та Європі в наших тестах на швидкість. Ви знайдете кілька серверів у таких країнах, як США та Великобританія. Можна вибрати місцеположення або окремий сервер.

IPVanish розміщує 48 серверів в Атланті (знову ж таки, тому що це найближче місто), і ви можете вибрати підключення до будь-якого з них. Ми пропонуємо вибрати назву сервера, яка починається з “a”. Наприклад, atl.a01.ipvanish.com. У більшості випадків ви найчастіше знайдете “a” сервери. Ми протестували сервер IPVanish в Атланті та виявили, що швидкість 63,76 Мбіт / с на нашому кабельному інтернет-з’єднанні, яка досягає приблизно однакової швидкості.

Тест на швидкість IPVanish Atlanta

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та багато іншого за 7,50 доларів на місяць або $ 58,49 на рік. Це виходить просто $ 4,87 на місяць на річний план. 7-денна гарантія повернення грошей покриває всіх нових членів.

Відвідайте IPVanish

2. Найкращий VPN для Auburn: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Сервіс допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій на живо.

Країни Локації Розташування сервера USA
94160Атланта, Бостон, Чикаго, Даллас, Денвер, Канзас-Сіті, Лос-Анджелес, Маямі, Міннеаполіс, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Фенікс, Солт-Лейк-Сіті, Сан-Франциско, Сан-Хосе, Санта-Моніка, Сіетл, Тампа, Вірджинія, Вашингтон

Як ви бачите в таблиці вище, ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися сотнями серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених команд з будь-якого місця.

Додаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але ви не можете вибрати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере сервер у вибраному вами місці. Також потрібно знати, що деякі міста не відображаються на рекомендованій вкладці всередині клієнта. Це справедливо для Атланти (оскільки це найближче головне місто). Ви хочете вибрати вкладку “Усі”, відкрити Америку, а потім відкрити Сполучені Штати. У цей момент ви можете вибрати розташування сервера США – Атланта. Як бачите, ми протестували сервер в Атланті і швидкість склала 58,49 Мбіт / с.

Тест швидкості ExpressVPN в Атланті

Хоча ExpressVPN продається за вищою ціновою точкою, ніж інші сервіси у нашому списку, значення є високим, враховуючи розмір їхньої мережі та особливостей обслуговування. Ви можете підключити комп’ютер, портативний пристрій, маршрутизатор та ігрову консоль (SmartDNS) з одним обліковим записом VPN лише $ 6,67 на місяць з річною підпискою.

Відвідайте ExpressVPN

3. Найкращий VPN для Auburn: CyberGhost VPN

CyberGhost

CyberGhost була заснована в 2001 році 7 захоплених молодих членів команди в Бухаресті, Румунія. З того часу компанія переросла в одну з найбільших сервісів VPN у світі. Команда з 50+ членів зосереджена на захисті конфіденційності користувачів. Роберт Кнапп, співзасновник та генеральний директор, продовжує керувати командою навіть після того, як вони приєдналися до групи Crossrider у 2017 році. З того часу мережа CyberGhost досить розширилася.

Країни Локації Розташування сервера USA
6080Атланта, Балтімор, Бостон, Чикаго, Клівленд, Даллас, Денвер, Лос-Анджелес, Маямі, Нью-Йорк, Оклахома-Сіті, Філадельфія, Сан-Франциско, Сіетл, Вашингтон

CyberGhost пропонує приємне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime. Деякі з каналів навіть дозволяють вам розблокувати гео обмеження для кількох регіонів. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи Великобританії. Клієнт Windows також надає вам можливість анонімно шукати, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо) та вибирати сервер.

Оскільки ми хотіли протестувати сервер в Атланті, ми відкрили клієнт Windows і натиснули на опцію «Вибрати мій сервер». Звідти ви можете розгорнути будь-яку країну та вибрати певний сервер. Мережа CyberGhost включає 8 серверів Атланти. Ми підключились до одного з них і протестували продуктивність. Як ви бачите, наша швидкість завантаження становила 57,65 Мбіт / с, що прямо відповідає іншим службам у нашому списку.

Тест швидкості CyberGhost Atlanta

VPN-клієнт CyberGhost – один із наших улюблених. Він дуже простий у використанні та включає ряд додаткових функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. У Німеччині є команда розробників, яка постійно додає функції клієнту та мобільним додаткам. Ви можете повністю зареєструватися для повного доступу до мережі CyberGhost 3,50 долара на місяць під час їх поточної промоції.

Відвідайте CyberGhost

4. Найкращий VPN для Auburn: NordVPN

NordVPNNordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Країни Локації Розташування сервера USA
6180Атланта, Буффало, Чикаго, Даллас, Денвер, Лос-Анджелес, Маямі, Нью-Йорк, Фінікс, Солт-Лейк-Сіті, Сан-Хосе, Сіетл, Сент-Луїс, Вашингтон

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на довгострокові акаунти. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. У них також є простий у користуванні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

NordVPN розміщує 39 серверів в Атланті. На жаль, клієнт NordVPN не показує місто сервера. Однак вони люб’язно надали нам номери серверів для Атланти. Ви хочете підключитися до одного з таких серверів: 369-372, 561-568, 665-676, 681-684, 940-955. Найпростіший спосіб вибрати певний номер сервера – це вибрати в додатку вкладку «Сервери», а потім сортувати результати в алфавітному порядку. Потім можна прокрутити вниз і вибрати будь-який із номерів серверів, які ми перерахували вище. Ви можете бачити відсоток часу завантаження та відстань до кожного сервера. Ми протестували сервер № 370 в Атланті і виявили, що продуктивність є досить хорошою зі швидкістю завантаження 60,11 Мбіт / с..

Тест на швидкість NordVPN

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS-сервісу просто $ 3,99 на місяць з 24-місячним членством.

Відвідайте NordVPN

5. Найкращий VPN для Auburn: StrongVPN

СильнийVPN

Штаб-квартира StrongVPN знаходиться у США та має одну з найкращих мереж VPN в країні. Раніше компанія стягувала кошти з користувачів, виходячи з кількості серверів та протоколів, якими вони користувалися. Це змінилося, оскільки StrongVPN тепер пропонує членам повний доступ до своєї мережі із сотнями серверів по всьому світу.

Країни РозташуванняСервериUSA Розташування сервераПрограмне забезпеченняМісяцярічноРемонт
2043600Атланта, Чикаго, Даллас, Лас-Вегас, Лос-Анджелес, Маямі, Нью-Йорк, Фенікс, Сан-Франциско, Сіетл, ВашингтонWindows7,50 дол$ 52,497 день

Останнім доповненням до послуги StrongVPN є функція StrongDNS. Кожен, хто зареєструвався в акаунті StrongVPN, також отримує безкоштовний доступ до StrongDNS, який є розумною службою DNS, яка використовується для обходу гео обмежень. Це прекрасне рішення для тих, хто планує подорожувати за межі США та хоче отримати доступ до Netflix.

StrongVPN розміщує 20 серверів в Атланті. Ви не можете вибрати конкретний сервер. Замість цього ви захочете натиснути спадне місце розташування сервера і вибрати Сполучені Штати – Атланта. Ми вибрали OpenVPN UDP для найкращої продуктивності. Після підключення до сервера в Атланті ми перевірили свою швидкість і виявили, що вона становить 59,97 Мбіт / с.

Сильний тест швидкості в Атланті в Атланті

StrongVPN люб’язно пропонував нашим відвідувачам знижку 25%. Купон укладається понад звичайні знижки. Ви можете насолоджуватися необмеженим VPN та безкоштовним доступом SmartDNS всього за 7,50 доларів на місяць або 52,49 доларів на рік. Річний рахунок спрацьовує просто $ 4,37 на місяць. Нові користувачі покриваються гарантією повернення грошей.

СильнийVPN

Оскільки ми тільки що показали вам наших улюблених, ви можете сміливо знаходити інші варіанти, поглянувши на наші топ-10 VPN перелік послуг. Вам, мабуть, цього не потрібно буде робити. Ми приймали рішення на основі швидкості, надійності, ціни, безпеки та провайдерів, які мають сервери, розташовані поблизу району Оберн. Таким чином, ви знайдете найкращі швидкості. На наш вибір, всі провайдери мають чудові мережі та всі добре відомі. Вам потрібні хороші швидкості, якщо ви плануєте взагалі передавати вміст. Ніхто не хоче бачити затримок через буферизацію. Обов’язково вибирайте постачальника з хорошою репутацією. З нашою допомогою ми можемо допомогти знайти найкращий варіант для ваших потреб.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map