Найкращі VPN для маршрутизатора Alien Alien

Ампліфі інопланетянинМаршрутизатор AmpliFi Alien – це сітчаста система, випущена мережами Ubiquiti. Компанія була заснована і базується в Нью-Йорку, штат Нью-Йорк, в 2005 році. Маршрутизатор AmpliFi Alien – це сітчаста система і випускає кілька справді вражаючих номерів завдяки 4-кратному збільшенню пропускної спроможності мережі та 2-кратному збільшенню покриття. Як і у багатьох інших мережевих маршрутизаторів високого класу, однією з чудових особливостей є можливість додавання програмного забезпечення VPN. Ми пояснимо, чому це має значення за мить. Перш ніж ми це зробимо, ми просимо ознайомитись з нашим списком найкращих VPN для маршрутизаторів AmpliFi Alien.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisitServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету2,85 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долCyberGhost80ПрапорецьПрапорець
5IPVanish3,25 долIPVanish76Прапорець

Маршрутизатори AmpliFi Alien відомі своєю потужністю, 16 просторовими потоками та загальною потужністю 7685 Мбіт / с з однієї одиниці. Незалежно від того, що ви використовуєте лише один з маршрутизаторів або сітчасту систему їх, ви можете захистити пристрої, які підключаються до нього, використовуючи VPN. Із кількістю пристроїв IoT, якими зараз є кожен, ніхто не хоче, щоб їх зламали. Запустивши VPN через маршрутизатор, ви можете захистити їх усіх. Це роблять, створюючи шар шифрування. Якщо ви не знаєте, це значно ускладнює отримання будь-яких конфіденційних даних, які ви можете передати через вашу мережу. Звичайно, це також захистить ваші пристрої “IoT”. Ніхто не хоче зламати їх холодильник. Оскільки багато розумних пристроїв мають слабку безпеку, ви можете зберігати ці розумні пристрої розумними.

Який найкращий VPN для чужих маршрутизаторів AmpliFi?

Щоб найкраще відповісти на це запитання, потрібно врахувати кілька факторів. Роблячи це, ми можемо сказати вам, що найкращий VPN для маршрутизаторів AmpliFi Alien.

 • Підтримка додатків для багатьох платформ, включаючи Amazon Firestick та посібники, які допоможуть вам налаштувати інші пристрої, такі як ваш маршрутизатор AmpliFi Alien
 • Сильне шифрування військового рівня, що допоможе захистити конфіденційність усіх ваших пристроїв, у тому числі маршрутизатора AmpliFi Alien
 • Великі та стабільні мережі, щоб уникнути перерваних з’єднань на маршрутизаторі
 • Постачальники, які пропонують сувору політику без реєстрації журналів
 • Можливість обійти гео-обмеження, спортивні відключення або навіть урядову цензуру під час використання маршрутизатора AmpliFi Alien

Звідси ми детальніше ознайомимося з найкращими VPN, які можна використовувати з маршрутизаторами AmpliFi Alien.

1. Найкращий VPN для чужих маршрутизаторів AmpliFi: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з оцінкою VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій у прямому ефірі. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність користувачів. Ви можете підключитися до їх мережі VPN, щоб захистити свою конфіденційність, розблокувати цензуру та переглядати улюблені потокові послуги з будь-якого місця..

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайте робочий стіл та мобільний телефон до трьох одночасних підключень. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати його. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS для таких пристроїв, як ігрові консолі (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійні скриньки (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та маршрутизатори AmpliFi Alien Router..

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом 1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

2. Кращий VPN для чужих маршрутизаторів AmpliFi: NordVPN

NordVPN

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за 3,49 долара на місяць (знижка 70%)

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на рахунок на більш тривалий період. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. У них також є простий у користуванні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad). Ви можете використовувати розширення браузера NordVPN для Chrome, Firefox або Safari. NordVPN пропонує деякі розширені функції конфіденційності, такі як подвійні VPN, P2P-сервери та виділений IP, який справді допомагає сервісу виділятися.

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS-сервісу всього за $ 3,49 на місяць із 3-річним членством.

Відвідайте NordVPN

3. Найкращий VPN для чужих маршрутизаторів AmpliFi: CyberGhost

CyberGhost

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за $ 2,75 на місяць (знижка 79%)

CyberGhost була заснована в 2001 році 7 захоплених молодих членів команди в Бухаресті, Румунія. З того часу компанія переросла в одну з найбільших сервісів VPN у світі. Команда з 50+ членів зосереджена на захисті конфіденційності користувачів. Роберт Кнапп, співзасновник та генеральний директор, продовжує керувати командою навіть після того, як вони приєдналися до групи Crossrider у 2017 році. З того часу мережа CyberGhost досить розширилася.

CyberGhost пропонує приємне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime. Деякі з каналів навіть дозволяють вам розблокувати гео обмеження для кількох регіонів. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи Великобританії. Клієнт Windows також надає вам можливість анонімно здійснювати серфінг, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо) та вибирати сервер.

VPN-клієнт CyberGhost – один із наших улюблених. Він дуже простий у використанні та включає ряд додаткових функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. У Німеччині є команда розробників, яка постійно додає функції клієнту та мобільним додаткам. Ви можете зареєструватися для повного доступу до мережі CyberGhost всього за $ 2,75 на місяць під час їх поточної акції.

Відвідайте CyberGhost

4. Найкращий VPN для чужих маршрутизаторів AmpliFi: Surfshark

Surfshark

Зареєструйтесь на 24 місяці всього за 1,99 долара на місяць (знижка 83%)

Surfshark запустив свою службу VPN у 2018 році. З того часу компанія зробила досить сплеск у спільноті. Команда продовжує розростатися та додавати місця розташування серверів у свою швидкісну мережу. Вони зосередили свою увагу на конфіденційності та цінності. Послуга включає додаткові функції, такі як CleanWeb (блокує рекламу та зловмисне програмне забезпечення), Whitelister (розділене тунелювання), подвійний VPN MultiHop, перемикач на знищення, приватний DNS та захист від витоку.

З великою мережею серверів по всьому світу, сильним шифруванням та можливістю розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Premium та Amazon Prime, є багато можливостей користуватися послугою. Ви можете отримати доступ до Amazon Prime Video у різних регіонах, включаючи США, Німеччину та Великобританію. Клієнт Windows надає можливість підключення до фізичних серверів, віртуальних серверів (найкраще підходить для розблокування гео обмежень), серверів, що підтримують використання P2P, та серверів MultiHop.

Щодо цінності та особливостей, Surfshark – це відмінний варіант для тих, хто хоче захистити свою конфіденційність та розблокувати обмеження. Усі їх VPN-програми були розроблені з подібним інтерфейсом користувача та прості у використанні. Ви можете зареєструватися на необмежений обліковий запис VPN всього за 1,99 доларів на місяць із дворічною підпискою.

Відвідайте Surfshark

5. Найкращий VPN для чужих маршрутизаторів AmpliFi: PIA

Приватний доступ до Інтернету

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 3,33 долара на місяць (знижка 67%)

Приватний доступ до Інтернету (PIA) надає користувачам кілька різних варіантів. На відміну від минулого, вам більше не доведеться встановлювати профіль для кожного VPN-сервера. Тепер ви можете підключитися до будь-якого з їх серверів у 33 країнах. Команда PIA організувала свої сервери за регіонами, країнами та містами. Швидкість ви знайдете більшу частину часу.

Є багато торент-користувачів, які люблять приватний доступ до Інтернету. Послуга включає в себе функцію, яка зупинить вашу систему від спілкування, якщо з’єднання з їх службою перестане. Це означає, що якщо ваш зашифрований доступ до VPN відпаде з будь-якої причини, це захистить вас.

PIA пропонує клієнт Windows та інші додатки, які прості та зручні у використанні. Однак ви не хочете її недооцінювати. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Ви можете контролювати рівні шифрування, щоб допомогти вам знайти правильний баланс між конфіденційністю та швидкістю.

Якщо мова йде про їх клієнта Windows, команда PIA включила перемикач Internet kill. Перемикач “kill” перерве ваше інтернет-з’єднання будь-коли, коли VPN не працює. Це дійсно може стати в нагоді тим, хто хоче забезпечити анонімність. Приватний доступ до Інтернету пропонує VPN від $ 3,33 на місяць разом із 7-денною гарантією повернення грошей.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету

Один з найбезпечніших і найкращих способів, як можна захистити себе, – це підключення до VPN. У наведених вище розділах ми запропонували вам декілька постачальників, які найкраще відповідають вашим потребам. Звичайно, є більше доступних у нас топ-10 VPN список. Незважаючи на те, що вони працюватимуть, наші варіанти були обрані для оптимізації продуктивності за допомогою маршрутизаторів AmpliFi Alien. Таким чином, захищено вашу мережу. Читаючи наш посібник, ви приймаєте правильне рішення, щоб допомогти вам.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map