Найкращі VPN для Альянсу американського футболу (AAF)

Рекомендовано: дивіться улюблені команди AAF в прямому ефірі з нашим рейтингом VPNExpressVPN

Альянс американського футболу (AAF) – це професійна ліга американського футболу, яку створили Чарлі Еберсол та Білл Поліян. Інавгураційний сезон відкрився 9 лютого 2019 року з 8 командами. Ігри є захоплюючими і користуються привабливістю американського футболу. CBS – партнер трансляції, і ви можете дивитись свою команду рідного міста по телевізору в прямому ефірі. Однак якщо ви подорожуєте та хочете переглянути їх в Інтернеті, вам потрібно буде використовувати VPN. Ми пояснимо, чому за мить. Спочатку, будь ласка, подивіться наш список найкращих VPN для Альянсу американського футболу (AAF).


RankProviderPriceReviewVPN Статистика
Вибір редакторівExpressVPNЦіна ExpressVPNВідвідайте сайт
Прочитайте огляд
Статистика ExpressVPN
2NordVPNЦіна NordVPNВідвідайте сайт
Прочитайте огляд
Статистика NordVPN
3CyberGhostЦіна CyberGhostВідвідайте сайт
Прочитайте огляд
Статистика CyberGhost
4IPVanishIPVanish цінаВідвідайте сайт
Прочитайте огляд
Статистика IPVanish
5Приватний доступ до ІнтернетуЦіна PIAВідвідайте сайт
Прочитайте огляд
Статистика PIA

Всього 8 команд щотижня грають протягом 10 тижневого сезону. Ці команди:

 • Точки в Арізоні
 • Орландо Аполлос
 • Бірмінгемський залізний
 • Командири Сан-Антоніо
 • Жеребці Соленого озера
 • Флот Сан-Дієго
 • Легенди Атланти
 • Мемфіс Експрес

Каналами, які транслюватимуть ігри, є:

 • Спортивна мережа CBS
 • Звіт про відбілювач Live
 • Мережа NFL
 • ТНТ

Отже, є кілька способів перегляду цих ігор в Інтернеті. Для ігор на CBS вам потрібно мати повний доступ CBS. Для ігор у мережі NFL та CBS ви можете транслювати на телевізорі Fubo TV. Крім того, ігри у звіті Bleacher Live є безкоштовними. Якщо ви перебуваєте в іншому районі, ніж зазвичай, ви б не змогли бачити інші ігри. Це правда, чи перебуваєте ви в іншому місті чи навіть іншій країні. Просто підключіться до VPN у зоні, яку ви хочете переглянути, і ви зможете переглядати її так, як зазвичай.

Який найкращий VPN для AAF?

Щоб найкраще відповісти на це питання, ми повинні зосередитись на постачальниках, які розблокують найкраще. Ось критерії, якими ми користуємося:

 • Можливість обійти гео-обмеження для вашої улюбленої команди
 • Постачальники з високою стабільністю мережі для усунення перерваних з’єднань
 • VPN-сервери, які добре працювали в домашніх містах команд AAF
 • VPN-провайдери, які не ведуть журнали використання
 • Сильне шифрування військового рівня, яке допомагає захистити конфіденційність від сторонніх очей
 • Мобільні додатки та підтримка пристроїв Amazon Firestick

А тепер докладніше розглянемо наш список найкращих VPN для футболу AAF:

1. Найкращий VPN для AAF: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає як послуга Smart DNS, що допомагає розблокувати доступ до чудового гео-обмеженого вмісту. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій на живо.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США та Канади, мережа ExpressVPN може похвалитися сотнями серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених команд з будь-якого місця.

Додаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але не потрібно вибирати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере сервер у вибраному вами місці. Також потрібно знати, що деякі міста не відображаються на рекомендованій вкладці всередині клієнта. Ви можете виявити цю проблему на деяких серверах у містах, близьких до команд. Просто виберіть вкладку «Усі», відкрийте Америку та відкрийте США. У цей момент ви можете вибрати сервери там. ExpressVPN має сервери поблизу Орландо, Атланта, Сан-Антоніо, Сан-Дієго, Фенікс та Солт-Лейк-Сіті, тому їх сервіс дуже добре підходить для потокової передачі ігор AAF.

Хоча ExpressVPN продається за вищою ціновою точкою, ніж інші сервіси у нашому списку, значення є високим, враховуючи розмір їхньої мережі та особливостей обслуговування. Ви можете підключити комп’ютер, портативний пристрій, маршрутизатор та ігрову консоль (SmartDNS) з одним обліковим записом VPN лише $ 6,67 на місяць з 30-денною гарантією повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

2. Найкращий VPN для AAF: NordVPN

NordVPN

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви хочете отримати передплату на більш тривалий час. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. У них також є простий у користуванні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

NordVPN розміщує ряд серверів у США. З консолі, натиснувши на 3 горизонтальні точки праворуч від країни, ви можете знайти область сервера та переглянути відсотки доступних серверів. Ми протестували сервери, розташовані в містах, близьких до команд, і швидкість завантаження була хорошою.

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS-сервісу просто $ 2,99 на місяць з 3-річним членством.

Відвідайте NordVPN

3. Найкращий VPN для AAF: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost була заснована в 2001 році 7 захоплених молодих членів команди в Бухаресті, Румунія. З того часу компанія переросла в одну з найбільших сервісів VPN у світі. Команда з 50+ членів зосереджена на захисті конфіденційності користувачів. Роберт Кнапп, співзасновник та генеральний директор, продовжує керувати командою навіть після того, як вони приєдналися до групи Crossrider у 2017 році. З того часу мережа CyberGhost досить розширилася.

CyberGhost пропонує приємне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime. Деякі з каналів навіть дозволяють вам розблокувати гео обмеження для кількох регіонів. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи Великобританії. Клієнт Windows також надає вам можливість анонімно шукати, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо) та вибирати сервер.

Оскільки ми хотіли протестувати сервер на AAF, ми відкрили клієнт Windows та розширили інтерфейс. Звідти вам потрібно буде натиснути на вкладку “Всі сервери”, якщо вона ще не активна. Прокрутіть униз до США та натисніть праворуч від зірки. Це дозволить отримати повний список серверів у США. Мережа CyberGhost включає кілька серверів, близьких до команд.

VPN-клієнт CyberGhost – один із наших улюблених. Він дуже простий у використанні та включає ряд додаткових функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. У Німеччині є команда розробників, яка постійно додає функції клієнту та мобільним додаткам. Ви можете повністю зареєструватися для повного доступу до мережі CyberGhost $ 2,75 на місяць під час їх поточної промоції.

Відвідайте CyberGhost

4. Найкращий VPN для AAF: IPVanish

IPVanish

IPVanish пропонує кілька серверів у цьому районі, тому у вас не повинно виникнути жодних проблем. Хоча ви також можете очікувати швидкої швидкості в локаціях у багатьох частинах світу. Через це ми вибираємо IPVanish як один із наших варіантів переходу до AAF.

Окрім невеликого покриття в різних європейських регіонах, IPVanish розміщує сервери на кожному континенті, окрім Антарктиди. Мережа виробляє великі швидкості, і вони добре працюють на наших тестах на швидкість. Ви можете вибрати місце чи окремий сервер зі спадного меню.

Ми щойно згадували, що IPVanish має сервери по всьому регіону, і всі вони доступні вам. Якщо вам трапляється бачити сервер, на якому в назві сервера є літера “a”, вони є найшвидшими в мережі. Ви побачите, що мережа IPVanish швидко працює по всій території США.

Коли ви досягнете цінності, вам буде важко перемогти IPVanish. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та інше за $ 7,50 на місяць або 58,49 доларів на рік. Це виходить просто $ 4,87 на місяць на річний план. 7-денна гарантія повернення грошей покриє вас як нового члена.

Відвідайте IPVanish

5. Найкращий VPN для AAF: PIA

Приватний доступ до Інтернету

Як користувач, приватний доступ до Інтернету (PIA) надає вам кілька різних варіантів. Раніше вам довелося налаштувати профіль для кожного VPN-сервера. Зараз підключитися до будь-якого сервера в їхній мережі з 28 країн легко. Команда PIA організувала свої сервери за регіонами, країнами та містами. Розташування серверів перераховано в алфавітному порядку за країною. Вибравши місцеположення, ви зможете легко підключитися до локацій у різних містах, щоб захистити VPN-з’єднання.

Є багато торент-користувачів, які люблять приватний доступ до Інтернету. Послуга включає в себе функцію, яка зупинить вашу систему від спілкування, якщо з’єднання з їх службою перестане. Це означає, що якщо ваш зашифрований доступ до VPN відпаде з будь-якої причини, це захистить вас.

PIA пропонує клієнт Windows та інші додатки, які прості та зручні у використанні. Однак ви не хочете її недооцінювати. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Ви можете контролювати рівні шифрування, щоб допомогти вам знайти правильний баланс між конфіденційністю та швидкістю.

Якщо мова йде про їх клієнта Windows, команда PIA включила перемикач Internet kill. Перемикач “kill” перерве ваше інтернет-з’єднання будь-коли, коли VPN не працює. Це дійсно може стати в нагоді тим, хто хоче забезпечити анонімність. Приватний доступ до Інтернету пропонує VPN просто 2,50 долара на місяць.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету

Тепер ви можете побачити кілька чудових варіантів використання для AAF. На даний момент ви можете бачити переваги використання одного. Якщо ви хочете побачити інші варіанти, ніж описані вище, не соромтеся подивитися на наших постачальників 10 найкращих списків VPN. Всі вони будуть добре працювати, але ми зробили свій вибір, виходячи з ряду факторів. Саме так ми оптимізували свій вибір для AAF. Де б ви не планували бути, вам не доведеться пропускати ці чудові ігри. Використовуючи наш довідник, ви можете захистити свою конфіденційність найкращим чином.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map