Найкращі VPN для Індіанаполісу

ІндіанаполісІндіанаполіс – столиця і найбільш густонаселене місто штату Індіана. Населення зі столичної статистичної області складає приблизно 2 мільйони людей. Фактична чисельність населення міста становить близько 863 тис. Через своє місцезнаходження одне з прізвиськ міста – Перехрестя Америки. Якщо ви плануєте відвідати місто, є хороший шанс, що ви також скористаєтесь громадським Wi-Fi. Однак ви не хочете цього робити без використання VPN. Ми незабаром поділимося. А поки ось список найкращих VPN для Індіанаполіса.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету3,33 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долPIA80ПрапорецьПрапорець
5IPVanish5,20 долIPVanish76Прапорець

З усією торгівлею, торгівлею, спортивними подіями та іншим місто приваблює чимало людей. Якщо ви перебуваєте в цій групі, ви можете скористатися одним із доступних варіантів WiFi. На щастя, є багато закладів, які пропонують безкоштовний Wi-Fi своїм меценатам. Хоча це чудово підходить для користувачів, кібер-злодіїв теж подобається. Ви можете поставити під сумнів, що декілька лише чекають, коли вони отримають ваші приватні дані. Це перша причина використання VPN. Коли ви створите захищене з’єднання з обраним постачальником VPN, він зашифрує ваші дані. Це робить кіберзлочинцям набагато складніше вкрасти ваші дані.

Друга причина використання VPN – це допомогти вам подолати гео обмеження. Якщо ви коли-небудь намагалися дивитись спортивні події в Інтернеті в тому ж місті, де воно проводиться, ви вже знаєте про затемнення. Це форма гео-обмеження. Коли ви використовуєте VPN у цьому випадку, ви підключаєтесь до сервера в іншому місці. Оскільки програмне забезпечення, що блокує, вважає, що ви десь в іншому місці, у вас не повинно виникати проблем із задоволенням того, що ви хочете переглянути.

Як ви бачите тут, є кілька причин використовувати VPN. Після реєстрації ви можете знайти інші види використання, ніж ті, про які ми вже згадували. Незалежно від того, чи хочете ви захистити свою конфіденційність або просто розблокувати вміст, VPN будуть дбати про вас. Тепер, коли ви готові обрати послугу, вам слід знати кілька речей. Постачальники захищають своїх клієнтів, використовуючи протоколи шифрування.

Який найкращий VPN для Індіанаполіса?

Ось наш список найкращих VPN для Індіанаполісу. Ми зробили свій вибір за такими критеріями.

 • Стабільність та розмір мережі
 • Протоколи шифрування
 • Швидкість VPN-серверів у регіоні
 • Немає політики щодо журналів
 • Можливість обійти геоблоки та затемнення

Заскочимо прямо та подивимося на найкращі VPN для Індіанаполіса.

1. Кращий VPN для Індіанаполісу: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з оцінкою VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій у прямому ефірі. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених потокових служб з будь-якого місця.

Тест швидкості ExpressVPN IndianapolisДодаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але не потрібно вибирати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере найшвидший сервер у вибраному вами місці. Також потрібно знати, що деякі міста не відображаються на рекомендованій вкладці всередині клієнта. Звичайно, це стосується Індіанаполіса. Вам потрібно буде вибрати вкладку “Усі”, відкрити Америку, а потім відкрити Сполучені Штати. У цей момент ви можете вибрати розташування сервера США – Чикаго. Як бачимо, ми перевірили сервер у Чикаго і швидкість склала 111,23 Мбіт / с.

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайтеся зі свого робочого столу та мобільного телефону до 3 одночасних з’єднань. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати все. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS до ігрових консолей (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійних скриньках (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізорів.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

2. Найкращий VPN для Індіанаполісу: NordVPN

NordVPN

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за 3,49 долара на місяць (знижка 70%)

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на більш довгостроковий рахунок. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. Вони також мають простий у використанні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

Тест на швидкість NordVPN IndianapolisNordVPN розміщує ряд серверів у Чикаго (оскільки це найближче місце). З консолі, натиснувши на 3 горизонтальні точки праворуч від країни, ви можете знайти область сервера та переглянути відсотки доступних серверів. Ми протестували сервер Сполучених Штатів у Чикаго і швидкість завантаження становила 109,78 Мбіт / с.

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS, гарантуючи 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте NordVPN

3. Найкращий VPN для Індіанаполісу: PIA

Приватний доступ до Інтернету

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 3,33 долара на місяць (знижка 72%)

Приватний доступ до Інтернету (PIA) надає користувачам кілька різних варіантів. На відміну від минулого, вам більше не доведеться встановлювати профіль для кожного VPN-сервера. Тепер ви можете підключитися до будь-якого з їх серверів у 29 країнах. Як видно нижче, команда PIA організувала свої сервери за регіонами, країнами та містами. Розташування серверів перераховано в алфавітному порядку за країною.

Є багато торент-користувачів, які люблять приватний доступ до Інтернету. Послуга включає в себе функцію, яка зупинить вашу систему від спілкування, якщо з’єднання з їх службою перестане. Це означає, що якщо ваш зашифрований доступ до VPN відпаде з будь-якої причини, це захистить вас.

Тест на швидкість PIA IndianapolisПід час використання клієнта Windows PIA клієнта не дуже багато в налаштуванні та використанні. Однак це не означає, що програму знято. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Ви можете контролювати рівні шифрування та знаходити правильний баланс між конфіденційністю та швидкістю. Як ви бачите, сервер у Чикаго добре працював зі швидкістю завантаження 95,65 Мбіт / с.

Якщо мова йде про їх клієнта Windows, команда PIA включила перемикач Internet kill. Перемикач “kill” перерве ваше інтернет-з’єднання будь-коли, коли VPN не працює. Це дійсно може стати в нагоді тим, хто хоче забезпечити анонімність. Приватний доступ до Інтернету пропонує членам 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету

4. Найкращий VPN для Індіанаполісу: CyberGhost

CyberGhost

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за $ 2,75 на місяць (знижка 79%)

CyberGhost була заснована в 2001 році 7 захоплених молодих членів команди в Бухаресті, Румунія. З того часу компанія переросла в одну з найбільших сервісів VPN у світі. Команда з 50+ членів зосереджена на захисті конфіденційності користувачів. Роберт Кнапп, співзасновник та генеральний директор, продовжує керувати командою навіть після того, як вони приєдналися до групи Crossrider у 2017 році. З того часу мережа CyberGhost досить розширилася.

CyberGhost пропонує приємне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime. Деякі з каналів навіть дозволяють вам розблокувати гео обмеження для кількох регіонів. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи Великобританії. Клієнт Windows також надає вам можливість анонімно здійснювати серфінг, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо) та вибирати сервер.

Тест на швидкість CyberGhost IndianapolisОскільки ми хотіли протестувати сервер у Чикаго, ми відкрили клієнт Windows та розширили інтерфейс. Звідти вам потрібно буде натиснути на вкладку “Всі сервери”, якщо вона ще не активна. Прокрутіть униз до Сполучених Штатів і натисніть праворуч від зірки. Це дозволить отримати повний перелік серверів у США. Мережа CyberGhost включає ряд серверів у Чикаго. Ми підключились до одного з них і протестували виставу в Індіанаполісі. Як бачите, наша швидкість завантаження становила 108,10 Мбіт / с.

VPN-клієнт CyberGhost – один із наших улюблених. Він дуже простий у використанні та включає ряд додаткових функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. У Німеччині є команда розробників, яка постійно додає функції клієнту та мобільним додаткам. Ви можете зареєструватися для повного доступу до мережі CyberGhost за допомогою 45-денної гарантії повернення грошей.

Відвідайте CyberGhost

5. Найкращий VPN для Індіанаполісу: IPVanish

IPVanish

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 5,20 доларів на місяць (знижка 57%)

США – це декілька популярних VPN-сервісів, включаючи IPVanish. З особистого досвіду ми знаємо, що IPVanish буде працювати досить добре, незалежно від того, в якому регіоні країни ви перебуваєте. Їх сервери швидкі, а служба VPN має більше серверів у США, ніж більшість постачальників VPN.

Поряд з великою площею в США, IPVanish розміщує сервери на всіх континентах, окрім Антарктиди. Їх мережа VPN постійно була однією з найшвидших у Північній Америці в наших тестах на швидкість. Ви знайдете кілька серверів у таких країнах, як США та Великобританія. Ви можете вибрати місцеположення або отримати більш конкретну інформацію, вибравши окремий сервер. IPVanish чудово підходить для ігор, але його можна вражати за розблокування популярних потокових служб.

Тест на швидкість IPVanish IndianapolisIPVanish розміщує понад 75 серверів у Чикаго, і ви можете вибрати підключення до будь-якого з них. Ми пропонуємо вибрати назву сервера, яка починається з “a”. Наприклад чи.a01.ipvanish.com. У більшості випадків ви найчастіше знайдете “a” сервери. Ми протестували сервер IPVanish з Чикаго до Індіанаполісу і виявили, що швидкість 87,59 Мбіт / с на нашому кабельному підключенні до Інтернету.

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та ін. Ви навіть можете налаштувати свій маршрутизатор для захисту кожного пристрою у вашій мережі. Послуга VPN досить популярна серед користувачів Kodi. 7-денна гарантія повернення грошей покриває всіх нових членів.

Відвідайте IPVanish

Якщо ви їдете в Індіанаполіс, ви завжди можете подивитися на наше топ-10 VPN список послуг для інших варіантів. Однак, варіанти, які ми вам дали, повинні відповідати вашим потребам. Ми вибрали їх на основі швидкості, надійності, ціни та безпеки. Ми також шукали провайдерів із серверами, розташованими в Індіанаполісі або поблизу. Таким чином, ви можете отримати найкращі швидкості. Звичайно, всі вони мають чудові мережі. Швидкість важлива, якщо ви плануєте завантажувати або передавати HD-вміст. Провайдери, про яких ми згадали вище, – найкращі варіанти для цього, незалежно від того, якими популярними послугами ви хочете користуватися. Сподіваємось, ви можете скористатися нашим довідником, щоб допомогти вам прийняти найкраще рішення.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map