Найкращі VPN для Кентуккі

КентуккіКентуккі – штат, розташований у центральній східній частині США. За оцінками, населення складає приблизно 4,4 мільйона жителів. Люди відвідують державу з різних причин, включаючи бурбон, баскетбол, коні тощо. Якщо ви плануєте відвідувати державу з цих чи інших причин, вам потрібно обов’язково використовувати VPN, коли ви користуєтесь WiFi. Ми можемо надати вам більше інформації про це за мить. спочатку, будь ласка, подивіться наші найкращі VPN для Кентуккі.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3IPVanish4,87 долIPVanish76Прапорець

У штаті Кентуккі є багато речей, включаючи одні з найкращих спиртзаводів у США. Це означає, що ви, швидше за все, зіткнетеся з людьми, які користуються штапелом Кентуккі. Враховуючи це, ви, ймовірно, також знайдете кібершоки. Це люди, які скористаються можливістю викрасти ваші особисті дані. Натомість все, що вам потрібно зробити, – це підключитись до VPN. Таким чином, ви можете створити безпечне з’єднання, щоб зробити його значно жорсткішим для тих, хто хоче вкрасти ваші дані.

Хоча в штаті Кентуккі немає професійних спортивних команд, у них, безумовно, є університет Кентуккі, Луїсвілль і дуже відомий кінь (Кентуккі Дербі). Для перегляду деяких із цих видів спорту чи подій у вас можуть виникнути проблеми із переглядом деяких через гео-обмеження. Щоб виправити цю проблему, просто підключіться до VPN-сервера в іншому регіоні. Це допоможе вам обійти ці обмеження та переглянути їх як завжди.

Який найкращий VPN для Кентуккі?

Оскільки алкоголь, коні та баскетбол мають тенденцію змусити людей забути про свою безпеку, ми спочатку використаємо фактори, орієнтовані на безпеку. Саме так ми визначимо, який найкращий VPN для Кентуккі.

 • Сильне шифрування для захисту вашої конфіденційності від кібер-злодіїв
 • Постачальники нададуть вам чітку політику щодо не журналів для користувачів
 • Швидкі сервери VPN, які добре працюють в регіональних тестах на швидкість
 • Багатоплатформні мобільні додатки та підтримка пристроїв Amazon Firestick
 • Висока стабільність мережі, що допоможе вам уникнути перерваних з’єднань
 • Можливість обійти гео обмеження

А тепер уважно подивіться на деякі найкращі VPN для Кентуккі.

1. Найкращий VPN для Кентуккі: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з рейтингом VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій у прямому ефірі. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених потокових служб з будь-якого місця.

Додаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але не потрібно вибирати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере найшвидший сервер у вибраному вами місці. Також потрібно знати, що деякі міста не відображаються на рекомендованій вкладці всередині клієнта. Ви можете знайти цю проблему із серверами в цьому районі. Просто виберіть вкладку “Усі”, відкрийте США та відкрийте Чикаго. У цей момент ви можете вибрати сервери там. Ми підключились до сервера в Чикаго, штат Іллінойс і протестували в Лексінгтоні, Боулінг Грін і Хопкінсвіллі. Швидкість завантаження становила від 90 Мбіт / с до 102 Мбіт / с.

Тест швидкості ExpressVPN в Кентуккі

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайтеся зі свого робочого столу та мобільного телефону до 3 одночасних з’єднань. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати все. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS для таких пристроїв, як ігрові консолі (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійні скриньки (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізори.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Переглянути пропозиції ExpressVPN

2. Найкращий VPN для Кентуккі: NordVPN

NordVPN

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за 3,49 долара на місяць (знижка 70%)

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на більш довгостроковий рахунок. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. Вони також мають простий у використанні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

У Чикаго NordVPN розміщує ряд серверів. З консолі, натиснувши на 3 горизонтальні точки праворуч від країни, ви можете знайти область сервера та переглянути відсотки доступних серверів. Ми підключились до сервера, розташованого в Чикаго, штат Іллінойс, і протестували швидкість до Лексінгтона, Боулінга Гріна та Хопкінсвіла. Швидкість завантаження коливалася від 119 Мбіт / с до 129 Мбіт / с.

НордВПН тест на швидкість в Кентуккі

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS-сервісу всього за $ 3,49 на місяць із 3-річним членством.

Переглянути пропозиції NordVPN

3. Найкращий VPN для Кентуккі: IPVanish

IPVanish

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за $ 4,87 на місяць (знижка 60%)

IPVanish пропонує кілька серверів у цьому районі, тому у вас не повинно виникнути жодних проблем. Хоча ви також можете очікувати швидкої швидкості в локаціях у багатьох частинах світу. Через це ми обираємо IPVanish як один із наших варіантів переходу до Кентуккі.

Окрім невеликого покриття в різних європейських регіонах, IPVanish розміщує сервери на кожному континенті, окрім Антарктиди. Мережа виробляє великі швидкості, і вони добре працюють на наших тестах на швидкість. Ви можете вибрати місце чи окремий сервер зі спадного меню.

Ми щойно згадували, що IPVanish має сервери по всьому регіону, і всі вони доступні вам. Якщо вам трапляється бачити сервер, на якому в назві сервера є літера “a”, вони є найшвидшими в мережі. Ми підключились до сервера IPVanish у Чикаго (найближче місце) та протестували в Лексінгтоні, Боулінгу Грін та Хопкінсвіллі. Продуктивність була чудовою зі швидкістю близько 130 Мбіт / с у всіх трьох містах.

Тест на швидкість IPVanish в Кентуккі

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та багато іншого за 7,50 доларів на місяць або $ 58,49 на рік. Це працює на рівні лише 4,87 долара на місяць на річному плані. 7-денна гарантія повернення грошей покриває всіх нових членів.

Переглянути угоди IPVanish

Це найкращі способи захистити свою конфіденційність, перебуваючи в штаті Кентуккі. Зважаючи на це, ви завжди можете сміливо дивитись на наших постачальників 10 найкращих списків VPN. Усі параметри цього списку будуть добре працювати. Однак ми зробили свій вибір, виходячи з ряду факторів. Саме тому ми найкраще оптимізували варіанти для Кентуккі. Незалежно від того, що ви плануєте робити там, захист VPN – це гарна ідея. Використовуючи наш довідник, ви можете захистити свою конфіденційність найкращим чином.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map