Найкращі VPN для Мічигану

МічиганМічиган знаходиться в районі Великих озер США. Завдяки своїй характерній формі, “штат Mitten” займає 10-е місце серед населення та проживає майже 10 мільйонів жителів. Ви можете знайти ряд причин відвідати цю чудову державу від зими до водних чудес. Однак якщо ви взагалі плануєте використовувати загальнодоступний Wi-Fi, вам потрібно спочатку підключитися до VPN-сервера. Ми детальніше пояснимо незабаром. Тим часом перегляньте наш список найкращих VPN для Мічигану.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3CyberGhost2,75 долCyberGhost80ПрапорецьПрапорець
4IPVanish4,87 долIPVanish76Прапорець
5СильнийVPN$ 4,37СильнийVPN46ПрапорецьПрапорець

Оскільки Мічиган – американський штат, цей “рукавиця” не дасть вашим приватним даним. Немає доказів безрозбіркового моніторингу з боку уряду Мічигану чи США. Однак, є й інші, хто хотів би отримати свої рукавиці на вашій особистої інформації. Підключившись до VPN, ви зробите набагато жорсткішим, щоб ці шахраї могли поставити під загрозу ваші особисті дані.

Незважаючи на те, що немає урядової чи державної цензури, ви все одно отримаєте можливість скористатися другою причиною використання VPN. Тобто допомогти вам обійти геоблоки та спортивні відключення. Якщо ви фанат будь-якої з команд штату Мічиган і хочете подивитися гру онлайн, медіа-компанія заблокує вас. Використовуючи VPN для підключення до сервера в іншій області, ви можете змусити програмне забезпечення думати, що ви знаходитесь десь в іншому місці. Це також допоможе вам, якщо ви хочете отримати доступ до вмісту з інших регіонів.

Який найкращий VPN для Мічигану?

Щоб ми могли найкраще відповісти на це питання, ми маємо розглянути кілька критеріїв. Оскільки Огайо – штат США, ми зосередимо свої зусилля більше на розблокуванні критеріїв та швидкості. Ось важливі.

 • Можливість подолати спортивні затемнення та гео-обмеження, перебуваючи в регіоні
 • Стабільні та великі мережеві сервери допоможуть усунути відключення
 • Високошвидкісні сервери, які добре працюють у регіоні на швидкості тестів
 • Сильне військове шифрування для захисту конфіденційності користувача
 • Сувора політика без реєстрації для захисту конфіденційності
 • Підтримка мобільних додатків для багатьох платформ, включаючи Amazon Firestick

Зараз ми детальніше розглянемо найкращі VPN для Мічигану.

1. Найкращий VPN для Мічигану: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з оцінкою VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій у прямому ефірі. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених потокових служб з будь-якого місця.

Додаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але не потрібно вибирати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере найшвидший сервер у вибраному вами місці. Також потрібно знати, що деякі міста не відображаються на рекомендованій вкладці всередині клієнта. Ви можете знайти цю проблему із серверами в Чикаго. Просто виберіть вкладку “Усі”, відкрийте США та відкрийте Чикаго. У цей момент ви можете вибрати сервери там. Коли ми підключили VPN-сервер у Чикаго, ми протестували швидкість у Детройті, Енн-Арбор та Східному Лансінгу. Результати ви можете побачити нижче.

Експрес-тест на швидкість в Мічигані

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайтеся зі свого робочого столу та мобільного телефону до 3 одночасних з’єднань. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати все. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS для таких пристроїв, як ігрові консолі (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійні скриньки (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізори.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Переглянути пропозиції ExpressVPN

2. Найкращий VPN для Мічигану: NordVPN

NordVPN

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за 3,49 долара на місяць (знижка 70%)

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на більш довгостроковий рахунок. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. Вони також мають простий у використанні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

У Чикаго NordVPN розміщує ряд серверів. З консолі, натиснувши на 3 горизонтальні точки праворуч від країни, ви можете знайти область сервера та переглянути відсотки доступних серверів. Ми підключились до сервера, розташованого в Чикаго, і протестували швидкість до Детройту, Енн-Арбор та Східного Лансінга. Швидкість завантаження була швидкою у всіх трьох місцях.

Тест на швидкість у Мічигані NordVPN

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS-сервісу всього за $ 3,49 на місяць із 3-річним членством.

Переглянути пропозиції NordVPN

3. Найкращий VPN для Мічигану: CyberGhost

CyberGhost

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за $ 2,75 на місяць (знижка 79%)

CyberGhost була заснована в 2001 році 7 захоплених молодих членів команди в Бухаресті, Румунія. З того часу компанія переросла в одну з найбільших сервісів VPN у світі. Команда з 50+ членів зосереджена на захисті конфіденційності користувачів. Роберт Кнапп, співзасновник та генеральний директор, продовжує керувати командою навіть після того, як вони приєдналися до групи Crossrider у 2017 році. З того часу мережа CyberGhost досить розширилася.

CyberGhost пропонує приємне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime. Деякі з каналів навіть дозволяють вам розблокувати гео обмеження для кількох регіонів. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи Великобританії. Клієнт Windows також надає вам можливість анонімно здійснювати серфінг, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо) та вибирати сервер.

Оскільки ми хотіли протестувати сервер у Чикаго (через близькість), ми відкрили клієнт Windows та розширили інтерфейс. Звідти вам потрібно буде натиснути на вкладку “Всі сервери”, якщо вона ще не активна. Прокрутіть униз до США та натисніть праворуч від зірки. Це дозволить отримати повний список серверів у країні. Мережа CyberGhost включає ряд серверів у Чикаго. Ми підключились до одного з них і протестували виставу в Детройті, Енн Арбор та Східному Лансінгу. Нижче ви бачите результати.

Тест на швидкість CyberGhost Michigan

VPN-клієнт CyberGhost – один із наших улюблених. Він дуже простий у використанні та включає ряд додаткових функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. У Німеччині є команда розробників, яка постійно додає функції клієнту та мобільним додаткам. Ви можете зареєструватися для повного доступу до мережі CyberGhost всього за $ 2,75 на місяць під час їх поточної акції.

Перегляньте пропозиції CyberGhost

4. Найкращий VPN для Мічигану: IPVanish

IPVanish

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за $ 4,87 на місяць (знижка 60%)

IPVanish пропонує кілька серверів у цьому районі, тому у вас не повинно виникнути жодних проблем. Хоча ви також можете очікувати швидкої швидкості в локаціях у багатьох частинах світу. Через це ми вибираємо IPVanish як один із наших варіантів переходу до Мічигану.

Окрім невеликого покриття в різних європейських регіонах, IPVanish розміщує сервери на кожному континенті, окрім Антарктиди. Мережа виробляє великі швидкості, і вони добре працюють на наших тестах на швидкість. Ви можете вибрати місце чи окремий сервер зі спадного меню.

Ми щойно згадували, що IPVanish має сервери по всьому регіону, і всі вони доступні вам. Якщо вам трапляється бачити сервер, на якому в назві сервера є літера “a”, вони є найшвидшими в мережі. Ми підключились до сервера IPVanish у Чикаго і протестували швидкості до Детройту, Енн-Арбор та Східного Лансінга. Нижче ви бачите результати.

Тест на швидкість IPVanish Мічиган

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та багато іншого за 7,50 доларів на місяць або 58,49 доларів на рік. Це працює на рівні лише 4,87 долара на місяць на річному плані. 7-денна гарантія повернення грошей покриває всіх нових членів.

Переглянути угоди IPVanish

5. Найкращий VPN для Мічигану: StrongVPN

СильнийVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за $ 4,37 на місяць (знижка 41%)

Штаб-квартира StrongVPN знаходиться у США та має одну з найкращих мереж VPN в країні. Раніше компанія платила користувачам, виходячи з кількості серверів та протоколів, якими вони користувалися. Це змінилося, оскільки StrongVPN тепер пропонує членам повний доступ до своєї мережі із сотнями серверів по всьому світу.

Останнім доповненням до послуги StrongVPN є функція StrongDNS. Кожен, хто зареєструвався в акаунті StrongVPN, також отримує безкоштовний доступ до StrongDNS, який є розумною службою DNS, яка використовується для обходу гео обмежень. Це прекрасне рішення для тих, хто планує подорожувати за межі США та хоче отримати доступ до Netflix.

StrongVPN розміщує кілька серверів, розташованих у Чикаго, і ми використовуємо їх через близькість. На жаль, не можна вибрати конкретний сервер. Замість цього вам потрібно буде натиснути спадне місце розташування сервера, вибрати Сполучені Штати, а потім вибрати в Чикаго. Ми вибрали OpenVPN UDP для найкращої продуктивності. Після підключення до VPN-сервера в Чикаго, ми перевірили нашу швидкість до Детройту, Енн-Арбор та Східного Лансінга. Ми отримали результати, які ви бачите нижче.

Міцний тест на швидкість в Мічигані

StrongVPN люб’язно пропонував нашим відвідувачам знижку 25%. Купон укладається понад звичайні знижки. Ви можете насолоджуватися необмеженим VPN та безкоштовним доступом SmartDNS всього за 7,50 доларів на місяць або 52,49 доларів на рік. Щорічний рахунок складається лише до $ 4,37 на місяць. Нові користувачі покриваються 7-денною гарантією повернення грошей.

Переглянути угоди StrongVPN

Тепер у вас є кілька чудових варіантів, як захистити себе, перебуваючи в Мічигані. Сподіваємось, ви можете зрозуміти, чому знайти чудову VPN – це гарна ідея. Є більше варіантів, які ви також можете подивитися на нашому 10 найкращих списків VPN. Незважаючи на те, що вони також є хорошими варіантами, ми переконалися, що наш конкретний вибір ґрунтується на кількох факторах, включаючи безпеку, стабільність, швидкість, ціну, і ми переконалися, що вони були оптимізовані для Мічигану. Незалежно від того, що ви збираєтеся там робити, VPN охоплює вас. Використовуючи наш довідник, ми можемо допомогти вам прийняти правильне рішення відповідно до ваших потреб.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map