Найкращі VPN для Панами

ПанамаПанама – відносно невелика країна, розташована в Центральній Америці. Деякі з найбільших речей, якими відома країна – це Панамський канал та сумнозвісний диктатор Мануель Норієга. Майже половина населення проживає в столиці під назвою Панама. Незважаючи на невеликий розмір, вона є другою найбільш конкурентоспроможною країною Латинської Америки. Якщо ви збираєтесь відвідати Панаму з ділових питань або з задоволенням, вам потрібно буде використовувати VPN під час користування загальнодоступним Інтернетом. Ось короткий огляд нашого списку найкращих VPN для Панами.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2VPN HMA Pro4,29 долHideMyAss280
3PureVPN2,88 долБезпечнішийVPN180ПрапорецьПрапорець

Доступ до Інтернету та конфіденційність в Панамі

Якщо ви перебуваєте в країні для бізнесу або просто хочете щось зробити під час однієї з дощів, Інтернет, безумовно, є варіантом. Хоча лише половина країни має доступ до Інтернету, кількість та швидкість завжди покращуються. Середня швидкість Інтернету там становить близько 13 Мбіт / с. Зважаючи на кількість туризму, торгівлі та торгівлі в країні, такий тип підвищення швидкості означає, що навколо є хижаки. Це перша причина використання VPN.

Ніхто не хоче їхати в чужу країну і викрадати їх дані. Однак нікуди не можна їхати, не почувши про порушення безпеки. Коли ви шифруєте свій трафік за допомогою VPN для підключення до Інтернету, ви допомагаєте зберігати ваші конфіденційні дані. Ви можете собі уявити, що на місці безкоштовного wifi може бути хтось, хто просто чекає, щоб викрасти цю інформацію у вас.

Ще одна вагома причина для використання VPN – через гео-обмеження. Хоча в Панамі немає жодних цензурних правил, вам все одно буде доступ до певного контенту, поки ви там. Незалежно від того, що це потоковий вміст або вміст з вашої домашньої області, нормально дістатися до нього може бути важко. Просто підключіться до сервера у вашому домашньому регіоні за допомогою VPN, і це питання слід вирішити.

Який найкращий VPN для Панами?

Ми розглянемо кілька факторів, щоб правильно відповісти на це питання. У цьому випадку вони будуть більш зосереджені на конфіденційності. Погляньте на критерії, якими ми користуємось.

 • Сильні компоненти військового рівня для шифрування, які захищають вас під час перебування в Панамі
 • Постачальники із суворою політикою без журналів, що захищають вашу конфіденційність
 • Постачальники мають можливість обходити між собою брандмауери та геоблокований вміст, коли ви перебуваєте в Панамі
 • Швидкі сервери для досягнення найкращої швидкості
 • Висока стабільність мережі, що допомагає усунути відключення сервера
 • Багатоплатформні програми, які працюють на різних пристроях

Тепер ми детальніше розглянемо деякі найкращі VPN для Панами.

1. Найкращий VPN для Панами: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з рейтингом VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій у прямому ефірі. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених потокових служб з будь-якого місця.

Тест швидкості ExpressVPN ПанамаДодаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але не потрібно вибирати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере найшвидший сервер у вибраному вами місці. Також потрібно знати, що деякі міста не відображаються на рекомендованій вкладці всередині клієнта. Ви можете знайти цю проблему із серверами в цьому районі. Просто виберіть вкладку “Усі”, відкрийте Америку та відкрийте Панаму. У цей момент ви можете вибрати сервери там. Коли ми тестували сервер Panama City, Панама, швидкість становила 70,22 Мбіт / с.

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайтеся зі свого робочого столу та мобільного телефону до 3 одночасних з’єднань. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати все. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS для таких пристроїв, як ігрові консолі (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійні скриньки (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізори.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

2. Найкращий VPN для Панами: HMA

HMA VPN

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за $ 2,99 на місяць (знижка 75%)

HideMyAss ожив у 2005 році, коли 16-річний студент Англії Джек Катор вирішив, що хоче створити службу, яка допоможе людям уникати цензури. Зокрема, Джеку не вдалося отримати доступ до сайтів соціальних мереж та онлайн-ігор, оскільки вони були заблоковані у шкільній мережі. HMA додав сотні тисяч користувачів протягом першого місяця і з тих пір перетворився на один з найбільших VPN-сервісів у світі з більш ніж 350 серверами. Privax, материнська компанія HMA Pro VPN, приєдналася до команди AVG у 2015 році.

Тест на швидкість руху HMA в ПанаміДля тих, хто хоче знайти постачальника VPN з найбільшою кількістю серверів, HideMyAss – ваш найкращий вибір. Пам’ятайте лише про те, що HMA реєструє діяльність користувачів, яка хвилює деяких користувачів VPN. HMA розміщує деякі VPN-сервери в Панамі. Щоб підключитися до сервера там, вам потрібно буде зайти в “Режим розташування” та вибрати “Змінити місцезнаходження”, щоб розпочати роботу. Потім натисніть на вкладку «Міста» та знайдіть Панама. Ми підключились до сервера для тестування і виявили швидкість 105,86 Мбіт / с.

У 2016 році HMA та кілька інших провідних постачальників VPN провели шлях у спрощенні програмного забезпечення для своїх клієнтів. Результат – це повний набір спеціальних додатків, що полегшує будь-якому користувачеві підключення до мережі HMA та шифрування вашого з’єднання. У них є програмне забезпечення для Windows, Mac, Android та iOS. Ви також можете підключитися до HMA через свій маршрутизатор. HMA пропонує необмежений доступ до VPN всього за $ 4,99 на місяць та пропонує всім новим користувачам 30-денну гарантію повернення грошей без ризиків.

Відвідайте Сховати мою дупу

3. Найкращий VPN для Панами: PureVPN

PureVPN

Зареєструйтесь на 24 місяці всього за $ 2,88 на місяць (знижка 74%)

PureVPN займається бізнесом з 2007 року, що робить їх одним із найстаріших постачальників VPN на ринку. Ранній початок допомогло їм розширитись та інновації. У PureVPN є один з найкращих клієнтів VPN, доступних на ринку. Вони також мають безкоштовні додатки як для iOS, так і для Android.

Інновації – це сфера, яка допомагає PureVPN виділитися з пакета. Вони продовжують додавати нові функції та додатки в сервіс. Ви можете додати NAT-брандмауер, виділену IP-адресу, браузер StealthVPN та спеціальну опцію, яка називається виділеною потоковою передачею, що допоможе прискорити вашу ефективність.

Тест на швидкість PureVPN PanamaОскільки ми хотіли протестувати сервер у Панамі, ми відкрили клієнт Windows і натиснули на опцію «Інструмент вибору країни». Звідти ви можете розгорнути будь-яку країну та вибрати певний сервер, використовуючи вкладку «Огляд усіх серверів». Мережа PureVPN має кілька серверів, розташованих у Панамі. Ми підключились до одного з них у місті Панама та протестували продуктивність. Як бачите, наша швидкість завантаження становила 17,54 Мбіт / с.

PureVPN справді добре входить у категорію ціноутворення. Вони знизили ціни на понад 50%, оскільки послуга продовжує зростати. Ви можете підписатись на необмежену VPN та отримати доступ до всіх їхніх серверів лише за 4,99 доларів на місяць. Річний план – це велика цінність.

Відвідайте PureVPN

Щодо інших варіантів, будь ласка, подивіться наші топ-10 VPN перелік послуг. Ми вважаємо, що ви будете задоволені варіантами, які ми вам надали вище. Параметри базуються на безпеці, швидкості, надійності та ціні. Вони також є постачальниками з хорошою мережею VPN-серверів у цьому районі. Таким чином, ви можете мати найкращі швидкості. Звичайно, всі вони мають чудові мережі. Швидкість важлива, якщо ви плануєте доступ, завантаження чи потокове передавання будь-якого вмісту. Сподіваємось, наш путівник допоможе вам прийняти найкраще можливе рішення і заощадити гроші.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map