Найкращі VPN для Ізраїлю

ІзраїльДержава Ізраїль – невелика країна, розташована в Західній Азії на Середземному морі. Орієнтовна чисельність населення складає 8,9 млн. Чоловік. Євреї, християни та мусульмани країну вважають біблійною святою землею. Багато туристів, паломників, місіонерів та підприємств подорожують сюди через історичне значення та через можливості. Незалежно від вашої причини відвідування країни, є хороший шанс, що ви захочете скористатися загальнодоступним Wi-Fi. Перш ніж зробити це, вам потрібно спочатку підключитися до VPN. Ось список найкращих VPN для Ізраїлю.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1CyberGhost2,75 долCyberGhost112ПрапорецьПрапорець
2VPN HMA Pro4,29 долHideMyAss280
3ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
4IPVanish4,87 долIPVanish76Прапорець
5NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець

Ізраїльський уряд обмежує і повністю блокує деякий вміст. Для початку вони блокують порнографічні веб-сайти. З технічної точки зору користувачі можуть відмовитися від цензури, вимагаючи доступу до свого провайдера, але це величезне вторгнення в конфіденційність. Соціальні медіа здебільшого відкриті в Ізраїлі, але вони обмежуватимуть доступ до контенту, який вважається недоцільним. Тези зазвичай є ненависними повідомленнями. Те саме стосується і преси. Уряд має право обмежувати пресу в повідомленні, що викликає занепокоєння.

Незважаючи на невеликий розмір країни, потенціал для швидкісного підключення до Інтернету великий. Однак це також означає, що він чудово підходить для кібершоків. Ніхто не хоче, щоб їх особисті дані були викрадені, будь то у відрядженні, відпустці або в командировці. Використовуючи VPN, ви створюєте захищене та приватне з’єднання з обраним вами сервером. Оскільки він зашифрований, це потенційно злодіям набагато складніше вкрасти вашу конфіденційну інформацію.

Друга причина використання VPN – це допомогти вам обійти геоблоки та обмеження. Хоча в Ізраїлі немає справжніх питань цензури, окрім мови ненависті, напевно є речі, до яких ви можете отримати доступ з-за меж країни. Якщо ви використовуєте VPN у такому випадку, ви можете підключитися до сервера в іншому місці. Це змусить програмне забезпечення, що блокує, думати, що ви знаходитесь десь в іншому місці. Потім ви можете переглядати, як зазвичай.

Хоча це дві найбільші причини використовувати VPN, коли ви знаходитесь в Ізраїлі, ви можете виявити інших по дорозі. Від доступу до вмісту з обмеженим географічним та забороненим характером до простого захисту конфіденційності, використання VPN – це яскрава ідея. Тепер, коли ви бачите причини, за якими користуєтесь однією, є деякі речі, на які потрібно звернути увагу.

Який найкращий VPN для Ізраїлю?

Розглядаючи це питання, потрібно враховувати кілька факторів. Щоб знайти найкращі VPN для Ізраїлю, ми використовували наступні критерії:

 • Сильне військове шифрування, яке допоможе захистити вас від злодіїв
 • Високошвидкісні сервери, які працюють в Ізраїлі
 • Постачальники, які не мають політики журналів
 • Підтримка мобільних додатків для багатьох платформ, включаючи Amazon Firestick
 • Можливість обійти геоблоки всередині та за його межами
 • Висока стабільність мережі, щоб зменшити або виключити ймовірність відключення

А тепер до нашого списку найкращих VPN для Ізраїлю.

1. Найкращий VPN для Ізраїлю: CyberGhost

CyberGhost

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за $ 2,75 на місяць (знижка 79%)

CyberGhost була заснована в 2001 році 7 захоплених молодих членів команди в Бухаресті, Румунія. З того часу компанія переросла в одну з найбільших сервісів VPN у світі. Команда з 50+ членів зосереджена на захисті конфіденційності користувачів. Роберт Кнапп, співзасновник та генеральний директор, продовжує керувати командою навіть після того, як вони приєдналися до групи Crossrider у 2017 році. З того часу мережа CyberGhost досить розширилася.

CyberGhost пропонує приємне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime. Деякі з каналів навіть дозволяють вам розблокувати гео обмеження для кількох регіонів. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи Великобританії. Клієнт Windows також надає вам можливість анонімно здійснювати серфінг, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо) та вибирати сервер.

Тест на швидкість CyberGhost Israel

Оскільки ми хотіли протестувати сервер в Ізраїлі, ми відкрили клієнт Windows і розширили інтерфейс. Звідти вам потрібно буде натиснути на вкладку “Всі сервери”, якщо вона ще не активна. Прокрутіть униз до Ізраїлю та натисніть праворуч від зірки. Це дозволить отримати повний список серверів у країні. Мережа CyberGhost включає кілька серверів у Тель-Авіві. Ми підключились до сервера і отримали швидкість 125,39 Мбіт / с.

VPN-клієнт CyberGhost – один із наших улюблених. Він дуже простий у використанні та включає ряд додаткових функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. У Німеччині є команда розробників, яка постійно додає функції клієнту та мобільним додаткам. Ви можете зареєструватися для повного доступу до мережі CyberGhost всього за $ 2,75 на місяць під час їх поточної акції.

Відвідайте CyberGhost

2. Найкращий VPN для Ізраїлю: HMA

HMA VPN

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за $ 2,99 на місяць (знижка 75%)

HideMyAss ожив у 2005 році, коли 16-річний студент Англії Джек Катор вирішив, що хоче створити службу, яка допоможе людям уникати цензури. Зокрема, Джеку не вдалося отримати доступ до сайтів соціальних мереж та онлайн-ігор, оскільки вони були заблоковані у шкільній мережі. HMA додав сотні тисяч користувачів протягом першого місяця і з тих пір перетворився на один з найбільших VPN-сервісів у світі з більш ніж 350 серверами. Privax, материнська компанія HMA Pro VPN, приєдналася до команди AVG у 2015 році.

Тест на швидкість HMA Israel

Якщо ваша мета – знайти VPN з найбільшою кількістю серверів, то HideMyAss – ваш найкращий вибір. Пам’ятайте лише про те, що HMA реєструє діяльність користувачів, яка хвилює деяких користувачів VPN. HMA розміщує кілька серверів VPN в Ізраїлі, включаючи кілька серверів у великих містах. Щоб підключитися до сервера там, вам потрібно буде зайти в “Режим розташування” та вибрати “Змінити місцезнаходження”, щоб розпочати роботу. Потім натисніть на вкладку «Міста» та знайдіть Петах-Тіква (найкращий варіант розташування в країні). Ми підключились до сервера, щоб перевірити і виявили швидкість 86,09 Мбіт / с.

У 2016 році HMA та кілька інших провідних постачальників VPN провели шлях у спрощенні програмного забезпечення для своїх клієнтів. Результат – це повний набір спеціальних додатків, що полегшує будь-якому користувачеві підключення до мережі HMA та шифрування вашого з’єднання. У них є програмне забезпечення для Windows, Mac, Android та iOS. Ви також можете підключитися до HMA через свій маршрутизатор. HMA пропонує необмежений доступ до VPN всього за $ 4,99 на місяць та пропонує всім новим користувачам 30-денну гарантію повернення грошей без ризиків.

Відвідайте Сховати мою дупу

3. Найкращий VPN для Ізраїлю: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з оцінкою VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій на живо. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених потокових служб з будь-якого місця.

Тест на швидкість ExpressVPN Israel

Додаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але не потрібно вибирати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере найшвидший сервер у вибраному вами місці. Також потрібно знати, що деякі міста не відображаються на рекомендованій вкладці всередині клієнта. Ви можете знайти цю проблему із згаданими нами містами. Просто виберіть вкладку “Усі”, відкрийте Близький Схід та Африку, а потім відкрийте Ізраїль. У цей момент ви можете вибрати там сервер. Коли ми тестували сервер у Тель-Авіві, швидкість становила 34,20 Мбіт / с.

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайтеся зі свого робочого столу та мобільного телефону до 3 одночасних з’єднань. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати все. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS для таких пристроїв, як ігрові консолі (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійні скриньки (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізори.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

4. Найкращий VPN для Ізраїлю: IPVanish

IPVanish

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за $ 4,87 на місяць (знижка 60%)

Ізраїль може здатися невеликим, але вони, безумовно, мають свою частку західної культури. Багато постачальників VPN мають в країні сервери. Звичайно, це включає IPVanish. Ви можете очікувати швидкої швидкості в місцях у різних частинах світу. З цієї причини ми обираємо IPVanish як один із наших варіантів переходу до Ізраїлю.

Окрім невеликого покриття в різних регіонах, IPVanish розміщує сервери на всіх континентах, окрім Антарктиди. Мережа виробляє великі швидкості, і вони добре працюють на наших тестах на швидкість. Ви знайдете кілька локацій серверів по всій Азії. Ви можете вибрати місце чи окремий сервер зі спадного меню.

Тест на швидкість IPVanish Ізраїль

IPVanish розміщує ряд серверів у зазначених нами місцях, і ви можете вибрати підключення до будь-якого з них. Якщо ви бачите сервери, які мають літеру “a” у назві сервера, вони найшвидші. Ми протестували сервер IPVanish в Тель-Авіві і виявили швидкість 29,65 Мбіт / с.

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та багато іншого за 7,50 доларів на місяць або $ 58,49 на рік. Це працює на рівні лише 4,87 долара на місяць на річному плані. 7-денна гарантія повернення грошей покриває всіх нових членів.

Відвідайте IPVanish

5. Найкращий VPN для Ізраїлю: NordVPN

NordVPN

Зареєструйтесь на 36 місяців за всього $ 2,99 на місяць (знижка 75%)

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на більш довгостроковий рахунок. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. Вони також мають простий у використанні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

NordVPN Ізраїль випробування швидкості

У регіоні NordVPN розміщується декілька серверів, в тому числі в Ізраїлі. З консолі, натиснувши на 3 горизонтальні точки праворуч від країни, ви можете знайти область сервера та переглянути відсотки доступних серверів. Ми протестували сервер у Тель-Авіві і виявили, що швидкість його завантаження становить 9,81 Мбіт / с.

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS-сервісу всього за $ 2,99 на місяць при трирічному членстві.

Відвідайте NordVPN

Для всіх, хто хотів би мати можливості інших постачальників, будь ласка, не соромтеся поглянути на наших 10 кращих VPN-сервісів. Однак ми не вважаємо, що вам знадобиться. Ми обирали свій вибір конкретно над іншими провідними послугами через регіональне розташування, швидкість, ціну та безпеку. Ми також шукали провайдерів з хорошою мережею VPN-серверів. Таким чином, ви можете отримати найкращі можливі швидкості. Незалежно від того, який з них ви обрали, поганих варіантів немає. Якщо ви плануєте транслювати вміст або просто захищати себе, перебуваючи в Ізраїлі, швидкість є важливою. Ви можете прийняти зважене рішення, скориставшись нашим посібником.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map