Найкращі VPN для Огайо

ОгайоОгайо вважається штатом середнього заходу і знаходиться в районі Великих озер США. Її загальна чисельність складає майже 11,7 мільйона людей, що робить його 7-м за величиною за кількістю населення. Є багато можливостей та причин відвідати штат Огайо. Якщо ви відвідуєте такі міста, як Дейтон, Клівленд, Сандуський, Цинциннаті та багато іншого, у вас не вичерпаються причини чи речі для цього. Ви також не захочете користуватися загальнодоступним Wi-Fi без VPN.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету3,33 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долCyberGhost80ПрапорецьПрапорець
5Surfshark$ 3,49Surfshark68ПрапорецьПрапорець

Огайо, безумовно, має кілька міст великого розміру. Те, чого вони не мають, хоча є будь-якими свідченнями випадкового моніторингу уряду. Вам не загрожує уряд Огайо чи моніторинг діяльності уряду США. Але це означає, що вам загрожує небезпека від кібершоків. Це люди, які користуються вразливими цілями. Іншими словами, ті, що не використовують VPN з WiFi. Якщо ви все ж таки зробите, цим шахраям значно ускладнюється компрометувати ваші конфіденційні дані.

Друга причина використання VPN може бути не настільки очевидною. Це допоможе вам подолати гео-обмеження з вашого рідного регіону або спортивні відключення. Якщо вам подобається спостерігати за спортом в Інтернеті і намагаєтесь спостерігати за будь-якою з команд штату Огайо, вас зупинятимуть від цього. Підключившись до VPN в іншому регіоні, ви можете змусити блокування думати, що ви знаходитесь десь в іншому місці. Таким чином, ви можете обійти будь-які блоки або затемнення, які можуть зіткнутися.

Який найкращий VPN для Огайо?

Тож ми можемо найкраще відповісти на це питання. Є кілька критеріїв, на які ми повинні звернути увагу. Оскільки Огайо – штат США, ми зосередимо свої зусилля більше на розблокуванні критеріїв та швидкості. Ось важливі.

 • Швидкі сервери, розташовані в Огайо та регіоні, які добре працюють на тестах на швидкість
 • Стабільна і велика мережа, яка допомагає відключати з’єднання
 • Можливість обійти гео-обмежений контент та спортивні відключення в державі
 • Шифрування для забезпечення міцного захисту конфіденційності користувача
 • Сувора політика без реєстрації для захисту конфіденційності
 • Мультиплатформна підтримка мобільних додатків, включаючи Amazon Firestick

Зараз ми детальніше розглянемо найкращі VPN для Огайо.

1. Найкращий VPN для Огайо: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з рейтингом VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій у прямому ефірі. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених потокових служб з будь-якого місця.

Тест швидкості ExpressVPN в Огайо

Додаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але не потрібно вибирати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере найшвидший сервер у вибраному вами місці. Також потрібно знати, що деякі міста не відображаються на рекомендованій вкладці всередині клієнта. Ви можете знайти цю проблему із серверами в Огайо. Просто виберіть вкладку “Усі”, відкрийте Америку та відкрийте США. У цей момент ви можете вибрати сервери там. Коли ми тестували сервер у Чикаго (найближче місце) та тестували Колумбус та Клівленд. Ми отримали відмінні швидкості в обох місцях.

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайтеся зі свого робочого столу та мобільного телефону до 3 одночасних з’єднань. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати все. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS для таких пристроїв, як ігрові консолі (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійні скриньки (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізори.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

2. Найкращий VPN для Огайо: NordVPN

NordVPN

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за 3,49 долара на місяць (знижка 70%)

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на більш довгостроковий рахунок. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. Вони також мають простий у використанні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

Тест швидкості NordVPN в ОгайоУ Чикаго NordVPN розміщує ряд серверів. З консолі, натиснувши на 3 горизонтальні точки праворуч від країни, ви можете знайти область сервера та переглянути відсотки доступних серверів. Ми підключились до VPN-сервера та протестували в Клівленді та Колумбусі. Як бачите, продуктивність вражала зі швидкістю завантаження між 108 Мбіт / с і 110 Мбіт / с.

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS, гарантуючи 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте NordVPN

3. Найкращий VPN для Огайо: PIA

Приватний доступ до Інтернету

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 3,33 долара на місяць (знижка 72%)

Приватний доступ до Інтернету (PIA) надає користувачам кілька різних варіантів. На відміну від минулого, вам більше не доведеться встановлювати профіль для кожного VPN-сервера. Тепер ви можете підключитися до будь-якого з їх серверів у 33 країнах. Як видно нижче, команда PIA організувала свої сервери за регіонами, країнами та містами. Розташування серверів перераховано в алфавітному порядку за країною.

Є багато торент-користувачів, які люблять приватний доступ до Інтернету. Послуга включає в себе функцію, яка зупинить вашу систему від спілкування, якщо з’єднання з їх службою перестане. Це означає, що якщо ваш зашифрований доступ до VPN відпаде з будь-якої причини, це захистить вас.

Тест на швидкість PIA OhioPIA пропонує клієнт Windows та інші додатки, які прості та зручні у використанні. Однак ви не хочете її недооцінювати. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Ви можете контролювати рівні шифрування, щоб допомогти вам знайти правильний баланс між конфіденційністю та швидкістю. Ми підключилися до VPN-серверів у Чикаго і протестували нашу швидкість у Клівленді та Колумбусі. Результати ви можете побачити нижче.

Якщо мова йде про їх клієнта Windows, команда PIA включила перемикач Internet kill. Перемикач “kill” перерве ваше інтернет-з’єднання будь-коли, коли VPN не працює. Це дійсно може стати в нагоді тим, хто хоче забезпечити анонімність. Приватний доступ до Інтернету пропонує членам 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету

4. Найкращий VPN для Огайо: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost була заснована в 2001 році 7 захоплених молодих членів команди в Бухаресті, Румунія. З того часу компанія переросла в одну з найбільших сервісів VPN у світі. Команда з 50+ членів зосереджена на захисті конфіденційності користувачів. Роберт Кнапп, співзасновник та генеральний директор, продовжує керувати командою навіть після того, як вони приєдналися до групи Crossrider у 2017 році. З того часу мережа CyberGhost досить розширилася.

CyberGhost пропонує приємне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime. Деякі з каналів навіть дозволяють вам розблокувати гео обмеження для кількох регіонів. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи Великобританії. Клієнт Windows також надає вам можливість анонімно шукати, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо) та вибирати сервер.

Тест швидкості CyberGhost в ОгайоОскільки ми хотіли перевірити свою швидкість в Огайо, ми відкрили клієнт Windows і натиснули на опцію «Вибрати мій сервер». Звідти ви можете розгорнути будь-яку країну та вибрати певний сервер. Мережа CyberGhost включає ряд серверів у Чикаго. Через це ми підключились до одного з них і протестували виставу в Огайо. Як бачите, наша швидкість завантаження коливалася від 103 Мбіт / с до 106 Мбіт / с.

VPN-клієнт CyberGhost – один із наших улюблених. Він дуже простий у використанні та включає ряд додаткових функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. У Німеччині є команда розробників, яка постійно додає функції клієнту та мобільним додаткам. Ви можете зареєструватися для повного доступу до мережі CyberGhost за допомогою 45-денної гарантії повернення грошей.

Відвідайте CyberGhost

5. Найкращий VPN для Огайо: Surfshark

Surfshark

Surfshark запустив свою службу VPN у 2018 році. З того часу компанія зробила досить сплеск у спільноті. Команда продовжує розростатися та додавати місця розташування серверів у свою швидкісну мережу. Вони зосередили свою увагу на конфіденційності та цінності. Послуга включає додаткові функції, такі як CleanWeb (блокує рекламу та зловмисне програмне забезпечення), Whitelister (розділений тунель), подвійний VPN MultiHop, перемикач на знищення, приватний DNS і захист від витоку.

Завдяки великій мережі серверів по всьому світу, сильному шифруванню та можливості розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Premium та Amazon Prime, є багато можливостей користуватися послугою. Ви можете отримати доступ до Amazon Prime Video у різних регіонах, включаючи США, Німеччину та Великобританію. Клієнт Windows надає можливість підключення до фізичних серверів, віртуальних серверів (найкраще підходить для розблокування гео обмежень), серверів, що підтримують використання P2P, та серверів MultiHop.

Тест на швидкість Surfshark OhioДля наших тестів в Огайо ми вибрали сервер, розташований у Чикаго. Після входу в систему просто знайдіть місто, яке цікавить вас. Звідти ви можете підключитися до розташованого там сервера. Ми підключились до сервера і протестували швидкість до Клівленда та Колумба. Результатом було швидкість понад 107 Мбіт / с в обох містах.

Щодо цінності та особливостей, Surfshark – це відмінний варіант для тих, хто хоче захистити свою конфіденційність та розблокувати обмеження. Усі їх VPN-програми були розроблені з подібним інтерфейсом користувача та прості у використанні. Ви можете зареєструватися на необмежений рахунок VPN без ризику, оскільки Surfshark пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте Surfshark

Звідси ви можете побачити кілька чудових варіантів та причин використовувати VPN, перебуваючи в Огайо. Хоча ми оптимізували вищезазначені варіанти, виходячи з кількох факторів, ви завжди можете сміливо дивитися на наші 10 найкращих списків VPN якщо ви хочете інших варіантів. Вони також є хорошим вибором, але не настільки корисні, як ті, про які ми згадували вище. Незалежно від того, чому ви відвідуєте державу, VPN мають вирішальне значення для використання Інтернету. Використовуючи наш довідник, ми можемо допомогти вам прийняти зважене рішення відповідно до ваших потреб.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map