Найкращі VPN для Бостона

БостонБостон, штат Массачусетс – одне з найстаріших міст США. Столична область міста поєднується, щоб зробити його десятим за величиною в США. Деякі речі, які роблять привабливим відвідування, – це місцезнаходження та довга історія. Крім того, його коледжі та університети роблять місто одним із світових лідерів в галузі інновацій та бізнесу. Якщо ви їдете в Бостон на роботу чи задоволення, вам не захочеться бути без VPN. Ми пояснимо, чому за мить. Перш за все, подивіться найкращі VPN для Бостона.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету3,33 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долPIA80ПрапорецьПрапорець
5IPVanish5,20 долIPVanish76Прапорець

Для всіх, хто відвідує конвенцію в районі Бостона, вони посідають одне з перших у галузі екологічної стійкості та інвестицій. Є досить багато громадського транспорту та інфраструктури. Хоча місто має одну з найвищих витрат на життя в США, воно все ще належить до світової шкали життєздатності. Бостон також відомий широкою економічною базою фінансових, інформаційних технологій, біотехнологій та інших ресурсів. Не кажучи вже про деякі найкращі види спорту у світі з Патріотами, Ред Соксом, Селтікс і Брюйнсом. Ви можете спостерігати за улюбленими спортивними командами з будь-якої точки світу та уникати гео-рекреацій за допомогою VPN.

Ось одна з найкращих причин використання VPN у Бостоні. Незалежно від того, в якому секторі бізнесу ви знаходитесь, захист вашої конфіденційності є обов’язковим. Зі збільшенням кількості безкоштовних Wi-Fi плям все більше і більше буде шукати вразливі цілі. Ви не можете піти від новин про порушення безпеки. Підключившись до VPN, це допоможе захистити вашу конфіденційність, оскільки ваше з’єднання зашифроване.

Якщо ви подорожуєте до Бостона з іншої країни або просто хочете переглянути вміст з інших регіонів, можливо, ви побачили обмежувальні повідомлення. Це може статися, коли райони, до яких ви намагаєтесь отримати доступ, знаходяться поза цільовим районом. Якщо ви просто намагаєтесь бути в курсі подій з дому чи хочете передавати улюблене шоу, у вас, швидше за все, виникнуть проблеми, якщо ви не підключитесь до VPN-сервера у своєму домашньому регіоні. Підключення до VPN допоможе вам обійти ці геоблоки.

Який найкращий VPN для Бостона?

Ми склали наш список найкращих VPN для Бостона з цих причин:

 • Швидкість VPN-серверів, розташованих у Бостоні для EdxpressVPN, IPVanish та HMA
 • Продуктивність VPN-серверів у Нью-Йорку для NordVPN та CyberGhost
 • Надійність мережі для трансляції прямих видів спорту
 • Можливість розблокувати обмеження гео та затемнення
 • Сильне шифрування для забезпечення конфіденційності в Інтернеті
 • Мобільні додатки та підтримка Amazon Firestick

Давайте зайдемо прямо та подивимося найкращі VPN для Бостона:

1. Найкращий VPN для Бостона: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з оцінкою VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій на живо. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених потокових служб з будь-якого місця.

ExpressVPN Тест на швидкість в БостоніДодаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але не потрібно вибирати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере найшвидший сервер у вибраному вами місці. Ви хочете вибрати вкладку “Усі”, відкрити Америку, а потім відкрити Сполучені Штати. У цей момент ви можете вибрати розташування сервера США – Бостон. Як бачите, ми протестували сервер у Бостоні і швидкість склала 108,34 Мбіт / с.

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайтеся зі свого робочого столу та мобільного телефону до 3 одночасних з’єднань. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати все. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS для ігрових консолей (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійних вікон (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізорів.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

2. Найкращий VPN для Бостона: NordVPN

NordVPN

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за 3,49 долара на місяць (знижка 70%)

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на довгостроковий рахунок. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. Вони також мають простий у використанні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

NordVPN Бостонський тест на швидкістьNordVPN розміщує ряд серверів у Нью-Йорку (оскільки це найближче місце). З консолі, натиснувши на 3 горизонтальні точки праворуч від країни, ви можете знайти область сервера та переглянути відсотки доступних серверів. Ми протестували сервер Сполучених Штатів у Нью-Йорку, швидкість завантаження становила 109,15 Мбіт / с.

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS, гарантуючи 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте NordVPN

3. Найкращий VPN для Бостона: PIA

Приватний доступ до Інтернету

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 3,33 долара на місяць (знижка 72%)

Приватний доступ до Інтернету (PIA) надає користувачам кілька різних варіантів. На відміну від минулого, вам більше не доведеться встановлювати профіль для кожного VPN-сервера. Тепер ви можете підключитися до будь-якого з їх серверів у 29 країнах. Як видно нижче, команда PIA організувала свої сервери за регіонами, країнами та містами. Розташування серверів перераховано в алфавітному порядку за країною.

Є багато торент-користувачів, які люблять приватний доступ до Інтернету. Послуга включає в себе функцію, яка зупинить вашу систему від спілкування, якщо з’єднання з їх службою перестане. Це означає, що якщо ваш зашифрований доступ до VPN відпаде з будь-якої причини, це захистить вас.

Тест на швидкість в Бостоні PIAМи використовуємо клієнт Windows PIA, і це не так багато в плані налаштування та використання. Його простота не означає, що клієнт не є багатим на функції. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Ви можете контролювати рівні шифрування та знаходити правильний баланс між конфіденційністю та швидкістю. Як бачите, наш тест на швидкість показав, що PIA працює під час підключення до NYC зі швидкістю 108,02 Мбіт / с.

Якщо мова йде про їх клієнта Windows, команда PIA включила перемикач Internet kill. Перемикач “kill” перерве ваше інтернет-з’єднання будь-коли, коли VPN не працює. Це дійсно може стати в нагоді тим, хто хоче забезпечити анонімність. Приватний доступ до Інтернету пропонує членам 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету

4. Найкращий VPN для Бостона: CyberGhost

CyberGhost

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за $ 2,75 на місяць (знижка 79%)

CyberGhost була заснована в 2001 році 7 захоплених молодих членів команди в Бухаресті, Румунія. З того часу компанія переросла в одну з найбільших сервісів VPN у світі. Команда з 50+ членів зосереджена на захисті конфіденційності користувачів. Роберт Кнапп, співзасновник та генеральний директор, продовжує керувати командою навіть після того, як вони приєдналися до групи Crossrider у 2017 році. З того часу мережа CyberGhost досить розширилася.

CyberGhost пропонує приємне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime. Деякі з каналів навіть дозволяють вам розблокувати гео обмеження для кількох регіонів. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи Великобританії. Клієнт Windows також надає вам можливість анонімно здійснювати серфінг, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо) та вибирати сервер.

Тест на швидкість CyberGhost BostonОскільки ми хотіли протестувати сервер, близький до Бостона, ми відкрили клієнт Windows та розширили інтерфейс. Звідти вам потрібно буде натиснути на вкладку “Всі сервери”, якщо вона ще не активна. Прокрутіть униз до Сполучених Штатів і натисніть праворуч від зірки. Це дозволить отримати повний перелік серверів у США. Мережа CyberGhost не має жодних серверів у Бостоні, але у них є декілька серверів у Нью-Йорку. Ми підключились до одного з них і протестували виставу в Бостоні. Швидкість завантаження була 107,90 Мбіт / с.

VPN-клієнт CyberGhost – один із наших улюблених. Він дуже простий у використанні та включає ряд додаткових функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. У Німеччині є команда розробників, яка постійно додає функції клієнту та мобільним додаткам. Ви можете зареєструватися для повного доступу до мережі CyberGhost за допомогою 45-денної гарантії повернення грошей.

Відвідайте CyberGhost

5. Найкращий VPN для Бостона: IPVanish

IPVanish

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 5,20 доларів на місяць (знижка 57%)

США – це декілька популярних VPN-сервісів, включаючи IPVanish. З особистого досвіду ми знаємо, що IPVanish буде працювати досить добре, незалежно від того, в якому регіоні країни ви перебуваєте. Їх сервери швидкі, а служба VPN має більше серверів у США, ніж більшість постачальників VPN.

Поряд з великою площею в США, IPVanish розміщує сервери на всіх континентах, окрім Антарктиди. Їх мережа VPN постійно була найшвидшою в Північній Америці в наших тестах на швидкість. Ви знайдете кілька серверів у таких країнах, як США та Великобританія. Ви можете вибрати місцеположення або отримати більш конкретну інформацію, вибравши окремий сервер. IPVanish чудово підходить для ігор, але його можна вражати за розблокування популярних потокових служб.

IPVanish Бостонський тест на швидкістьIPVanish розміщує понад 100 серверів в NYC, і ви можете вибрати підключення до будь-якого з них. Ми пропонуємо вибрати назву сервера, яка починається з “a”. Наприклад, nyc.a01.ipvanish.com. У більшості випадків ви найчастіше знайдете “a” сервери. Ми протестували сервер IPVanish в Нью-Йорку в Бостоні і виявили, що швидкість 101,35 Мбіт / с на нашому кабельному підключенні до Інтернету.

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та ін. Ви навіть можете налаштувати свій маршрутизатор для захисту кожного пристрою у вашій мережі. Послуга VPN досить популярна серед користувачів Kodi. 7-денна гарантія повернення грошей покриває всіх нових членів.

Відвідайте IPVanish

Якщо ви шукаєте більше варіантів, не соромтеся перевірити наші топ-10 VPN перелік послуг. Ви будете задоволені варіантами, які ми вам дали. Ми вибрали їх на основі швидкості, надійності, ціни та безпеки. Ми також шукали провайдерів із серверами, розташованими в Бостоні. Таким чином, ви отримуєте найкращі швидкості. Звичайно, всі вони мають чудові мережі. Швидкість важлива, якщо ви плануєте завантажувати або передавати HD-вміст. Провайдери, про яких ми згадали вище, – найкращі варіанти для цього, незалежно від того, якими популярними послугами ви хочете користуватися. Сподіваємось, наш путівник допоможе вам прийняти найкраще можливе рішення.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map