Найкращі VPN для Halo: Reach

Ореол: ДосягайHalo: Reach – це один із багатьох продовжень гри шутера від першої особи (Haps) від першої особи, Halo. Ця остання версія має чудову графіку та величезну різноманітність озброєння, яке ви можете використовувати. Він був розроблений 343 Industries і був випущений 3 грудня 2019 року. На цей час він доступний лише для машин Windows. Як і в інших іграх Halo, і ця дуже популярна, і ви зможете пограти з друзями так, як зазвичай. Це хороший привід підключити VPN. Хоча існує ряд інших причин, ми можемо пояснити їх більше за мить. Перш ніж ми це зробимо, будь ласка, подивіться найкращі VPN-адреси для Halo: Reach.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету2,85 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долCyberGhost80ПрапорецьПрапорець
5IPVanish3,25 долIPVanish76ПрапорецьПрапорець

Як і в інших версіях Halo, ця гра є FPS. Час від часу ви побачите відсилки до оригінальної гри, яка вийшла у 2011 році. Загалом, гра не сильно змінилася порівняно, таким чином зберігаючи задоволення від того, що ви грали в Halo, але з кращою графікою та новими сценаріями. Крім того, у вас є величезна кількість зброї, яку ви можете використовувати для вбивства та каліцтва ворога.

Тепер ви можете побачити деякі аспекти гри. Існує кілька способів, як VPN допоможе вам, коли ви граєте в Halo: Reach. Роблячи це, ви можете вибрати менш зайнятий регіон, щоб грати в свою гру. Від самої гри до гри зі своїми друзями ви могли б зіткнутися з відставанням. На жаль, це може змінити різницю між вами та вашою командою, вбиваючи ворога або закінчуючи дрімоту. Якщо ви не знаєте, деякі постачальники послуг Інтернету (ISP) відомі тим, що дрочить відеоігри. Якщо ви знаходитесь в середині поєдинку, ви можете легко закінчитись обличчям вниз. Оскільки деякі провайдери шукають шаблони, добре підключитися до VPN, щоб зашифрувати ваш трафік. Таким чином, ви можете уникнути цієї проблеми та інших.

Який найкращий VPN для Halo: Reach?

Як ми вже згадували, Halo: Reach – це FPS-гра, де метою є усунення ворога, вбивши їх. Через це ми зосередимо увагу на факторах, які стосуються швидкості та доступу. Таким чином, ми можемо сказати вам, що найкращий VPN для Halo: Reach.

 • Постачальники із сильним шифруванням військового рівня, що допоможе захистити вас від атак DDoS та захистити вашу конфіденційність
 • Постачальники мають можливість обійти брандмауер під час роботи або в школі, щоб ви могли отримати доступ до гри де завгодно
 • Висока стабільність мережі, що дозволяє уникнути відключень під час гри
 • Швидкі сервери в різних регіонах, щоб забезпечити вам найкращу швидкість під час гри Halo: Reach

Нижче ви можете побачити деякі найкращі VPN для Halo: Reach.

1. Найкращий VPN для Halo: Reach: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з оцінкою VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій на живо. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених потокових служб з будь-якого місця.

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайтеся зі свого робочого столу та мобільного телефону до 3 одночасних з’єднань. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати все. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS до ігрових консолей (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійних скриньках (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізорів.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

2. Найкращий VPN для Halo: Reach: NordVPN

NordVPN

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на довгостроковий рахунок. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. Вони також мають простий у використанні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS, гарантуючи 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте NordVPN

3. Найкращий VPN для Halo: Reach: PIA

Приватний доступ до Інтернету

Приватний доступ до Інтернету (PIA) надає користувачам кілька різних варіантів. На відміну від минулого, вам більше не доведеться встановлювати профіль для кожного VPN-сервера. Тепер ви можете підключитися до будь-якого з їх серверів у 33 країнах. Як видно нижче, команда PIA організувала свої сервери за регіонами, країнами та містами. Розташування серверів перераховано в алфавітному порядку за країною.

Є багато торент-користувачів, які люблять приватний доступ до Інтернету. Послуга включає в себе функцію, яка зупинить вашу систему від спілкування, якщо з’єднання з їх службою перестане. Це означає, що якщо ваш зашифрований доступ до VPN відпаде з будь-якої причини, це захистить вас.

Ми використовуємо клієнт Windows PIA, і це не так багато в плані налаштування та використання. Однак ви не хочете недооцінювати послугу. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Ви можете контролювати рівні шифрування та знаходити правильний баланс між конфіденційністю та швидкістю. Як ви бачите нижче, мережа PIA досить швидко проходить у ключових місцях по всьому США.

Якщо мова йде про їх клієнта Windows, команда PIA включила перемикач Internet kill. Перемикач “kill” перерве ваше інтернет-з’єднання будь-коли, коли VPN не працює. Це дійсно може стати в нагоді тим, хто хоче забезпечити анонімність. Приватний доступ до Інтернету пропонує членам 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету

4. Найкращий VPN для Halo: Reach: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost була заснована в 2001 році 7 захоплених молодих членів команди в Бухаресті, Румунія. З того часу компанія переросла в одну з найбільших сервісів VPN у світі. Команда з 50+ членів зосереджена на захисті конфіденційності користувачів. Роберт Кнапп, співзасновник та генеральний директор, продовжує керувати командою навіть після того, як вони приєдналися до групи Crossrider у 2017 році. З того часу мережа CyberGhost досить розширилася.

CyberGhost пропонує приємне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime. Деякі з каналів навіть дозволяють вам розблокувати гео обмеження для кількох регіонів. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи Великобританії. Клієнт Windows також надає вам можливість анонімно здійснювати серфінг, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо) та вибирати сервер.

VPN-клієнт CyberGhost – один із наших улюблених. Він дуже простий у використанні та включає ряд додаткових функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. У Німеччині є команда розробників, яка постійно додає функції клієнту та мобільним додаткам. Ви можете зареєструватися для повного доступу до мережі CyberGhost за допомогою 45-денної гарантії повернення грошей.

Відвідайте CyberGhost

5. Найкращий VPN для Halo: Reach: IPVanish

IPVanish

У США є декілька популярних VPN-сервісів, але не швидше, ніж IPVanish. З особистого досвіду ми знаємо, що IPVanish буде працювати досить добре незалежно від того, в якому регіоні країни ви перебуваєте. Їх сервери швидкі, а служба VPN має більше серверів у США, ніж більшість постачальників VPN.

Поряд з великою площею в США, IPVanish розміщує сервери на всіх континентах, окрім Антарктиди. Їх мережа VPN постійно була найшвидшою в Північній Америці в наших тестах на швидкість. Ви знайдете кілька серверів у таких країнах, як США та Великобританія. Ви можете вибрати місцеположення або отримати більш конкретну інформацію, вибравши окремий сервер. IPVanish чудово підходить для ігор, але його можна вражати за розблокування популярних потокових служб.

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та ін. Ви навіть можете налаштувати свій маршрутизатор для захисту кожного пристрою у вашій мережі. Послуга VPN досить популярна серед користувачів Kodi. 7-денна гарантія повернення грошей покриває всіх нових членів.

Відвідайте IPVanish

Для тих, хто є шанувальниками серії Halo, вам сподобається грати в Halo: Досягайте, поки ви спочатку підключитесь до VPN. Тим самим це допоможе вам обійти брандмауер у школі чи на роботі. Однак це також дозволить захистити себе від DDoS-атак. Поки ми показали вам декілька наших улюблених постачальників вище, на нашому сайті є більше топ-10 VPN список. Всі вони працюватимуть так, як ви сподівалися, але ми вибрали наші варіанти оптимізації вашого ігрового досвіду, коли ви граєте в Halo: Reach. Тим самим ви можете досягти великої швидкості, запобігти DDoS-атакам, уникнути відставання та не допустити до кінця бруду обличчям донизу. Переглянувши наш посібник, ми можемо допомогти вам прийняти найкраще рішення.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map