Найкращі VPN для Ірландії

ІрландіяІрландія – острівна країна в Північному Атлантичному океані, що входить до складу Великобританії. Він також входить до четвертої найкращої країни світу для бізнесу. Незважаючи на те, що вона є частиною королівства, ірландська політика даних здається більш приватною, ніж англійська. Ірландський уряд може не зберігати інформацію про вас без поважних причин, але це трапляється. Це означає, що захист конфіденційності завжди важливий в Ірландії. Те саме можна сказати і про нові закони про боротьбу з піратством. Однак ви можете захистити свої дані та конфіденційність за допомогою VPN.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisitServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету2,85 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долCyberGhost80ПрапорецьПрапорець
5IPVanish3,25 долIPVanish76Прапорець

Вищі суди Ірландії з часом затягнулися на Інтернет-провайдерів, змусивши принаймні одного з них здійснити політику трьох страйків. На відміну від версії правила Великобританії, ірландська політика вимагатиме від ISP надсилати листи два рази на порушення прав, і якщо порушник продовжує робити це, вони втратять Інтернет-сервіс.

Використовуючи досить сувору мову, суддя вимагав встановити систему для розміщення UPC, яка коштуватиме приблизно 940 000 євро та 300 тисяч на рік для роботи системи. UPC – другий за величиною провайдер в Ірландії, який обслуговує 360 000 абонентів. На відміну від веб-блоків в інших країнах, суд також вирішив, що Інтернет-провайдер заплатить 80% рахунку за цю нову систему. Підстава для цього рішення випливає з ідеї судді про те, що конституційні права “музичних компаній руйнуються”.

Незважаючи на аргументи проти, Інтернет-провайдер, здається, програв судову справу з усіх питань. Одним із таких моментів було те, що Інтернет-провайдери були «простими каналами». Хоча їх аргумент був підкріплений чинним європейським законодавством, суддя вирішив, що аргумент є неправдивим. Вони також вважали, що ця справа повинна бути справою законодавчої влади, а не суду.

Враховуючи всю цю інформацію, хороший VPN допоможе вам декількома різними способами. Однією з найбільших переваг використання цього є конфіденційність. За допомогою VPN ваші дані шифруються, щоб ви могли захистити їх від усіх, хто захотів би їх побачити. Куди б ви не зверталися в ці дні, ви десь чуєте про суперечки даних, чому б не захистити вашу конфіденційну інформацію?

Наступна перевага VPN – це можливість розблокувати географічний вміст. Для прикладу географічного контенту розглянемо преміум-сервіс потокового передавання Netflix. За умови, що у вас є платна передплата, ви можете насолоджуватися трохи більше 2600 найменувань в Ірландії. Це досить багато назв, але чому б не мати доступу до бібліотеки США, яка нараховує близько 7500? На відміну від перегляду деяких фільмів, досягнутих іншими способами, наявність спільної мови – це певний плюс. Чи не було б приємно отримати доступ до величезної бібліотеки, де вас не заплямують субтитри? Використовуючи VPN, вам просто потрібно буде підключитися до сервера в США і насолоджуватися якомога більше.

Ви можете сказати, що це чудово, але як працює VPN? VPN створить захищене з’єднання з сервером в іншому місці, можливо, в іншій країні. З цього іншого місця ви можете отримати доступ до потокових служб або домогтися будь-яких поставлених цілей так само, як якщо б ви були в цій країні. Показано певний трафік, але конкретику не відстежують. Якщо ви обираєте послугу зі спеціальним клієнтом, розпочати роботу просто. Ми маємо кілька чудових рекомендацій щодо найкращих VPN для вас. Усі ці пропозиції використовують захищені рівні шифрування, однак використання протоколу OpenVPN завжди буде найкращим рішенням. OpenVPN (UDP) найкращий для потокового передавання.

Давайте розглянемо ваш фокус на використання VPN. Якщо ви хочете захистити свої дані або розблокувати вміст, ми рекомендуємо ExpressVPN. Вони не ведуть журнали активності та мають функцію перемикання вбивства, тому додатковий рівень захисту додається до вашого перегляду. Вони також мають дуже велику мережу, тому ви зможете легко підключитися до цих бібліотек вмісту та насолоджуватися ними.

Якщо ви подорожуєте за межами Ірландії та хочете побачити деякі улюблені шоу, рекомендуємо ExpressVPN або PIA. Обидва шифрують трафік, але ExpressVPN включає MediaStreamer SmartDNS з їх VPN, що допоможе вам розблокувати канали без накладних витрат шифрування. Чому б вам не вдалося переглядати ваші улюблені канали, як RTE News, TG4 або TV3 News з будь-якого місця? Вам не доведеться пропускати їх із VPN.

Не соромтеся читати наш список 10 кращих VPN-сервісів якщо ви хочете більше варіантів. Однак ми вважаємо, що вам сподобається будь-яка з VPN в цій публікації. Ми обирали цей вибір у порівнянні з іншими провідними службами VPN на основі конфіденційності, розташування сервера, швидкості та ціни. Для вашої зручності ми також шукали послуги з хорошою мережею VPN-серверів у регіоні.

Хороші постачальники VPN допоможуть забезпечити вашу конфіденційність в Інтернеті та матимуть швидкі мережі для передачі HD-вмісту в інші країни. Ті, про які ми згадували в цій публікації, – це найкращі VPN загалом для будь-якої мети, яку ви хочете досягти. Служби потокового геоблокування та багато інших популярних каналів можна буде переглядати з Ірландії за допомогою VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map