Найкращі VPN для Невади

НевадаНевада – штат США, розташований у західній частині країни. За оцінками, населення складає трохи більше 3 мільйонів жителів. Є кілька великих і очевидних причин того, що відвідувачі з усього світу приїжджають до держави. Найбільший – відвідати Лас-Вегас. Однак ви можете побачити інші речі, такі як Гребля Гувера, Каньйон Червоних скель тощо. Якщо ви будете їздити в “Срібний штат”, вам потрібно буде використовувати VPN, коли ви перебуваєте на загальнодоступному Wi-Fi. Ми розповімо, чому це так важливо за мить. По-перше, будь ласка, подивіться наші найкращі VPN для списку Невади.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3CyberGhost2,75 долPIA80ПрапорецьПрапорець
4IPVanish4,87 долIPVanish76Прапорець
5Приватний доступ до Інтернету3,33 долPIA49ПрапорецьПрапорець

Навіть незважаючи на те, що в США немає моніторингу випадкових державних моніторингів, використання VPN для захисту вашої конфіденційності є хорошою ідеєю. Cybercrooks завжди прагнуть скористатися вразливими цілями, особливо в штаті Невада. Підключивши туди VPN, ви створюєте захищене та приватне з’єднання з обраним вами сервером. Це робить злочинцям набагато жорсткішим викрадення вашої конфіденційної інформації.

Цензура, безумовно, не є проблемою в штаті Невада. Однак ви можете скористатися другою причиною використання VPN, щоб обійти гео обмеження. Ви можете грати в азартні ігри, використовуючи додатки зараз. Ключовим є те, що ви повинні бути в штаті, щоб це зробити. Підключившись до VPN у місті, ви можете користуватися тими програмами незалежно від місця, де ви знаходитесь, за умови, що ви там були, щоб спершу відкласти гроші. Будь-яке програмне забезпечення, що блокує, обдурить, що ви знаходитесь у місті, тож можете грати так, як ви очікували.

Який найкращий VPN для Невади?

Наше найбільше занепокоєння в Неваді – це безпека. Виходячи з цього, ми будемо використовувати фактори, які насамперед пов’язані з безпекою. Таким чином, ми можемо сказати вам, що найкращий VPN для Nevada.

 • Сильне шифрування для захисту вашої конфіденційності під час перебування в державі
 • Постачальники із суворою політикою без журналів
 • Мобільні додатки та підтримка пристроїв Amazon Firestick
 • Можливість обійти гео-обмеження, перебуваючи в Неваді
 • Сервери, які працюють в регіоні Невада
 • Постачальники, які мають велику і стабільну мережу, допомагають усунути відключення

А тепер давайте детальніше подивімося на постачальників найкращих VPN для Невади.

1. Найкращий VPN для Невади: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з оцінкою VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій у прямому ефірі. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених потокових служб з будь-якого місця.

Додаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але не потрібно вибирати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере найшвидший сервер у вибраному вами місці. Також потрібно знати, що деякі міста не відображаються на рекомендованій вкладці всередині клієнта. Ви можете знайти цю проблему із серверами в цьому районі. Просто виберіть вкладку “Усі”, відкрийте США, а потім відкрийте Лос-Анджелес (найближче місце). У цей момент ви можете вибрати сервери там. Ми підключили сервер у Лос-Анджелесі і протестували сервери в Лас-Вегасі та Рено. Продуктивність відмінна зі швидкістю до 334 Мбіт / с.

Тест швидкості ExpressVPN Невада

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайтеся зі свого робочого столу та мобільного телефону до 3 одночасних з’єднань. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати все. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS для таких пристроїв, як ігрові консолі (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійні скриньки (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізори.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Отримайте ExpressVPN

2. Найкращий VPN для Невади: NordVPN

NordVPN

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за 3,49 долара на місяць (знижка 70%)

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на більш довгостроковий рахунок. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. Вони також мають простий у використанні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

NordVPN розміщує ряд серверів у Лас-Вегасі. З консолі, натиснувши на 3 горизонтальні точки праворуч від країни, ви можете знайти область сервера та переглянути відсотки доступних серверів. Ми підключились до сервера, розташованого в Лос-Анджелесі, і перевірили швидкість роботи серверів у Вегасі та Рено. Швидкість коливалася від 251 Мбіт до 300 Мбіт / с.

Тест швидкості NordVPN Невада

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS, гарантуючи 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте NordVPN

3. Найкращий VPN для Невади: CyberGhost

CyberGhost

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за $ 2,75 на місяць (знижка 79%)

CyberGhost була заснована в 2001 році 7 захоплених молодих членів команди в Бухаресті, Румунія. З того часу компанія переросла в одну з найбільших сервісів VPN у світі. Команда з 50+ членів зосереджена на захисті конфіденційності користувачів. Роберт Кнапп, співзасновник та генеральний директор, продовжує керувати командою навіть після того, як вони приєдналися до групи Crossrider у 2017 році. З того часу мережа CyberGhost досить розширилася.

CyberGhost пропонує приємне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime. Деякі з каналів навіть дозволяють вам розблокувати гео обмеження для кількох регіонів. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи Великобританії. Клієнт Windows також надає вам можливість анонімно здійснювати серфінг, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо) та вибирати сервер.

Оскільки ми хотіли протестувати сервер у Лас-Вегасі, ми відкрили клієнт Windows та розширили інтерфейс. Звідти вам потрібно буде натиснути на вкладку “Всі сервери”, якщо вона ще не активна. Прокрутіть униз до Лас-Вегаса та натисніть праворуч від зірки. Це дозволить отримати повний список серверів у Лас-Вегасі. Мережа CyberGhost включає в себе ряд серверів. Ми підключились до одного з них і протестували продуктивність на серверах у Лас-Вегасі та Рено. Як бачите, наша швидкість завантаження становила від 44 Мбіт / с до 56 Мбіт / с.

Тест на швидкість CyberGhost Nevada

VPN-клієнт CyberGhost – один із наших улюблених. Він дуже простий у використанні та включає ряд додаткових функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. У Німеччині є команда розробників, яка постійно додає функції клієнту та мобільним додаткам. Ви можете зареєструватися для повного доступу до мережі CyberGhost за допомогою 45-денної гарантії повернення грошей.

Відвідайте CyberGhost

4. Найкращий VPN для Невади: IPVanish

IPVanish

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 5,20 доларів на місяць (знижка 57%)

IPVanish пропонує кілька серверів у цьому районі, тому у вас не повинно виникнути жодних проблем. Хоча ви також можете очікувати швидкої швидкості в локаціях у багатьох частинах світу. Через це ми вибираємо IPVanish як один із наших варіантів переходу до Невади.

Окрім невеликого покриття в різних європейських регіонах, IPVanish розміщує сервери на кожному континенті, окрім Антарктиди. Мережа виробляє великі швидкості, і вони добре працюють на наших тестах на швидкість. Ви можете вибрати місце чи окремий сервер зі спадного меню.

Ми щойно згадували, що IPVanish має сервери по всьому регіону, і всі вони доступні вам. Якщо вам трапляється бачити сервер, на якому в назві сервера є літера “a”, вони є найшвидшими в мережі. Ми протестували сервер IPVanish у Лас-Вегасі і перевіряли швидкість роботи серверів у Вегасі та Рено. Ми виявили швидкість від 58 Мбіт до 70 Мбіт / с.

Тест на швидкість IPVanish Невада

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та ін. Ви навіть можете налаштувати свій маршрутизатор для захисту кожного пристрою у вашій мережі. Послуга VPN досить популярна серед користувачів Kodi. 7-денна гарантія повернення грошей покриває всіх нових членів.

Відвідайте IPVanish

5. Найкращий VPN для штату Невада: PIA

Приватний доступ до Інтернету

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 3,33 долара на місяць (знижка 67%)

Приватний доступ до Інтернету (PIA) надає користувачам кілька різних варіантів. На відміну від минулого, вам більше не доведеться встановлювати профіль для кожного VPN-сервера. Тепер ви можете підключитися до будь-якого з їх серверів у 33 країнах. Як видно нижче, команда PIA організувала свої сервери за регіонами, країнами та містами. Розташування серверів перераховано в алфавітному порядку за країною.

Є багато торент-користувачів, які люблять приватний доступ до Інтернету. Послуга включає в себе функцію, яка зупинить вашу систему від спілкування, якщо з’єднання з їх службою перестане. Це означає, що якщо ваш зашифрований доступ до VPN відпаде з будь-якої причини, це захистить вас.

PIA пропонує клієнт Windows та інші додатки, які прості та зручні у використанні. Однак ви не хочете її недооцінювати. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Ви можете контролювати рівні шифрування, щоб допомогти вам знайти правильний баланс між конфіденційністю та швидкістю. Ми підключились до сервера в Лас-Вегасі та протестували на серверах у Лас-Вегасі, Ремо та Пахрумпі. Результати ви можете побачити нижче

Тест на швидкість PIA Nevada

Якщо мова йде про їх клієнта Windows, команда PIA включила перемикач Internet kill. Перемикач “kill” перерве ваше інтернет-з’єднання будь-коли, коли VPN не працює. Це дійсно може стати в нагоді тим, хто хоче забезпечити анонімність. Приватний доступ до Інтернету пропонує членам 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету

Це найкращі варіанти VPN, які можна використовувати, коли ви перебуваєте в Неваді. Ви можете ознайомитись з іншими постачальниками 10 найкращих списків VPN, хоч. Незважаючи на те, що ви можете очікувати хорошої роботи від усіх, ми зробили свій вибір, виходячи з найкращих критеріїв Невади. Незалежно від того, що ви збираєтеся робити в державі, захист VPN – це гарна ідея. Використовуючи наш довідник, ми можемо допомогти вам прийняти обгрунтоване рішення.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map