Найкращі VPN для Пакистану

ПакистанПакистан – країна на Близькому Сході і є шостою за чисельністю країною світу. Ця ісламська країна межує з Індією та Іраном, а також кількома іншими. Як і в багатьох країнах, що розвиваються, є модернізовані сфери та інші сфери, які страждають від бідності. Намагаючись боротися з повстанцями, Пакистанське телекомунікаційне управління (PTA) нещодавно подало наказ про закриття BlackBerry Enterprise Services, зокрема повідомлень BlackBerry та електронної пошти. Питання полягає в тому, що приблизно 660 GBPS контролюються та зберігаються з волоконно-оптичної мережі країни, де проводиться лінія між приватним життям громадян та національною безпекою? Це хороша, якщо не найкраща причина використовувати VPN.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisitServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету2,85 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долCyberGhost80ПрапорецьПрапорець
5IPVanish3,25 долIPVanish76Прапорець

Оскільки послуги BlackBerry Enterprise шифруються та зберігаються за межами берега, вони представляють проблему спостереження. Хоча BlackBerry Limited погодився співпрацювати з PTA згідно законних розпоряджень, вони заявляють, що ніколи не пропонували безперешкодного доступу до своїх серверів BES. Через це уряд наказав відключити їх зашифровані послуги для всіх користувачів мобільного зв’язку. BlackBerry в Пакистані фактично стане так само, як звичайний стільниковий телефон. За шість днів до цього оголошення пакистанці заявили, що збираються посилити нагляд за електронними комунікаціями. Якщо ви подорожуєте до Пакистану чи проживаєте в ньому, усі ваші комунікації мають здійснюватися через VPN.

Враховуючи посилений моніторинг, поговоримо про деякі причини використання VPN в Пакистані. Ясна річ, уряд не любить шифрування. Використовуючи VPN, ви могли б створити захищене з’єднання з сервером, можливо, в іншій країні. Уряд розглядає цей трафік як зашифрований, але не може бачити конкретику. Тоді як ми розуміємо необхідність захисту національної безпеки, Пакистан широко розповсюджує корупцію майже на всіх рівнях. Є великі можливості для поводження з даними.

Як ми вже згадували, BlackBerry Enterprise Services заблоковані, але такі речі, як Voice over IP (VoIP) та Skype. Уявіть, що ви їздили в Пакистан ділово і хотіли поговорити зі своїми близькими зі своєї країни. Оскільки голосова програма Skype там заблокована, способом доступу до неї було б підключення до VPN, і ви зможете обійти це обмеження. Те саме можна сказати і з популярною послугою преміум-потоку в Інтернеті Netflix. В даний час на Близькому Сході немає форми Netflix. За умови, що у вас була платна підписка, ви просто підключитесь до VPN і зможете переглянути ту область, яку хочете. Звичайно, це також допоможе розблокувати веб-сайти чи канали, які там можуть бути геоблоковані.

На сьогоднішній день переваги використання VPN в Пакистані повинні бути відносно очевидними, але ми знову їх переходимо. Найкращий привід використовувати VPN – це для безпеки. Навіть якби ми усунули з цього рівняння гнітючий моніторинг інтернет-трафіку, все ще є багато інших людей, які хотіли б отримати свої приватні дані. VPN надають шар шифрування для вашого веб-перегляду, щоб захистити вашу конфіденційність.

Друга причина – розблокувати доступ до заблокованого контенту чи сайтів. Як бачите, уряд блокує доступ до певних веб-сайтів та додатків всередині Пакистану. Компанії також можуть заблокувати вміст, якщо ви знаходитесь поза цільовим районом на основі IP. VPN допоможе вам отримати доступ до обох сценаріїв. Якого постачальника вибрати, хоча?

У нас є кілька хороших рекомендацій для Пакистану щодо того, які варіанти вибрати. Хоча всі наші варіанти використовують захищене шифрування, використання протоколу OpenVPN завжди буде найкращим вибором, коли це можливо. Якщо швидкість є суттєвою, ви використовуєте OpenVPN (UDP). Це найкращий варіант для Skype, VoIP, онлайн-ігор або навіть використання потокових служб, таких як Netflix. Якщо у вас є проблеми з підключенням і проблеми з відключенням з’єднання, вашим переважним варіантом повинен бути OpenVPN (TCP). Останнє може дещо уповільнити з’єднання, але дані проходять через перевірку помилок. Для передачі потоку або підключення до VPN за допомогою мобільної мережі, ви також можете переглянути інші протоколи, включаючи L2TP та IKEv2 для доброї конфіденційності.

Якщо ви хочете розблокувати вміст або захистити свої дані, рекомендуємо ExpressVPN. Вони не ведуть журнали та не мають функції перемикання, тому це гарантує безпеку вашої веб-активності. Якщо ви хочете спробувати свої сили в потоці Netflix, то ExpressVPN знову – найкращий вибір. Вони мають велику мережу, і вони також пропонують мобільний клієнт, тому вам потрібно буде лише підключитися, і ви зможете передавати потоки з країн з найбільшою бібліотекою вмісту. У США найбільший на даний момент.

Якщо ви просто хочете отримати доступ до вмісту з обмеженим географічним вмістом, ви хочете вибрати ExpressVPN MediaStreamer. Їх функція Smart DNS допоможе розблокувати канали без невеликих втрат швидкості. Оскільки всі великі міста Пакистану пропонують широкосмугову швидкість від 1-50 Мбіт / с, ми пропонуємо перейти із зашифрованим варіантом. Ми не рекомендуємо торгувати безпекою для швидкості. Тоді як швидкість – це проблема, якщо ви намагаєтесь в потоковому режимі в деяких випадках, оскільки вам потрібна лише швидкість 800 мбіт / с, не повинно бути погіршення якості. Додатковий шар шифрування вартий будь-якої втрати швидкості.

З метою ясності, будь ласка, погляньте на нашу 10 кращих VPN-сервісів якщо ви хочете інших варіантів. Варіанти, які ми згадуємо в цій публікації, найкращі в цілому, тому вам, мабуть, не потрібно. Ми використовували безпеку, швидкість та ціну як критерії в нашому виборі. Крім того, ми також вибрали ті з великою кількістю мережевих серверів, до яких ви хочете підключитися. Надійні постачальники VPN забезпечать вашу конфіденційність та матимуть швидкі мережі для передачі потокового вмісту високої чіткості з інших країн. Наш вибір робить і те, і інше.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map