Найкращі VPN для Ірану

ІранІран – давня країна, розташована в західній Азії. Тут же знаходиться одна з найстаріших цивілізацій у світі. Спочатку називався Персією, Іран бачив свою частку підйомів і падінь. Більшість жителів краю – шиїтські мусульмани, а основна мова, якою розмовляють, все ще є перською. Ми всі добре знаємо про різноманітність законів щодо Інтернету у всьому світі. Іран, звичайно, цензура не чужий і не має труднощів щодо блокування доступу до веб-сайтів. З цим ви все ще можете використовувати хороший сервіс VPN для доступу до вмісту, який був заблокований. Ось найкращі VPN для Ірану.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisitServer
МісцеположенняНі
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Surfshark$ 3,49Surfshark68ПрапорецьПрапорець
4Приватний доступ до Інтернету3,33 долPIA52ПрапорецьПрапорець
5CyberGhost2,75 долCyberGhost80ПрапорецьПрапорець

Після перевороту, здійсненого Великобританією в 1953 році, Іран поступово ставав все більш самодержавним. До 1979 року, коли іранці почали сприймати західну культуру, зростало інакомислення, що призвело до революції того ж року. У 1979 році Іран став ісламською республікою і майже не уникав усього, що вони бачили як неісламське. Навіть сьогодні саме тому вам слід підключитися до VPN, щоб захистити свою конфіденційність. Тим самим ви створюєте шар шифрування. Це робить уряд чи когось іншого набагато складніше отримати приватні дані або побачити ваш трафік.

Друга причина підключення до VPN – допомогти вам обійти гео обмеження. Якщо ви не знаєте, багато нормальних сайтів, які відвідували б інші, заблоковані в країні. Рішенням цього є підключення до VPN в іншому регіоні. Таким чином, ви можете обдурити програмне забезпечення, думаючи, що ви знаходитесь десь в іншому місці. У вас не повинно виникнути додаткових проблем після цього моменту.

Який найкращий VPN для Ірану?

В Ірані існує низка різних питань від конфіденційності до обмежувальних проблем в Інтернеті. Через це ми розглянемо обидва набори факторів і розповімо, який найкращий VPN для Ірану.

 • Сильне шифрування за допомогою військових компонентів для захисту вашої конфіденційності від сторонніх очей уряду
 • Висока стабільність мережі, щоб уникнути відключень під час перебування в регіоні
 • Постачальники із суворою політикою без журналів
 • Можливість обійти контент з обмеженою владою, перебуваючи в Ірані
 • Високошвидкісні сервери, які добре працюють на тестах швидкості в цьому районі
 • Мобільні додатки та підтримка мобільних пристроїв, включаючи Amazon Firestick.

Давайте детальніше розглянемо найкращі VPN, які можна використовувати під час перебування в Ірані.

1. Найкращий VPN для Ірану: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з оцінкою VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій на живо. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність користувачів. Ви можете підключитися до їх мережі VPN, щоб захистити свою конфіденційність, розблокувати цензуру та переглядати улюблені потокові послуги з будь-якого місця..

Іспит швидкості в Ірані ExpressVPNДодаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але не потрібно вибирати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере найшвидший сервер у вибраному вами місці. Також потрібно знати, що деякі міста не відображаються на рекомендованій вкладці всередині клієнта. Ви можете знайти цю проблему із серверами в цьому районі. Просто виберіть вкладку «Усі», відкрийте Близький Схід та Африку. На цьому етапі можна вибрати сервери в Пакистані. Коли ми тестували в Карачі, Пакистан, швидкість склала 152,04 Мбіт / с.

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайте робочий стіл та мобільний телефон до трьох одночасних підключень. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати його. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS для таких пристроїв, як ігрові консолі (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійні скриньки (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізори.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

2. Найкращий VPN для Ірану: NordVPN

NordVPN

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за 3,49 долара на місяць (знижка 70%)

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписуєтесь на рахунок протягом більш тривалого періоду часу. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. У них також є простий у користуванні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad). Ви можете використовувати розширення браузера NordVPN для Chrome, Firefox або Safari. NordVPN пропонує деякі розширені функції конфіденційності, такі як подвійні VPN, P2P-сервери та виділений IP, який справді допомагає сервісу виділятися.

Випробування на швидкість у Ірані NordVPNNordVPN розміщує ряд серверів у Стамбулі, Туреччина. З консолі, натиснувши на 3 горизонтальні точки праворуч від країни, ви можете знайти область сервера та переглянути відсотки доступних серверів. Ми протестували сервер, розташований в м. Інстанбул, Туреччина. Швидкість завантаження становила 181,04 Мбіт / с.

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS-сервісу всього за $ 2,99 на місяць при трирічному членстві.

Відвідайте NordVPN

3. Найкращий VPN для Ірану: Surfshark

Surfshark

Зареєструйтесь на 24 місяці всього за 1,99 долара на місяць (знижка 83%)

Surfshark запустив свою службу VPN у 2018 році. З того часу компанія зробила досить сплеск у спільноті. Команда постійно зростає та додає місцеположення постійно та зосереджена на ціноутворенні та конфіденційності. У ньому також є свистки та дзвіночки, яких можна було б очікувати при великих послугах

Маючи понад 500 серверів у 50 країнах, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime, вони мають багато можливостей насолодитися їх сервісом. Ви навіть маєте можливість переглядати деякі послуги, які доступні у кількох регіонах. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи Великобританії. Клієнт Windows також надає вам можливість приватного серфінгу, захисту трафіку Wi-Fi, анонімного торрента тощо тощо, коли ви вибираєте сервер.

Surfshark Іран швидкість випробуванняДля наших тестів щодо Ірану ми хотіли вибрати сервер, розташований у Стамбулі, Туреччина. Після входу просто знайдіть Стамбул на панелі пошуку. Звідти ви можете підключитися до розташованого там сервера. Коли ми підключились до сервера, швидкість становила 228,75 Мбіт / с.

Щодо грошей та можливостей, Surfshark – хороший варіант для тих, хто не обов’язково потребує дуже швидкісного з’єднання, перебуваючи там. Все просто у використанні, і у вас не повинно виникнути жодних проблем. Ви можете підписатися на необмежений рахунок з необмеженими пристроями за $ 1,99 на місяць, купуючи дворічний план.

Відвідайте Surfshark

4. Найкращий VPN для Ірану: PIA

Приватний доступ до Інтернету

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 3,33 долара на місяць (знижка 67%)

Приватний доступ до Інтернету (PIA) надає користувачам кілька різних варіантів. На відміну від минулого, вам більше не доведеться встановлювати профіль для кожного VPN-сервера. Тепер ви можете підключитися до будь-якого з їх серверів у 33 країнах. Команда PIA організувала свої сервери за регіонами, країнами та містами. Швидкість ви знайдете більшу частину часу.

Є багато торент-користувачів, які люблять приватний доступ до Інтернету. Послуга включає в себе функцію, яка зупинить вашу систему від спілкування, якщо з’єднання з їх службою перестане. Це означає, що якщо ваш зашифрований доступ до VPN відпаде з будь-якої причини, це захистить вас.

PIA пропонує клієнт Windows та інші додатки, які прості та зручні у використанні. Однак ви не хочете її недооцінювати. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Ви можете контролювати рівні шифрування, щоб допомогти вам знайти правильний баланс між конфіденційністю та швидкістю.

Тест на швидкість Ірану PIAPIA пропонує клієнт Windows та інші додатки, які прості та зручні у використанні. Однак ви не хочете її недооцінювати. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Ви можете контролювати рівні шифрування, щоб допомогти вам знайти правильний баланс між конфіденційністю та швидкістю. Ми підключились до сервера в ОАЕ, протестованого в Дубаї. Ми придумали швидкість 35,43 Мбіт / с.

Якщо мова йде про їх клієнта Windows, команда PIA включила перемикач Internet kill. Перемикач “kill” перерве ваше інтернет-з’єднання будь-коли, коли VPN не працює. Це дійсно може стати в нагоді тим, хто хоче забезпечити анонімність. Приватний доступ до Інтернету пропонує VPN від $ 3,49 на місяць разом із 7-денною гарантією повернення грошей.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету

5. Найкращий VPN для Ірану: CyberGhost

CyberGhost

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за $ 2,75 на місяць (знижка 79%)

CyberGhost була заснована в 2001 році 7 захоплених молодих членів команди в Бухаресті, Румунія. З того часу компанія переросла в одну з найбільших сервісів VPN у світі. Команда з 50+ членів зосереджена на захисті конфіденційності користувачів. Роберт Кнапп, співзасновник та генеральний директор, продовжує керувати командою навіть після того, як вони приєдналися до групи Crossrider у 2017 році. З того часу мережа CyberGhost досить розширилася.

CyberGhost пропонує приємне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime. Деякі з каналів навіть дозволяють вам розблокувати гео обмеження для кількох регіонів. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи Великобританії. Клієнт Windows також надає вам можливість анонімно здійснювати серфінг, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо) та вибирати сервер.

Тест на швидкість CyberGhost IranОскільки ми хотіли протестувати сервер у Пакистані, ми відкрили клієнт Windows і натиснули на опцію «Вибрати мій сервер». Звідти ви можете розгорнути будь-яку країну та вибрати певний сервер. Мережа CyberGhost включає ряд серверів у Пакистані. Ми підключились до одного з них і протестували виставу в Тегерані. Як бачите, наша швидкість завантаження становила 6,13 Мбіт / с.

VPN-клієнт CyberGhost – один із наших улюблених. Він дуже простий у використанні та включає ряд додаткових функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. У Німеччині є команда розробників, яка постійно додає функції клієнту та мобільним додаткам. Ви можете зареєструватися для повного доступу до мережі CyberGhost всього за $ 2,75 на місяць під час їх поточної акції.

Відвідайте CyberGhost

Ви можете прочитати наш список топ-10 VPN сервісів, якщо ви хочете більше пропозицій, але ми думаємо, що вам сподобається будь-яка з VPN в цій публікації. Ми вибрали їх серед інших провідних VPN-сервісів на основі конфіденційності (політика журналу та шифрування), доступності розташування серверів, швидкості, надійності та ціни. Ми також шукали послуги з хорошою мережею VPN-серверів у регіоні. Вам потрібно надійного постачальника VPN, який допоможе вам захистити конфіденційність в Інтернеті. Можливо, вам також потрібна швидка мережа для передачі HD-вмісту в інші країни. Служби, які поділяються у публікації, є найкращими VPN для конфіденційності та розблокування гео обмежень для популярних потокових сайтів, таких як Netflix, Hulu, Amazon Instant Video та багатьох інших популярних каналів..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map