Найкращі VPN для Арізони

АрізонаАрізона – західний штат, розташований на мексиканському кордоні. Орієнтовна чисельність населення – 7,1 мільйона. Ви можете очікувати, що багато людей відвідають цю державу з кількох причин. Це Гранд-Каньйон, надгробний пам’ятник, їжа та природні ландшафти, лише декілька. Якщо ви плануєте бачити чудеса цього чудового стану і плануєте підключення до загальнодоступного Wi-Fi, вам потрібно буде обов’язково використовувати VPN. Перш ніж ми пояснимо, чому, будь ласка, подивіться наш список найкращих VPN для Арізони.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3IPVanish5,20 долIPVanish76Прапорець

В Арізоні багато природної краси, але це не означає, що ви будете насолоджуватися нею весь час. У якийсь момент ви можете скористатися загальнодоступним Wi-Fi. Якщо так, то важливе використання VPN. Це тому, що злочинці завжди чекають, щоб скористатися незахищеними користувачами. під час використання VPN-сервера ви матимете захищене та зашифроване підключення до обраного вами сервера. Таким чином, ви будете набагато складніше отримувати вашу особисту інформацію.

Друга причина використовувати VPN, поки є, щоб допомогти вам обійти гео обмеження та спортивні відключення. Якщо ви цього не усвідомлюєте, у штаті є кілька чудових спортивних команд, таких як “Діамантики Арізони”, “Койоти”, “Кардинали” та інші. Якщо ви хочете дивитись їх в Інтернеті, перебуваючи там, вас заблокують. Ключовим для вирішення цієї проблеми є підключення до VPN в іншому регіоні. Таким чином, ви можете легко обійти спортивні затемнення та інший гео-обмежений вміст.

Який найкращий VPN для Арізони?

Поки в Арізоні немає державного нагляду, ми все одно зосередимося на факторах безпеки. Це означає зосередитись на захисті себе від злодіїв. Саме так ми визначимо, який найкращий VPN для Арізони.

 • Сильне шифрування військового рівня для захисту вашої конфіденційності, перебуваючи в штаті
 • Постачальники, які пропонують сувору політику без журналів для користувачів
 • Постачальники, які мають VPN-сервери, які добре працюють в Арізоні та регіоні
 • Багатоплатформні мобільні додатки та підтримка пристроїв Amazon Firestick
 • Висока стабільність мережі, що допоможе вам уникнути перерваних з’єднань

А тепер уважно подивіться на деякі найкращі VPN для Арізони.

1. Найкращий VPN для Арізони: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з оцінкою VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій у прямому ефірі. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених потокових служб з будь-якого місця.

Додаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але не потрібно вибирати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере найшвидший сервер у вибраному вами місці. Також потрібно знати, що деякі міста не відображаються на рекомендованій вкладці всередині клієнта. Ви можете знайти цю проблему із серверами в цьому районі. Просто виберіть вкладку “Усі”, відкрийте США та відкрийте Фенікс. У цей момент ви можете вибрати сервери там. Ми підключилися до VPN-сервера у Феніксі, штат Арізона, і протестували до Phoenix, Tucson та Flagstaff. Як ви бачите, швидкість завантаження постійно перевищувала 120 Мбіт / с у всіх 3 місцях.

Тест швидкості ExpressVPN в Арізоні

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайтеся зі свого робочого столу та мобільного телефону до 3 одночасних з’єднань. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати все. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS до ігрових консолей (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійних скриньках (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізорів.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

2. Найкращий VPN для Арізони: NordVPN

NordVPN

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за 3,49 долара на місяць (знижка 70%)

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на більш довгостроковий рахунок. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. Вони також мають простий у використанні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

NordVPN розміщує ряд серверів у Phoenix. З консолі, натиснувши на 3 горизонтальні точки праворуч від країни, ви можете знайти область сервера та переглянути відсотки доступних серверів. Ми підключились до сервера, розташованого у Феніксі, штат Арізона, і протестували в Phoenix, Tucson та Flagstaff. Як бачите, результати були швидкими зі швидкістю від 119 Мбіт / с до 128 Мбіт / с.

Тест на швидкість в Арізоні NordVPN

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS, гарантуючи 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте NordVPN

3. Найкращий VPN для Арізони: IPVanish

IPVanish

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 5,20 доларів на місяць (знижка 57%)

IPVanish пропонує кілька серверів у цьому районі, тому у вас не повинно виникнути жодних проблем. Хоча ви також можете очікувати швидкої швидкості в локаціях у багатьох частинах світу. Через це ми обираємо IPVanish як один із наших варіантів переходу до Арізони.

Окрім невеликого покриття в різних європейських регіонах, IPVanish розміщує сервери на кожному континенті, окрім Антарктиди. Мережа виробляє великі швидкості, і вони добре працюють на наших тестах на швидкість. Ви можете вибрати місце чи окремий сервер зі спадного меню.

Ми щойно згадували, що IPVanish має сервери по всьому регіону, і всі вони доступні вам. Якщо вам трапляється бачити сервер, на якому в назві сервера є літера “a”, вони є найшвидшими в мережі. Ми підключились до сервера IPVanish у Phoenix та протестували в Phoenix, Tucson та Flagstaff для перевірки швидкості. Результати були вражаючими зі швидкістю між 124 Мбіт / с і 128 Мбіт / с.

Тест на швидкість IPVanish в Арізоні

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та ін. Ви навіть можете налаштувати свій маршрутизатор для захисту кожного пристрою у вашій мережі. Послуга VPN досить популярна серед користувачів Kodi. 7-денна гарантія повернення грошей покриває всіх нових членів.

Відвідайте IPVanish

І там у вас є найважливіші причини та найкращі варіанти використання під час перебування в державі. Однак ви завжди можете сміливо подивитися на наших постачальників 10 найкращих списків VPN. Незважаючи на те, що всі вони працюють добре, ми приймали наші рішення спеціально для ArizonaMacau. Незалежно від того, що ви плануєте робити там, захист VPN – це гарна ідея. Використовуючи наш довідник, ви можете зробити усвідомлений вибір.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map