Найкращі VPN для DirecTV Now (AT&T TV Now)

DirecTV BlimpAT&T запускає DirecTV Now як спосіб відновити частку ринку. У 2019 році послугу було перейменовано AT&T TV Now. Оскільки більше телеглядачів рухається до потокових сервісів замість традиційних засобів, медіакомпанії намагаються залишатися на плаву. Як і інші сервіси, такі як Слінг-телевізор, DirecTV Now націлений на шнури-розрізи. Це зростаюча група людей, які скидають традиційних телевізійних провайдерів для потокових послуг. DirecTV Now пропонує більше 100 каналів за 35 доларів на місяць. Для порівняння, телевізор Sling пропонує 50 каналів за 40 доларів на місяць, а преміальний пакет Playstation Vue пропонує 100+ каналів, що коштують 55 доларів. З огляду на ці цифри, не важко зрозуміти, чому DirecTV Now популярний. Подивіться наш список найкращих VPN для DirecTV Now.


RankVPN ServicePriceVisitServer
МісцеположенняНі
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету2,85 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долCyberGhost80ПрапорецьПрапорець
5IPVanish3,25 долIPVanish76ПрапорецьПрапорець

Прикрою частиною про DirecTV Now є кількість одночасних потоків, які вони дозволяють. За допомогою одного або двох потоків на один обліковий запис це може ускладнити ситуацію, якщо ви хочете використовувати кілька пристроїв. Цілком можливо, що з плином часу кількість потоків збільшуватиметься. Якщо ви АТ&T мобільний клієнт, DirecTV Now – це гарна угода. Ви можете передавати послугу скільки завгодно, не враховуючи її план даних. Якщо ви не з AT&Якщо мобільний, він може швидко використовувати ваш план даних.

Є кілька примітних каналів, які будуть пропоновані в упаковці. До них відносяться HBO, ESPN, Disney, ABC та Cinemax. Як бачите, для перегляду доступно багато варіантів. Питання в тому, чи буде інтерфейс таким же простим у використанні, як Hulu або Netflix.

Якщо ви живете в США, це чудова послуга. Що станеться, якщо ви подорожуєте за кордон або не проживаєте в США? Тоді ми б запропонували використовувати VPN. Це тому, що вам буде заборонено користуватися послугою за межами штатів. Переконайтеся, що під час реєстрації ви підключені до сервера, розташованого в США.

Хоча вам не доведеться турбуватися про проблеми конфіденційності під час використання DirecTV Now, є ще одна проблема, яка може зажадати VPN. Якщо ви вже маєте доступ до цієї послуги чи хочете її отримати, вам потрібно бути в США, щоб дивитися DirecTV Now. Якщо ви спробуєте переглянути його за межами країни, вам буде заборонено користуватися продуктом. Використовуючи VPN у цій ситуації, ви можете створити захищене та приватне з’єднання з сервером у США. Це ідеально підходить для перегляду DirecTV зараз, де б ви не знаходилися.

Який найкращий VPN для DirecTV Now?

Щоб допомогти нам визначити наш список найкращих VPN для DirecTV Now, ми використали кілька вирішальних факторів.

 • Високошвидкісні мережі, необхідні для передачі вмісту
 • Кілька локацій на серверах США для найкращої продуктивності
 • Надійність, щоб потоковий вміст не зависав і не зберігався
 • Можливість розблокувати й інші популярні потокові сервіси
 • Мобільні додатки та підтримка пристроїв Amazon Firestick

Тепер до нашого списку найкращих VPN для DirecTV Now.

1. Найкращий VPN для DirecTV зараз (AT&T TV Now): ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з оцінкою VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій у прямому ефірі. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність користувачів. Ви можете підключитися до їх мережі VPN, щоб захистити свою конфіденційність, розблокувати цензуру та переглядати улюблені потокові послуги з будь-якого місця..

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайте робочий стіл та мобільний телефон до 5 одночасних підключень. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати його. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS для таких пристроїв, як ігрові консолі (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійні скриньки (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізори.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом 1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

2. Найкращий VPN для DirecTV зараз (AT&T TV Now): NordVPNNordVPN

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за 3,49 долара на місяць (знижка 70%)

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписуєтесь на рахунок протягом більш тривалого періоду часу. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. У них також є простий у користуванні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad). Ви можете використовувати розширення браузера NordVPN для Chrome, Firefox або Safari. NordVPN пропонує деякі розширені функції конфіденційності, такі як подвійні VPN, P2P-сервери та виділений IP, який справді допомагає сервісу виділятися.

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS, гарантуючи 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте NordVPN

3. Найкращий VPN для DirecTV Now (AT&T TV Now): PIA

Приватний доступ до Інтернету

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 3,33 долара на місяць (знижка 72%)

Приватний доступ до Інтернету (PIA) надає користувачам кілька різних варіантів. На відміну від минулого, вам більше не доведеться встановлювати профіль для кожного VPN-сервера. Тепер ви можете підключитися до будь-якого з їх серверів у 29 країнах. Команда PIA організувала свої сервери за регіонами, країнами та містами. Швидкість ви знайдете більшу частину часу.

Є багато торент-користувачів, які люблять приватний доступ до Інтернету. Послуга включає в себе функцію, яка зупинить вашу систему від спілкування, якщо з’єднання з їх службою перестане. Це означає, що якщо ваш зашифрований доступ до VPN відпаде з будь-якої причини, це захистить вас.

PIA пропонує клієнт Windows та інші додатки, які прості та зручні у використанні. Однак ви не хочете її недооцінювати. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Ви можете контролювати рівні шифрування, щоб допомогти вам знайти правильний баланс між конфіденційністю та швидкістю.

Якщо мова йде про їх клієнта Windows, команда PIA включила перемикач Internet kill. Перемикач “kill” перерве ваше інтернет-з’єднання будь-коли, коли VPN не працює. Це дійсно може стати в нагоді тим, хто хоче забезпечити анонімність. Приватний доступ до Інтернету пропонує членам 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету

4. Найкращий VPN для DirecTV зараз (AT&T TV Now): CyberGhost

CyberGhost

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за $ 2,75 на місяць (знижка 79%)

CyberGhost була заснована в 2001 році 7 захоплених молодих членів команди в Бухаресті, Румунія. З того часу компанія переросла в одну з найбільших сервісів VPN у світі. Команда з 50+ членів зосереджена на захисті конфіденційності користувачів. Роберт Кнапп, співзасновник та генеральний директор, продовжує керувати командою навіть після того, як вони приєдналися до групи Crossrider у 2017 році. З того часу мережа CyberGhost досить розширилася.

CyberGhost пропонує приємне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime. Деякі з каналів навіть дозволяють вам розблокувати гео обмеження для кількох регіонів. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи Великобританії. Клієнт Windows також надає вам можливість анонімно здійснювати серфінг, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо) та вибирати сервер.

VPN-клієнт CyberGhost – один із наших улюблених. Він дуже простий у використанні та включає ряд додаткових функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. У Німеччині є команда розробників, яка постійно додає функції клієнту та мобільним додаткам. Ви можете зареєструватися для повного доступу до мережі CyberGhost за допомогою 45-денної гарантії повернення грошей.

Відвідайте CyberGhost

5. Найкращий VPN для DirecTV зараз (AT&T TV Now): IPVanish

IPVanish

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 5,20 доларів на місяць (знижка 57%)

У США є декілька популярних VPN-сервісів, але не швидше, ніж IPVanish. З особистого досвіду ми знаємо, що IPVanish буде працювати досить добре, незалежно від того, в якому регіоні країни ви перебуваєте. Їх сервери швидкі, а служба VPN має більше серверів у США, ніж більшість постачальників VPN.

Поряд з великою площею в США, IPVanish розміщує сервери на всіх континентах, окрім Антарктиди. Їх мережа VPN постійно була найшвидшою в Північній Америці в наших тестах на швидкість. Ви знайдете кілька серверів у таких країнах, як США та Великобританія. Ви можете вибрати місцеположення або отримати більш конкретну інформацію, вибравши окремий сервер. IPVanish чудово підходить для ігор, але його можна вражати за розблокування популярних потокових служб.

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та ін. Ви навіть можете налаштувати свій маршрутизатор для захисту кожного пристрою у вашій мережі. Послуга VPN досить популярна серед користувачів Kodi. 7-денна гарантія повернення грошей покриває всіх нових членів.

Відвідайте IPVanish

Для всіх, хто шукає інші варіанти, ви захочете дати нам топ-10 VPN перерахуйте детальніше. Ми не вважаємо, що вам це знадобиться. Ми вибрали наші параметри на основі безпеки, швидкості, надійності, ціни та великої доступності в мережі. Таким чином, ви отримаєте доступ до найкращих можливих швидкостей, незалежно від того, де ви вирішите використовувати свій пристрій. Використовуючи наш довідник, ви можете зробити правильний вибір.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map