Найкращі VPN для користувачів Reddit

Reddit логотипReddit.com має надзвичайно велику базу користувачів. Насправді, це 4-ий сайт, де найбільше торгують в США, і 6-й сайт, де найбільше торгують в світі. Самоописана титульна сторінка Інтернету може створювати або поширювати новини. Він також має майже кожну тему, яку ви можете придумати. Однією з найкращих частин цього популярного сайту є те, що він безкоштовний і відкритий для всіх. Поки у вас є обліковий запис Reddit, ви можете публікувати на форумах. Незалежно від того, чи ви новачок у спільноті конфіденційності, чи досвідчений ветеран, пошук правильного VPN, що відповідає вашим потребам, може бути розчаровуючим. Деякі веб-сайти скажуть результати оглядів VPN на основі різних факторів. Ось чому ми розповімо вам про кращих постачальників VPN відповідно до коментарів Reddit.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisitServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету2,85 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долCyberGhost80ПрапорецьПрапорець
5IPVanish3,25 долIPVanish76Прапорець

Є багато причин, чому користувачі Reddit шукають чудові VPN. Збереження особистих даних є важливою причиною використання VPN, але не єдиною. Інші включають пошук продукту, щоб захистити вашу конфіденційність у точкових точках WiFi та допомогти вам обійти вміст з обмеженою географічною діяльністю. Хороший VPN допоможе вам досягти цих цілей і більше на швидкій швидкості. Отже, які найкращі VPN, на думку користувачів Reddit? Погляньмо.

1. Найкращий VPN для користувачів Reddit: IPVanish

IPVanish

IPVanish – один з наших улюблених. Ось прямий коментар з недавнього часу Користувач Reddit.

«Я використовую IPvanish лише для того, що він працює з будь-яким пристроєм, який у мене є. Навіть Firestick. Я не впевнений у PIA, але він також може легко підключатися до OpenVPN. У мене це навіть є на телефоні, тому мені навіть не потрібно завантажувати додаток IPvanish. IPvanish також має проксі-сервер SOCKS…. це чудово для торрентів. Коли я зробив швидкісний тест, я отримував близько 200-250 Мбіт / с із включеним VPN за допомогою UDP. Це теж те, за що я плачу. Одним з найбільших переваг щодо IPvanish є те, що у них є один із найшвидших серверів. Вони також мають близько 400 серверів на вибір. “

Країни РозташуванняСервериProtocolsSoftwareMonth12 Mo.Refund
60891200OpenVPN, IKEv2, L2TP, PPTPПрограмне забезпечення VPN7,50 дол58,49 дол7 день

IPVanish розміщує сервери на кожному континенті, окрім Антарктиди. Мережа постійно була найшвидшим VPN у наших тестах на швидкість. Як ви бачите в коментарі вище, ви знайдете кілька локацій серверів у країнах світу. Можна вибрати місцеположення або окремий сервер.

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та багато іншого за 7,50 доларів на місяць або $ 58,49 на рік. Це виходить просто $ 4,87 на місяць на річний план. 7-денна гарантія повернення грошей покриває всіх нових членів.

Відвідайте IPVanish

2. Найкращий VPN для користувачів Reddit: PIA

Приватний доступ до ІнтернетуЯк користувач, приватний доступ до Інтернету (PIA) надає вам кілька різних варіантів. Раніше вам довелося налаштувати профіль для кожного VPN-сервера. Зараз підключитися до будь-якого сервера в їхніх 28 країнах, де розміщено, легко. Як видно нижче, команда PIA організувала свої сервери за регіонами, країнами та містами. Розташування серверів перераховано в алфавітному порядку за країною.

Країни РозташуванняСервериProtocolsSoftwareMenthly2 YearsRefund
30473282OpenVPN, PPTP, L2TPWindows6,45 дол59,95 дол7 день

Ось коментар, пов’язаний з PIA Користувач Reddit.

«Мені подобається PIA, тому що вона легко інтегрується з OpenVPN. Це означає, що у вас не буде ніяких проблем запустити його на комп’ютері Linux, мікропрограмі маршрутизатора на зразок DD-WRT або пристрої у вашій мережі, наприклад, Raspberry Pi.

Це означає, що вам не потрібно турбуватися про VPN-клієнт на вашому ПК з Windows. Вони, або будь-який пристрій, можуть використовувати PIA VPN на вашому маршрутизаторі чи інший пристрій, присвячений цій задачі “.

Є багато торент-користувачів, які люблять приватний доступ до Інтернету. Послуга включає в себе функцію, яка зупинить вашу систему від спілкування, якщо з’єднання з їх службою перестане. Значить, якщо ваш зашифрований доступ до VPN з будь-якої причини буде відмовлено, це захистить вас.

PIA пропонує клієнт Windows та інші додатки, які прості та зручні у використанні. Однак ви не захочете сприймати це як належне. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Приватний доступ до Інтернету пропонує VPN просто 2,50 долара на місяць.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету

3. Найкращий VPN для користувачів Reddit: ExpressVPN

ExpressVPN

Завдяки ExpressVPN швидкий доступ до VPN та MediaStreamer діють як послуга Smart DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Послуга допоможе зашифрувати ваше з’єднання та обійти гео обмеження. Переваги використання ExpressVPN не важко.

Країни РозташуванняСервериProtocolsSoftwareMonth15 Mo.Refund
941603 000OpenVPN, SSTP, L2TP, PPTPПрограмне забезпечення VPN12,95 дол99,95 дол30 день

Ось коментар від Користувач Reddit про послугу.

«ExpressVPN для мене надзвичайно надійний і швидкий. Я буду використовувати його (коли), коли мені потрібно швидке швидке з’єднання та ExpressVPN для обходу блокування області ».

Хоча ExpressVPN продається за вищою ціновою точкою, ніж інші сервіси у нашому списку, значення є високим, враховуючи розмір їхньої мережі та особливостей обслуговування. Ви можете підключити комп’ютер, портативний пристрій, маршрутизатор та ігрову консоль (SmartDNS) з одним обліковим записом VPN лише $ 6,67 на місяць з річною підпискою.

Відвідайте ExpressVPN

4. Найкращий VPN для користувачів Reddit: NordVPN

NordVPNNordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність, оскільки має сервери, розташовані по всьому світу. Учасники мають повний доступ до своєї мережі по всьому світу за дуже вигідну ціну.

Країни РозташуванняСервериProtocolsSoftwareMenthlyYearlyRefund
59703300OpenVPN, PPTP, L2TPWindows11,95 дол$ 69,0030 день

Ось цитата з Користувач Reddit про NordVPN.

“Особисто я вважаю, що nordvpn є досить відмінним”.

Ви побачите, що NordVPN має один з найкращих міксів послуг за ціною. Звичайно, ви захочете підписатися на більш довгий обліковий запис. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. У них також є простий у користуванні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS-сервісу просто $ 2,75 на місяць з 3-річним членством.

Відвідайте NordVPN

5. Найкращий VPN для користувачів Reddit: StrongVPN

СильнийVPN

Штаб-квартира StrongVPN знаходиться у США та має одну з найкращих мереж VPN в країні. Раніше компанія стягувала кошти з користувачів, виходячи з кількості серверів та протоколів, якими вони користувалися. Це змінилося, оскільки StrongVPN тепер пропонує членам повний доступ до своєї мережі із сотнями серверів по всьому світу.

Країни РозташуванняСервериProtocolsSoftwareMenthlyYearlyRefund
2646682OpenVPN, PPTP, L2TPПрограмне забезпечення VPN7,50 дол$ 52,497 день

Ось цитата а Користувач Reddit про СильнийVPN.

«Зараз навчальний рік пройшов повний місяць, і ви не мали жодних сповіщень / проблем із використанням StrongVPN. торрентінг + пропускна здатність кампуса = FTW ”

Останнім доповненням до послуги StrongVPN є функція StrongDNS. Кожен, хто зареєструвався в акаунті StrongVPN, також отримує безкоштовний доступ до StrongDNS, який є розумною службою DNS, яка використовується для обходу гео обмежень. Це прекрасне рішення для тих, хто планує подорожувати в інші куточки світу і хочуть отримати доступ до Netflix.

StrongVPN люб’язно пропонував нашим відвідувачам знижку 25%. Купон укладається понад звичайні знижки. Ви можете насолоджуватися необмеженим VPN та безкоштовним доступом SmartDNS всього за 7,50 доларів на місяць або 52,49 доларів на рік. Річний рахунок спрацьовує просто $ 4,37 на місяць. Нові користувачі покриваються 7-денною гарантією повернення грошей.

СильнийVPN

І там ви маєте наш найкращий вибір найкращих VPN за версією Reddit. Однак ви можете сміливо поглянути на наше список найкращих 10 VPN-провайдерів. Суть полягає в тому, що там є багато хороших продуктів. Все залежить від того, що ви шукаєте. Ми сподіваємося, що ця публікація та коментарі інших користувачів Reddit допомогли вам прийняти найкраще рішення.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map