Найкращі VPN для L2TP / IPsec

ПКL2TP / IPsec – протокол тунелювання, який використовується постачальниками VPN для пропонування шифрування. Хоча це дуже безпечний метод, як правило, це не кращий протокол, який слід використовувати, якщо OpenVPN доступний. Однак він може широко використовуватися майже будь-чим, що підключено до Інтернету, але може бути легко заблокований, оскільки він повинен використовувати порт UDP. Оскільки він вбудований, він не обов’язково вимагає стороннього програмного забезпечення. За обмеженням, OpenVPN може використовувати порти UDP або TCP, але не має власної платформи.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisitServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету2,85 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долCyberGhost80ПрапорецьПрапорець
5IPVanish3,25 долIPVanish76Прапорець

Назва представляє 2 протоколи, які працюють в поєднанні один з одним, протокол тунелювання рівня 2 та IPsecure. Це тому, що L2TP від ​​природи не має шифрування, але він передає дані через частину IPsec для забезпечення безпеки. Спочатку він був запропонований в 1999 році інтернет-суспільством і був розроблений як попередник двох старих протоколів, серед яких PPTP Microsoft і L2F Cisco Systems. З тих пір було кілька версій, включаючи найновішу версію під назвою L2TPv3. Розроблена в 2005 році, ця версія пропонувала підвищену безпеку та можливість передавати дані через Ethernet. Іншими словами, він надав будівельні блоки, які сьогодні використовуються в стандартах шифрування.

Як ми вже згадували, протокол L2TP може використовуватися без стороннього програмного забезпечення. Однак налаштування може бути дещо складним, якщо ви не знаєте, що саме робите. Однак, у нас є кілька рекомендацій, якщо ви працюєте з дещо старшим пристроєм. До недавнього часу мобільні операційні системи не підтримували протокол OpenVPN, але наш вибір у списку вище підтримує OpenVPN, а також L2TP. Налаштування та експлуатація з їх програмним забезпеченням прості, тому після встановлення ви вже на шляху.

Давайте розглянемо, чому ви хочете використовувати VPN. Звичайно, перша причина – у безпеці. Незалежно від того, чи вирішили ви використовувати L2TP / IPsec або OpenVPN, його використання забезпечить вам рівень захисту. Є й інші стандартні протоколи, але на даний момент ці два є найбільш безпечними. Навіть на старих пристроях ви не хочете залишати себе незахищеними, тому використання VPN просто має сенс. Останнє, що вам потрібно – це захистити ваші конфіденційні дані, оскільки ви не використовували VPN.

Наступна причина використання VPN – це потенціал розблокування. Хоча L2TP / IPsec може бути заблокований в деяких обставинах, він не може бути заблокований в інших. VPN допоможе вам подолати гео обмеження. Це технологія, яка визначає, де ви знаходитесь, залежно від вашої IP-адреси, і якщо ви не перебуваєте в цільовому районі, вам буде заборонено перегляд цього сайту. Наприклад, якщо ви є громадянином Великобританії та ви їдете за кордон, перегляд знайомого вам телебачення в Інтернеті видасть повідомлення про те, що його немає у вашому регіоні. Вибравши сервер у Великобританії, технологія вважає, що ви там, і ви зможете переглядати будь-який вміст, як ніби ви. Те саме можна сказати для всіх, хто живе за межами Великобританії чи будь-якої іншої країни, до якої ви хотіли підключитися.

Нарешті, якщо ви працюєте з місця, де немає офісу, вам потрібно використовувати VPN. Деякі документи та програми можна переглядати або використовувати лише на серверах компанії. Ви б не мали доступу до цих елементів без використання VPN, тому що вони дозволяють віддалено підключатися до них.

Ви повинні бачити переваги, пов’язані з використанням протоколу L2TP / IPsec, а також VPN загалом. Незалежно від того, чи потрібно захищати вашу конфіденційність на старих пристроях чи ви хочете розблокувати вміст, VPN допоможе вам досягти своїх цілей. Повертаючись до уповноважених нами постачальників, всі вони мають гарну репутацію та добре відомі в просторі конфіденційності. Ми вибрали їх на основі критеріїв безпеки, ціни, зручності використання, швидкості та розташування сервера. Ми впевнені, що ви добре впораєтесь із будь-яким із наведених у таблиці. Якщо ви використовуєте старіший пристрій чи новіший, не слід використовувати їх без використання VPN.

Давайте більш детально розглянемо найкращі VPN, які можна використовувати в DragonKings.

1. Найкращий VPN для L2TP / IPSec: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з оцінкою VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій у прямому ефірі. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність користувачів. Ви можете підключитися до їх мережі VPN, щоб захистити свою конфіденційність, розблокувати цензуру та переглядати улюблені потокові послуги з будь-якого місця..

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайте робочий стіл та мобільний телефон до трьох одночасних підключень. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати його. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS для таких пристроїв, як ігрові консолі (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійні скриньки (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізори.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

2. Найкращий VPN для L2TP / IPSec: NordVPN

NordVPN

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за 3,49 долара на місяць (знижка 70%)

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписуєтесь на рахунок протягом більш тривалого періоду часу. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. У них також є простий у користуванні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad). Ви можете використовувати розширення браузера NordVPN для Chrome, Firefox або Safari. NordVPN пропонує деякі розширені функції конфіденційності, такі як подвійні VPN, P2P-сервери та виділений IP, який справді допомагає сервісу виділятися.

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS, гарантуючи 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте NordVPN

3. Найкращий VPN для L2TP / IPSec: PIA

Приватний доступ до Інтернету

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 3,33 долара на місяць (знижка 72%)

Приватний доступ до Інтернету (PIA) надає користувачам кілька різних варіантів. На відміну від минулого, вам більше не доведеться встановлювати профіль для кожного VPN-сервера. Тепер ви можете підключитися до будь-якого з їх серверів у 29 країнах. Команда PIA організувала свої сервери за регіонами, країнами та містами. Швидкість ви знайдете більшу частину часу.

Є багато торент-користувачів, які люблять приватний доступ до Інтернету. Послуга включає в себе функцію, яка зупинить вашу систему від спілкування, якщо з’єднання з їх службою перестане. Це означає, що якщо ваш зашифрований доступ до VPN відпаде з будь-якої причини, це захистить вас.

PIA пропонує клієнт Windows та інші додатки, які прості та зручні у використанні. Однак ви не хочете її недооцінювати. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Ви можете контролювати рівні шифрування, щоб допомогти вам знайти правильний баланс між конфіденційністю та швидкістю.

Якщо мова йде про їх клієнта Windows, команда PIA включила перемикач Internet kill. Перемикач “kill” перерве ваше інтернет-з’єднання будь-коли, коли VPN не працює. Це дійсно може стати в нагоді тим, хто хоче забезпечити анонімність. Приватний доступ до Інтернету пропонує членам 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету

4. Найкращий VPN для L2TP / IPSec: CyberGhost

CyberGhost

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за $ 2,75 на місяць (знижка 79%)

CyberGhost була заснована в 2001 році 7 захоплених молодих членів команди в Бухаресті, Румунія. З того часу компанія переросла в одну з найбільших сервісів VPN у світі. Команда з 50+ членів зосереджена на захисті конфіденційності користувачів. Роберт Кнапп, співзасновник та генеральний директор, продовжує керувати командою навіть після того, як вони приєдналися до групи Crossrider у 2017 році. З того часу мережа CyberGhost досить розширилася.

CyberGhost пропонує приємне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime. Деякі з каналів навіть дозволяють вам розблокувати гео обмеження для кількох регіонів. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи Великобританії. Клієнт Windows також надає вам можливість анонімно здійснювати серфінг, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо) та вибирати сервер.

VPN-клієнт CyberGhost – один із наших улюблених. Він дуже простий у використанні та включає ряд додаткових функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. У Німеччині є команда розробників, яка постійно додає функції клієнту та мобільним додаткам. Ви можете зареєструватися для повного доступу до мережі CyberGhost за допомогою 45-денної гарантії повернення грошей.

Відвідайте CyberGhost

5. Найкращий VPN для L2TP / IPSec: IPVanish

IPVanish

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 5,20 доларів на місяць (знижка 57%)

У США є декілька популярних VPN-сервісів, але не швидше, ніж IPVanish. З особистого досвіду ми знаємо, що IPVanish буде працювати досить добре незалежно від того, в якому регіоні країни ви перебуваєте. Їх сервери швидкі, а служба VPN має більше серверів у США, ніж більшість постачальників VPN.

Поряд з великою площею в США, IPVanish розміщує сервери на всіх континентах, окрім Антарктиди. Їх мережа VPN постійно була найшвидшою в Північній Америці в наших тестах на швидкість. Ви знайдете кілька серверів у таких країнах, як США та Великобританія. Ви можете вибрати місцеположення або отримати більш конкретну інформацію, вибравши окремий сервер. IPVanish чудово підходить для ігор, але його можна вражати за розблокування популярних потокових служб.

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та ін. Ви навіть можете налаштувати свій маршрутизатор для захисту кожного пристрою у вашій мережі. Послуга VPN досить популярна серед користувачів Kodi. 7-денна гарантія повернення грошей покриває всіх нових членів.

Відвідайте IPVanish

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map