Найкращі VPN для Пекіна

Пекін, КитайПекін – столиця Китаю та друге за кількістю населення місто у світі з 21,7 мільйонами людей. Його населення поступається лише Шанхаю. На території метро проживає майже 25 мільйонів людей. Є багато причин відвідати регіон, від роботи до чудових місць міста. Якщо ви збираєтесь бути одним із них, використання VPN має вирішальне значення для того, щоб робити що-небудь там. Ми дамо вам причини, через які миті. Спочатку погляньте на наш список найкращих VPN для Пекіна.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3IPVanish4,87 долIPVanish76Прапорець

У місті Пекін, Китай, є багаторічна історія, яка сягає 3000 років. Назва означає Північну столицю і вперше була застосована до міста в 1403 р. Однак вона не раз змінювала назви. Найдавніше поселення району датується Пекінською людиною близько 750 000 років тому.

У більш сучасні часи Пекін називали Пекін, Джічжен, Чжуцзюнь, Фаньян, Яньцзінь, Нанкін і Шанцзін. Серед речей, які приваблюють людей до міста, є великі компанії (понад 10% Global Fortune 500 мають головний офіс), музеї, спорт, продукти харчування, історичні місця тощо. Як бачимо, в Пекіні не бракує речей, незалежно від ваших причин перебування там.

Всі ці пам’ятки чудові, і спочатку легко забути, що ти в комуністичній країні. Однак ви запам’ятаєте це швидко, якщо спробуєте скористатися Інтернетом там. Ось чому ви хочете використовувати VPN. Ви натрапите на Великий Брандмауер Китаю, перебуваючи в країні. Якщо ви не знайомі з цим, GFC заблокує вам доступ до будь-яких веб-сайтів чи заходів, затверджених урядом. Коли ви встановите захищене з’єднання з VPN-сервером на ваш вибір, ви надумаєте програмне забезпечення думати, що ви десь в іншому місці. Це допоможе вам обійти обмеження, накладені китайським урядом.

Друга причина використовувати VPN, перебуваючи в Пекіні, – це приватність. Використання WiFi у столиці може бути небезпечним. Мало того, що вам потрібно турбуватися про кіберзлочинці, ви повинні турбуватися і про те, щоб уряд шпигував за вами. Завдяки з’єднанню VPN, яке ви зробили раніше, ви можете значно ускладнити компрометацію своїх даних. Однак ви все одно захочете бути обережними під час користування Інтернетом там. Якщо китайський уряд дійсно хоче ваших даних, вони знайдуть спосіб їх отримати. Однак, вам не потрібно спрощувати їх чи когось іншого.

Це основні причини, чому в Пекіні важливо використовувати VPN. Однак ви можете знайти інші види використання, коли у вас є ваш обліковий запис. Від обходу GFC до захисту вашої інформації від сторонніх очей, VPN має вирішальне значення, якщо ви плануєте використовувати там Інтернет.

Заскочимо прямо та подивимося на найкращі VPN для Пекіна.

1. Найкращий VPN для Пекіна: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з оцінкою VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій у прямому ефірі. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених потокових служб з будь-якого місця.

Експрес-тест на швидкість в Пекіні

Додаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але ви не можете вибрати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере сервер у вибраному вами місці. Ви хочете вибрати вкладку “Усі”, відкрити Азію, а потім відкрити Гонконг. У цей момент ви можете обрати там розташовані сервери. Як бачите, ми тестували сервер у Гонконзі і швидкість вийшла до 57,33 Мбіт / с.

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайтеся зі свого робочого столу та мобільного телефону до 3 одночасних з’єднань. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати все. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS для таких пристроїв, як ігрові консолі (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійні скриньки (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізори.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

2. Найкращий VPN для Пекіна: NordVPN

NordVPN

Зареєструйтесь на 36 місяців за всього $ 2,99 на місяць (знижка 75%)

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на більш довгостроковий рахунок. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. Вони також мають простий у використанні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

NordVPN Пекінський тест на швидкість

Ми перевірили швидкість Гонконгу, і, як ви бачите на зображенні нижче, цифри хороші зі швидкістю завантаження 56,13 Мбіт / с. У вас не повинно виникнути проблем робити все, що ви хочете зробити, використовуючи там сервер.

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS-сервісу всього за $ 2,99 на місяць при трирічному членстві.

Відвідайте NordVPN

3. Найкращий VPN для Пекіна: IPVanish

IPVanish

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за $ 4,87 на місяць (знижка 60%)

Хоча Пекін є другим найбільш населеним містом у світі, не дивно, що там немає серверів. Натомість ви захочете підключитися до сервера, розташованого в Гонконгу (оскільки це найближче місце, яке досі знаходиться в регіоні). Розташовані там сервери швидкі і повинні виконувати цю роботу добре. Їх швидкість робить IPVanish одним з наших улюблених варіантів використання в Пекіні.

IPVanish розміщує сервери на кожному континенті, окрім Антарктиди. Ця мережа постійно була найшвидшим VPN в Азії в наших тестах на швидкість. Ви знайдете кілька локацій серверів у країнах по всій Азії. Можна вибрати місцеположення або окремий сервер.

Перевірка швидкості в Пекіні на IPVanish

IPVanish розміщує 19 серверів у Гонконзі (найближчий сервер у регіоні), і ви можете вибрати підключення до будь-якого з них. Цікаво, що є сервери Гонконгу. занесені до Китаю. Існують різні сервери, які ви можете знайти, використовуючи Гонконг як країну. Ми протестували сервер IPVanish у Гонконзі, hkg-c10, і виявили, що швидкість становить 60,76 Мбіт / с.

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та багато іншого за 7,50 доларів на місяць або $ 58,49 на рік. Це працює на рівні лише 4,87 долара на місяць на річному плані. 7-денна гарантія повернення грошей покриває всіх нових членів.

Відвідайте IPVanish

Ми вважаємо, що ми вже дали вам найкращі варіанти для переживання в Пекіні. Однак ви можете сміливо поглянути на наше топ-10 VPN список. Просто переконайтеся, що постачальник, якого ви обрали, має сервери, розташовані в районі чи навколо нього. Наші рішення базуються на безпеці, швидкості, надійності та ціні. Ми також шукали провайдерів із серверами в тому ж регіоні, що й Пекін. Таким чином, вам доступні найкращі насіння. Якщо ви хочете передавати вміст, хороші швидкості дуже важливі. Оскільки у наших виборів є міцні мережі, не можна зробити поганий вибір. Сподіваємось, наш путівник допоможе вам прийняти найкраще рішення для ваших потреб.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map