Найкращі VPN для Афін, Ga

Афіни, ГаАфіни, штат Джорджія – місто середнього розміру, округ, розташований в 70 милях на північ від центру Атланти. В даний час чисельність населення складає 125 тис. Є кілька речей, які роблять місто апетитним місцем для відвідування. Сюди входить ряд технологічних компаній, Університет Джорджії (UGA) та ін. Якщо ви плануєте поїздку в місто через футбольний коледж або з інших причин, ви, швидше за все, десь зіткнетесь із загальнодоступним Wi-Fi. Перш ніж це зробити, переконайтеся, що спочатку ви використовуєте VPN. Ми розповімо, чому незабаром. Тим часом перегляньте наш вибір найкращих VPN для Афін.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету3,33 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долPIA80ПрапорецьПрапорець
5IPVanish5,20 долIPVanish76Прапорець

У 1785 р. Генеральна Асамблея Грузії надала грамоту університету Грузії першим університетом, що підтримується державою. Шістнадцять років по тому опікунська колегія університету обрала місцевість на пагорбі над кедрами. Джон Міллідж, один з опікунів і пізніше губернатор штату, придбав 633 десятини та подарував його університету. Він назвав околиці Афін на честь платонівської академії Платона.

Економічно та культурно середнє місто має кілька справ. Відвідувачі району насолоджуються Державним ботанічним садом Джорджії, Музеєм мистецтв Джорджії, баром «Глобус», музичною сценою, Університетом штату Джорджія та ін. Звичайно, завжди можна пройти 70 миль до Атланти, якщо хочеш. Як бачите, місто виріс навколо коледжу.

Незважаючи на всі чудові справи, ви можете зіткнутися з деяким простоєм у місті. Саме тут поширене використання загальнодоступного WiFi. На щастя, в області є багато підприємств, які пропонують безкоштовний Wi-Fi своїм меценатам. Це чудово для всіх, включаючи кіберзлочинців. Ви можете зробити ставку на те, що багато хто просто чекає, щоб отримати вашу приватну інформацію. Під час використання VPN ви створюєте захищене та зашифроване з’єднання з обраним вами сервером. Це зробить комусь набагато складніше вкрасти ваші конфіденційні дані.

Друга причина, яку ви хочете використовувати VPN – це допомогти обійти гео обмеження. Ви коли-небудь блокувались брандмауером, щоб бачити щось, що ви хочете бачити? Це гео обмеження. Вони поширені в школах, таких як УГА, на підприємствах, в інших організаціях і навіть у деяких країнах. Якщо ви використовуєте VPN в цьому випадку, ви змусите програмне забезпечення, що блокує, думати, що ви знаходитесь десь в іншому місці. Таким чином, ви можете насолоджуватися всім нормально.

Тепер у вас є дві найбільші причини використовувати VPN. Від захисту вашої конфіденційності до обходу геоблоків та обмежень, використання VPN – хороша ідея. Незалежно від того, яку послугу ви обираєте, є кілька речей, які ви повинні врахувати перед вибором.

Для початку VPN використовують протоколи шифрування для захисту своїх членів. Протокол OpenVPN є найкращим варіантом вибору, і ви хочете це робити, коли це можливо. Практично кожен постачальник пропонує вам цей варіант. Якщо постачальники пропонують вам версію TCP та UDP, вони обидва будуть виконувати свою роботу за призначенням. Різниця полягає в тому, що UDP є найшвидшим, що важливо, якщо ви намагаєтеся передавати поточний вміст вищого класу. Якщо у вас є проблеми з підключенням, TCP – кращий варіант для вас.

1. Найкращий VPN для Афін: IPVanish

IPVanish

Афіни мають хорошу економіку, включаючи технологію, але вона все ще порівняно невелика. Через це ми виберемо сервер в Атланті. Ми використовуємо сервери IPVanish в Атланті весь час, оскільки наш офіс знаходиться в цьому районі. З досвіду ми можемо сказати, що сервери в Атланті одночасно швидкі та надійні. Ви також виявите, що IPVanish має більше серверів у Сполучених Штатах, що стосується будь-якої іншої послуги VPN. Це робить їх чудовим варіантом використання.

Країни Локації Розташування сервера USA
6389Ешберн, Атланта, Бостон, Чикаго, Даллас, Денвер, Лас-Вегас, Лос-Анджелес, Маямі, Нью-Йорк, Фенікс, Сан-Хосе. Сіетл, Вашингтон

Поряд з великою площею в США, IPVanish розміщує сервери на всіх континентах, окрім Антарктиди. Ця мережа постійно була найшвидшим VPN у Північній Америці та Європі в наших тестах на швидкість. Ви знайдете кілька серверів у таких країнах, як США та Великобританія. Можна вибрати місцеположення або окремий сервер.

IPVanish розміщує 48 серверів в Атланті (знову ж таки, тому що це найближче місто), і ви можете вибрати підключення до будь-якого з них. Ми пропонуємо вибрати назву сервера, яка починається з “a”. Наприклад, atl.a01.ipvanish.com. У більшості випадків ви найчастіше знайдете “a” сервери. Ми протестували сервер IPVanish в Атланті та виявили, що швидкість 63,76 Мбіт / с на нашому кабельному інтернет-з’єднанні, яка досягає приблизно однакової швидкості.

Тест на швидкість IPVanish Atlanta

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та багато іншого за 7,50 доларів на місяць або $ 58,49 на рік. Це виходить просто $ 4,87 на місяць на річний план. Учасники покриваються 7-денною гарантією повернення грошей.

Відвідайте IPVanish

2. Найкращий VPN для Афін: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Сервіс допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій на живо.

Країни Локації Розташування сервера USA
94160Атланта, Бостон, Чикаго, Даллас, Денвер, Канзас-Сіті, Лос-Анджелес, Маямі, Міннеаполіс, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Фенікс, Солт-Лейк-Сіті, Сан-Франциско, Сан-Хосе, Санта-Моніка, Сіетл, Тампа, Вірджинія, Вашингтон

Як ви бачите в таблиці вище, ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися сотнями серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених команд з будь-якого місця.

Додаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але ви не можете вибрати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере сервер у вибраному вами місці. Також потрібно знати, що деякі міста не відображаються на рекомендованій вкладці всередині клієнта. Це справедливо для Атланти (оскільки це найближче головне місто). Ви хочете вибрати вкладку “Усі”, відкрити Америку, а потім відкрити Сполучені Штати. У цей момент ви можете вибрати розташування сервера США – Атланта. Як бачите, ми протестували сервер в Атланті і швидкість склала 58,49 Мбіт / с.

Тест швидкості ExpressVPN в Атланті

Хоча ExpressVPN продається за вищою ціновою точкою, ніж інші сервіси у нашому списку, значення є високим, враховуючи розмір їхньої мережі та особливостей обслуговування. Ви можете підключити комп’ютер, портативний пристрій, маршрутизатор та ігрову консоль (SmartDNS) з одним обліковим записом VPN лише $ 6,67 на місяць з річною підпискою.

Відвідайте ExpressVPN

3. Найкращий VPN для Афін: CyberGhost VPN

CyberGhost

CyberGhost була заснована в 2001 році 7 захоплених молодих членів команди в Бухаресті, Румунія. З того часу компанія переросла в одну з найбільших сервісів VPN у світі. Команда з 50+ членів зосереджена на захисті конфіденційності користувачів. Роберт Кнапп, співзасновник та генеральний директор, продовжує керувати командою навіть після того, як вони приєдналися до групи Crossrider у 2017 році. З того часу мережа CyberGhost досить розширилася.

Країни Локації Розташування сервера USA
6080Атланта, Балтімор, Бостон, Чикаго, Клівленд, Даллас, Денвер, Лос-Анджелес, Маямі, Нью-Йорк, Оклахома-Сіті, Філадельфія, Сан-Франциско, Сіетл, Вашингтон

CyberGhost пропонує приємне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime. Деякі з каналів навіть дозволяють вам розблокувати гео обмеження для кількох регіонів. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи Великобританії. Клієнт Windows також надає вам можливість анонімно шукати, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо) та вибирати сервер.

Оскільки ми хотіли протестувати сервер в Атланті, ми відкрили клієнт Windows і натиснули на опцію «Вибрати мій сервер». Звідти ви можете розгорнути будь-яку країну та вибрати певний сервер. Мережа CyberGhost включає 8 серверів Атланти. Ми підключились до одного з них і протестували продуктивність. Як ви бачите, наша швидкість завантаження становила 57,65 Мбіт / с, що прямо відповідає іншим службам у нашому списку.

Тест швидкості CyberGhost Atlanta

VPN-клієнт CyberGhost – один із наших улюблених. Він дуже простий у використанні та включає ряд додаткових функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. У Німеччині є команда розробників, яка постійно додає функції клієнту та мобільним додаткам. Ви можете повністю зареєструватися для повного доступу до мережі CyberGhost 3,50 долара на місяць під час їх поточної промоції.

Відвідайте CyberGhost

4. Найкращий VPN для Афін: NordVPN

NordVPNNordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Країни Локації Розташування сервера USA
6180Атланта, Буффало, Чикаго, Даллас, Денвер, Лос-Анджелес, Маямі, Нью-Йорк, Фінікс, Солт-Лейк-Сіті, Сан-Хосе, Сіетл, Сент-Луїс, Вашингтон

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на більш довгостроковий рахунок. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. У них також є простий у користуванні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

NordVPN розміщує 39 серверів в Атланті. На жаль, клієнт NordVPN не показує місто сервера. Однак вони люб’язно надали нам номери серверів для Атланти. Ви хочете підключитися до одного з таких серверів: 369-372, 561-568, 665-676, 681-684, 940-955. Найпростіший спосіб вибрати певний номер сервера – це вибрати в додатку вкладку «Сервери», а потім сортувати результати в алфавітному порядку. Потім можна прокрутити вниз і вибрати будь-який із номерів серверів, які ми перерахували вище. Ви можете бачити відсоток часу завантаження та відстань до кожного сервера. Ми протестували сервер № 370 в Атланті і виявили, що продуктивність є досить хорошою зі швидкістю завантаження 60,11 Мбіт / с..

Тест на швидкість NordVPN

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS-сервісу просто $ 3,99 на місяць з 24-місячним членством.

Відвідайте NordVPN

5. Найкращий VPN для Афін: StrongVPN

СильнийVPN

Штаб-квартира StrongVPN знаходиться у США та має одну з найкращих мереж VPN в країні. Раніше компанія стягувала кошти з користувачів, виходячи з кількості серверів та протоколів, якими вони користувалися. Це змінилося, оскільки StrongVPN тепер пропонує членам повний доступ до своєї мережі із сотнями серверів по всьому світу.

Країни РозташуванняСервериUSA Розташування сервераПрограмне забезпеченняМісяцярічноРемонт
2043600Атланта, Чикаго, Даллас, Лас-Вегас, Лос-Анджелес, Маямі, Нью-Йорк, Фенікс, Сан-Франциско, Сіетл, ВашингтонWindows7,50 дол$ 52,497 день

Останнім доповненням до послуги StrongVPN є функція StrongDNS. Кожен, хто зареєструвався в акаунті StrongVPN, також отримує безкоштовний доступ до StrongDNS, який є розумною службою DNS, яка використовується для обходу гео обмежень. Це прекрасне рішення для тих, хто планує подорожувати за межі США та хоче отримати доступ до Netflix.

StrongVPN розміщує 20 серверів в Атланті. Ви не можете вибрати конкретний сервер. Замість цього ви захочете натиснути спадне місце розташування сервера і вибрати Сполучені Штати – Атланта. Ми вибрали OpenVPN UDP для найкращої продуктивності. Після підключення до сервера в Атланті ми перевірили свою швидкість і виявили, що вона становить 59,97 Мбіт / с.

Сильний тест на швидкість в Атланті

StrongVPN люб’язно пропонував нашим відвідувачам знижку 25%. Купон укладається понад звичайні знижки. Ви можете насолоджуватися необмеженим VPN та безкоштовним доступом SmartDNS всього за 7,50 доларів на місяць або 52,49 доларів на рік. Річний рахунок спрацьовує просто $ 4,37 на місяць. Нові користувачі покриваються гарантією повернення грошей без відкриття.

СильнийVPN

Звичайно, є й інші варіанти, які ви можете знайти в нашому топ-10 VPN перелік послуг. Ми не вважаємо, що вам це знадобиться. Ми вибрали наші варіанти на основі швидкості, надійності, ціни та безпеки. Ми вибираємо провайдерів із серверами, розташованими поблизу району Афін. Таким чином, ви знайдете найкращі швидкості. На наш вибір, всі провайдери мають чудові мережі та всі добре відомі. Вам потрібні хороші швидкості, якщо ви плануєте потокове передавання вмісту. Ніхто не хоче бачити затримок через буферизацію. Обов’язково вибирайте постачальника з хорошою репутацією. З нашою допомогою ми можемо допомогти інформувати вас про найкращі варіанти.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map