Найкращі VPN для Нью-Йорка

Нью-ЙоркНью-Йорк – найбільше місто в США. За оцінками, населення складає 8,5 мільйона, а в районі метро проживає 20 мільйонів жителів. У Нью-Йорку є багато різних прізвиськ, і є досить багато причин відвідати Велике яблуко. Якщо ви їдете в місто і плануєте користуватися загальнодоступним Wi-Fi, спочатку підключіться до VPN. Це допоможе захистити вашу конфіденційність та розблокувати будь-які мережеві обмеження. Ми розповімо вам про це найближчим часом. Перш ніж ми це зробимо, ознайомтесь із нашим списком найкращих VPN для Нью-Йорка.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету3,33 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долPIA80ПрапорецьПрапорець
5IPVanish5,20 долIPVanish76Прапорець

Протягом багатьох років цей район став головним напрямком торгівлі та туризму. Це включає переробку для європейських іммігрантів. Псевдоніми для міста численні. До них належать місто, яке ніколи не спить, Емпайр-Сіті, Готем, Метрополіс, Велике яблуко та ще багато інших. Велика кількість компаній має там свою штаб-квартиру, а місто є домом для багатьох пам’яток. Невелика їх частина включає музеї, церкви, ресторани, шоу на Бродвеї, будівлі, спортивні колективи найвищого рівня тощо. До спортивних команд району належать нью-йоркські метси та янкі (MLB), нью-йоркські гіганти та джети (NFL), нью-йоркські нокти та бруклінські мережі (НБА), нью-йоркські острови та рейнджери (NHL). Слідкуйте за своїми улюбленими командами без геоблоків та обмежень затемнення за допомогою VPN.

Незалежно від ваших причин відвідування Нью-Йорку, туризму там є небагато. Щоб залучити клієнтів у цьому високо конкурентному місті, багато підприємств пропонують безкоштовний Wi-Fi своїм меценатам. Хоча це може здатися гарним, вам доведеться підключитися до VPN, перш ніж використовувати його. Це тому, що злочинці просто чекають можливості викрасти ваші приватні дані. Підключившись до VPN, ви створюєте захищене та зашифроване з’єднання з обраним вами сервером. Це значно ускладнює викрадення ваших конфіденційних даних.

Ще одна вагома причина використовувати VPN – це допомогти вам подолати затемнення та гео-обмеження. Якщо ви любитель спорту, ви вже знаєте, що може перелякати онлайн улюблену команду, якщо ви знаходитесь у тому ж місті. Крім того, компанії, країни та установи також блокуватимуть вміст. Для тих, хто знаходиться або знаходиться поза цільовим районом, гео обмеження можуть спричинити проблеми. Коли ви підключаєтесь до VPN, ви обманюєте програмне забезпечення, що блокує, думати, що ви перебуваєте десь в іншому місці. Ви також можете підключитися до сервера в іншій області, щоб отримати доступ до вмісту в цьому регіоні.

Який найкращий VPN для Нью-Йорка?

Ми орієнтувались на наступні критерії, щоб визначити наш список найкращих VPN для NYC:

 • Тести на швидкість, виконані на серверах VPN у Нью-Йорку
 • Надійність мережі VPN, щоб забезпечити тривалий час з’єднання
 • Сильний рівень шифрування для кращого захисту конфіденційності
 • Ми вибрали лише VPN, які не зберігають журнали використання
 • Можливість розблокувати популярні потокові послуги та живі види спорту
 • Мобільні додатки та підтримка пристроїв Amazon Firestick

Без зайвих затримок, ось список найкращих VPN-послуг для Нью-Йорка:

1. Найкращий VPN для міста Нью-Йорка: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з оцінкою VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій у прямому ефірі. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених потокових служб з будь-якого місця.

ExpressVPN тест на швидкість в Нью-ЙоркуДодаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але ви не можете вибрати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере сервер у вибраному вами місці. Ви хочете вибрати вкладку “Усі”, відкрити Америку, а потім відкрити Сполучені Штати. У цей момент ви можете вибрати розташування сервера США – Нью-Йорк. Як бачите, ми протестували сервер у Нью-Йорку і швидкість становила 274,77 Мбіт / с.

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайтеся зі свого робочого столу та мобільного телефону до 3 одночасних з’єднань. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати все. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS для ігрових консолей (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійних вікон (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізорів.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

2. Найкращий VPN для міста Нью-Йорка: NordVPN

NordVPN

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за 3,49 долара на місяць (знижка 70%)

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на більш довгостроковий рахунок. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. Вони також мають простий у використанні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

NordVPN тест на швидкість у Нью-ЙоркуNordVPN розміщує ряд серверів у Нью-Йорку. З консолі, натиснувши на 3 горизонтальні точки праворуч від країни, ви можете знайти область сервера та переглянути відсотки доступних серверів. Ми протестували сервер Сполучених Штатів у Нью-Йорку і швидкість завантаження становила 206,07 Мбіт / с.

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS, гарантуючи 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте NordVPN

3. Найкращий VPN для міста Нью-Йорка: PIA

Приватний доступ до Інтернету

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 3,33 долара на місяць (знижка 72%)

Приватний доступ до Інтернету (PIA) надає користувачам кілька різних варіантів. На відміну від минулого, вам більше не доведеться встановлювати профіль для кожного VPN-сервера. Тепер ви можете підключитися до будь-якого з їх серверів у 29 країнах. Як видно нижче, команда PIA організувала свої сервери за регіонами, країнами та містами. Розташування серверів перераховано в алфавітному порядку за країною.

Є багато торент-користувачів, які люблять приватний доступ до Інтернету. Послуга включає в себе функцію, яка зупинить вашу систему від спілкування, якщо з’єднання з їх службою перестане. Це означає, що якщо ваш зашифрований доступ до VPN відпаде з будь-якої причини, це захистить вас.

PIA тест на швидкість у Нью-ЙоркуМи використовуємо клієнт Windows PIA, і це не так багато в плані налаштування та використання. Його простота не означає, що клієнт не є багатим на функції. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Ви можете контролювати рівні шифрування та знаходити правильний баланс між конфіденційністю та швидкістю. Як бачимо, наш тест на швидкість показав, що PIA працює під час підключення до Нью-Йорка зі швидкістю 119,15 Мбіт / с.

Якщо мова йде про їх клієнта Windows, команда PIA включила перемикач Internet kill. Перемикач “kill” перерве ваше інтернет-з’єднання будь-коли, коли VPN не працює. Це дійсно може стати в нагоді тим, хто хоче забезпечити анонімність. Приватний доступ до Інтернету пропонує членам 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету

4. Найкращий VPN для міста Нью-Йорка: CyberGhost

CyberGhost

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за $ 2,75 на місяць (знижка 79%)

CyberGhost була заснована в 2001 році 7 захоплених молодих членів команди в Бухаресті, Румунія. З того часу компанія переросла в одну з найбільших сервісів VPN у світі. Команда з 50+ членів зосереджена на захисті конфіденційності користувачів. Роберт Кнапп, співзасновник та генеральний директор, продовжує керувати командою навіть після того, як вони приєдналися до групи Crossrider у 2017 році. З того часу мережа CyberGhost досить розширилася.

CyberGhost пропонує приємне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime. Деякі з каналів навіть дозволяють вам розблокувати гео обмеження для кількох регіонів. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи Великобританії. Клієнт Windows також надає вам можливість анонімно здійснювати серфінг, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо) та вибирати сервер.

Тест на швидкість CyberGhost в Нью-ЙоркуОскільки ми хотіли протестувати сервер у Нью-Йорку, ми відкрили клієнт Windows та розширили інтерфейс. Звідти вам потрібно буде натиснути на вкладку “Всі сервери”, якщо вона ще не активна. Прокрутіть униз до Сполучених Штатів і натисніть праворуч від зірки. Це дозволить отримати повний список серверів у країні. Мережа CyberGhost включає кілька серверів у Нью-Йорку. Ми підключились до сервера і отримали швидкість 126,28 Мбіт / с.

VPN-клієнт CyberGhost – один із наших улюблених. Він дуже простий у використанні та включає ряд додаткових функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. У Німеччині є команда розробників, яка постійно додає функції клієнту та мобільним додаткам. Ви можете зареєструватися для повного доступу до мережі CyberGhost за допомогою 45-денної гарантії повернення грошей.

Відвідайте CyberGhost

5. Найкращий VPN для Нью-Йорка: IPVanish

IPVanish

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 5,20 доларів на місяць (знижка 57%)

США – це декілька популярних VPN-сервісів, включаючи IPVanish. З особистого досвіду ми знаємо, що IPVanish буде працювати досить добре, незалежно від того, в якому регіоні країни ви перебуваєте. Їх сервери швидкі, а служба VPN має більше серверів у США, ніж більшість постачальників VPN.

Поряд з великою площею в США, IPVanish розміщує сервери на всіх континентах, окрім Антарктиди. Їх мережа VPN постійно була найшвидшою в Північній Америці в наших тестах на швидкість. Ви знайдете кілька серверів у таких країнах, як США та Великобританія. Ви можете вибрати місцеположення або отримати більш конкретну інформацію, вибравши окремий сервер. IPVanish чудово підходить для ігор, але його можна вражати за розблокування популярних потокових служб.

IPVanish випробування швидкості в Нью-ЙоркуIPVanish розміщує понад 100 серверів в NYC, і ви можете вибрати підключення до будь-якого з них. Ми пропонуємо вибрати назву сервера, яка починається з “a”. Наприклад, nyc.a01.ipvanish.com. У більшості випадків ви найчастіше знайдете “a” сервери. Ми протестували сервер IPVanish в Нью-Йорку і виявили, що швидкість дорівнює 97,02 Мбіт / с на нашому кабельному підключенні до Інтернету.

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та ін. Ви навіть можете налаштувати свій маршрутизатор для захисту кожного пристрою у вашій мережі. Послуга VPN досить популярна серед користувачів Kodi. 7-денна гарантія повернення грошей покриває всіх нових членів.

Відвідайте IPVanish

Якщо вас цікавлять інші варіанти, ви можете поглянути на наш топ-10 VPN список. Однак ми не вважаємо, що вам це потрібно. Наш вибір був заснований на безпеці, швидкості, надійності та навіть ціні. Ми також шукали провайдерів із серверами в Нью-Йорку. Таким чином, у вас буде доступ до найкращих можливих швидкостей. Незалежно від того, кого ви обираєте, всі вони мають хороші мережі. Якщо ви плануєте трансляцію вмісту, швидкість дуже важлива. Користуючись нашим довідником, ви можете прийняти рішення, яке найкращим чином відповідає вашим потребам.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map