Найкращі VPN для Blacksburg

Блексбург, штат ВірджиніяБлексбург, штат Вірджинія – місто приблизно в 43 км. Він розташований на захід від Роанок, на східному краю національного лісу Джорджа Вашингтона та Джефферсона. Політехнічний інститут Вірджинії та Державний університет (Va Tech) домінують над містом демографічно та економічно, і це процвітає через школу. Якщо ви збираєтесь відвідати VA Tech та іншу частину Блексбурга, вам потрібно буде використовувати VPN під час користування загальнодоступним Wi-Fi. Ми незабаром поділимося, чому це важливо. Однак спочатку подивіться наш список найкращих VPN для Blacksburg.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3CyberGhost2,75 долPIA80ПрапорецьПрапорець
4Surfshark$ 3,49Surfshark68ПрапорецьПрапорець
5Приватний доступ до Інтернету3,33 долPIA52ПрапорецьПрапорець

Історія Блексбурга бере свій початок з 1671 року. Абрахам Вуд, командир форту Генрі, організував кілька експедицій для вивчення подальших на захід від колонії Вірджинії. Коли дослідники Баттс і Фаллам нарешті знайшли прохід через хребет, вони дійшли до району, який зараз відомий як місто Блексбург. Державна законодавча влада офіційно створила місто 13 січня 1798 р. Проте місто було включено до 1871 р. Школа була створена в 1872 році.

Незважаючи на довгу історію коледжу, місто насправді не ожило до другої половини 20 століття. Населення зросло з 9 до 30 тис. Протягом 70-х років. Сьогодні ви можете відвідати театри, музеї, історичні місця тощо. Якщо ви їдете в місто, щоб відвідати, ви знайдете кілька речей, які залишать вас зайнятими.

Незалежно від того, чому ви відвідуєте місто, вам може знадобитися або захочете користуватися загальнодоступним Wi-Fi. Як ми вже згадували раніше, ви хочете переконатися у використанні VPN. Це частково для захисту вашої конфіденційності. Тільки тому, що Блексбург все ще маленьке містечко, це не означає, що ви можете опустити свою охорону. Однозначно можливо, хтось міг би спробувати вкрасти ваші особисті дані. Створюючи захищене та приватне з’єднання з обраним вами сервером, ви значно ускладнюєте захоплення вашої конфіденційної інформації.

Друга причина використання VPN – допомогти вам обійти мережу та гео обмеження. Більш конкретно, мережеві обмеження стосуються брандмауерів, до яких можна зіткнутися. Якщо ви коли-небудь відвідували школу, організацію чи бізнес, і це заважає вам бачити щось, що ви хочете бачити, це брандмауер. Таким же чином географічне обмеження перешкоджає вам бачити щось в Інтернеті, можливо, тому, що ви не в потрібній області для цього. Використовуючи VPN у цьому випадку, ви можете обдурити програмне забезпечення, вважаючи, що ви десь в іншому місці. Таким чином, ви можете бачити те, що хочете бачити.

Це найкращі причини використовувати VPN, якщо ви відвідуєте Blacksburg. Хоча ви можете знайти більше, якщо почнете досліджувати. Незалежно від того, до якого постачальника ви зареєструєтесь, ви, ймовірно, отримаєте безліч різних варіантів протоколу. Два найкращі для використання – IKEv2 та OpenVPN. Не всі провайдери пропонують перший варіант, але обидва будуть працювати чудово. Вибираючи OpenVPN, постачальники можуть надати вам вибір між версіями TCP та UDP. Якщо так, UDP швидше, а TCP – чудовий вибір. Тепер ми детальніше розглянемо постачальників.

1. Найкращий VPN для Blacksburg: IPVanish

IPVanish

Для IPVanish ми будемо використовувати сервери в Атланті (оскільки це найкращий варіант для Blacksburg). Ми можемо сказати вам з досвіду, що там існують швидкі та надійні сервери. Ви також виявите, що IPVanish має більше серверів у Сполучених Штатах, що стосується будь-якої іншої послуги VPN. Це робить їх одним із наших VPN-серверів, які використовуються щодня у Блексбурзі.

Країни Локації Розташування сервера USA
6389Ешберн, Атланта, Бостон, Чикаго, Даллас, Денвер, Лас-Вегас, Лос-Анджелес, Маямі, Нью-Йорк, Фенікс, Сан-Хосе. Сіетл, Вашингтон

Поряд з великою площею в США, IPVanish розміщує сервери на всіх континентах, окрім Антарктиди. Ця мережа постійно була найшвидшим VPN у Північній Америці та Європі в наших тестах на швидкість. Ви знайдете кілька серверів у таких країнах, як США та Великобританія. Можна вибрати місцеположення або окремий сервер.

IPVanish розміщує 48 серверів в Атланті, і ви можете вибрати підключення до будь-якого з них. Ми пропонуємо вибрати назву сервера, яка починається з “a”. Наприклад, atl.a01.ipvanish.com. У більшості випадків ви найчастіше знайдете “a” сервери. Ми протестували сервер IPVanish в Атланті, atl-a46, і виявили швидкість 64,00 Мбіт / с.

Тест на швидкість IPVanish Charlotte

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та багато іншого за 7,50 доларів на місяць або $ 58,49 на рік. Це виходить просто $ 4,87 на місяць на річний план. 7-денна гарантія повернення грошей покриває всіх нових членів.

Відвідайте IPVanish

2. Найкращий VPN для Blacksburg: ExpressVPN

ExpressVPN

Коли ви разом використовуєте швидкий доступ ExpressVPN та функцію MediaStreamer, вони виконують функцію Smart DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Це допоможе зашифрувати ваш зв’язок та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть можете знайти список останніх розважальних та спортивних подій.

Країни Локації Розташування сервера USA
94160Атланта, Бостон, Чикаго, Даллас, Денвер, Канзас-Сіті, Лос-Анджелес, Маямі, Міннеаполіс, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Фенікс, Солт-Лейк-Сіті, Сан-Франциско, Сан-Хосе, Санта-Моніка, Сіетл, Тампа, Вірджинія, Вашингтон

Як ви бачите в таблиці вище, ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися сотнями серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених команд з будь-якого місця.

Додаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але ви не можете вибрати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере сервер у вибраному вами місці. Також потрібно знати, що деякі міста не відображаються на рекомендованій вкладці всередині клієнта. Це справедливо для Атланти (оскільки це найкраще місце). Ви хочете вибрати вкладку “Усі”, відкрити Америку, а потім відкрити Сполучені Штати. У цей момент ви можете вибрати розташування сервера США – Атланта. Як бачимо, ми протестували сервер в Атланті і швидкість становила 57,79 Мбіт / с.

Тест на швидкість Шарлотти ExpressVPN

Хоча ExpressVPN продається за вищою ціновою точкою, ніж інші сервіси у нашому списку, значення є високим, враховуючи розмір їхньої мережі та особливостей обслуговування. Ви можете підключити комп’ютер, портативний пристрій, маршрутизатор та ігрову консоль (SmartDNS) з одним обліковим записом VPN лише $ 6,67 на місяць з річною підпискою.

Відвідайте ExpressVPN

3. Найкращий VPN для Blacksburg: NordVPN

NordVPNNordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Країни Локації Розташування сервера USA
6180Атланта, Буффало, Чикаго, Даллас, Денвер, Лос-Анджелес, Маямі, Нью-Йорк, Фінікс, Солт-Лейк-Сіті, Сан-Хосе, Сіетл, Сент-Луїс, Вашингтон

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на більш тривалий термін для свого облікового запису. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. У них також є простий у користуванні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

NordVPN розміщує 39 серверів в Атланті. На жаль, клієнт NordVPN не показує місто сервера. Однак вони люб’язно надали нам номери серверів для Атланти. Ви хочете підключитися до одного з таких серверів: 369-372, 561-568, 665-676, 681-684, 940-955. Найпростіший спосіб вибрати певний номер сервера – це вибрати в додатку вкладку «Сервери», а потім сортувати результати в алфавітному порядку. Потім можна прокрутити вниз і вибрати будь-який із номерів серверів, які ми перерахували вище. Ви можете бачити відсоток часу завантаження та відстань до кожного сервера. Ми протестували сервер в Атланті, швидкість завантаження становила 57,49 Мбіт / с.

Тест на швидкість руху Шарлотти NordVPN

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS-сервісу просто $ 3,99 на місяць з 2-річним членством.

Відвідайте NordVPN

Для деяких інших варіантів ви можете подивитися на 10 кращих VPN-сервісів список. Ми не вважаємо, що вам це знадобиться. Наші рішення приймалися на основі швидкості, надійності, ціни, безпеки та місць розташування. Оскільки вибрані нами сервери швидкі і знаходяться в тому ж загальному регіоні, що і Blacksburg, ви отримаєте найкращі можливі швидкості. Це дуже важливо, якщо ви хочете передавати вміст. Усі наші варіанти мають чудові мережі, тому всі варіанти хороші. Використовуючи наш довідник, ви зможете знайти найкращий варіант для своїх потреб.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map