Найкращі VPN для Fort Worth

Форт-Ворт, ТехасФорт-Ворт, штат Техас, є 15-м найбільшим містом у США. Це округ округу Таррант і займає площу майже 350 квадратних миль. Хоча населення має 874 тис. Осіб, площа метро є четвертим за величиною в країні. Практично все, що ви хочете зробити, відвідуючи місто, ви можете зробити там. Це включає відвідування музеїв, походи в парки розваг, походи на футбольний матч чи інші. У Форт-Ворті також є будинок Рогатих жаб Техаського християнського університету (TCU). Якщо вам знадобиться користуватися загальнодоступним Wi-Fi, перебуваючи там, обов’язково використовуйте VPN. Перегляньте наш список найкращих VPN для Форт-Ворта.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3IPVanish4,87 долIPVanish76Прапорець
4Приватний доступ до Інтернету3,33 долPIA52ПрапорецьПрапорець
5СильнийVPN$ 4,37СильнийVPN46ПрапорецьПрапорець

Форт-Ворт має давнє і забуте минуле. У 1848-1849 роках Військовий департамент США встановив форт на стику Ясної форки та Західної форки річки Троїцької. Це був один із семи фортів, призначених для захисту переселенців Техасу після мексикансько-американської війни. Тезка, генерал-майор Вільям Дженкінс Ворт, помер у січні 1849 р. Від холери, яку він, можливо, спіймав із ріки Троїцької. Пізніше 1800-х років місто стало популярним, оскільки було зупинкою на стежці Чисольма.

Сьогодні місто досить заможне і там є чим зайнятися. Це включає відвідування фортових дворів, архітектури, музеїв, музичних майданчиків, театрів, парків та багато іншого. Як ви могли чути, спорт у державі величезний. Незалежно від того, чи хочете ви подивитися, як рогаті жаби ТСУ грають у футбол NCAA Division I, техаський університет Весліан грає у баскетбол, кубок збройних сил Вертольота Белла або навіть Національна асоціація настільного тенісу, ви не будете далеко від хороших розваг.

З усіма людьми в цьому районі та всіма можливостями багато хто опиняється, що в якийсь момент користується загальнодоступним Wi-Fi. Хоча це чудово підходить для більшості людей, ви також знайдете свою частку кібер-злодіїв-коней. Ці люди просто чекають, щоб викрасти ваші приватні дані, якщо ви не захищені. Однак, використовуючи VPN, ви створюєте приватне, захищене та зашифроване з’єднання з сервером, який ви хочете використовувати. Це захистить вашу конфіденційну інформацію від крадіжки.

Наступна причина використання VPN – це допомогти вам обійти мережеві обмеження та геоблоки. Якщо ви спробуєте щось передати або отримати доступ до вмісту в Інтернеті, ви можете отримати повідомлення про те, що вміст недоступний у вашому регіоні. Якщо ви перебуваєте в школі, організації, бізнесі чи інших місцях, ви можете зіткнутися з їхнім брандмауером. Використовуючи VPN в цьому випадку, ви можете накрутити програмне забезпечення на думку, що ви десь в іншому місці. Оскільки VPN шифрує ваші дані, програмне забезпечення, що блокує, не може виявити, що ви переглядаєте. Таким чином, ви можете отримати доступ до того, що ви хочете бачити.

Заскочимо прямо та подивимося на найкращі VPN для Форт-Ворта.

1. Найкращий VPN для Fort Worth: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з оцінкою VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій на живо. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених потокових служб з будь-якого місця.

Тест на швидкість ExpressVPN Далласа

Додаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але не потрібно вибирати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере найшвидший сервер у вибраному вами місці. Також потрібно знати, що деякі міста не відображаються на рекомендованій вкладці всередині клієнта. Звичайно, це стосується використання сервера в Далласі. Вам потрібно буде вибрати вкладку “Усі”, відкрити Америку, а потім відкрити Сполучені Штати. У цей момент ви можете вибрати розташування сервера США – Даллас. Як бачите, ми протестували сервер у Далласі і швидкість склала 59,20 Мбіт / с.

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайтеся зі свого робочого столу та мобільного телефону до 3 одночасних з’єднань. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати все. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS для таких пристроїв, як ігрові консолі (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійні скриньки (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізори.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

2. Найкращий VPN для Форт-Варта: NordVPN

NordVPN

Зареєструйтесь на 36 місяців за всього $ 2,99 на місяць (знижка 75%)

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на довгостроковий рахунок. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. Вони також мають простий у використанні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

NordVPN Даллас випробування швидкості

NordVPN розміщує 35 серверів у Далласі. На жаль, клієнт NordVPN не показує місто сервера. Однак вони люб’язно надали нам номери серверів для Далласа. Ви хочете підключитися до одного з таких серверів: 381-384, 633-644, 793-800, 837-838, 839, 1027-1030, 1037-1040. Найпростіший спосіб вибрати певний номер сервера – це вибрати в додатку вкладку «Сервери», а потім сортувати результати в алфавітному порядку. Потім можна прокрутити вниз і вибрати будь-який із номерів серверів, які ми перерахували вище. Ви можете бачити відсоток часу завантаження та відстань до кожного сервера. Ми протестували сервер # 642 у Далласі і виявили, що це швидко зі швидкістю завантаження 61,94 Мбіт / с.

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS-сервісу всього за $ 2,99 на місяць при трирічному членстві.

Відвідайте NordVPN

3. Найкращий VPN для Fort Worth: IPVanish

IPVanish

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за $ 4,87 на місяць (знижка 60%)

Форт-Ворт – один із великих вузлів для багатьох різних видів бізнесу і має ще багато чого зробити. З особистого досвіду ми знаємо, що IPVanish буде досить добре працювати по місту, де б ви не знаходилися. Служба VPN має більше серверів у США, ніж інші компанії у нашому списку. Це робить їх одним із наших VPN-програм для фор-Ворта.

Поряд з великою площею в США, IPVanish розміщує сервери на всіх континентах, окрім Антарктиди. Ця мережа постійно була найшвидшим VPN у Північній Америці та Європі в наших тестах на швидкість. Ви знайдете кілька серверів у таких країнах, як США та Великобританія. Можна вибрати місцеположення або окремий сервер.

Тест на швидкість IPVanish Dallas

IPVanish розміщує 36 серверів у Далласі, і ви можете вибрати підключення до будь-якого з них. Ми пропонуємо вибрати назву сервера, яка починається з “a”. Наприклад dal-a01.ipvanish.com. У більшості випадків ви найчастіше знайдете “a” сервери. Ми протестували сервер IPVanish у Далласі, dal.a07.ipvanish.com, і виявили швидкість 63,66 Мбіт / с. Наше кабельне підключення до Інтернету забезпечує максимальну швидкість.

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та багато іншого за 7,50 доларів на місяць або 58,49 доларів на рік. Це працює на рівні лише 4,87 долара на місяць на річному плані. 7-денна гарантія повернення грошей покриває всіх нових членів.

Відвідайте IPVanish

4. Найкращий VPN для Fort Worth: PIA

Приватний доступ до Інтернету

Зареєструйтесь на 24 місяці всього за 3,49 долара на місяць (знижка 65%)

Приватний доступ до Інтернету (PIA) надає користувачам кілька різних варіантів. На відміну від минулого, вам більше не доведеться встановлювати профіль для кожного VPN-сервера. Тепер ви можете підключитися до будь-якого з їх серверів у 33 країнах. Як видно нижче, команда PIA організувала свої сервери за регіонами, країнами та містами. Розташування серверів перераховано в алфавітному порядку за країною.

Є багато торент-користувачів, які люблять приватний доступ до Інтернету. Послуга включає в себе функцію, яка зупинить вашу систему від спілкування, якщо з’єднання з їх службою перестане. Це означає, що якщо ваш зашифрований доступ до VPN відпаде з будь-якої причини, це захистить вас.

Тест на швидкість PIA Dallas

Ми використовуємо клієнт Windows PIA, і це не так багато в плані налаштування та використання. Його простота зовсім не означає, що варто її недооцінювати. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Ви можете контролювати рівні шифрування та знаходити правильний баланс між конфіденційністю та швидкістю. Як бачите, наш тест на швидкість показав, що PIA працює під час підключення до Далласа зі швидкістю 62,07 Мбіт / с.

Якщо мова йде про їх клієнта Windows, команда PIA включила перемикач Internet kill. Перемикач “kill” перерве ваше інтернет-з’єднання будь-коли, коли VPN не працює. Це дійсно може стати в нагоді тим, хто хоче забезпечити анонімність. Приватний доступ до Інтернету пропонує VPN всього за $ 3,49 на місяць.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету

5. Найкращий VPN для Fort Worth: StrongVPN

СильнийVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за $ 4,37 на місяць (знижка 41%)

Штаб-квартира StrongVPN знаходиться у США та має одну з найкращих мереж VPN в країні. Раніше компанія платила користувачам, виходячи з кількості серверів та протоколів, якими вони користувалися. Це змінилося, оскільки StrongVPN тепер пропонує членам повний доступ до своєї мережі із сотнями серверів по всьому світу.

Останнім доповненням до послуги StrongVPN є функція StrongDNS. Кожен, хто зареєструвався в акаунті StrongVPN, також отримує безкоштовний доступ до StrongDNS, який є розумною службою DNS, яка використовується для обходу гео обмежень. Це прекрасне рішення для тих, хто планує подорожувати за межі США та хоче отримати доступ до Netflix.

Сильний випробування швидкості в Далласі

StrongVPN розміщує 6 серверів у Далласі. Ви не можете вибрати конкретний сервер. Замість цього ви захочете натиснути спадне місце розташування сервера і вибрати Сполучені Штати – Даллас. Ми вибрали OpenVPN UDP для найкращої продуктивності. Після підключення до сервера в Далласі ми перевірили нашу швидкість і виявили, що вона становить 61,17 Мбіт / с.

StrongVPN люб’язно пропонував нашим відвідувачам знижку 25%. Купон укладається понад звичайні знижки. Ви можете насолоджуватися необмеженим VPN та безкоштовним доступом SmartDNS всього за 7,50 доларів на місяць або 52,49 доларів на рік. Щорічний рахунок складається лише до $ 4,37 на місяць. Нові користувачі покриваються 7-денною гарантією повернення грошей.

Відвідайте StrongVPN

Якщо ви шукаєте альтернативи наведеним вище варіантам, ви завжди можете перевірити наші топ-10 VPN перелік послуг. Ми не вважаємо, що це буде потрібно. Ми приймали рішення на основі швидкості, надійності, ціни, безпеки та провайдерів із серверами, розташованими в районі DFW. Таким чином, ви можете отримати найкращі швидкості. Звичайно, всі вони мають чудові мережі. Якщо ви плануєте передавати будь-який вміст, швидкість дуже важлива. Провайдери, про яких ми згадали вище, – найкращі варіанти для цього, незалежно від того, якими популярними послугами ви хочете користуватися. Сподіваємось, наш путівник допоможе вам прийняти найкраще можливе рішення.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map