Найкращі VPN-адреси для Boise, штат Айдахо

Бойсе, АйдахоБойз, Айдахо – столиця і найнаселеніше місто в державі. Орієнтовна чисельність населення – приблизно 225 тис., І це добре росте. Столична область називається Долиною скарбів і вміщує понад 709 тис. Чоловік. У цьому районі є ряд визначних пам’яток, зокрема парки, музеї, зоопарк, єгипетський театр тощо. Звичайно, ви не можете забути про очевидне. Це також будинок Державного університету Буаз. Більшість усіх в наші дні знають про університет чи принаймні бачили своє унікальне синє ігрове поле раніше. Якщо ви збираєтеся в Бойз завітати на сайти, дізнатись про якусь унікальну культуру або взяти участь у спортивному заході для Бронкоського університету Бойсе, ми пропонуємо використовувати VPN, коли ви користуєтесь загальнодоступним Wi-Fi. Перш ніж ми поділимося чому, погляньте на наш список найкращих VPN для Boise.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3CyberGhost2,75 долPIA80ПрапорецьПрапорець
4Surfshark$ 3,49Surfshark68ПрапорецьПрапорець
5IPVanish4,87 долIPVanish76Прапорець

У 1863 році американська армія відновила форт у цьому районі через масові вбивства вздовж слід Орегону. Вони вибрали місце розташування, оскільки воно було близько до стежки та з’єднало його з районами видобутку Байз та Сілвер-Сіті. Завдяки такому розташуванню форт швидко розростався і був закладений в 1863 році. Спочатку Льюїстон був столицею, але уряд назвав столицею Бойз після створення території Монтани.

Сьогодні в місті проживають кілька великих компаній, серед яких ТОВ «Бойз Каскад», «Альбертсонс», Дж. Р. Сімплот, «Тихоокеанська компанія Айдахо», «Айдахо Тімбер», «WinCo Foods», «Bodybuilding.com» та ін. Він має різноманітну економіку, включаючи виробництво, високі технології, медицину та інші. Між чудовою економікою та бурхливою науковою, природною та мистецькою сценою, Буаз – привабливе місце для відвідування.

Незалежно від ваших причин відвідування Бойса, ви, мабуть, захочете або потребуєте використання загальнодоступного Wi-Fi. Оскільки багато підприємств зараз пропонують його своїм меценатам, у вас не виникне жодних проблем з його пошуком. Однак ви не хочете вважати, що ви в безпеці, коли це робите. Завжди є шанс, що поруч із кіберзлочинцем чекає викрасти ваші особисті дані. Увійшовши в загальнодоступний WiFi, ви вразливі. Саме тут використовується гра з використанням VPN. Виконуючи це, ви створюєте захищене та зашифроване з’єднання з обраним вами сервером. Оскільки він зашифрований, ви не зможете цим шахраям викрасти ваші особисті дані. Це краще, ніж просто надання їм інформації.

Друга причина, що ви хочете використовувати VPN, стосується мережевих та гео обмежень. Якщо вас коли-небудь зупиняли бачити щось, що ви хочете побачити в школі, організації, бізнесі чи навіть країні, ви потрапили в їхній брандмауер. Використовуючи VPN в іншому місці, ви обманюєте програмне забезпечення думати, що ви знаходитесь десь в іншому місці. Це допоможе вам обійти мережеві брандмауери та гео обмеження.

Це найкращі причини використовувати VPN під час перебування в Boise, але ви можете дізнатися більше, як проходить час. Незалежно від того, чи хочете ви захистити свою конфіденційність, обійти геоблоки чи обидва, VPN – хороша ідея. Тепер поговоримо про те, на що звернути увагу. З усіма доступними параметрами протоколу, ви хочете використовувати або протоколи шифрування IKEv2, або протоколи шифрування OpenVPN. Хоча перший варіант є кращим, вони повинні працювати чудово. Якщо у вас є можливість вибору між версіями OpenVPN, версія UDP є найшвидшою. Однак якщо у вас є проблеми з підключенням, ви хочете використовувати версію TCP.

1. Найкращий VPN для Boise: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій на живо.

Країни Локації Розташування сервера USA
94160Атланта, Бостон, Чикаго, Даллас, Денвер, Канзас-Сіті, Лос-Анджелес, Маямі, Міннеаполіс, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Фенікс, Солт-Лейк-Сіті, Сан-Франциско, Сан-Хосе, Санта-Моніка, Сіетл, Тампа, Вірджинія, Вашингтон

ExpressVPN управляє досить великою мережею VPN. Незалежно від того, що ви відвідуєте Солт-Лейк-Сіті чи інші міста, служба має кілька серверів у багатьох ключових місцях. Це може допомогти вам розблокувати вміст з будь-якого місця, де ви є чи хочете бути.

Використовуючи додаток ExpressVPN, ви можете легко вибрати місто, до якого ви хочете підключитися. Для цього просто натисніть кнопку з написом “Вибрати місце”. Оскільки найближчим районом є Солт-Лейк-Сіті, і він не знаходиться у списку рекомендованих серверів, вам потрібно перейти до розділу «всі». Це не означає, що з серверами там щось не так, це просто означає, що вони не можуть перелічити їх у рекомендованому розділі. У полі пошуку введіть Сіль. Ви повинні побачити список серверів нижче. У цей момент ви можете вибрати розташування сервера США – Солт-Лейк-Сіті. Як бачимо, ми протестували сервер у Солт-Лейк-Сіті і швидкість склала 59,43 Мбіт / с.

Тест швидкості ExpressVPN Солт-Лейк-Сіті

Хоча ExpressVPN може мати більш високу ціну, ніж деякі інші наші провайдери, вони більше, ніж макіяж для цього через їх перелік функцій та надзвичайно міцну та масову мережу. ExpressVPN можна використовувати на вашому ПК, мобільному пристрої, маршрутизаторі, ігровій консолі тощо, лише з одним обліковим записом VPN $ 6,67 на місяць з 30-денною гарантією повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

2. Найкращий VPN для Boise: NordVPN

NordVPN

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Країни Локації Розташування сервера USA
6180Атланта, Буффало, Чикаго, Даллас, Денвер, Лос-Анджелес, Маямі, Нью-Йорк, Фінікс, Солт-Лейк-Сіті, Сан-Хосе, Сіетл, Сент-Луїс, Вашингтон

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви виберете одну з довгострокових підписок. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. У них також є простий у користуванні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

NordVPN розміщує 7 серверів у Солт-Лейк-Сіті (найближчий до Бойз). На жаль, клієнт NordVPN не показує місто сервера. Однак вони надали нам номери серверів для Солт-Лейк-Сіті. Ви хочете підключитися до одного з таких серверів: 511-513, 534-537. Найпростіший спосіб вибрати певний номер сервера – це вибрати в додатку вкладку «Сервери», а потім сортувати результати в алфавітному порядку. Потім можна прокрутити вниз і вибрати будь-який із перерахованих серверів Солт-Лейк. Ви можете бачити відсоток часу завантаження та відстань до кожного сервера. Ми протестували сервер Сполучених Штатів у Солт-Лейк-Сіті та виявили продуктивність 61,58 Мбіт / с.

Тест швидкості NordVPN Солт-Лейк-Сіті

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS-сервісу просто $ 2,99 на місяць з 3-річним членством.

Відвідайте NordVPN

3. Найкращий VPN для Boise: IPVanish

IPVanish

Оскільки сервера Boise немає, ми раді, що сервери в SLC швидко працюють. Ми можемо сказати вам, що ця послуга працює досить добре, незалежно від того, в якому розділі району ви перебуваєте. У цій службі більше серверів у США, ніж у більшості інших компаній у нашому списку. Це робить їх прекрасним вибором для використання під час перебування в Бойсе.

Країни Локації Розташування сервера USA
6389Ешберн, Атланта, Бостон, Чикаго, Даллас, Денвер, Лас-Вегас, Лос-Анджелес, Маямі, Нью-Йорк, Фенікс, Сан-Хосе. Сіетл, Вашингтон

Поряд з великою площею в США, IPVanish розміщує сервери на всіх континентах, окрім Антарктиди. Ця мережа постійно була найшвидшим VPN у Північній Америці та Європі в наших тестах на швидкість. Ви знайдете кілька серверів у таких країнах, як США та Великобританія. Можна вибрати місцеположення або окремий сервер.

IPVanish розміщує 12 серверів у Солт-Лейк-Сіті, і ви можете вибрати підключення до будь-якого з них. Ми протестували сервер IPVanish у SLC та виявили швидкість 62,95 Мбіт / с. Це найшвидша швидкість будь-якого випробуваного VPN.

Тест на швидкість IPVanish Солт-Лейк-Сіті

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та багато іншого за 7,50 доларів на місяць або $ 58,49 на рік. Це виходить просто $ 4,87 на місяць на річний план. Учасники покриваються 7-денною гарантією повернення грошей.

Відвідайте IPVanish

4. Найкращий VPN для Boise: HMA

HMA VPN

HideMyAss ожив у 2005 році, коли 16-річний студент Англії Джек Катор вирішив, що хоче створити службу, яка допоможе людям уникати цензури. Зокрема, Джеку не вдалося отримати доступ до сайтів соціальних мереж та онлайн-ігор, оскільки вони були заблоковані у шкільній мережі. HMA додав сотні тисяч користувачів протягом першого місяця і з тих пір перетворився на один з найбільших VPN-сервісів у світі з більш ніж 350 серверами. Privax, материнська компанія HMA Pro VPN, приєдналася до команди AVG у 2015 році.

HMA Pro VPN Network – Місце розташування сервера США
Анкоридж, Ешберн, Ешвілл, Атланта, Балтімор, Ванна, Бедфорд, Біллінгс, Бостон, Шейєн, Чикаго, Колумбія, Колумбус, Даллас, Де-Мойн, Гранд-Форкс, Гонолулу, Водоспад Айдахо, Джексонвілл, Лансінг, Лас-Вегас, Лос-Анджелес, Луїсвілль , Медісон, Магнолія, Маямі, Монтгомері, Нашвілл, Новий Орлеан, Нью-Йорк, Оклахома-Сіті, Омаха, Філіппі, Фенікс, Портленд, Провіденс, Рутленд, Сент-Пол, Солт-Лейк-Сіті, Сан-Хосе, Скрантон, Сіетл, Соукс-Фоллз, Саут-Бенд, Сент-Луїс, Тримбул, штат Вашингтон, Вічіта, Вілмінгтон

Якщо ваша мета – знайти VPN з найбільшою кількістю серверів, то HideMyAss – ваш найкращий вибір. Пам’ятайте лише про те, що HMA реєструє діяльність користувачів, яка хвилює деяких користувачів VPN. HMA розміщує 175 серверів VPN у Сполучених Штатах, включаючи номер у SLC. Щоб підключитися до сервера в Солт-Лейк-Сіті, вам потрібно буде зайти в «Режим розташування» та вибрати «Змінити місцезнаходження», щоб розпочати роботу. Потім натисніть на вкладку «Міста» та знайдіть Солт-Лейк-Сіті. Звідти ви можете вибрати розташування сервера США, Юта, Солт-Лейк-Сіті. Ми підключилися до сервера в SLC, щоб перевірити послугу і виявили швидкість 62.02 Мбіт / с.

Тест на швидкість HMA Солт-Лейк-Сіті

У 2016 році HMA та декілька інших провідних постачальників VPN провели шлях у спрощенні власного клієнтського програмного забезпечення. Результат – це повний набір спеціальних додатків, що полегшує будь-якому користувачеві підключення до мережі HMA та шифрування вашого з’єднання. У них є програмне забезпечення для Windows, Mac, Android та iOS. Ви також можете підключитися до HMA через свій маршрутизатор. HMA пропонує необмежений доступ до VPN з просто $ 4,99 на місяць і пропонує всім новим користувачам 30-денну гарантію повернення грошей без ризику.

Відвідайте Сховати мою дупу

Тепер, коли ми надали вам вибір вище, на нашому сайті є кілька інших варіантів верх 10 VPN список, щоб подивитися. Однак ми вважаємо, що ми дали вам найкращі варіанти. Ми вибрали їх на основі швидкості, надійності, ціни, безпеки та для провайдерів із серверами, розташованими в Boise або поблизу. Тим самим ви можете отримати найкращі швидкості. Оскільки швидкість важлива для потокового передавання будь-якого контенту, це одна з великих областей, на яку слід зосередити свою увагу. У всіх наших варіантах є швидкі мережі, тому ви не можете помилитися з параметрами. Сподіваємось, ви можете скористатися нашим довідником, щоб прийняти зважене рішення.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map