Найкращі VPN для Канади

Зображення КанадиКраїна Канада рідко заселена лише 38-м найбільшим населенням світу. Однак за загальною площею він поступається лише Китаю. Канада має довгі і складні стосунки зі своїм сусідом на півдні, Сполученими Штатами. У країні є сильно глобалізована економіка, і вона посідає номер 10 у світі за розмірами. Деякі з причин, які люди відвідують Канаду, включають полювання, рюкзаки та спорт. Якщо ви є одним із них, вам слід обов’язково використовувати один із цих VPN.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету3,33 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долPIA112ПрапорецьПрапорець
5IPVanish5,20 долIPVanish76Прапорець

В Інтернеті швидкість в Канаді хороша у великих містах. Однак у вас можуть виникнути проблеми у деяких менших. Як правило, відвідувачі Канади відчувають себе в безпеці, перебуваючи в країні, і ви можете знайти багато закладів, які пропонують безкоштовний Wi-Fi для своїх меценатів. На жаль, це може призвести багатьох до помилкового почуття безпеки. Це перша причина використання VPN. Ніхто не хоче, щоб їх конфіденційні дані були викрадені. Підключившись до VPN, ви створюєте захищене з’єднання. Це робить кіберзлочинцям набагато складніше вкрасти ваші дані.

Друга причина використання VPN – це допомогти вам подолати гео обмеження. Хоча вам не доведеться турбуватися про цензуру там, перегляд чи передавання потокового вмісту, який ви зазвичай бачите, може бути складним. Часто компанії заблокують доступ до засобів масової інформації, які знаходяться за межами їх цільової області. Під час підключення до VPN-сервера в регіоні, який ви хочете переглянути, програмне забезпечення, що блокує, вважає, що ви знаходитесь десь в іншому місці. Просто виберіть правильне розташування сервера, і все налаштовано.

Тепер ви бачите дві найбільші причини використовувати VPN, якщо ви відвідуєте Канаду. Однак ви можете знайти інші цілі використання, коли зареєструєтесь у постачальника послуг. Незалежно від того, чи хочете ви обійти гео-обмеження чи захистити себе від кібератаки, вас легко охопить VPN.

Який найкращий VPN для Канади?

Нижче ми розглянули декілька факторів для найкращих VPN для Канади:

 • Можливість обійти спортивні затемнення та інші гео-обмеження
 • Стабільність мережі, щоб уникнути відключень
 • Сервери, які добре працюють у канадських тестах на швидкість
 • Підтримка мобільних додатків, включаючи Amazon Firestick
 • Немає політики щодо журналів
 • Сильне шифрування військового рівня для захисту конфіденційності користувачів

Заскочимо прямо та подивимося на найкращі VPN для Канади.

1. Найкращий VPN для Канади: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з оцінкою VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій у прямому ефірі. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених потокових служб з будь-якого місця.

Додаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але не потрібно вибирати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере найшвидший сервер у вибраному вами місці. Також потрібно знати, що деякі міста не відображаються на рекомендованій вкладці всередині клієнта. Ви можете знайти цю проблему із згаданими нами містами. Просто виберіть вкладку “Усі”, відкрийте Північну Америку та відкрийте Канаду. У цей момент ви можете вибрати розташування серверів Монреаль, Торонто та Ванкувер.

Тест на швидкість ExpressVPN Canada

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайтеся зі свого робочого столу та мобільного телефону до 3 одночасних з’єднань. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати все. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS для ігрових консолей (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійних вікон (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізорів.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

2. Найкращий VPN для Канади: NordVPN

NordVPN

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за 3,49 долара на місяць (знижка 70%)

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на більш довгостроковий рахунок. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. Вони також мають простий у використанні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

Ми перевірили продуктивність серверів у Монреалі, Торонто та Ванкувері. Як ви бачите на зображенні нижче, цифри були хорошими. Ви повинні мати можливість завантажувати з високою швидкістю та передавати вміст HD без будь-яких проблем.

Тест на швидкість NordVPN Canada

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS, гарантуючи 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте NordVPN

3. Найкращий VPN для Канади: PIA

Приватний доступ до Інтернету

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 3,33 долара на місяць (знижка 72%)

Приватний доступ до Інтернету (PIA) надає користувачам кілька різних варіантів. На відміну від минулого, вам більше не доведеться встановлювати профіль для кожного VPN-сервера. Тепер ви можете підключитися до будь-якого з їх серверів у 29 країнах. Команда PIA організувала свої сервери за регіонами, країнами та містами. Розташування серверів перераховано в алфавітному порядку за країною. Вибравши місцеположення, ви зможете легко підключитися до локацій у США.

Є багато торент-користувачів, які люблять приватний доступ до Інтернету. Послуга включає в себе функцію, яка зупинить вашу систему від спілкування, якщо з’єднання з їх службою перестане. Це означає, що якщо ваш зашифрований доступ до VPN відпаде з будь-якої причини, це захистить вас.

Ми використовуємо клієнт Windows PIA, і це не так багато в плані налаштування та використання. Однак ви не хочете недооцінювати послугу. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Ви можете контролювати рівні шифрування та знаходити правильний баланс між конфіденційністю та швидкістю. Як видно нижче, мережу PIA репресують у ключових місцях по всій Канаді.

Тест на швидкість PIA Canada

Якщо мова йде про їх клієнта Windows, команда PIA включила перемикач Internet kill. Перемикач “kill” перерве ваше інтернет-з’єднання будь-коли, коли VPN не працює. Це дійсно може стати в нагоді тим, хто хоче забезпечити анонімність. Приватний доступ до Інтернету пропонує членам 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету

4. Найкращий VPN для Канади: CyberGhost

CyberGhost

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за $ 2,75 на місяць (знижка 79%)

CyberGhost була заснована в 2001 році 7 захоплених молодих членів команди в Бухаресті, Румунія. З того часу компанія переросла в одну з найбільших сервісів VPN у світі. Команда з 50+ членів зосереджена на захисті конфіденційності користувачів. Роберт Кнапп, співзасновник та генеральний директор, продовжує керувати командою навіть після того, як вони приєдналися до групи Crossrider у 2017 році. З того часу мережа CyberGhost досить розширилася.

CyberGhost пропонує приємне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime. Деякі з каналів навіть дозволяють вам розблокувати гео обмеження для кількох регіонів. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи Великобританії. Клієнт Windows також надає вам можливість анонімно здійснювати серфінг, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо) та вибирати сервер.

Оскільки ми хотіли протестувати сервер у Канаді, ми відкрили клієнт Windows та розширили інтерфейс. Звідти вам потрібно буде натиснути на вкладку “Всі сервери”, якщо вона ще не активна. Прокрутіть униз до Канади та натисніть праворуч від зірки. Це дозволить отримати повний список серверів у Канаді. Мережа CyberGhost включає ряд серверів у Монреалі, Торонто та Ванкувері. Ми підключалися до сервера в кожному місці та перевіряли продуктивність.

Тест на швидкість CyberGhost Canada

VPN-клієнт CyberGhost – один із наших улюблених. Він дуже простий у використанні та включає ряд додаткових функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. У Німеччині є команда розробників, яка постійно додає функції клієнту та мобільним додаткам. Ви можете зареєструватися для повного доступу до мережі CyberGhost за допомогою 45-денної гарантії повернення грошей.

Відвідайте CyberGhost

5. Найкращий VPN для Канади: IPVanish

IPVanish

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 5,20 доларів на місяць (знижка 57%)

IPVanish пропонує кілька серверів у цьому районі, тому у вас не повинно виникнути жодних проблем. Хоча ви також можете очікувати швидкої швидкості в локаціях у багатьох частинах світу. Через це ми вибираємо IPVanish як один із наших варіантів переходу до Вірджинії.

Окрім невеликого покриття в різних європейських регіонах, IPVanish розміщує сервери на кожному континенті, окрім Антарктиди. Мережа виробляє великі швидкості, і вони добре працюють на наших тестах на швидкість. Ви можете вибрати місце чи окремий сервер зі спадного меню.

Ми щойно згадували, що IPVanish має сервери по всьому регіону, і всі вони доступні вам. Якщо вам трапляється бачити сервер, на якому в назві сервера є літера “a”, вони є найшвидшими в мережі. Ми протестували IPVanish на серверах у Монреалі, Торонто та Ванкувері.

Тест на швидкість IPVanish Канада

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та ін. Ви навіть можете налаштувати свій маршрутизатор для захисту кожного пристрою у вашій мережі. Послуга VPN досить популярна серед користувачів Kodi. 7-денна гарантія повернення грошей покриває всіх нових членів.

Відвідайте IPVanish

Вище ми надали вам те, що ми вважаємо найкращими варіантами використання в Канаді. Однак ви завжди можете поглянути на наше топ-10 VPN список інших варіантів. Ми не вважаємо, що вам це потрібно буде робити. Ми приймали рішення на основі швидкості, ціни, безпеки, надійності та навіть розташування сервера. Незалежно від того, куди ви їдете в Канаду, у вас не виникне проблем із пошуком близького сервера. Таким чином, ви можете отримати найкращі доступні швидкості, незалежно від того, де ви перебуваєте в Канаді.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map