Найкращі VPN для Парижа, Франція

Зображення ПарижаОсь наш список найкращих 5 VPN-сервісів для Парижа.


 1. ExpressVPNНаш найкращий вибір. Найшвидші VPN-сервери в Парижі, щоб розблокувати гео обмеження та захистити вашу конфіденційність.
 2. NordVPN – Захищені VPN-сервери в Парижі.
 3. Surfshark – Простота у використанні з VPN-серверами у Франції.
 4. Приватний доступ до Інтернету – P2P, дружній із серверами в регіоні.
 5. CyberGhost – Ідеально підходить для початківців, серверів у Парижі.

Париж – столиця і найнаселеніший місто Франції. Багато хто вважає її передовою культурою та модою. Від їжі до мови до Ейфелевої вежі місто має багато привабливих аспектів для мандрівників по всьому світу. Незалежно від того, чи плануєте ви переїхати туди, поїхати туди у відпустку чи навіть на зустріч чи конференцію, ви побачите, що використання загальнодоступного Wi-Fi є загальним явищем. Однак вам не захочеться підключитися без використання VPN.

Місто Париж бере свій початок ще в 3 столітті до н.е., коли в районі населяло підплем’я кельтських сенонів, що називаються Парижі. Його часто називають Містом Світла, оскільки вони були одними з перших міст, які прийняли газові вуличні ліхтарі та через свою провідну роль у епоху Просвітництва. Її економіка має багато елементів, включаючи риболовлю, торгівлю, торгівлю, туризм та ін.

В кінці 1700-х років місто стало місцем безлічі погіршення гільйотини, а також Французької революції. У 1793 році був розстріляний останній король Франції, і це було не в 1804 році, коли перший консул Франції захопив владу. Місто також відоме Лувром та багатьма іншими відомими місцями. Що б ви не хотіли робити в Парижі, ви обов’язково знайдете це.

Оскільки це таке міжнародне призначення, через місто постійно їде багато мандрівників. Незважаючи на те, що робити багато, вам може знадобитися час від часу користуватися безкоштовним Wi-Fi, який пропонують багато продавців. Хоча зручно, ви не повинні використовувати загальнодоступний WiFi без VPN. Це тому, що є злодії, які чекають, щоб викрасти вашу приватну інформацію. Якщо ваші дані не зашифровані, ви вразливі для атаки.

Наступна причина використання VPN – це допомогти вам подолати гео обмеження. Це блоки, які можуть розміщувати установи чи країни, які обмежують те, куди ти можеш і не можеш їхати. Підключившись до VPN, це допоможе вам обійти ці типи обмежень. Таким чином, вам не доведеться мати справу з блокадами.

І там у вас є два сценарії, коли використання VPN – хороша ідея. Після реєстрації ви можете також знайти інші види використання. Від захисту вашої конфіденційності до розблокування вмісту з обмеженим доступом, VPN охопить вас. Якщо ви погоджуєтесь, вам слід знати кілька речей, вибираючи постачальника. Інакше це не принесе вам великої користі.

Заскочимо прямо і подивимося найкращі VPN для Парижа.

1. Найкращий VPN для Парижа: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з оцінкою VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій у прямому ефірі. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених потокових служб з будь-якого місця.

Паризький тест на швидкість ExpressVPN ParisДодаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але не потрібно вибирати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере найшвидший сервер у вибраному вами місці. Також потрібно знати, що деякі міста не відображаються на рекомендованій вкладці всередині клієнта. Це справедливо для Парижа. Ви хочете вибрати вкладку “Усі”, відкрити Європу, а потім відкрити Францію. У цей момент ви можете вибрати розташування сервера Парижа. Як бачите, ми протестували сервер у Парижі, Франція, швидкість – 269,05 Мбіт / с.

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайтеся зі свого робочого столу та мобільного телефону до 3 одночасних з’єднань. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати все. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS для таких пристроїв, як ігрові консолі (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійні скриньки (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізори.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом 1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Переглянути пропозиції ExpressVPN

2. Найкращий VPN для Парижа: NordVPN

NordVPN

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за 3,49 долара на місяць (знижка 70%)

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на більш довгостроковий рахунок. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. Вони також мають простий у використанні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

Паризький тест на швидкість NordVPN ParisУ Парижі NordVPN розміщує ряд серверів. З консолі, натиснувши на 3 горизонтальні точки праворуч від країни, ви можете знайти область сервера та переглянути відсотки доступних серверів. Ми перевірили французький сервер у Парижі, швидкість завантаження – 186,14 Мбіт / с.

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS-сервісу всього за $ 3,49 на місяць із 3-річним членством.

Переглянути пропозиції NordVPN

3. Найкращий VPN для Парижа: Surfshark

Surfshark

Зареєструйтесь на 24 місяці всього за 1,99 долара на місяць (знижка 83%)

Surfshark запустив свою службу VPN у 2018 році. З того часу компанія зробила досить сплеск у спільноті. Команда продовжує розростатися та додавати місця розташування серверів у свою швидкісну мережу. Вони зосередили свою увагу на конфіденційності та цінності. Послуга включає додаткові функції, такі як CleanWeb (блокує рекламу та зловмисне програмне забезпечення), Whitelister (розділене тунелювання), подвійний VPN MultiHop, перемикач на знищення, приватний DNS та захист від витоку.

З великою мережею серверів по всьому світу, сильним шифруванням та можливістю розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Premium та Amazon Prime, є багато можливостей користуватися послугою. Ви можете отримати доступ до Amazon Prime Video у різних регіонах, включаючи США, Німеччину та Великобританію. Клієнт Windows надає можливість підключення до фізичних серверів, віртуальних серверів (найкраще підходить для розблокування гео обмежень), серверів, що підтримують використання P2P, та серверів MultiHop.

Паризький тест на швидкість Surfshark ParisДля наших тестів щодо Парижу ми хотіли вибрати сервер, розташований у цьому районі. Після входу у систему просто натисніть на вкладку про місцеположення та введіть місцеположення на панелі пошуку. Звідти ви можете підключитися до сервера, який знаходиться у Франції. Коли ми підключились до сервера і протестували в Парижі, швидкість становила 219,37 Мбіт / с.

Щодо цінності та особливостей, Surfshark – це відмінний варіант для тих, хто хоче захистити свою конфіденційність та розблокувати обмеження. Усі їх VPN-програми були розроблені з подібним інтерфейсом користувача та прості у використанні. Ви можете зареєструватися на необмежений обліковий запис VPN всього за 1,99 доларів на місяць із дворічною підпискою.

Перегляньте пропозиції Surfshark

4. Найкращий VPN для Парижа: PIA

Приватний доступ до Інтернету

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 3,33 долара на місяць (знижка 67%)

Приватний доступ до Інтернету (PIA) надає користувачам кілька різних варіантів. На відміну від минулого, вам більше не доведеться встановлювати профіль для кожного VPN-сервера. Тепер ви можете підключитися до будь-якого з їх серверів у 33 країнах. Як видно нижче, команда PIA організувала свої сервери за регіонами, країнами та містами. Розташування серверів перераховано в алфавітному порядку за країною.

Є багато торент-користувачів, які люблять приватний доступ до Інтернету. Послуга включає в себе функцію, яка зупинить вашу систему від спілкування, якщо з’єднання з їх службою перестане. Це означає, що якщо ваш зашифрований доступ до VPN відпаде з будь-якої причини, це захистить вас.

Тест на швидкість PIA ParisПід час використання клієнта Windows PIA, налаштування та використання прості. Однак не дозволяйте його простоті змусити вас вважати це основним. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Ви можете контролювати рівні шифрування та знаходити правильний баланс між конфіденційністю та швидкістю. Як бачите, наш тест на швидкість показав, що PIA працює під час підключення до Парижа зі швидкістю 103,10 Мбіт / с.

Якщо мова йде про їх клієнта Windows, команда PIA включила перемикач Internet kill. Перемикач “kill” перерве ваше інтернет-з’єднання будь-коли, коли VPN не працює. Це дійсно може стати в нагоді тим, хто хоче забезпечити анонімність. Приватний доступ до Інтернету пропонує VPN всього за 3,33 долара на місяць.

Перегляньте пропозиції PIA

5. Найкращий VPN для Парижа: CyberGhost

CyberGhost

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за $ 2,75 на місяць (знижка 79%)

CyberGhost була заснована в 2001 році 7 захоплених молодих членів команди в Бухаресті, Румунія. З того часу компанія переросла в одну з найбільших сервісів VPN у світі. Команда з 50+ членів зосереджена на захисті конфіденційності користувачів. Роберт Кнапп, співзасновник та генеральний директор, продовжує керувати командою навіть після того, як вони приєдналися до групи Crossrider у 2017 році. З того часу мережа CyberGhost досить розширилася.

CyberGhost пропонує приємне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime. Деякі з каналів навіть дозволяють вам розблокувати гео обмеження для кількох регіонів. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи Великобританії. Клієнт Windows також надає вам можливість анонімно здійснювати серфінг, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо) та вибирати сервер.

Тест на швидкість CyberGhost ParisОскільки ми хотіли протестувати сервер у Парижі, ми відкрили клієнт Windows та розширили інтерфейс. Звідти вам потрібно буде натиснути на вкладку “Всі сервери”, якщо вона ще не активна. Прокрутіть униз до Франції та натисніть праворуч від зірки. Це дозволить отримати повний список серверів у країні. Ми підключились до одного з них і протестували продуктивність. Як бачите, наша швидкість завантаження становила 56,63 Мбіт / с.

VPN-клієнт CyberGhost – один із наших улюблених. Він дуже простий у використанні та включає ряд додаткових функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. У Німеччині є команда розробників, яка постійно додає функції клієнту та мобільним додаткам. Ви можете зареєструватися для повного доступу до мережі CyberGhost всього за $ 2,75 на місяць під час їх поточної акції.

Перегляньте пропозиції CyberGhost

Якщо ви шукаєте більше варіантів, не соромтеся перевірити наші топ-10 VPN перелік послуг. Ми вважаємо, що ви будете задоволені варіантами, які ми вам надали вище. Їх обирали на основі швидкості, надійності, ціни та безпеки. Ми також шукали провайдерів із серверами, розташованими в Парижі. Таким чином, ви можете бути впевнені, що ви отримаєте найкращі швидкості. Звичайно, всі вони мають чудові мережі. Швидкість важлива, якщо ви плануєте завантажувати або передавати HD-вміст. Провайдери, про яких ми згадали вище, – найкращі варіанти для цього, незалежно від того, якими популярними послугами ви хочете користуватися. Сподіваємось, наш путівник допоможе вам прийняти найкраще можливе рішення.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map